Home | Jeugd | Knack E 3° provinciale

Knack E 3° provinciale

Boven : Coach Jordy VANTOURNHOUT, Julian VANDEVIJVERE, Wouter HELLEBUYCK, Pavel DEMEERSSEMAN, Jonas CLARYS

 

Onder : Jean-Louis MONTEYNE, Claus DEMEERSSEMAN, Klaas BOUCNEAU, Jorge VANTOURNHOUT

 

Ontbreken : Louis COUSSEMENT, Thijs GERNAY, Olivier POPELIER, Thomas SINTOBIN, Gilles TAVERNE, Benoit VERFALLIE


 

Klassement

Rangschikking

WEDSTRIJDEN

SETS

#

W 3/0-3/1

W 3/2

V 3/0-3/1

V 3/2

Gewonnen

Verloren

PUNTEN

1

SMASH.CL.INGELMUNSTER

24

19

3

1

1

68

17

64

2

KNACK ROESELARE D (ZB)

24

17

3

3

1

65

22

58

3

VC WIVO WINGENE VZW

24

17

2

4

1

62

23

56

4

VBC DOSKOM MOORSLEDE C

24

15

2

6

1

55

32

50

5

PREFAXIS MENEN C

24

15

1

7

1

53

31

48

6

ROEPOVO POPERINGE C

24

14

1

7

2

52

34

46

7

VC DE BEERLANDERS BEERNEM B

24

8

1

10

5

38

52

31

8

REMBERT TORHOUT HEREN C (ZB)

24

9

14

1

37

49

28

9

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D

24

5

3

13

3

37

57

24

10

KNACK ROESELARE E

24

7

17

25

56

20

11

VC JONG KUURNE

24

4

17

3

23

62

15

12

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B ( ZB )

24

4

2

18

22

61

14

13

BAVO BAVIKHOVE B

24

3

1

20

22

63

11

Wedstrijden

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

17/09/2016

16:00

PREFAXIS MENEN C - KNACK ROESELARE E

3 - 1

25/15

21/25

25/17

25/18

17/09/2016

20:00

VC DE BEERLANDERS BEERNEM B - VC WIVO WINGENE VZW

0 - 3

25/27

20/25

21/25

17/09/2016

14:00

KNACK ROESELARE D (ZB) - REMBERT TORHOUT HEREN C (ZB)

3 - 0

25/14

25/17

25/14

17/09/2016

19:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE C - VC JONG KUURNE

3 - 2

25/22

21/25

23/25

25/10

15/3

18/09/2016

11:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B ( ZB ) - ROEPOVO POPERINGE C

0 - 3

16/25

10/25

17/25

18/09/2016

17:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D - BAVO BAVIKHOVE B

3 - 1

23/25

25/13

25/20

25/22

01/10/2016

17:00

ROEPOVO POPERINGE C - KNACK ROESELARE D (ZB)

3 - 1

24/26

25/18

25/22

25/9

01/10/2016

20:00

BAVO BAVIKHOVE B - VC DE BEERLANDERS BEERNEM B

1 - 3

26/24

18/25

13/25

22/25

01/10/2016

19:00

KNACK ROESELARE E - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B ( ZB )

3 - 0

25/18

25/22

25/18

01/10/2016

20:00

VC JONG KUURNE - PREFAXIS MENEN C

1 - 3

25/19

20/25

21/25

9/25

01/10/2016

13:45

REMBERT TORHOUT HEREN C (ZB) - VBC DOSKOM MOORSLEDE C

1 - 3

26/24

12/25

19/25

15/25

08/10/2016

19:30

SMASH.CL.INGELMUNSTER - VC DE BEERLANDERS BEERNEM B

3 - 0

25/20

25/21

25/15

08/10/2016

19:00

KNACK ROESELARE E - REMBERT TORHOUT HEREN C (ZB)

3 - 1

25/19

25/14

21/25

25/23

08/10/2016

14:00

KNACK ROESELARE D (ZB) - VC JONG KUURNE

3 - 0

25/13

25/19

25/22

08/10/2016

19:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE C - ROEPOVO POPERINGE C

0 - 3

22/25

22/25

22/25

09/10/2016

11:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B ( ZB ) - PREFAXIS MENEN C

0 - 3

18/25

23/25

21/25

09/10/2016

17:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D - VC WIVO WINGENE VZW

1 - 3

17/25

25/16

16/25

18/25

15/10/2016

21:00

VC WIVO WINGENE VZW - KNACK ROESELARE E

3 - 0

25/15

25/23

25/12

15/10/2016

17:00

ROEPOVO POPERINGE C - BAVO BAVIKHOVE B

3 - 1

21/25

25/10

25/15

25/17

15/10/2016

16:00

PREFAXIS MENEN C - KNACK ROESELARE D (ZB)

3 - 1

22/25

25/21

25/17

25/16

15/10/2016

20:00

VC DE BEERLANDERS BEERNEM B - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D

3 - 1

25/19

17/25

25/22

26/24

15/10/2016

20:00

VC JONG KUURNE - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B ( ZB )

3 - 0

25/16

28/26

25/10

15/10/2016

13:45

REMBERT TORHOUT HEREN C (ZB) - SMASH.CL.INGELMUNSTER

0 - 3

17/25

19/25

18/25

22/10/2016

21:00

VC WIVO WINGENE VZW - SMASH.CL.INGELMUNSTER

3 - 2

22/25

18/25

25/18

25/19

15/13

22/10/2016

19:00

KNACK ROESELARE E - KNACK ROESELARE D (ZB)

0 - 3

14/25

15/25

13/25

29/10/2016

20:00

BAVO BAVIKHOVE B - REMBERT TORHOUT HEREN C (ZB)

0 - 3

14/25

13/25

23/25

29/10/2016

15:30

KNACK ROESELARE E - VC JONG KUURNE

3 - 1

23/25

25/18

25/19

25/19

29/10/2016

19:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE C - KNACK ROESELARE D (ZB)

0 - 3

11/25

16/25

17/25

30/10/2016

11:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B ( ZB ) - VC DE BEERLANDERS BEERNEM B

1 - 3

19/25

26/24

6/25

12/25

30/10/2016

16:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER - PREFAXIS MENEN C

3 - 0

25/15

25/18

25/24

30/10/2016

11:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D - ROEPOVO POPERINGE C

3 - 2

16/25

25/19

29/31

25/23

15/7

05/11/2016

21:00

VC WIVO WINGENE VZW - BAVO BAVIKHOVE B

3 - 0

25/23

25/11

28/26

05/11/2016

17:00

ROEPOVO POPERINGE C - KNACK ROESELARE E

3 - 0

25/19

25/15

25/22

05/11/2016

16:00

PREFAXIS MENEN C - VBC DOSKOM MOORSLEDE C

3 - 0

25/19

25/21

25/22

05/11/2016

20:00

VC JONG KUURNE - SMASH.CL.INGELMUNSTER

0 - 3

14/25

15/25

16/25

05/11/2016

14:00

KNACK ROESELARE D (ZB) - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B ( ZB )

3 - 0

25/15

25/15

25/14

05/11/2016

13:45

REMBERT TORHOUT HEREN C (ZB) - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D

3 - 1

25/15

23/25

25/19

25/17

12/11/2016

21:00

VC WIVO WINGENE VZW - REMBERT TORHOUT HEREN C (ZB)

3 - 0

25/18

25/20

25/19

12/11/2016

18:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B ( ZB )

3 - 1

25/16

19/25

25/10

25/14

12/11/2016

19:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE C - KNACK ROESELARE E

3 - 1

25/19

26/24

23/25

25/19

12/11/2016

16:00

PREFAXIS MENEN C - VC DE BEERLANDERS BEERNEM B

3 - 0

25/7

25/18

25/15

13/11/2016

11:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D - KNACK ROESELARE D (ZB)

0 - 3

12/25

8/25

13/25

19/11/2016

17:00

ROEPOVO POPERINGE C - VC WIVO WINGENE VZW

1 - 3

16/25

16/25

25/23

27/29

19/11/2016

16:00

PREFAXIS MENEN C - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D

3 - 0

25/17

27/25

25/14

19/11/2016

20:00

VC JONG KUURNE - VC DE BEERLANDERS BEERNEM B

1 - 3

14/25

25/16

9/25

12/25

19/11/2016

14:00

KNACK ROESELARE D (ZB) - SMASH.CL.INGELMUNSTER

2 - 3

26/24

19/25

23/25

25/22

13/15

20/11/2016

11:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B ( ZB ) - VBC DOSKOM MOORSLEDE C

0 - 3

16/25

11/25

14/25

25/11/2016

20:00

REMBERT TORHOUT HEREN C (ZB) - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B ( ZB )

3 - 0

25/23

25/17

25/23

26/11/2016

21:00

VC WIVO WINGENE VZW - VC JONG KUURNE

3 - 0

25/20

25/17

25/20

26/11/2016

19:30

SMASH.CL.INGELMUNSTER - VBC DOSKOM MOORSLEDE C

3 - 2

25/20

25/10

23/25

16/25

15/11

26/11/2016

20:00

BAVO BAVIKHOVE B - PREFAXIS MENEN C

0 - 3

15/25

17/25

20/25

26/11/2016

20:00

VC DE BEERLANDERS BEERNEM B - ROEPOVO POPERINGE C

1 - 3

22/25

25/20

15/25

16/25

27/11/2016

11:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D - KNACK ROESELARE E

3 - 0

25/21

28/26

25/19

03/12/2016

17:00

ROEPOVO POPERINGE C - REMBERT TORHOUT HEREN C (ZB)

3 - 0

25/18

25/21

15/15

03/12/2016

16:00

PREFAXIS MENEN C - VC WIVO WINGENE VZW

3 - 2

22/25

13/25

25/12

26/24

15/11

03/12/2016

19:00

KNACK ROESELARE E - SMASH.CL.INGELMUNSTER

0 - 3

19/25

12/25

8/25

03/12/2016

14:00

KNACK ROESELARE D (ZB) - VC DE BEERLANDERS BEERNEM B

3 - 2

19/25

25/18

25/21

21/25

15/9

03/12/2016

19:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE C - BAVO BAVIKHOVE B

3 - 0

26/24

25/16

25/20

04/12/2016

11:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B ( ZB ) - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D

3 - 2

20/25

13/25

25/19

25/15

15/11

10/12/2016

21:00

VC WIVO WINGENE VZW - KNACK ROESELARE D (ZB)

1 - 3

25/14

23/25

23/25

22/25

10/12/2016

19:30

SMASH.CL.INGELMUNSTER - ROEPOVO POPERINGE C

3 - 2

25/20

22/25

22/25

25/21

15/12

10/12/2016

20:00

BAVO BAVIKHOVE B - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B ( ZB )

3 - 1

25/21

23/25

28/26

25/9

10/12/2016

13:45

REMBERT TORHOUT HEREN C (ZB) - PREFAXIS MENEN C

1 - 3

25/18

20/25

17/25

17/25

11/12/2016

18:00

VC DE BEERLANDERS BEERNEM B - VBC DOSKOM MOORSLEDE C

2 - 3

25/22

21/25

25/19

18/25

13/15

11/12/2016

11:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D - VC JONG KUURNE

3 - 2

22/25

25/15

25/14

21/25

15/11

17/12/2016

16:00

PREFAXIS MENEN C - ROEPOVO POPERINGE C

1 - 3

25/22

25/27

18/25

23/25

17/12/2016

19:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE C - VC WIVO WINGENE VZW

0 - 3

23/25

19/25

12/25

18/12/2016

16:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D

3 - 0

25/21

25/19

25/20

18/12/2016

18:00

VC DE BEERLANDERS BEERNEM B - KNACK ROESELARE E

3 - 1

25/22

25/15

21/25

25/12

18/12/2016

10:00

VC JONG KUURNE - REMBERT TORHOUT HEREN C (ZB)

3 - 0

25/22

25/14

26/24

07/01/2017

17:00

ROEPOVO POPERINGE C - VC JONG KUURNE

3 - 0

25/14

27/25

25/17

07/01/2017

20:00

BAVO BAVIKHOVE B - SMASH.CL.INGELMUNSTER

0 - 3

23/25

14/25

17/25

07/01/2017

13:45

REMBERT TORHOUT HEREN C (ZB) - VC DE BEERLANDERS BEERNEM B

2 - 3

21/25

25/18

25/23

21/25

9/15

07/01/2017

14:00

KNACK ROESELARE D (ZB) - KNACK ROESELARE E

3 - 0

25/20

25/18

25/9

08/01/2017

11:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D - VBC DOSKOM MOORSLEDE C

1 - 3

19/25

25/22

21/25

16/25

08/01/2017

11:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B ( ZB ) - VC WIVO WINGENE VZW

0 - 3

16/25

13/25

16/25

14/01/2017

17:00

ROEPOVO POPERINGE C - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B ( ZB )

3 - 0

25/9

25/17

25/20

14/01/2017

19:00

KNACK ROESELARE E - PREFAXIS MENEN C

0 - 3

26/28

12/25

20/25

14/01/2017

21:00

VC WIVO WINGENE VZW - VC DE BEERLANDERS BEERNEM B

3 - 2

23/25

16/25

25/15

25/15

15/12

14/01/2017

20:00

BAVO BAVIKHOVE B - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D

1 - 3

28/30

30/28

22/25

18/25

14/01/2017

13:45

REMBERT TORHOUT HEREN C (ZB) - KNACK ROESELARE D (ZB)

3 - 1

18/25

25/21

26/24

25/20

14/01/2017

20:00

VC JONG KUURNE - VBC DOSKOM MOORSLEDE C

0 - 3

9/25

22/25

11/25

21/01/2017

19:30

SMASH.CL.INGELMUNSTER - VC WIVO WINGENE VZW

3 - 1

25/22

25/16

22/25

25/15

21/01/2017

14:00

KNACK ROESELARE D (ZB) - ROEPOVO POPERINGE C

3 - 0

25/20

25/22

25/21

21/01/2017

20:00

VC DE BEERLANDERS BEERNEM B - BAVO BAVIKHOVE B

3 - 0

25/20

26/24

25/21

21/01/2017

16:00

PREFAXIS MENEN C - VC JONG KUURNE

3 - 0

26/24

25/15

25/15

21/01/2017

19:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE C - REMBERT TORHOUT HEREN C (ZB)

3 - 0

25/14

25/9

25/17

22/01/2017

11:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B ( ZB ) - KNACK ROESELARE E

3 - 0

25/15

25/16

25/12

27/01/2017

20:30

PREFAXIS MENEN C - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B ( ZB )

3 - 0

25/11

25/14

25/14

28/01/2017

20:00

VC DE BEERLANDERS BEERNEM B - SMASH.CL.INGELMUNSTER

0 - 3

20/25

24/26

16/25

28/01/2017

13:45

REMBERT TORHOUT HEREN C (ZB) - KNACK ROESELARE E

3 - 0

25/17

25/20

25/12

28/01/2017

21:00

VC WIVO WINGENE VZW - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D

3 - 0

25/16

25/22

25/17

28/01/2017

20:00

VC JONG KUURNE - KNACK ROESELARE D (ZB)

0 - 3

12/25

13/25

14/25

28/01/2017

17:00

ROEPOVO POPERINGE C - VBC DOSKOM MOORSLEDE C

1 - 3

25/22

26/28

21/25

21/25

04/02/2017

19:00

KNACK ROESELARE E - VC WIVO WINGENE VZW

0 - 3

0/25

0/25

0/25

04/02/2017

14:00

KNACK ROESELARE D (ZB) - PREFAXIS MENEN C

3 - 2

23/25

24/26

25/13

25/17

15/10

05/02/2017

10:45

BAVO BAVIKHOVE B - ROEPOVO POPERINGE C

3 - 0

25/23

25/21

25/21

05/02/2017

11:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B ( ZB ) - VC JONG KUURNE

3 - 1

25/22

15/25

25/22

27/25

05/02/2017

14:30

SMASH.CL.INGELMUNSTER - REMBERT TORHOUT HEREN C (ZB)

3 - 1

25/17

26/28

25/12

25/14

11/02/2017

14:00

KNACK ROESELARE D (ZB) - BAVO BAVIKHOVE B

3 - 0

25/20

25/20

25/13

11/02/2017

20:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D - VC DE BEERLANDERS BEERNEM B

3 - 2

22/25

25/16

16/25

25/21

15/8

11/02/2017

20:00

BAVO BAVIKHOVE B - VC JONG KUURNE

1 - 3

25/23

12/25

14/25

17/25

18/02/2017

20:00

VC DE BEERLANDERS BEERNEM B - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B ( ZB )

3 - 0

25/15

25/20

25/23

18/02/2017

16:00

PREFAXIS MENEN C - SMASH.CL.INGELMUNSTER

1 - 3

15/25

11/25

25/12

25/27

18/02/2017

17:30

REMBERT TORHOUT HEREN C (ZB) - BAVO BAVIKHOVE B

3 - 1

25/22

11/25

25/16

25/23

18/02/2017

20:00

VC JONG KUURNE - KNACK ROESELARE E

3 - 1

25/16

28/26

17/25

25/22

18/02/2017

17:00

ROEPOVO POPERINGE C - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D

3 - 2

25/20

25/16

26/28

11/25

15/7

18/02/2017

14:00

KNACK ROESELARE D (ZB) - VBC DOSKOM MOORSLEDE C

3 - 1

25/19

22/25

25/16

25/21

19/02/2017

15:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE C - PREFAXIS MENEN C

3 - 1

25/11

19/25

25/18

25/16

24/02/2017

21:00

KNACK ROESELARE D (ZB) - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D

3 - 0

25/16

25/17

25/19

25/02/2017

20:00

BAVO BAVIKHOVE B - VC WIVO WINGENE VZW

1 - 3

25/23

22/25

23/25

15/25

25/02/2017

19:00

KNACK ROESELARE E - ROEPOVO POPERINGE C

3 - 1

30/28

25/18

17/25

25/19

25/02/2017

19:30

SMASH.CL.INGELMUNSTER - VC JONG KUURNE

3 - 0

25/13

25/11

25/15

26/02/2017

11:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B ( ZB ) - KNACK ROESELARE D (ZB)

0 - 3

0/25

0/25

0/25

26/02/2017

11:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D - REMBERT TORHOUT HEREN C (ZB)

3 - 1

25/22

21/25

25/17

26/24

03/03/2017

20:30

REMBERT TORHOUT HEREN C (ZB) - VC WIVO WINGENE VZW

1 - 3

25/22

19/25

16/25

26/28

04/03/2017

15:00

VC DE BEERLANDERS BEERNEM B - PREFAXIS MENEN C

0 - 3

17/25

19/25

19/25

04/03/2017

20:00

VC JONG KUURNE - BAVO BAVIKHOVE B

2 - 3

24/26

5/25

25/18

25/23

16/18

04/03/2017

19:00

KNACK ROESELARE E - VBC DOSKOM MOORSLEDE C

0 - 3

25/27

7/25

24/26

04/03/2017

11:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B ( ZB ) - SMASH.CL.INGELMUNSTER

0 - 3

18/25

14/25

20/25

11/03/2017

21:00

VC WIVO WINGENE VZW - ROEPOVO POPERINGE C

3 - 0

25/11

26/24

25/18

11/03/2017

20:00

VC DE BEERLANDERS BEERNEM B - VC JONG KUURNE

3 - 0

25/12

25/21

25/23

11/03/2017

19:30

SMASH.CL.INGELMUNSTER - KNACK ROESELARE D (ZB)

0 - 3

21/25

20/25

20/25

12/03/2017

15:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE C - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B ( ZB )

3 - 1

25/23

25/21

23/25

25/14

12/03/2017

11:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D - PREFAXIS MENEN C

1 - 3

21/25

25/21

21/25

20/25

18/03/2017

20:00

VC JONG KUURNE - VC WIVO WINGENE VZW

0 - 3

13/25

14/25

24/26

18/03/2017

19:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE C - SMASH.CL.INGELMUNSTER

1 - 3

25/23

20/25

23/25

30/32

18/03/2017

16:00

PREFAXIS MENEN C - BAVO BAVIKHOVE B

3 - 0

25/19

25/12

25/19

18/03/2017

17:00

ROEPOVO POPERINGE C - VC DE BEERLANDERS BEERNEM B

3 - 0

25/15

33/31

26/24

18/03/2017

19:00

KNACK ROESELARE E - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D

3 - 1

28/26

25/15

26/28

25/22

19/03/2017

11:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B ( ZB ) - REMBERT TORHOUT HEREN C (ZB)

3 - 1

25/14

26/24

13/25

26/24

25/03/2017

13:45

REMBERT TORHOUT HEREN C (ZB) - ROEPOVO POPERINGE C

1 - 3

25/14

20/25

22/25

19/25

25/03/2017

21:00

VC WIVO WINGENE VZW - PREFAXIS MENEN C

3 - 0

25/20

25/18

25/18

25/03/2017

19:30

SMASH.CL.INGELMUNSTER - KNACK ROESELARE E

3 - 0

25/15

25/16

25/14

25/03/2017

20:00

VC DE BEERLANDERS BEERNEM B - KNACK ROESELARE D (ZB)

2 - 3

10/25

25/19

25/17

14/25

10/15

25/03/2017

20:00

BAVO BAVIKHOVE B - VBC DOSKOM MOORSLEDE C

0 - 3

17/25

16/25

21/25

26/03/2017

11:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B ( ZB )

2 - 3

20/25

25/23

22/25

25/14

13/15

01/04/2017

14:00

KNACK ROESELARE D (ZB) - VC WIVO WINGENE VZW

3 - 1

20/25

27/25

25/22

25/18

01/04/2017

17:00

ROEPOVO POPERINGE C - SMASH.CL.INGELMUNSTER

0 - 3

17/25

16/25

15/25

01/04/2017

20:00

VC JONG KUURNE - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D

0 - 3

21/25

21/25

24/26

01/04/2017

16:00

PREFAXIS MENEN C - REMBERT TORHOUT HEREN C (ZB)

0 - 3

14/25

16/25

24/26

02/04/2017

11:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B ( ZB ) - BAVO BAVIKHOVE B

3 - 1

20/25

25/11

25/17

25/16

02/04/2017

15:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE C - VC DE BEERLANDERS BEERNEM B

3 - 0

25/18

25/21

25/17

08/04/2017

17:00

ROEPOVO POPERINGE C - PREFAXIS MENEN C

3 - 0

25/21

25/20

25/15

08/04/2017

19:00

KNACK ROESELARE E - VC DE BEERLANDERS BEERNEM B

3 - 0

25/17

25/21

25/17

08/04/2017

13:45

REMBERT TORHOUT HEREN C (ZB) - VC JONG KUURNE

3 - 1

25/17

25/21

23/25

25/23

08/04/2017

20:00

BAVO BAVIKHOVE B - KNACK ROESELARE D (ZB)

1 - 3

18/25

25/21

16/25

9/25

08/04/2017

21:00

VC WIVO WINGENE VZW - VBC DOSKOM MOORSLEDE C

0 - 3

20/25

23/25

22/25

09/04/2017

11:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D - SMASH.CL.INGELMUNSTER

0 - 3

18/25

19/25

18/25

15/04/2017

20:00

BAVO BAVIKHOVE B - KNACK ROESELARE E

3 - 0

25/22

26/24

25/23

22/04/2017

18:30

VC WIVO WINGENE VZW - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B ( ZB )

3 - 0

25/0

25/0

25/0

22/04/2017

20:00

VC JONG KUURNE - ROEPOVO POPERINGE C

0 - 3

21/25

26/28

20/25

22/04/2017

16:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER - BAVO BAVIKHOVE B

3 - 0

25/18

25/7

25/19

22/04/2017

20:00

VC DE BEERLANDERS BEERNEM B - REMBERT TORHOUT HEREN C (ZB)

0 - 3

18/25

22/25

12/25

23/04/2017

11:00

KNACK ROESELARE E - BAVO BAVIKHOVE B

3 - 1

26/24

25/15

11/25

25/17

23/04/2017

15:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE C - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D

3 - 1

25/21

25/16

19/25

25/21

Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Cookies kunnen worden beheerd in uw browser of de apparaatinstellingen.