Home | Jeugd | U15 A provinciaal C

U15 A provinciaal C

Boven : Thomas LIPPENS, Vital LOUCHAERT, coach Bert DETAILLEUR, Louis DECAESTECKER, Warre DEJONCKHEERE

Onder : Thibault VERHAMME, Milan DE COCK, Jari VANDEPUT, Stan LOOTENS, Parsa LESANY, Bavo RAPOL

Klassement

Rangschikking

WEDSTRIJDEN

SETS

#

W 3/0-3/1

W 3/2

V 3/0-3/1

V 3/2

Gewonnen

Verloren

PUNTEN

1

KNACK ROESELARE A

9

9

27

27

2

VOLLEYBALTEAM LENDELEDE

9

7

2

22

8

21

3

OOIVO OOIGEM ( + )

9

6

1

2

22

11

20

4

REMBERT TORHOUT HEREN B

9

6

2

1

21

12

19

5

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM

9

5

3

1

19

13

16

6

PREFAXIS MENEN

9

3

1

5

13

20

11

7

SMASH.CL.INGELMUNSTER

9

3

6

11

18

9

8

VC JONG KUURNE

9

2

1

5

1

12

21

9

9

ROEPOVO POPERINGE A

9

1

8

4

25

3

10

VT WERVIK GELUWE

9

9

4

27

Wedstrijden

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

10/09/2016

13:45

REMBERT TORHOUT HEREN B - ROEPOVO POPERINGE A

3 - 0

25/9

25/6

25/13

17/09/2016

17:30

OOIVO OOIGEM ( + ) - KNACK ROESELARE A

0 - 3

17/25

11/25

19/25

17/09/2016

16:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER - VOLLEYBALTEAM LENDELEDE

0 - 3

20/25

16/25

13/25

18/09/2016

13:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM - VC JONG KUURNE

3 - 0

25/16

25/12

25/16

18/09/2016

11:00

VT WERVIK GELUWE - PREFAXIS MENEN

1 - 3

15/25

15/25

25/23

13/25

01/10/2016

10:00

PREFAXIS MENEN - SMASH.CL.INGELMUNSTER

3 - 1

25/9

20/25

25/16

26/24

01/10/2016

13:00

ROEPOVO POPERINGE A - VT WERVIK GELUWE

3 - 1

25/20

26/28

25/10

25/21

01/10/2016

11:00

KNACK ROESELARE A - REMBERT TORHOUT HEREN B

3 - 0

25/20

30/28

25/16

01/10/2016

11:00

VOLLEYBALTEAM LENDELEDE - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM

3 - 1

25/17

24/26

25/17

25/11

02/10/2016

10:45

VC JONG KUURNE - OOIVO OOIGEM ( + )

1 - 3

25/21

18/25

21/25

22/25

08/10/2016

17:30

OOIVO OOIGEM ( + ) - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM

3 - 2

20/25

25/20

22/25

25/22

15/13

08/10/2016

16:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - VC JONG KUURNE

2 - 3

25/19

23/25

25/10

23/25

13/15

08/10/2016

16:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER - ROEPOVO POPERINGE A

3 - 0

25/10

25/8

25/12

08/10/2016

11:00

VOLLEYBALTEAM LENDELEDE - PREFAXIS MENEN

3 - 0

25/17

25/17

25/20

09/10/2016

11:00

VT WERVIK GELUWE - KNACK ROESELARE A

0 - 3

12/25

8/25

20/25

15/10/2016

17:30

OOIVO OOIGEM ( + ) - VOLLEYBALTEAM LENDELEDE

1 - 3

25/12

20/25

23/25

19/25

15/10/2016

13:00

ROEPOVO POPERINGE A - PREFAXIS MENEN

1 - 3

24/26

17/25

25/21

21/25

15/10/2016

11:00

KNACK ROESELARE A - SMASH.CL.INGELMUNSTER

3 - 0

25/9

25/10

25/13

16/10/2016

10:45

VC JONG KUURNE - VT WERVIK GELUWE

3 - 1

23/25

25/17

25/21

25/21

16/10/2016

13:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM - REMBERT TORHOUT HEREN B

1 - 3

23/25

8/25

25/19

11/25

29/10/2016

16:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - OOIVO OOIGEM ( + )

1 - 3

17/25

21/25

25/23

19/25

29/10/2016

09:00

PREFAXIS MENEN - KNACK ROESELARE A

0 - 3

10/25

10/25

11/25

30/10/2016

11:00

VT WERVIK GELUWE - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM

0 - 3

12/25

17/25

10/25

30/10/2016

11:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER - VC JONG KUURNE

3 - 0

25/22

25/20

25/24

05/11/2016

17:30

OOIVO OOIGEM ( + ) - VT WERVIK GELUWE

3 - 0

25/14

25/17

25/14

05/11/2016

16:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - VOLLEYBALTEAM LENDELEDE

3 - 1

25/15

25/18

21/25

25/16

05/11/2016

11:00

KNACK ROESELARE A - ROEPOVO POPERINGE A

3 - 0

25/13

25/9

25/6

06/11/2016

10:45

VC JONG KUURNE - PREFAXIS MENEN

2 - 3

25/20

14/25

25/16

25/27

15/17

06/11/2016

11:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM - SMASH.CL.INGELMUNSTER

3 - 1

22/25

25/20

25/13

25/19

12/11/2016

14:30

SMASH.CL.INGELMUNSTER - OOIVO OOIGEM ( + )

0 - 3

6/25

8/25

11/25

12/11/2016

10:00

PREFAXIS MENEN - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM

0 - 3

20/25

23/25

21/25

12/11/2016

13:00

ROEPOVO POPERINGE A - VC JONG KUURNE

0 - 3

17/25

19/25

21/25

12/11/2016

11:00

VOLLEYBALTEAM LENDELEDE - KNACK ROESELARE A

0 - 3

8/25

14/25

12/25

13/11/2016

11:00

VT WERVIK GELUWE - REMBERT TORHOUT HEREN B

1 - 3

17/25

19/25

26/24

11/25

19/11/2016

11:00

VOLLEYBALTEAM LENDELEDE - ROEPOVO POPERINGE A

3 - 0

25/5

25/10

25/20

19/11/2016

17:30

OOIVO OOIGEM ( + ) - PREFAXIS MENEN

3 - 1

19/25

25/11

25/14

25/23

19/11/2016

16:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - SMASH.CL.INGELMUNSTER

3 - 0

26/24

25/14

25/5

20/11/2016

10:45

VC JONG KUURNE - KNACK ROESELARE A

0 - 3

5/25

6/25

13/25

20/11/2016

14:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM - ROEPOVO POPERINGE A

3 - 0

25/21

25/23

25/12

20/11/2016

11:00

VT WERVIK GELUWE - VOLLEYBALTEAM LENDELEDE

0 - 3

20/25

3/25

18/25

03/12/2016

16:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER - VT WERVIK GELUWE

3 - 0

03/12/2016

09:00

PREFAXIS MENEN - REMBERT TORHOUT HEREN B

0 - 3

18/25

22/25

15/25

03/12/2016

13:00

ROEPOVO POPERINGE A - OOIVO OOIGEM ( + )

0 - 3

18/25

14/25

17/25

03/12/2016

11:00

KNACK ROESELARE A - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM

3 - 0

25/9

25/11

25/12

03/12/2016

11:00

VOLLEYBALTEAM LENDELEDE - VC JONG KUURNE

3 - 0

25/22

25/17

25/16

08/01/2017

14:30

VC JONG KUURNE - VOLLEY BREDENE (SGP)

3 - 0

25/9

25/15

25/13

15/01/2017

10:45

VC JONG KUURNE - SMASH.CL.INGELMUNSTER

3 - 2

25/19

22/25

18/25

25/19

15/10

21/01/2017

16:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER - KNACK ROESELARE C

3 - 0

25/11

25/18

25/12

22/01/2017

11:00

VOLLEY BREDENE (SGP) - VC JONG KUURNE

0 - 3

11/25

12/25

12/25

28/01/2017

13:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER - VOLLEY BREDENE (SGP)

3 - 0

25/7

25/14

25/19

29/01/2017

10:45

VC JONG KUURNE - KNACK ROESELARE C

3 - 1

25/14

15/25

25/10

25/9

04/02/2017

09:00

KNACK ROESELARE C - VC JONG KUURNE

3 - 2

25/12

24/26

25/22

22/25

15/8

04/02/2017

15:30

VOLLEY BREDENE (SGP) - SMASH.CL.INGELMUNSTER

0 - 3

14/25

15/25

19/25

11/02/2017

09:00

KNACK ROESELARE C - SMASH.CL.INGELMUNSTER

0 - 3

15/25

15/25

21/25

18/02/2017

09:00

KNACK ROESELARE C - SMASH.CL.INGELMUNSTER

2 - 3

13/25

16/25

25/23

25/22

13/15

19/02/2017

10:45

VC JONG KUURNE - VOLLEY BREDENE (SGP)

3 - 0

25/14

25/18

25/14

25/02/2017

16:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER - VC JONG KUURNE

1 - 3

18/25

25/16

24/26

23/25

25/02/2017

15:30

VOLLEY BREDENE (SGP) - KNACK ROESELARE C

1 - 3

25/22

10/25

17/25

19/25

11/03/2017

16:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER - VC JONG KUURNE

3 - 0

25/22

25/21

26/24

11/03/2017

15:30

VOLLEY BREDENE (SGP) - KNACK ROESELARE C

0 - 3

21/25

24/26

21/25

18/03/2017

09:00

KNACK ROESELARE C - VOLLEY BREDENE (SGP)

3 - 0

25/17

25/16

25/21

19/03/2017

10:45

VC JONG KUURNE - SMASH.CL.INGELMUNSTER

3 - 1

25/17

10/25

25/20

26/24

25/03/2017

16:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER - KNACK ROESELARE C

3 - 0

25/7

25/10

25/17

26/03/2017

11:00

VOLLEY BREDENE (SGP) - VC JONG KUURNE

0 - 3

15/25

7/25

10/25

01/04/2017

16:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER - VOLLEY BREDENE (SGP)

3 - 1

25/14

13/25

25/14

25/22

02/04/2017

10:45

VC JONG KUURNE - KNACK ROESELARE C

3 - 0

25/13

25/21

25/10

09/04/2017

09:00

KNACK ROESELARE C - VOLLEY BREDENE (SGP)

3 - 1

18/25

25/11

25/15

25/16

22/04/2017

09:00

KNACK ROESELARE C - VC JONG KUURNE

0 - 3

10/25

8/25

15/25

23/04/2017

11:00

VOLLEY BREDENE (SGP) - SMASH.CL.INGELMUNSTER

1 - 3

16/25

25/17

12/25

13/25

Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Cookies kunnen worden beheerd in uw browser of de apparaatinstellingen.