Home | Jeugd | Knack C 2° provinciale

Knack C 2° provinciale

Boven : Arthur DEBLAERE - Arne VANDENDORPE - Tom COUCKE  - Coach: Marnick LENOIR

Onder : Pieter SPECENIER  - Karsten VANROBAEYS - Emiel RAVESCHOT - Matthias DELAERE - Joren DEMULDER

Ontbreek :  Robbe DUMOULIN

 

Klassement

Rangschikking

WEDSTRIJDEN

SETS

#

W 3/0-3/1

W 3/2

V 3/0-3/1

V 3/2

Gewonnen

Verloren

PUNTEN

1

VC DE BEERLANDERS BEERNEM A

22

17

2

2

1

59

15

56

2

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B

22

15

2

3

2

57

23

51

3

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

22

12

5

3

2

56

27

48

4

BAVO BAVIKHOVE A

22

12

2

3

5

53

33

45

5

REMBERT TORHOUT HEREN B

22

12

2

6

2

51

29

41

6

VT WERVIK GELUWE

22

9

4

7

2

45

38

37

7

HERMES VOLLEY OOSTENDE

22

9

3

6

4

47

38

37

8

VOLLEY OUDENBURG-GISTEL

22

9

1

11

1

35

45

30

9

KNACK ROESELARE C

22

5

1

16

21

51

17

10

OLVA BRUGGE C

22

4

16

2

22

58

14

11

VC LOPPEM B

22

3

18

1

16

58

10

12

VC APOLLO KOEKELARE

22

3

19

12

59

9

Wedstrijden

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

17/09/2016

17:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B

0 - 3

20/25

19/25

17/25

17/09/2016

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - REMBERT TORHOUT HEREN B

3 - 0

25/0

25/0

25/0

17/09/2016

20:30

VC APOLLO KOEKELARE - OLVA BRUGGE C

1 - 3

24/26

24/26

25/22

19/25

17/09/2016

20:00

VC DE BEERLANDERS BEERNEM A - VT WERVIK GELUWE

3 - 0

25/11

25/16

25/19

18/09/2016

10:45

BAVO BAVIKHOVE A - KNACK ROESELARE C

3 - 0

25/20

25/12

25/14

01/10/2016

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

2 - 3

26/24

25/18

11/25

12/25

4/15

01/10/2016

18:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - HERMES VOLLEY OOSTENDE

2 - 3

25/21

25/13

21/25

28/30

6/15

01/10/2016

20:00

OLVA BRUGGE C - BAVO BAVIKHOVE A

1 - 3

25/23

18/25

8/25

22/25

01/10/2016

20:00

VOLLEY OUDENBURG-GISTEL - VT WERVIK GELUWE

3 - 1

25/22

25/15

19/25

25/15

01/10/2016

16:00

VC LOPPEM B - VC DE BEERLANDERS BEERNEM A

0 - 3

20/25

15/25

10/25

02/10/2016

11:00

KNACK ROESELARE C - VC APOLLO KOEKELARE

0 - 3

23/25

14/25

14/25

08/10/2016

17:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE - OLVA BRUGGE C

3 - 0

25/17

25/23

25/18

08/10/2016

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - KNACK ROESELARE C

3 - 0

25/15

25/18

25/13

08/10/2016

20:30

VC APOLLO KOEKELARE - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL

0 - 3

17/25

17/25

10/25

08/10/2016

16:00

VC LOPPEM B - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B

0 - 3

20/25

13/25

23/25

08/10/2016

20:00

VT WERVIK GELUWE - REMBERT TORHOUT HEREN B

0 - 3

22/25

23/25

18/25

09/10/2016

10:45

BAVO BAVIKHOVE A - VC DE BEERLANDERS BEERNEM A

2 - 3

25/19

15/25

19/25

25/23

7/15

15/10/2016

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B - VT WERVIK GELUWE

3 - 2

23/25

25/23

21/25

25/12

15/11

15/10/2016

18:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - VC LOPPEM B

3 - 0

25/18

25/20

25/18

15/10/2016

20:00

OLVA BRUGGE C - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

0 - 3

21/25

15/25

23/25

15/10/2016

20:00

VOLLEY OUDENBURG-GISTEL - BAVO BAVIKHOVE A

0 - 3

23/25

23/25

15/25

15/10/2016

20:00

VC DE BEERLANDERS BEERNEM A - VC APOLLO KOEKELARE

3 - 0

25/12

25/17

25/9

16/10/2016

11:00

KNACK ROESELARE C - HERMES VOLLEY OOSTENDE

0 - 3

13/25

23/25

8/25

29/10/2016

17:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL

2 - 3

25/22

23/25

25/20

16/25

12/15

29/10/2016

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - VC DE BEERLANDERS BEERNEM A

3 - 0

26/24

25/15

25/21

29/10/2016

20:30

VC APOLLO KOEKELARE - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B

0 - 3

16/25

12/25

25/27

29/10/2016

16:00

VC LOPPEM B - OLVA BRUGGE C

1 - 3

23/25

22/25

25/19

19/25

29/10/2016

20:00

VT WERVIK GELUWE - KNACK ROESELARE C

3 - 0

25/17

25/17

25/15

30/10/2016

10:45

BAVO BAVIKHOVE A - REMBERT TORHOUT HEREN B

3 - 1

28/26

25/20

24/26

27/25

05/11/2016

18:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - VC APOLLO KOEKELARE

3 - 0

2/23

25/18

25/13

05/11/2016

16:00

OLVA BRUGGE C - VT WERVIK GELUWE

2 - 3

26/24

15/25

25/19

22/25

13/15

05/11/2016

20:00

VOLLEY OUDENBURG-GISTEL - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

2 - 3

20/25

25/19

17/25

25/23

5/15

05/11/2016

18:30

HERMES VOLLEY OOSTENDE - VC DE BEERLANDERS BEERNEM A

0 - 3

20/25

20/25

22/25

06/11/2016

17:00

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B - BAVO BAVIKHOVE A

3 - 0

25/19

25/16

27/25

06/11/2016

11:00

KNACK ROESELARE C - VC LOPPEM B

3 - 0

25/15

25/21

25/13

12/11/2016

17:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE - BAVO BAVIKHOVE A

1 - 3

17/25

25/21

20/25

21/25

12/11/2016

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B - KNACK ROESELARE C

3 - 0

25/16

25/20

25/13

12/11/2016

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - VC LOPPEM B

3 - 0

25/13

25/14

25/8

12/11/2016

18:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL

1 - 3

25/17

22/25

17/25

17/25

12/11/2016

20:30

VC APOLLO KOEKELARE - VT WERVIK GELUWE

0 - 3

12/25

18/25

19/25

12/11/2016

21:00

OLVA BRUGGE C - VC DE BEERLANDERS BEERNEM A

1 - 3

25/27

25/22

16/25

25/27

19/11/2016

16:00

VC LOPPEM B - HERMES VOLLEY OOSTENDE

0 - 3

17/25

11/25

19/25

19/11/2016

20:00

VOLLEY OUDENBURG-GISTEL - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B

0 - 3

22/25

21/25

13/25

19/11/2016

20:00

VT WERVIK GELUWE - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

0 - 3

22/25

19/25

21/25

19/11/2016

20:30

VC APOLLO KOEKELARE - BAVO BAVIKHOVE A

0 - 3

23/25

13/25

14/25

20/11/2016

11:00

KNACK ROESELARE C - OLVA BRUGGE C

3 - 0

25/21

25/16

25/21

26/11/2016

16:00

VC LOPPEM B - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL

3 - 1

25/20

13/25

25/19

30/28

03/12/2016

17:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

2 - 3

25/23

25/22

22/25

18/25

11/15

03/12/2016

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B - REMBERT TORHOUT HEREN B

3 - 1

20/25

25/21

25/18

25/19

03/12/2016

20:30

VC APOLLO KOEKELARE - VC LOPPEM B

3 - 1

25/16

25/19

25/27

25/13

03/12/2016

17:00

OLVA BRUGGE C - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL

1 - 3

23/25

19/25

27/25

22/25

03/12/2016

20:00

VT WERVIK GELUWE - BAVO BAVIKHOVE A

3 - 2

21/25

25/23

25/21

23/25

15/9

04/12/2016

11:00

KNACK ROESELARE C - VC DE BEERLANDERS BEERNEM A

0 - 3

19/25

17/25

14/25

10/12/2016

17:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE - VC APOLLO KOEKELARE

3 - 0

25/23

25/20

26/24

10/12/2016

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B - OLVA BRUGGE C

3 - 0

25/17

25/15

25/21

10/12/2016

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - BAVO BAVIKHOVE A

2 - 3

22/25

25/18

25/18

24/26

12/15

10/12/2016

18:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - KNACK ROESELARE C

3 - 0

25/20

25/15

25/16

10/12/2016

16:00

VC LOPPEM B - VT WERVIK GELUWE

0 - 3

14/25

18/25

20/25

11/12/2016

18:00

VC DE BEERLANDERS BEERNEM A - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL

3 - 0

25/21

25/19

25/21

17/12/2016

20:30

VC APOLLO KOEKELARE - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

0 - 3

17/25

12/25

9/25

17/12/2016

16:00

OLVA BRUGGE C - REMBERT TORHOUT HEREN B

0 - 3

23/25

18/25

18/25

17/12/2016

20:00

VT WERVIK GELUWE - HERMES VOLLEY OOSTENDE

3 - 2

21/25

25/27

25/12

25/23

15/5

18/12/2016

10:45

BAVO BAVIKHOVE A - VC LOPPEM B

3 - 0

25/19

25/22

25/22

18/12/2016

11:00

KNACK ROESELARE C - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL

3 - 0

25/12

25/18

25/18

18/12/2016

18:00

VC DE BEERLANDERS BEERNEM A - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B

3 - 0

25/19

25/15

25/17

07/01/2017

20:00

VC DE BEERLANDERS BEERNEM A - REMBERT TORHOUT HEREN B

0 - 3

14/25

21/25

20/25

14/01/2017

20:00

VT WERVIK GELUWE - VC DE BEERLANDERS BEERNEM A

0 - 3

24/26

22/25

19/25

14/01/2017

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B - HERMES VOLLEY OOSTENDE

3 - 1

25/23

25/19

19/25

25/19

14/01/2017

18:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

3 - 0

25/21

25/20

25/17

14/01/2017

16:00

OLVA BRUGGE C - VC APOLLO KOEKELARE

3 - 1

25/21

25/22

17/25

25/22

14/01/2017

20:00

VOLLEY OUDENBURG-GISTEL - VC LOPPEM B

3 - 1

25/23

25/20

23/25

25/14

15/01/2017

11:00

KNACK ROESELARE C - BAVO BAVIKHOVE A

0 - 3

15/25

22/25

14/25

21/01/2017

20:00

VC DE BEERLANDERS BEERNEM A - VC LOPPEM B

3 - 0

25/13

25/15

25/16

21/01/2017

17:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE - REMBERT TORHOUT HEREN B

3 - 2

21/25

25/23

25/20

20/25

15/13

21/01/2017

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B

3 - 1

17/25

31/29

25/23

25/23

21/01/2017

20:30

VC APOLLO KOEKELARE - KNACK ROESELARE C

3 - 1

27/25

19/25

25/23

26/24

21/01/2017

20:00

VT WERVIK GELUWE - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL

3 - 1

25/19

28/26

24/26

25/23

22/01/2017

10:45

BAVO BAVIKHOVE A - OLVA BRUGGE C

3 - 1

25/20

25/20

23/25

25/11

28/01/2017

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B - VC LOPPEM B

3 - 0

25/20

25/18

25/13

28/01/2017

18:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - VT WERVIK GELUWE

3 - 2

25/23

20/25

30/28

21/25

15/12

28/01/2017

20:00

OLVA BRUGGE C - HERMES VOLLEY OOSTENDE

2 - 3

19/25

25/23

25/23

21/25

13/15

28/01/2017

20:00

VOLLEY OUDENBURG-GISTEL - VC APOLLO KOEKELARE

3 - 1

27/25

25/16

18/25

25/17

28/01/2017

20:00

VC DE BEERLANDERS BEERNEM A - BAVO BAVIKHOVE A

3 - 0

28/26

25/21

25/20

29/01/2017

11:00

KNACK ROESELARE C - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

3 - 2

25/22

16/25

25/21

15/25

15/11

04/02/2017

17:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE - KNACK ROESELARE C

3 - 0

25/10

25/7

25/17

04/02/2017

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - OLVA BRUGGE C

3 - 0

25/16

25/18

25/15

04/02/2017

20:30

VC APOLLO KOEKELARE - VC DE BEERLANDERS BEERNEM A

0 - 3

15/25

22/25

14/25

04/02/2017

16:00

VC LOPPEM B - REMBERT TORHOUT HEREN B

0 - 3

15/25

21/25

18/25

04/02/2017

20:00

VT WERVIK GELUWE - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B

3 - 1

25/18

17/25

25/17

25/13

05/02/2017

10:45

BAVO BAVIKHOVE A - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL

3 - 1

25/23

23/25

26/24

27/25

11/02/2017

16:00

OLVA BRUGGE C - KNACK ROESELARE C

0 - 3

14/25

14/25

20/25

18/02/2017

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B - VC APOLLO KOEKELARE

3 - 0

25/18

26/24

25/14

18/02/2017

18:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - BAVO BAVIKHOVE A

3 - 1

25/14

25/18

15/25

25/19

18/02/2017

20:00

OLVA BRUGGE C - VC LOPPEM B

3 - 1

25/21

12/25

26/24

26/24

18/02/2017

20:00

VOLLEY OUDENBURG-GISTEL - HERMES VOLLEY OOSTENDE

3 - 1

25/21

25/13

15/25

25/19

18/02/2017

20:00

VC DE BEERLANDERS BEERNEM A - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

3 - 0

25/17

25/20

25/21

19/02/2017

11:00

KNACK ROESELARE C - VT WERVIK GELUWE

0 - 3

18/25

16/25

16/25

25/02/2017

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL

3 - 0

25/15

25/22

25/16

25/02/2017

20:30

VC APOLLO KOEKELARE - REMBERT TORHOUT HEREN B

0 - 3

16/25

21/25

13/25

25/02/2017

16:00

VC LOPPEM B - KNACK ROESELARE C

3 - 0

25/17

25/21

27/25

25/02/2017

20:00

VT WERVIK GELUWE - OLVA BRUGGE C

3 - 1

25/23

25/18

23/25

25/18

26/02/2017

10:45

BAVO BAVIKHOVE A - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B

2 - 3

17/25

25/20

25/21

20/25

13/15

05/03/2017

18:00

VC DE BEERLANDERS BEERNEM A - HERMES VOLLEY OOSTENDE

3 - 0

25/19

27/25

25/13

11/03/2017

16:00

VC LOPPEM B - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

2 - 3

25/19

13/25

25/16

19/25

9/15

11/03/2017

20:30

VOLLEY OUDENBURG-GISTEL - REMBERT TORHOUT HEREN B

0 - 3

15/25

20/25

19/25

11/03/2017

20:00

VT WERVIK GELUWE - VC APOLLO KOEKELARE

3 - 0

25/21

25/20

25/17

11/03/2017

20:00

VC DE BEERLANDERS BEERNEM A - OLVA BRUGGE C

3 - 0

25/15

25/11

25/14

12/03/2017

10:45

BAVO BAVIKHOVE A - HERMES VOLLEY OOSTENDE

3 - 2

25/21

26/28

25/16

21/25

15/12

12/03/2017

11:00

KNACK ROESELARE C - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B

1 - 3

25/23

10/25

15/25

21/25

18/03/2017

15:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE - VC LOPPEM B

3 - 1

25/27

25/18

25/18

25/23

18/03/2017

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL

3 - 0

25/21

25/21

25/21

18/03/2017

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - VT WERVIK GELUWE

3 - 1

25/15

24/26

25/19

25/18

18/03/2017

18:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - VC DE BEERLANDERS BEERNEM A

3 - 2

19/25

26/24

22/25

25/13

18/16

19/03/2017

10:45

BAVO BAVIKHOVE A - VC APOLLO KOEKELARE

3 - 0

25/14

25/18

25/13

19/03/2017

17:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - HERMES VOLLEY OOSTENDE

1 - 3

21/25

19/25

29/27

16/25

25/03/2017

18:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B

1 - 3

25/15

17/25

27/29

20/25

25/03/2017

20:00

VOLLEY OUDENBURG-GISTEL - OLVA BRUGGE C

3 - 1

25/17

25/22

23/25

25/18

25/03/2017

20:00

VC DE BEERLANDERS BEERNEM A - KNACK ROESELARE C

3 - 1

25/10

25/12

20/25

25/10

26/03/2017

10:45

BAVO BAVIKHOVE A - VT WERVIK GELUWE

2 - 3

25/19

25/19

21/25

22/25

6/15

26/03/2017

14:30

VC LOPPEM B - VC APOLLO KOEKELARE

3 - 0

25/17

25/17

25/10

08/04/2017

20:30

VC APOLLO KOEKELARE - HERMES VOLLEY OOSTENDE

0 - 3

13/25

16/25

10/25

08/04/2017

20:00

OLVA BRUGGE C - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B

0 - 3

11/25

18/25

17/25

08/04/2017

20:00

VT WERVIK GELUWE - VC LOPPEM B

3 - 0

25/12

25/19

25/23

09/04/2017

10:45

BAVO BAVIKHOVE A - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

2 - 3

24/26

31/29

21/25

25/23

9/15

09/04/2017

11:00

KNACK ROESELARE C - REMBERT TORHOUT HEREN B

3 - 1

25/27

25/22

25/20

25/20

15/04/2017

20:00

VOLLEY OUDENBURG-GISTEL - VC DE BEERLANDERS BEERNEM A

0 - 3

19/25

13/25

17/25

22/04/2017

17:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE - VT WERVIK GELUWE

3 - 0

25/19

25/16

25/23

22/04/2017

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B - VC DE BEERLANDERS BEERNEM A

2 - 3

26/24

16/25

25/17

22/25

18/20

22/04/2017

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - VC APOLLO KOEKELARE

3 - 0

25/16

25/9

25/23

22/04/2017

18:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - OLVA BRUGGE C

3 - 0

25/12

25/8

25/10

22/04/2017

16:00

VC LOPPEM B - BAVO BAVIKHOVE A

0 - 3

17/25

21/25

19/25

22/04/2017

20:00

VOLLEY OUDENBURG-GISTEL - KNACK ROESELARE C

3 - 0

25/21

25/18

25/18

Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Cookies kunnen worden beheerd in uw browser of de apparaatinstellingen.