Home | Jeugd | Knack B - 2° divisie

Knack B - 2° divisie

Boven : Stefaan Devarrewaere (ploegbegeleider), Pascal Lemant (markeerder), Simon Vallaeys, Dieter Knockaert, Koen Lemant, Jonas Vanthournoudt, Joachim Debusschere, Matthias Delaere (assistent trainer), Dirk Courtens (trainer/coach)

Onder : Thibaut Carrein, Lukas Vallaeys, Maarten Detailleur, Bert Detailleur, Nicolas Claeys, Simon Lemoine, Stijn Krock, Antoine Cornil, Josse Devarrewaere

Klassement

Rangschikking

WEDSTRIJDEN

SETS

#

W 3/0-3/1

W 3/2

V 3/0-3/1

V 3/2

Gewonnen

Verloren

PUNTEN

1

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)

22

15

5

2

62

22

55

2

KRUIKENBURG TERNAT

22

15

3

2

2

59

22

53

3

KNACK ROESELARE B

22

15

2

3

2

57

28

51

4

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

22

10

2

6

4

47

40

37

5

JARTAZI DENDERHOUTEM

22

8

2

7

5

40

44

33

6

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

22

6

4

8

4

44

47

30

7

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

22

6

3

10

3

39

49

27

8

RUVO RUDDERVOORDE

22

5

4

11

2

36

50

25

9

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

22

6

2

11

3

36

51

25

10

ROEPOVO POPERINGE

22

4

4

10

4

39

52

24

11

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

22

5

2

14

1

32

53

20

12

VC LOPPEM

22

3

1

14

4

25

58

15

Wedstrijden Competitie

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

15/09/2018

19:30

KNACK ROESELARE B - SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

15/09/2018

20:00

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM - FORZA EVO D'HONDT OUDENAARDE B

15/09/2018

20:00

JTV DERO ZELE - BERLARE - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

15/09/2018

20:30

VC PACKO ZEDELGEM - RUVO RUDDERVOORDE

15/09/2018

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

22/09/2018

16:30

FORZA EVO D'HONDT OUDENAARDE B - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

22/09/2018

19:30

RUVO RUDDERVOORDE - JARTAZI DENDERHOUTEM

22/09/2018

20:00

ROEPOVO POPERINGE - VC PACKO ZEDELGEM

22/09/2018

20:30

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM - JTV DERO ZELE - BERLARE

22/09/2018

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - KNACK ROESELARE B

22/09/2018

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

29/09/2018

19:30

KNACK ROESELARE B - FORZA EVO D'HONDT OUDENAARDE B

29/09/2018

20:00

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM - RUVO RUDDERVOORDE

29/09/2018

20:00

JTV DERO ZELE - BERLARE - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

29/09/2018

20:30

VC PACKO ZEDELGEM - SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

29/09/2018

20:30

JARTAZI DENDERHOUTEM - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

06/10/2018

16:30

FORZA EVO D'HONDT OUDENAARDE B - JTV DERO ZELE - BERLARE

06/10/2018

19:30

RUVO RUDDERVOORDE - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

06/10/2018

20:00

ROEPOVO POPERINGE - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

06/10/2018

20:30

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM - JARTAZI DENDERHOUTEM

06/10/2018

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - VC PACKO ZEDELGEM

06/10/2018

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - KNACK ROESELARE B

13/10/2018

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - ROEPOVO POPERINGE

27/10/2018

20:00

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM - SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

27/10/2018

20:00

JTV DERO ZELE - BERLARE - ROEPOVO POPERINGE

27/10/2018

20:30

VC PACKO ZEDELGEM - FORZA EVO D'HONDT OUDENAARDE B

27/10/2018

20:30

JARTAZI DENDERHOUTEM - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

27/10/2018

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

03/11/2018

16:30

FORZA EVO D'HONDT OUDENAARDE B - JARTAZI DENDERHOUTEM

03/11/2018

19:30

RUVO RUDDERVOORDE - JTV DERO ZELE - BERLARE

03/11/2018

20:00

ROEPOVO POPERINGE - KNACK ROESELARE B

03/11/2018

20:30

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

03/11/2018

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

03/11/2018

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - VC PACKO ZEDELGEM

10/11/2018

16:30

VC PACKO ZEDELGEM - JTV DERO ZELE - BERLARE

10/11/2018

19:30

RUVO RUDDERVOORDE - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

10/11/2018

19:30

KNACK ROESELARE B - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

10/11/2018

20:00

ROEPOVO POPERINGE - FORZA EVO D'HONDT OUDENAARDE B

10/11/2018

20:30

JARTAZI DENDERHOUTEM - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

10/11/2018

20:30

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

17/11/2018

16:30

FORZA EVO D'HONDT OUDENAARDE B - RUVO RUDDERVOORDE

17/11/2018

20:00

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM - VC PACKO ZEDELGEM

17/11/2018

20:00

JTV DERO ZELE - BERLARE - KNACK ROESELARE B

17/11/2018

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

17/11/2018

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - JARTAZI DENDERHOUTEM

17/11/2018

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - ROEPOVO POPERINGE

24/11/2018

19:30

KNACK ROESELARE B - RUVO RUDDERVOORDE

25/11/2018

18:00

JARTAZI DENDERHOUTEM - ROEPOVO POPERINGE

01/12/2018

19:30

RUVO RUDDERVOORDE - ROEPOVO POPERINGE

01/12/2018

19:30

KNACK ROESELARE B - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

01/12/2018

20:00

JTV DERO ZELE - BERLARE - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

01/12/2018

20:30

VC PACKO ZEDELGEM - JARTAZI DENDERHOUTEM

01/12/2018

20:30

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM - FORZA EVO D'HONDT OUDENAARDE B

01/12/2018

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

08/12/2018

16:30

FORZA EVO D'HONDT OUDENAARDE B - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

08/12/2018

19:30

RUVO RUDDERVOORDE - SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

08/12/2018

20:00

ROEPOVO POPERINGE - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

08/12/2018

20:00

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

08/12/2018

20:30

VC PACKO ZEDELGEM - KNACK ROESELARE B

08/12/2018

20:30

JARTAZI DENDERHOUTEM - JTV DERO ZELE - BERLARE

15/12/2018

19:30

KNACK ROESELARE B - JARTAZI DENDERHOUTEM

15/12/2018

20:00

JTV DERO ZELE - BERLARE - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

15/12/2018

20:30

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM - ROEPOVO POPERINGE

15/12/2018

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - FORZA EVO D'HONDT OUDENAARDE B

15/12/2018

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - VC PACKO ZEDELGEM

15/12/2018

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - RUVO RUDDERVOORDE

22/12/2018

16:30

FORZA EVO D'HONDT OUDENAARDE B - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

22/12/2018

19:30

RUVO RUDDERVOORDE - VC PACKO ZEDELGEM

22/12/2018

20:00

ROEPOVO POPERINGE - JARTAZI DENDERHOUTEM

22/12/2018

20:30

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM - KNACK ROESELARE B

22/12/2018

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - JTV DERO ZELE - BERLARE

22/12/2018

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

12/01/2019

19:30

KNACK ROESELARE B - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

12/01/2019

20:00

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

12/01/2019

20:00

JTV DERO ZELE - BERLARE - SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

12/01/2019

20:30

VC PACKO ZEDELGEM - ROEPOVO POPERINGE

12/01/2019

20:30

JARTAZI DENDERHOUTEM - RUVO RUDDERVOORDE

12/01/2019

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - FORZA EVO D'HONDT OUDENAARDE B

19/01/2019

16:30

FORZA EVO D'HONDT OUDENAARDE B - KNACK ROESELARE B

19/01/2019

19:30

RUVO RUDDERVOORDE - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

19/01/2019

20:30

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM - VC PACKO ZEDELGEM

19/01/2019

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - JARTAZI DENDERHOUTEM

19/01/2019

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - JTV DERO ZELE - BERLARE

20/01/2019

17:00

ROEPOVO POPERINGE - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

26/01/2019

19:30

KNACK ROESELARE B - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

26/01/2019

20:00

JTV DERO ZELE - BERLARE - FORZA EVO D'HONDT OUDENAARDE B

26/01/2019

20:00

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM - ROEPOVO POPERINGE

26/01/2019

20:30

VC PACKO ZEDELGEM - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

26/01/2019

20:30

JARTAZI DENDERHOUTEM - SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

26/01/2019

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - RUVO RUDDERVOORDE

02/02/2019

16:30

FORZA EVO D'HONDT OUDENAARDE B - VC PACKO ZEDELGEM

02/02/2019

19:30

RUVO RUDDERVOORDE - KNACK ROESELARE B

02/02/2019

20:00

ROEPOVO POPERINGE - JTV DERO ZELE - BERLARE

02/02/2019

20:30

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

02/02/2019

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

02/02/2019

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - JARTAZI DENDERHOUTEM

16/02/2019

19:30

KNACK ROESELARE B - ROEPOVO POPERINGE

16/02/2019

20:00

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

16/02/2019

20:00

JTV DERO ZELE - BERLARE - RUVO RUDDERVOORDE

16/02/2019

20:30

VC PACKO ZEDELGEM - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

16/02/2019

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

16/02/2019

20:30

JARTAZI DENDERHOUTEM - FORZA EVO D'HONDT OUDENAARDE B

23/02/2019

16:30

FORZA EVO D'HONDT OUDENAARDE B - ROEPOVO POPERINGE

23/02/2019

20:00

JTV DERO ZELE - BERLARE - VC PACKO ZEDELGEM

23/02/2019

20:00

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM - JARTAZI DENDERHOUTEM

23/02/2019

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - RUVO RUDDERVOORDE

23/02/2019

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - KNACK ROESELARE B

23/02/2019

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

02/03/2019

20:30

JARTAZI DENDERHOUTEM - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

16/03/2019

19:30

KNACK ROESELARE B - JTV DERO ZELE - BERLARE

16/03/2019

19:30

RUVO RUDDERVOORDE - FORZA EVO D'HONDT OUDENAARDE B

16/03/2019

20:00

ROEPOVO POPERINGE - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

16/03/2019

20:30

VC PACKO ZEDELGEM - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

16/03/2019

20:30

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

23/03/2019

16:30

FORZA EVO D'HONDT OUDENAARDE B - SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

23/03/2019

20:00

ROEPOVO POPERINGE - RUVO RUDDERVOORDE

23/03/2019

20:00

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM - KNACK ROESELARE B

23/03/2019

20:30

JARTAZI DENDERHOUTEM - VC PACKO ZEDELGEM

23/03/2019

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - JTV DERO ZELE - BERLARE

23/03/2019

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

30/03/2019

19:30

KNACK ROESELARE B - VC PACKO ZEDELGEM

30/03/2019

20:00

JTV DERO ZELE - BERLARE - JARTAZI DENDERHOUTEM

30/03/2019

20:30

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM - RUVO RUDDERVOORDE

30/03/2019

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - ROEPOVO POPERINGE

30/03/2019

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

30/03/2019

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - FORZA EVO D'HONDT OUDENAARDE B

06/04/2019

16:30

FORZA EVO D'HONDT OUDENAARDE B - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

06/04/2019

19:30

RUVO RUDDERVOORDE - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

06/04/2019

20:00

ROEPOVO POPERINGE - SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

06/04/2019

20:00

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM - JTV DERO ZELE - BERLARE

06/04/2019

20:30

JARTAZI DENDERHOUTEM - KNACK ROESELARE B

06/04/2019

20:30

VC PACKO ZEDELGEM - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

Wedstrijden Beker

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

06/10/2017

20:30

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) A (2D) - VC LOPPEM A (2D)

3 - 1

22/25

25/17

25/19

25/15

07/10/2017

20:30

PERVOL RUISELEDE (1D) - VBC DOSKOM MOORSLEDE A (1D)

2 - 3

25/19

25/21

24/26

23/25

8/15

08/10/2017

15:00

ROEPOVO POPERINGE A (2D) - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE A (2D)

0 - 3

16/25

18/25

19/25

08/10/2017

17:30

EVOCO COMINES (1D) - OLVA BRUGGE A (1D)

3 - 2

26/24

21/25

25/27

25/22

15/10

08/10/2017

19:00

RUVO RUDDERVOORDE (2D) - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B (1D)

0 - 3

18/25

23/25

19/25

04/11/2017

15:30

KNACK ROESELARE B (2D) - REMBERT TORHOUT HEREN A (1N)

3 - 2

25/16

25/16

16/25

18/25

15/13

25/11/2017

15:30

KNACK ROESELARE B (2D) - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE A (LB)

0 - 3

14/25

23/25

17/25

25/11/2017

20:00

EVOCO COMINES (1D) - VBC DOSKOM MOORSLEDE A (1D)

0 - 3

20/25

10/25

20/25

25/11/2017

20:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) A (2D) - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B (1D)

3 - 0

25/23

25/22

25/21

25/11/2017

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE A (2D) - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM A (LB)

0 - 3

20/25

25/27

22/25

07/01/2018

17:00

VBC DOSKOM MOORSLEDE A (1D) - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE A (LB)

0 - 3

22/25

25/27

14/25

09/02/2018

20:30

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) A (2D) - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM A (LB)

0 - 3

20/25

16/25

19/25

04/03/2018

17:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM A (LB) - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) A (2D)

3 - 0

25/16

25/18

25/13

04/03/2018

18:30

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE A (LB) - VBC DOSKOM MOORSLEDE A (1D)

2 - 3

23/25

25/13

30/32

26/24

9/15

02/04/2018

13:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM A (LB) - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE A (LB)

3 - 1

17/25

25/20

26/24

26/24

Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Cookies kunnen worden beheerd in uw browser of de apparaatinstellingen.