Home | Jeugd | Knack B - 2° divisie

Knack B - 2° divisie

Boven : Stefaan Devarrewaere (ploegbegeleider), Pascal Lemant (markeerder), Simon Vallaeys, Dieter Knockaert, Koen Lemant, Jonas Vanthournoudt, Joachim Debusschere, Matthias Delaere (assistent trainer), Dirk Courtens (trainer/coach)

Onder : Thibaut Carrein, Lukas Vallaeys, Maarten Detailleur, Bert Detailleur, Nicolas Claeys, Simon Lemoine, Stijn Krock, Antoine Cornil, Josse Devarrewaere

Klassement

Rangschikking

WEDSTRIJDEN

SETS

#

W 3/0-3/1

W 3/2

V 3/0-3/1

V 3/2

Gewonnen

Verloren

PUNTEN

1

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)

21

14

5

2

59

21

52

2

KNACK ROESELARE B

21

15

2

2

2

57

25

51

3

KRUIKENBURG TERNAT

21

14

3

2

2

56

22

50

4

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

21

9

2

6

4

44

40

34

5

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

21

6

4

7

4

43

44

30

6

JARTAZI DENDERHOUTEM

21

7

2

7

5

37

44

30

7

RUVO RUDDERVOORDE

21

5

4

10

2

36

47

25

8

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

21

6

2

10

3

36

48

25

9

ROEPOVO POPERINGE

21

4

4

9

4

38

49

24

10

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

21

5

3

10

3

36

48

24

11

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

21

4

2

14

1

29

52

17

12

VC LOPPEM

21

3

1

13

4

24

55

15

Wedstrijden Competitie

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

16/09/2017

15:30

KNACK ROESELARE B - SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

1 - 3

22/25

25/21

16/25

22/25

16/09/2017

20:00

VC LOPPEM - ROEPOVO POPERINGE

0 - 3

17/25

19/25

15/25

16/09/2017

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - JARTAZI DENDERHOUTEM

2 - 3

25/22

19/25

16/25

25/21

11/15

16/09/2017

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

1 - 3

25/23

18/25

18/25

20/25

17/09/2017

17:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

3 - 0

30/28

25/22

25/15

23/09/2017

19:30

RUVO RUDDERVOORDE - VC LOPPEM

3 - 1

20/25

25/23

25/14

25/16

23/09/2017

20:00

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM - KNACK ROESELARE B

3 - 2

25/21

16/25

29/27

23/25

15/13

23/09/2017

20:30

ROEPOVO POPERINGE - KRUIKENBURG TERNAT

0 - 3

17/25

17/25

22/25

23/09/2017

20:30

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)

3 - 1

28/26

22/25

25/20

25/20

23/09/2017

20:30

JARTAZI DENDERHOUTEM - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

3 - 0

25/20

25/20

25/16

23/09/2017

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

0 - 3

19/25

23/25

20/25

30/09/2017

15:30

KNACK ROESELARE B - JARTAZI DENDERHOUTEM

3 - 0

25/20

25/22

25/18

30/09/2017

20:00

VC LOPPEM - SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

0 - 3

18/25

19/25

20/25

30/09/2017

20:30

KRUIKENBURG TERNAT - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

3 - 0

25/23

25/13

25/23

30/09/2017

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - ROEPOVO POPERINGE

3 - 2

15/25

27/25

25/19

20/25

15/11

30/09/2017

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - RUVO RUDDERVOORDE

3 - 0

25/18

30/28

25/19

01/10/2017

18:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

3 - 2

25/12

23/25

25/16

20/25

15/8

14/10/2017

19:30

RUVO RUDDERVOORDE - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

3 - 2

25/17

25/22

24/26

21/25

15/12

14/10/2017

20:00

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM - VC LOPPEM

3 - 0

25/18

30/28

25/15

14/10/2017

20:30

ROEPOVO POPERINGE - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

3 - 0

25/23

25/20

25/21

14/10/2017

20:30

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM - KRUIKENBURG TERNAT

2 - 3

25/23

23/25

23/25

25/20

6/15

14/10/2017

20:30

JARTAZI DENDERHOUTEM - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)

0 - 3

21/25

17/25

23/25

14/10/2017

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - KNACK ROESELARE B

1 - 3

25/18

17/25

21/25

21/25

21/10/2017

15:30

KNACK ROESELARE B - ROEPOVO POPERINGE

3 - 1

25/22

23/25

25/16

25/15

21/10/2017

20:00

VC LOPPEM - JARTAZI DENDERHOUTEM

2 - 3

27/25

23/25

19/25

25/20

10/15

21/10/2017

20:30

KRUIKENBURG TERNAT - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

3 - 1

23/25

25/16

25/18

25/12

21/10/2017

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

3 - 1

25/23

25/17

22/25

25/23

21/10/2017

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

1 - 3

25/12

12/25

13/25

10/25

22/10/2017

17:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) - RUVO RUDDERVOORDE

3 - 0

25/16

25/14

25/14

28/10/2017

19:30

RUVO RUDDERVOORDE - KNACK ROESELARE B

1 - 3

24/26

25/18

17/25

26/28

28/10/2017

20:00

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

3 - 1

25/22

10/25

29/27

25/16

28/10/2017

20:30

ROEPOVO POPERINGE - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)

2 - 3

21/25

16/25

26/24

28/26

13/15

28/10/2017

20:30

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

3 - 1

23/25

25/19

25/18

25/10

28/10/2017

20:30

JARTAZI DENDERHOUTEM - KRUIKENBURG TERNAT

2 - 3

27/25

25/19

22/25

14/25

7/15

28/10/2017

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - VC LOPPEM

2 - 3

25/13

20/25

25/16

23/25

14/16

11/11/2017

15:30

KNACK ROESELARE B - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

3 - 2

25/15

25/27

25/16

17/25

16/14

11/11/2017

19:30

RUVO RUDDERVOORDE - JARTAZI DENDERHOUTEM

3 - 0

25/17

25/13

25/15

11/11/2017

20:30

ROEPOVO POPERINGE - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

3 - 2

19/25

16/25

30/28

25/20

15/11

11/11/2017

20:30

KRUIKENBURG TERNAT - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

3 - 1

25/18

22/25

25/14

25/16

11/11/2017

20:30

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

1 - 3

25/21

16/25

21/25

28/30

12/11/2017

17:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) - VC LOPPEM

3 - 0

25/12

25/19

25/16

18/11/2017

15:30

KNACK ROESELARE B - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)

3 - 1

20/25

25/22

25/21

28/26

18/11/2017

20:00

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM - SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

0 - 3

30/32

21/25

19/25

18/11/2017

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - VC LOPPEM

3 - 2

28/26

19/25

25/15

15/25

15/10

18/11/2017

20:30

JARTAZI DENDERHOUTEM - ROEPOVO POPERINGE

2 - 3

18/25

25/20

25/22

23/25

12/15

18/11/2017

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - KRUIKENBURG TERNAT

3 - 2

23/25

25/20

10/25

25/22

15/9

18/11/2017

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - RUVO RUDDERVOORDE

3 - 0

25/18

25/21

25/18

25/11/2017

20:30

KRUIKENBURG TERNAT - RUVO RUDDERVOORDE

3 - 0

25/22

25/20

25/16

02/12/2017

15:30

KNACK ROESELARE B - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

3 - 0

25/13

25/14

25/18

02/12/2017

20:00

VC LOPPEM - KRUIKENBURG TERNAT

0 - 3

17/25

17/25

12/25

02/12/2017

20:00

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

3 - 1

25/19

25/19

11/25

25/22

02/12/2017

20:30

ROEPOVO POPERINGE - RUVO RUDDERVOORDE

3 - 2

14/25

15/25

25/23

25/19

18/16

02/12/2017

20:30

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM - JARTAZI DENDERHOUTEM

3 - 0

25/22

25/22

25/19

03/12/2017

17:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

3 - 1

25/21

25/8

08/25

25/17

09/12/2017

19:30

RUVO RUDDERVOORDE - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

3 - 2

17/25

25/13

20/25

26/24

15/13

09/12/2017

20:00

VC LOPPEM - KNACK ROESELARE B

1 - 3

25/21

21/25

23/25

12/25

09/12/2017

20:30

ROEPOVO POPERINGE - SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

3 - 2

25/23

25/21

15/25

24/26

15/6

09/12/2017

20:30

KRUIKENBURG TERNAT - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)

2 - 3

21/25

25/23

27/29

25/17

5/15

09/12/2017

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

3 - 1

25/19

25/19

19/25

25/20

09/12/2017

20:30

JARTAZI DENDERHOUTEM - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

2 - 3

25/18

18/25

25/13

18/25

5/15

16/12/2017

20:00

KNACK ROESELARE B - KRUIKENBURG TERNAT

3 - 1

17/25

25/21

28/26

25/22

16/12/2017

20:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

3 - 1

23/25

25/21

25/10

25/19

16/12/2017

20:00

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM - JARTAZI DENDERHOUTEM

1 - 3

24/26

25/19

23/25

22/25

16/12/2017

20:30

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM - RUVO RUDDERVOORDE

2 - 3

25/20

25/19

20/25

19/25

14/16

16/12/2017

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - VC LOPPEM

1 - 3

20/25

25/16

23/25

18/25

16/12/2017

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - ROEPOVO POPERINGE

1 - 3

25/15

23/25

20/25

16/25

13/01/2018

19:30

RUVO RUDDERVOORDE - KRUIKENBURG TERNAT

2 - 3

21/25

19/25

25/13

25/14

14/16

13/01/2018

20:00

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)

1 - 3

18/25

25/18

21/25

22/25

13/01/2018

20:30

ROEPOVO POPERINGE - VC LOPPEM

1 - 3

25/19

15/25

23/25

22/25

13/01/2018

20:30

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM - KNACK ROESELARE B

2 - 3

24/26

23/25

25/20

25/22

9/15

13/01/2018

20:30

JARTAZI DENDERHOUTEM - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

2 - 3

25/23

26/28

24/26

25/23

10/15

13/01/2018

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

2 - 3

22/25

25/21

14/25

25/21

9/15

20/01/2018

15:30

KNACK ROESELARE B - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

3 - 1

21/25

25/15

25/22

27/25

20/01/2018

20:00

VC LOPPEM - RUVO RUDDERVOORDE

1 - 3

23/25

23/25

25/17

18/25

20/01/2018

20:30

KRUIKENBURG TERNAT - ROEPOVO POPERINGE

3 - 0

25/18

26/24

25/17

20/01/2018

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

3 - 0

25/17

25/18

25/17

20/01/2018

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - JARTAZI DENDERHOUTEM

0 - 3

13/25

15/25

15/25

21/01/2018

17:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) - SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

3 - 0

28/26

25/9

27/25

27/01/2018

19:30

RUVO RUDDERVOORDE - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

3 - 1

25/14

25/20

24/26

25/21

27/01/2018

20:00

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM - KRUIKENBURG TERNAT

1 - 3

25/18

25/27

27/29

17/25

27/01/2018

20:30

ROEPOVO POPERINGE - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

2 - 3

19/25

15/25

25/21

26/24

10/15

27/01/2018

20:30

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM - VC LOPPEM

3 - 1

20/25

25/23

25/23

25/21

27/01/2018

20:30

JARTAZI DENDERHOUTEM - KNACK ROESELARE B

0 - 3

22/25

18/25

15/25

27/01/2018

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)

0 - 3

21/25

16/25

19/25

03/02/2018

15:30

KNACK ROESELARE B - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

3 - 1

25/18

25/12

21/25

25/16

03/02/2018

20:00

VC LOPPEM - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

2 - 3

20/25

25/21

22/25

25/16

10/15

03/02/2018

20:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) - JARTAZI DENDERHOUTEM

3 - 0

26/24

25/12

25/20

03/02/2018

20:30

KRUIKENBURG TERNAT - SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

3 - 0

25/0

25/0

25/0

03/02/2018

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - RUVO RUDDERVOORDE

2 - 3

26/24

24/26

25/18

18/25

12/15

03/02/2018

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - ROEPOVO POPERINGE

3 - 1

25/18

18/25

25/21

25/18

10/02/2018

19:30

RUVO RUDDERVOORDE - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)

1 - 3

25/20

9/25

10/25

16/25

10/02/2018

20:00

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

3 - 1

25/17

21/25

25/17

25/14

10/02/2018

20:30

ROEPOVO POPERINGE - KNACK ROESELARE B

1 - 3

15/25

25/23

15/25

17/25

10/02/2018

20:30

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

3 - 2

24/26

25/14

25/20

28/30

15/10

10/02/2018

20:30

JARTAZI DENDERHOUTEM - VC LOPPEM

3 - 0

25/15

25/20

25/16

10/02/2018

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - KRUIKENBURG TERNAT

0 - 3

13/25

16/25

17/25

24/02/2018

15:30

KNACK ROESELARE B - RUVO RUDDERVOORDE

3 - 0

25/14

25/14

25/14

24/02/2018

20:00

VC LOPPEM - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

2 - 3

13/25

21/25

25/22

25/20

10/15

24/02/2018

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

3 - 0

25/19

25/21

25/21

24/02/2018

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

3 - 1

25/15

17/25

25/18

26/24

25/02/2018

17:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) - ROEPOVO POPERINGE

3 - 2

18/25

25/16

25/27

25/12

15/13

03/03/2018

20:30

KRUIKENBURG TERNAT - JARTAZI DENDERHOUTEM

3 - 0

25/18

25/14

25/17

10/03/2018

20:00

VC LOPPEM - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)

0 - 3

17/25

23/25

21/25

10/03/2018

20:00

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM - ROEPOVO POPERINGE

1 - 3

23/25

25/16

32/34

17/25

10/03/2018

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - KRUIKENBURG TERNAT

1 - 3

16/25

17/25

25/21

19/25

10/03/2018

20:30

JARTAZI DENDERHOUTEM - RUVO RUDDERVOORDE

3 - 1

28/26

25/18

22/25

25/20

10/03/2018

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - KNACK ROESELARE B

0 - 3

27/29

22/25

14/25

10/03/2018

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

3 - 0

25/21

25/21

25/21

17/03/2018

19:30

RUVO RUDDERVOORDE - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

1 - 3

26/28

21/25

25/18

23/25

17/03/2018

20:00

VC LOPPEM - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

3 - 0

25/18

25/16

25/19

17/03/2018

20:30

ROEPOVO POPERINGE - JARTAZI DENDERHOUTEM

1 - 3

17/25

27/25

19/25

19/25

17/03/2018

20:30

KRUIKENBURG TERNAT - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

3 - 0

25/14

25/12

25/22

17/03/2018

20:30

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

3 - 1

23/25

25/17

25/20

25/22

18/03/2018

17:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) - KNACK ROESELARE B

3 - 2

26/24

18/25

25/21

25/27

15/12

24/03/2018

19:30

RUVO RUDDERVOORDE - ROEPOVO POPERINGE

3 - 0

25/21

25/21

25/22

24/03/2018

20:30

KRUIKENBURG TERNAT - VC LOPPEM

3 - 0

25/13

25/16

25/18

24/03/2018

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - KNACK ROESELARE B

3 - 1

23/25

25/23

25/22

28/26

24/03/2018

20:30

JARTAZI DENDERHOUTEM - SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

2 - 3

25/22

22/25

19/25

25/16

12/15

24/03/2018

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)

1 - 3

18/25

21/25

30/28

26/28

24/03/2018

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

3 - 2

22/25

19/25

27/25

25/21

15/11

31/03/2018

20:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) - KRUIKENBURG TERNAT

3 - 0

25/22

25/21

25/17

07/04/2018

15:30

KNACK ROESELARE B - VC LOPPEM

3 - 0

25/17

25/23

25/14

14/04/2018

20:00

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM - RUVO RUDDERVOORDE

3 - 1

25/18

25/12

22/25

25/21

14/04/2018

20:30

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM - ROEPOVO POPERINGE

3 - 1

26/24

20/25

25/20

25/14

14/04/2018

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

3 - 1

25/19

25/18

22/25

25/13

14/04/2018

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - JARTAZI DENDERHOUTEM

1 - 3

25/23

13/25

21/25

9/25

21/04/2018

19:30

RUVO RUDDERVOORDE - SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

21/04/2018

20:30

ROEPOVO POPERINGE - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

21/04/2018

20:30

KRUIKENBURG TERNAT - KNACK ROESELARE B

21/04/2018

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)

21/04/2018

20:30

JARTAZI DENDERHOUTEM - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

22/04/2018

18:00

VC LOPPEM - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

Wedstrijden Beker

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

06/10/2017

20:30

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) A (2D) - VC LOPPEM A (2D)

3 - 1

22/25

25/17

25/19

25/15

07/10/2017

20:30

PERVOL RUISELEDE (1D) - VBC DOSKOM MOORSLEDE A (1D)

2 - 3

25/19

25/21

24/26

23/25

8/15

08/10/2017

15:00

ROEPOVO POPERINGE A (2D) - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE A (2D)

0 - 3

16/25

18/25

19/25

08/10/2017

17:30

EVOCO COMINES (1D) - OLVA BRUGGE A (1D)

3 - 2

26/24

21/25

25/27

25/22

15/10

08/10/2017

19:00

RUVO RUDDERVOORDE (2D) - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B (1D)

0 - 3

18/25

23/25

19/25

04/11/2017

15:30

KNACK ROESELARE B (2D) - REMBERT TORHOUT HEREN A (1N)

3 - 2

25/16

25/16

16/25

18/25

15/13

25/11/2017

15:30

KNACK ROESELARE B (2D) - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE A (LB)

0 - 3

14/25

23/25

17/25

25/11/2017

20:00

EVOCO COMINES (1D) - VBC DOSKOM MOORSLEDE A (1D)

0 - 3

20/25

10/25

20/25

25/11/2017

20:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) A (2D) - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B (1D)

3 - 0

25/23

25/22

25/21

25/11/2017

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE A (2D) - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM A (LB)

0 - 3

20/25

25/27

22/25

07/01/2018

17:00

VBC DOSKOM MOORSLEDE A (1D) - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE A (LB)

0 - 3

22/25

25/27

14/25

09/02/2018

20:30

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) A (2D) - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM A (LB)

0 - 3

20/25

16/25

19/25

04/03/2018

17:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM A (LB) - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) A (2D)

3 - 0

25/16

25/18

25/13

04/03/2018

18:30

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE A (LB) - VBC DOSKOM MOORSLEDE A (1D)

2 - 3

23/25

25/13

30/32

26/24

9/15

02/04/2018

13:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM A (LB) - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE A (LB)

3 - 1

17/25

25/20

26/24

26/24

Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Cookies kunnen worden beheerd in uw browser of de apparaatinstellingen.