Home | Jeugd | Knack B - 1° Divisie

Knack B - 1° Divisie

Boven : Bart Hungenaert (coach)- Simon Lemoine - Antoine Cornil - Koen Lemant - Jonas Vanthournoudt - Waud Vanbellgehem - Korneel Declercq - Matthias Delaere (assistent)

Onder : Nick Van Loke - Joachim Debusschere - Thibaut Carrein - Nicolas Claeys - Josse Devarrewaere - Bert Detailleur - Otto Rosseel

Ontbreekt : Seppe Catteeuw

Klassement

Rangschikking

WEDSTRIJDEN

SETS

#

W 3/0-3/1

W 3/2

V 3/0-3/1

V 3/2

Gewonnen

Verloren

PUNTEN

1

KNACK ROESELARE B

3

3

0

0

0

9

2

9

2

BALTI KORTRIJK

3

2

0

0

1

8

5

7

3

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B

3

2

0

1

0

6

5

6

4

KRUIKENBURG TERNAT

2

1

1

0

0

6

3

5

5

VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS

3

1

1

1

0

6

5

5

6

GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B

3

1

0

0

2

7

6

5

7

MEVOC MEERBEKE

3

0

2

1

0

7

7

4

8

VC PACKO ZEDELGEM

2

1

0

0

1

5

3

4

9

OLVA BRUGGE

3

1

0

2

0

5

7

3

10

EVOCO COMINES

3

1

0

2

0

4

6

3

11

VC AALTER

3

0

0

3

0

3

9

0

12

JTV DERO ZELE - BERLARE

3

0

0

3

0

1

9

0

Wedstrijdkalender Competitie

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

28/09/2019

20:00

VC AALTER - KNACK ROESELARE B

1 - 3

27/29

19/25

25/18

17/25

05/10/2019

20:00

KNACK ROESELARE B - MEVOC MEERBEKE

3 - 1

25/15

18/25

27/25

25/17

13/10/2019

18:00

VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS - KNACK ROESELARE B

0 - 3

19/25

20/25

19/25

19/10/2019

20:00

KNACK ROESELARE B - JTV DERO ZELE - BERLARE

02/11/2019

16:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B - KNACK ROESELARE B

09/11/2019

20:00

KNACK ROESELARE B - KRUIKENBURG TERNAT

23/11/2019

20:00

KNACK ROESELARE B - VC PACKO ZEDELGEM

01/12/2019

17:00

BALTI KORTRIJK - KNACK ROESELARE B

07/12/2019

20:00

KNACK ROESELARE B - OLVA BRUGGE

14/12/2019

20:00

EVOCO COMINES - KNACK ROESELARE B

21/12/2019

20:00

KNACK ROESELARE B - GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B

11/01/2020

20:00

KNACK ROESELARE B - VC AALTER

18/01/2020

20:00

MEVOC MEERBEKE - KNACK ROESELARE B

25/01/2020

20:00

KNACK ROESELARE B - VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS

08/02/2020

20:00

JTV DERO ZELE - BERLARE - KNACK ROESELARE B

15/02/2020

20:30

KRUIKENBURG TERNAT - KNACK ROESELARE B

22/02/2020

20:00

KNACK ROESELARE B - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B

14/03/2020

20:30

VC PACKO ZEDELGEM - KNACK ROESELARE B

21/03/2020

20:00

KNACK ROESELARE B - BALTI KORTRIJK

28/03/2020

20:00

OLVA BRUGGE - KNACK ROESELARE B

18/04/2020

20:00

KNACK ROESELARE B - EVOCO COMINES

25/04/2020

20:30

GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B - KNACK ROESELARE B

Klik hier voor het volledig overzicht van wedstrijden in deze competitie

ALLE COMPETITIE WEDSTRIJDEN

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

28/09/2019

16:00

JTV DERO ZELE - BERLARE - GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B

0 - 3

15/25

22/25

16/25

28/09/2019

20:00

VC AALTER - KNACK ROESELARE B

1 - 3

27/29

19/25

25/18

17/25

28/09/2019

20:00

MEVOC MEERBEKE - BALTI KORTRIJK

3 - 2

22/25

25/19

25/21

20/25

15/11

28/09/2019

16:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B - OLVA BRUGGE

3 - 1

21/25

25/19

25/20

25/21

29/09/2019

18:00

VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS - EVOCO COMINES

3 - 0

25/17

25/11

25/20

05/10/2019

20:00

EVOCO COMINES - JTV DERO ZELE - BERLARE

3 - 0

25/21

25/10

25/15

05/10/2019

20:30

GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B - VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS

2 - 3

21/25

23/25

25/23

25/21

16/18

05/10/2019

20:00

KNACK ROESELARE B - MEVOC MEERBEKE

3 - 1

25/15

18/25

27/25

25/17

05/10/2019

20:00

BALTI KORTRIJK - VC AALTER

3 - 1

22/25

25/18

25/10

25/12

05/10/2019

20:00

OLVA BRUGGE - KRUIKENBURG TERNAT

1 - 3

22/25

17/25

25/23

18/25

05/10/2019

20:30

VC PACKO ZEDELGEM - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B

3 - 0

25/20

25/19

25/17

12/10/2019

16:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B - EVOCO COMINES

3 - 1

16/25

25/21

25/23

25/21

12/10/2019

20:30

KRUIKENBURG TERNAT - GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B

3 - 2

25/14

25/22

22/25

23/25

15/11

12/10/2019

20:00

BALTI KORTRIJK - JTV DERO ZELE - BERLARE

3 - 1

24/26

25/17

25/10

25/10

13/10/2019

18:00

VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS - KNACK ROESELARE B

0 - 3

19/25

20/25

19/25

13/10/2019

18:00

VC AALTER - OLVA BRUGGE

1 - 3

14/25

17/25

25/19

22/25

13/10/2019

18:00

MEVOC MEERBEKE - VC PACKO ZEDELGEM

3 - 2

25/20

25/21

18/25

22/25

15/12

19/10/2019

20:00

EVOCO COMINES - KRUIKENBURG TERNAT

19/10/2019

20:30

GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B

19/10/2019

20:00

KNACK ROESELARE B - JTV DERO ZELE - BERLARE

19/10/2019

20:00

OLVA BRUGGE - MEVOC MEERBEKE

19/10/2019

20:30

VC PACKO ZEDELGEM - VC AALTER

20/10/2019

17:00

BALTI KORTRIJK - VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS

27/10/2019

14:30

KRUIKENBURG TERNAT - VC PACKO ZEDELGEM

02/11/2019

20:00

VC AALTER - EVOCO COMINES

02/11/2019

16:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B - KNACK ROESELARE B

02/11/2019

20:30

KRUIKENBURG TERNAT - BALTI KORTRIJK

02/11/2019

20:30

VC PACKO ZEDELGEM - JTV DERO ZELE - BERLARE

03/11/2019

18:00

VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS - OLVA BRUGGE

03/11/2019

18:00

MEVOC MEERBEKE - GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B

09/11/2019

20:00

EVOCO COMINES - MEVOC MEERBEKE

09/11/2019

20:30

GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B - VC AALTER

09/11/2019

20:00

KNACK ROESELARE B - KRUIKENBURG TERNAT

09/11/2019

20:00

OLVA BRUGGE - JTV DERO ZELE - BERLARE

09/11/2019

20:30

VC PACKO ZEDELGEM - VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS

10/11/2019

17:00

BALTI KORTRIJK - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B

16/11/2019

20:00

EVOCO COMINES - BALTI KORTRIJK

16/11/2019

20:00

JTV DERO ZELE - BERLARE - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B

16/11/2019

20:30

GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B - OLVA BRUGGE

16/11/2019

20:00

VC AALTER - KRUIKENBURG TERNAT

17/11/2019

18:00

VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS - MEVOC MEERBEKE

23/11/2019

20:00

KNACK ROESELARE B - VC PACKO ZEDELGEM

30/11/2019

20:00

MEVOC MEERBEKE - VC AALTER

30/11/2019

16:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B - VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS

30/11/2019

20:00

OLVA BRUGGE - EVOCO COMINES

30/11/2019

20:30

KRUIKENBURG TERNAT - JTV DERO ZELE - BERLARE

30/11/2019

20:30

VC PACKO ZEDELGEM - GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B

01/12/2019

17:00

BALTI KORTRIJK - KNACK ROESELARE B

07/12/2019

20:00

EVOCO COMINES - GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B

07/12/2019

20:00

KNACK ROESELARE B - OLVA BRUGGE

08/12/2019

18:00

VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS - JTV DERO ZELE - BERLARE

08/12/2019

18:00

VC AALTER - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B

08/12/2019

18:00

MEVOC MEERBEKE - KRUIKENBURG TERNAT

08/12/2019

17:00

BALTI KORTRIJK - VC PACKO ZEDELGEM

14/12/2019

20:00

EVOCO COMINES - KNACK ROESELARE B

14/12/2019

20:00

JTV DERO ZELE - BERLARE - MEVOC MEERBEKE

14/12/2019

20:30

GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B - BALTI KORTRIJK

14/12/2019

20:00

OLVA BRUGGE - VC PACKO ZEDELGEM

15/12/2019

18:00

VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS - VC AALTER

15/12/2019

17:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B - KRUIKENBURG TERNAT

21/12/2019

20:00

VC AALTER - JTV DERO ZELE - BERLARE

21/12/2019

20:00

KNACK ROESELARE B - GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B

21/12/2019

20:00

MEVOC MEERBEKE - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B

21/12/2019

20:30

VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS - KRUIKENBURG TERNAT

21/12/2019

20:00

EVOCO COMINES - VC PACKO ZEDELGEM

04/01/2020

20:00

OLVA BRUGGE - BALTI KORTRIJK

11/01/2020

20:00

EVOCO COMINES - VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS

11/01/2020

20:30

GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B - JTV DERO ZELE - BERLARE

11/01/2020

20:00

KNACK ROESELARE B - VC AALTER

11/01/2020

20:00

OLVA BRUGGE - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B

11/01/2020

20:30

VC PACKO ZEDELGEM - KRUIKENBURG TERNAT

12/01/2020

17:00

BALTI KORTRIJK - MEVOC MEERBEKE

18/01/2020

20:30

VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS - GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B

18/01/2020

20:00

JTV DERO ZELE - BERLARE - EVOCO COMINES

18/01/2020

20:00

VC AALTER - BALTI KORTRIJK

18/01/2020

20:00

MEVOC MEERBEKE - KNACK ROESELARE B

18/01/2020

16:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B - VC PACKO ZEDELGEM

18/01/2020

20:30

KRUIKENBURG TERNAT - OLVA BRUGGE

25/01/2020

20:00

JTV DERO ZELE - BERLARE - BALTI KORTRIJK

25/01/2020

20:00

EVOCO COMINES - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B

25/01/2020

20:30

GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B - KRUIKENBURG TERNAT

25/01/2020

20:00

KNACK ROESELARE B - VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS

25/01/2020

20:00

OLVA BRUGGE - VC AALTER

25/01/2020

20:30

VC PACKO ZEDELGEM - MEVOC MEERBEKE

08/02/2020

20:00

JTV DERO ZELE - BERLARE - KNACK ROESELARE B

08/02/2020

20:00

VC AALTER - VC PACKO ZEDELGEM

08/02/2020

20:00

MEVOC MEERBEKE - OLVA BRUGGE

08/02/2020

16:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B - GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B

08/02/2020

20:30

KRUIKENBURG TERNAT - EVOCO COMINES

09/02/2020

18:00

VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS - BALTI KORTRIJK

15/02/2020

20:30

KRUIKENBURG TERNAT - KNACK ROESELARE B

15/02/2020

20:00

OLVA BRUGGE - GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B

22/02/2020

20:00

JTV DERO ZELE - BERLARE - VC PACKO ZEDELGEM

22/02/2020

20:00

EVOCO COMINES - VC AALTER

22/02/2020

20:30

GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B - MEVOC MEERBEKE

22/02/2020

20:00

KNACK ROESELARE B - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B

22/02/2020

20:00

OLVA BRUGGE - VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS

23/02/2020

17:00

BALTI KORTRIJK - KRUIKENBURG TERNAT

29/02/2020

20:00

JTV DERO ZELE - BERLARE - OLVA BRUGGE

29/02/2020

20:00

VC AALTER - GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B

29/02/2020

16:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B - BALTI KORTRIJK

01/03/2020

18:00

VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS - VC PACKO ZEDELGEM

08/03/2020

18:00

MEVOC MEERBEKE - EVOCO COMINES

14/03/2020

20:00

MEVOC MEERBEKE - VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS

14/03/2020

16:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B - JTV DERO ZELE - BERLARE

14/03/2020

20:30

KRUIKENBURG TERNAT - VC AALTER

14/03/2020

20:30

VC PACKO ZEDELGEM - KNACK ROESELARE B

15/03/2020

17:00

BALTI KORTRIJK - EVOCO COMINES

21/03/2020

20:00

EVOCO COMINES - OLVA BRUGGE

21/03/2020

20:00

JTV DERO ZELE - BERLARE - KRUIKENBURG TERNAT

21/03/2020

20:30

GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B - VC PACKO ZEDELGEM

21/03/2020

20:00

KNACK ROESELARE B - BALTI KORTRIJK

22/03/2020

18:00

VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B

22/03/2020

18:00

VC AALTER - MEVOC MEERBEKE

28/03/2020

20:00

JTV DERO ZELE - BERLARE - VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS

28/03/2020

20:30

GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B - EVOCO COMINES

28/03/2020

16:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B - VC AALTER

28/03/2020

20:00

OLVA BRUGGE - KNACK ROESELARE B

28/03/2020

20:30

KRUIKENBURG TERNAT - MEVOC MEERBEKE

28/03/2020

20:30

VC PACKO ZEDELGEM - BALTI KORTRIJK

18/04/2020

20:00

KNACK ROESELARE B - EVOCO COMINES

18/04/2020

20:30

KRUIKENBURG TERNAT - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B

18/04/2020

20:30

VC PACKO ZEDELGEM - OLVA BRUGGE

19/04/2020

18:00

VC AALTER - VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS

19/04/2020

18:00

MEVOC MEERBEKE - JTV DERO ZELE - BERLARE

19/04/2020

17:00

BALTI KORTRIJK - GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B

25/04/2020

20:30

KRUIKENBURG TERNAT - VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS

25/04/2020

20:30

VC PACKO ZEDELGEM - EVOCO COMINES

25/04/2020

20:00

JTV DERO ZELE - BERLARE - VC AALTER

25/04/2020

20:30

GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B - KNACK ROESELARE B

25/04/2020

16:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B - MEVOC MEERBEKE

26/04/2020

17:00

BALTI KORTRIJK - OLVA BRUGGE

Wedstrijden Vlaamse Beker

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

07/09/2019

20:30

VBC BEVO GEETBETS (1ste Divisie) - KRUIKENBURG TERNAT A (1ste Divisie)

3 - 0

25/21

25/22

25/17

07/09/2019

20:00

VC PACKO ZEDELGEM B (1ste Provinciale) - BDO HAASRODE LEUVEN B (1ste Divisie)

1 - 3

22/25

24/26

25/21

20/25

08/09/2019

16:00

OXACO BVC ANTWERPEN (1ste Divisie) - GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE (1ste Divisie)

1 - 3

25/14

14/25

20/25

19/25

22/09/2019

17:00

VOLLEYBAL CLUB SLOEP BORSBEEK (1ste Provinciale) - LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN A (1ste Provinciale)

22/09/2019

18:00

MEVOC MEERBEKE (1ste Divisie) - DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM (2de Divisie)

3 - 0

25/19

25/20

25/21

25/10/2019

20:30

VC PACKO ZEDELGEM A (1se Divisie) - VKT TORHOUT (1ste Provinciale)

26/10/2019

20:30

VBT MACHELEN (2de Divisie) - VOLMAR EKEREN (2de Divisie)

26/10/2019

16:30

DAVOC LOT A (2de Divisie) - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM A (2de Divisie)

26/10/2019

17:00

BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (1ste Divisie) - BDO HAASRODE LEUVEN B (1ste Divisie)

26/10/2019

16:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B (1ste Divisie) - VC SMASH LIER A (2de Divisie)

26/10/2019

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A (2de Divisie) - M. SIKS BLAASVELD VC (1ste Divisie)

26/10/2019

20:00

JTV DERO ZELE - BERLARE A (1ste Divisie) - GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE (1ste Divisie)

26/10/2019

17:30

HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE B (2de Divisie) - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL B (2de Divisie)

26/10/2019

20:30

GOLAZO AVERBODE (2de Divisie) - BALTI KORTRIJK (1ste Divisie)

26/10/2019

20:00

KNACK ROESELARE B (1ste Divisie) - NRG VC GEEL (2de Divisie)

26/10/2019

20:30

V.C. ZOERSEL (1ste Divisie) - VOLLEY BEERSE Heren A (1ste Divisie)

27/10/2019

14:00

MENDO BOOISCHOT D (1ste Provinciale) - VBC BEVO GEETBETS (1ste Divisie)

27/10/2019

18:00

VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS (1 ste Divisie) - VC TESLA LINT (2de Divisie)

27/10/2019

15:00

MENDO BOOISCHOT C (1ste Divisie) - M. SIKS BLAASVELD VC (1ste Provinciale)

18/11/2019

20:00

W-0007 - W-0019

18/11/2019

20:00

W-0018 - W-0012

18/11/2019

20:00

W-0013 - W-0006

18/11/2019

20:00

W-0008 - W-0010

18/11/2019

20:00

W-0015 - W-0014

18/11/2019

20:00

W-0016 - W-0017

18/11/2019

20:00

W-0005 - W-0011

18/11/2019

20:00

W-0004 - W-0009

27/01/2020

20:00

W-0027 - W-0025

27/01/2020

20:00

W-0021 - W-0023

27/01/2020

20:00

W-0024 - W-0022

27/01/2020

20:00

W-0020 - W-0026

02/03/2020

20:00

W-0028 - W-0031

02/03/2020

20:00

W-0030 - W-0029

09/05/2020

18:00

W-0032 - W-0033

Wedstrijden Provinciale Beker - nationaal divisie

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

16/11/2019

20:30

VC PACKO ZEDELGEM A (1D) - KNACK ROESELARE B (1D)

23/11/2019

20:00

ROEPOVO POPERINGE A (2D) - RUVO RUDDERVOORDE (2D)

24/11/2019

17:00

BALTI KORTRIJK (1D) - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B (1D)

24/11/2019

18:00

EVOCO COMINES (1D) - OLVA BRUGGE A (1D)

27/01/2020

20:00

Winnaar 1 - REMBERT TORHOUT HEREN (1N)

27/01/2020

20:00

Winnaar 2 - PERVOL RUISELEDE (1N)

27/01/2020

20:00

Winnaar 3 - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE (LB)

27/01/2020

20:00

Winnaar 4 - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM A (LB)

02/03/2020

20:00

Winnaar 8 - Winnaar 5

02/03/2020

20:00

Winnaar 7 - Winnaar 6

13/04/2020

13:00

Winnaar 10 - Winnaar 9

Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Cookies kunnen worden beheerd in uw browser of de apparaatinstellingen.