Home | Jeugd | Knack B 2° divisie

Knack B 2° divisie

Boven : Joachim DEBUSSCHERE - Dieter KNOCKAERT - Jonas VANTHOURNOUDT - Koen LEMANT - Stijn KROCK - Maarten DETAILLEUR - Simon VALLAEYS - Nicolas CLAEYS

Onder : Assistent coach:  Matthias DELAERE  - Korneel DECLERCQ - Jeroen DEBONNET - Josse DEVARREWAERE  - Lukas VALLAEYS -  Bert DETAILLEUR - Coach: Dirk COURTENS

Ontbreekt :  Ruben DEWYSPELAERE

Klassement

Rangschikking

WEDSTRIJDEN

SETS

#

W 3/0-3/1

W 3/2

V 3/0-3/1

V 3/2

Gewonnen

Verloren

PUNTEN

1

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B

22

18

3

1

63

16

60

2

MEVOC MEERBEKE

22

14

3

2

3

58

24

51

3

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)

22

13

3

3

3

56

26

48

4

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

22

10

3

6

3

50

38

39

5

BMV BEVEREN MELSELE VOLLEYBAL

22

9

4

7

2

48

41

37

6

VC LOPPEM

22

7

7

7

1

47

42

36

7

KNACK ROESELARE B

22

9

1

8

4

40

42

33

8

ROEPOVO POPERINGE

22

7

4

8

3

43

42

31

9

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

22

4

2

14

2

28

55

18

10

Autobedrijf Ost-Assuran Team WETTEREN

22

3

1

12

6

27

57

17

11

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

22

4

17

1

19

57

13

12

BEOBANK CITIVO GITS

22

2

1

15

4

22

61

12

Wedstrijden

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

16/09/2017

20:00

VC LOPPEM - ROEPOVO POPERINGE

16/09/2017

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

16/09/2017

20:30

KRUIKENBURG TERNAT - RUVO RUDDERVOORDE

16/09/2017

15:30

KNACK ROESELARE B - SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

16/09/2017

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - JARTAZI DENDERHOUTEM

17/09/2017

17:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

23/09/2017

20:30

ROEPOVO POPERINGE - KRUIKENBURG TERNAT

23/09/2017

20:30

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)

23/09/2017

19:30

RUVO RUDDERVOORDE - VC LOPPEM

23/09/2017

20:00

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM - KNACK ROESELARE B

23/09/2017

20:30

JARTAZI DENDERHOUTEM - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

23/09/2017

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

30/09/2017

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - ROEPOVO POPERINGE

30/09/2017

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - RUVO RUDDERVOORDE

30/09/2017

20:00

VC LOPPEM - SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

30/09/2017

15:30

KNACK ROESELARE B - JARTAZI DENDERHOUTEM

30/09/2017

20:30

KRUIKENBURG TERNAT - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

01/10/2017

17:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

14/10/2017

20:30

ROEPOVO POPERINGE - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

14/10/2017

20:30

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM - KRUIKENBURG TERNAT

14/10/2017

20:00

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM - VC LOPPEM

14/10/2017

20:30

JARTAZI DENDERHOUTEM - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)

14/10/2017

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - KNACK ROESELARE B

14/10/2017

19:30

RUVO RUDDERVOORDE - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

21/10/2017

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

21/10/2017

20:00

VC LOPPEM - JARTAZI DENDERHOUTEM

21/10/2017

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

21/10/2017

20:30

KRUIKENBURG TERNAT - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

21/10/2017

15:30

KNACK ROESELARE B - ROEPOVO POPERINGE

22/10/2017

17:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) - RUVO RUDDERVOORDE

28/10/2017

20:00

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

28/10/2017

20:30

JARTAZI DENDERHOUTEM - KRUIKENBURG TERNAT

28/10/2017

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - VC LOPPEM

28/10/2017

20:30

ROEPOVO POPERINGE - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)

28/10/2017

19:30

RUVO RUDDERVOORDE - KNACK ROESELARE B

28/10/2017

20:30

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

11/11/2017

20:30

ROEPOVO POPERINGE - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

11/11/2017

20:30

KRUIKENBURG TERNAT - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

11/11/2017

20:30

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

11/11/2017

15:30

KNACK ROESELARE B - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

11/11/2017

19:30

RUVO RUDDERVOORDE - JARTAZI DENDERHOUTEM

11/11/2017

20:00

VC LOPPEM - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)

18/11/2017

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - KRUIKENBURG TERNAT

18/11/2017

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - RUVO RUDDERVOORDE

18/11/2017

20:00

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM - SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

18/11/2017

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - VC LOPPEM

18/11/2017

20:30

JARTAZI DENDERHOUTEM - ROEPOVO POPERINGE

19/11/2017

17:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) - KNACK ROESELARE B

02/12/2017

20:30

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM - JARTAZI DENDERHOUTEM

02/12/2017

20:00

VC LOPPEM - KRUIKENBURG TERNAT

02/12/2017

20:00

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

02/12/2017

20:30

ROEPOVO POPERINGE - RUVO RUDDERVOORDE

02/12/2017

15:30

KNACK ROESELARE B - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

03/12/2017

17:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

09/12/2017

20:30

ROEPOVO POPERINGE - SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

09/12/2017

20:30

KRUIKENBURG TERNAT - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)

09/12/2017

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

09/12/2017

20:30

JARTAZI DENDERHOUTEM - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

09/12/2017

20:00

VC LOPPEM - KNACK ROESELARE B

09/12/2017

19:30

RUVO RUDDERVOORDE - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

16/12/2017

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - ROEPOVO POPERINGE

16/12/2017

20:30

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM - RUVO RUDDERVOORDE

16/12/2017

15:30

KNACK ROESELARE B - KRUIKENBURG TERNAT

16/12/2017

20:00

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM - JARTAZI DENDERHOUTEM

16/12/2017

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - VC LOPPEM

17/12/2017

17:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

13/01/2018

20:30

JARTAZI DENDERHOUTEM - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

13/01/2018

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

13/01/2018

19:30

RUVO RUDDERVOORDE - KRUIKENBURG TERNAT

13/01/2018

20:30

ROEPOVO POPERINGE - VC LOPPEM

13/01/2018

20:30

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM - KNACK ROESELARE B

13/01/2018

20:00

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)

20/01/2018

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

20/01/2018

20:00

VC LOPPEM - RUVO RUDDERVOORDE

20/01/2018

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - JARTAZI DENDERHOUTEM

20/01/2018

20:30

KRUIKENBURG TERNAT - ROEPOVO POPERINGE

20/01/2018

15:30

KNACK ROESELARE B - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

21/01/2018

17:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) - SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

27/01/2018

20:30

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM - VC LOPPEM

27/01/2018

20:00

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM - KRUIKENBURG TERNAT

27/01/2018

20:30

JARTAZI DENDERHOUTEM - KNACK ROESELARE B

27/01/2018

20:30

ROEPOVO POPERINGE - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

27/01/2018

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)

27/01/2018

19:30

RUVO RUDDERVOORDE - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

03/02/2018

20:00

VC LOPPEM - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

03/02/2018

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - ROEPOVO POPERINGE

03/02/2018

20:30

KRUIKENBURG TERNAT - SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

03/02/2018

15:30

KNACK ROESELARE B - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

03/02/2018

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - RUVO RUDDERVOORDE

04/02/2018

17:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) - JARTAZI DENDERHOUTEM

10/02/2018

20:30

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

10/02/2018

20:00

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

10/02/2018

20:30

JARTAZI DENDERHOUTEM - VC LOPPEM

10/02/2018

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - KRUIKENBURG TERNAT

10/02/2018

20:30

ROEPOVO POPERINGE - KNACK ROESELARE B

10/02/2018

19:30

RUVO RUDDERVOORDE - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)

24/02/2018

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

24/02/2018

20:00

VC LOPPEM - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

24/02/2018

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

24/02/2018

20:30

KRUIKENBURG TERNAT - JARTAZI DENDERHOUTEM

24/02/2018

15:30

KNACK ROESELARE B - RUVO RUDDERVOORDE

25/02/2018

17:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) - ROEPOVO POPERINGE

10/03/2018

20:00

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM - ROEPOVO POPERINGE

10/03/2018

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - KRUIKENBURG TERNAT

10/03/2018

20:30

JARTAZI DENDERHOUTEM - RUVO RUDDERVOORDE

10/03/2018

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

10/03/2018

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - KNACK ROESELARE B

11/03/2018

17:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) - VC LOPPEM

17/03/2018

20:30

ROEPOVO POPERINGE - JARTAZI DENDERHOUTEM

17/03/2018

20:30

KRUIKENBURG TERNAT - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

17/03/2018

15:30

KNACK ROESELARE B - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)

17/03/2018

20:30

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

17/03/2018

20:00

VC LOPPEM - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

17/03/2018

19:30

RUVO RUDDERVOORDE - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

24/03/2018

20:30

KRUIKENBURG TERNAT - VC LOPPEM

24/03/2018

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - KNACK ROESELARE B

24/03/2018

20:30

JARTAZI DENDERHOUTEM - SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

24/03/2018

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)

24/03/2018

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

24/03/2018

19:30

RUVO RUDDERVOORDE - ROEPOVO POPERINGE

14/04/2018

20:00

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM - RUVO RUDDERVOORDE

14/04/2018

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

14/04/2018

15:30

KNACK ROESELARE B - VC LOPPEM

14/04/2018

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - JARTAZI DENDERHOUTEM

14/04/2018

20:30

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM - ROEPOVO POPERINGE

15/04/2018

17:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) - KRUIKENBURG TERNAT

21/04/2018

20:30

KRUIKENBURG TERNAT - KNACK ROESELARE B

21/04/2018

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)

21/04/2018

20:30

JARTAZI DENDERHOUTEM - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

21/04/2018

20:00

VC LOPPEM - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

21/04/2018

19:30

RUVO RUDDERVOORDE - SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

21/04/2018

20:30

ROEPOVO POPERINGE - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Cookies kunnen worden beheerd in uw browser of de apparaatinstellingen.