Home | Jeugd | Knack B - 2° divisie

Knack B - 2° divisie

Klassement

Rangschikking

WEDSTRIJDEN

SETS

#

W 3/0-3/1

W 3/2

V 3/0-3/1

V 3/2

Gewonnen

Verloren

PUNTEN

0

1

KNACK ROESELARE B

22

19

3

66

11

63

2

VC PACKO ZEDELGEM

22

16

3

3

63

19

57

3

JTV DERO ZELE - BERLARE

22

12

4

1

5

59

30

49

4

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

22

13

1

7

1

44

30

42

5

JARTAZI DENDERHOUTEM

22

8

2

8

4

41

45

31

6

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

22

9

10

3

37

45

30

7

D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE B

22

7

2

12

1

35

46

26

8

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

22

6

2

11

3

35

49

25

9

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

22

4

3

8

7

37

52

25

10

ROEPOVO POPERINGE

22

6

2

13

1

29

49

23

11

RUVO RUDDERVOORDE

22

4

2

16

24

52

16

12

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

22

4

18

20

62

8

Wedstrijden Competitie

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

15/09/2018

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

3 - 2

30/28

22/25

18/25

25/17

17/15

22/09/2018

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

3 - 0

25/23

25/23

25/21

29/09/2018

20:00

JTV DERO ZELE - BERLARE - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

3 - 0

25/22

25/22

25/18

06/10/2018

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - KNACK ROESELARE B

0 - 3

17/25

21/25

21/25

27/10/2018

20:30

JARTAZI DENDERHOUTEM - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

2 - 3

22/25

21/25

25/22

25/19

8/15

03/11/2018

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - VC PACKO ZEDELGEM

0 - 3

22/25

30/32

23/25

10/11/2018

20:30

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

3 - 0

25/18

25/17

25/20

17/11/2018

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - ROEPOVO POPERINGE

3 - 1

31/29

25/27

25/18

25/19

01/12/2018

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

0 - 3

20/25

16/25

18/25

08/12/2018

16:30

D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE B - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

3 - 1

25/18

25/17

23/25

25/22

15/12/2018

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - RUVO RUDDERVOORDE

3 - 1

25/17

27/29

25/18

25/10

22/12/2018

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

3 - 2

25/13

24/26

18/25

25/17

15/10

12/01/2019

20:00

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

3 - 1

22/25

25/15

25/19

25/21

19/01/2019

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - JTV DERO ZELE - BERLARE

0 - 3

19/25

20/25

20/25

26/01/2019

19:30

KNACK ROESELARE B - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

3 - 1

25/12

25/17

22/25

25/14

02/02/2019

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - JARTAZI DENDERHOUTEM

2 - 3

26/28

27/25

22/25

25/19

15/17

16/02/2019

20:30

VC PACKO ZEDELGEM - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

3 - 0

25/12

25/16

25/15

23/02/2019

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

1 - 3

25/27

25/17

23/25

11/25

16/03/2019

20:00

ROEPOVO POPERINGE - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

3 - 1

23/25

26/24

25/21

25/17

23/03/2019

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

3 - 1

25/23

27/29

25/18

25/16

30/03/2019

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE B

3 - 0

27/25

25/21

25/23

06/04/2019

19:30

RUVO RUDDERVOORDE - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

3 - 2

19/25

25/22

25/12

23/25

15/11

28/09/2019

19:30

RUVO RUDDERVOORDE - D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE B

28/09/2019

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

28/09/2019

20:30

DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM - SKW VOLLEY KREKENLAND

28/09/2019

20:30

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM - VC KALKEN

29/09/2019

17:00

ROEPOVO POPERINGE - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

05/10/2019

16:30

D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE B - DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM

05/10/2019

20:00

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM - ROEPOVO POPERINGE

05/10/2019

20:00

SKW VOLLEY KREKENLAND - RUVO RUDDERVOORDE

05/10/2019

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

05/10/2019

20:30

VC KALKEN - VC SPECTRUM MOERBEKE-WAAS

12/10/2019

19:30

VC SPECTRUM MOERBEKE-WAAS - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

12/10/2019

20:00

ROEPOVO POPERINGE - D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE B

12/10/2019

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - SKW VOLLEY KREKENLAND

12/10/2019

20:30

DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM - VC KALKEN

12/10/2019

20:30

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

19/10/2019

16:30

D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE B - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

19/10/2019

20:00

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM - VC SPECTRUM MOERBEKE-WAAS

19/10/2019

20:00

SKW VOLLEY KREKENLAND - ROEPOVO POPERINGE

19/10/2019

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

19/10/2019

20:30

VC KALKEN - RUVO RUDDERVOORDE

02/11/2019

19:30

RUVO RUDDERVOORDE - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

02/11/2019

19:30

VC SPECTRUM MOERBEKE-WAAS - D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE B

02/11/2019

20:00

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM - DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM

02/11/2019

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - VC KALKEN

02/11/2019

20:30

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM - SKW VOLLEY KREKENLAND

09/11/2019

16:30

D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE B - SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

09/11/2019

20:00

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM - RUVO RUDDERVOORDE

09/11/2019

20:00

SKW VOLLEY KREKENLAND - VC SPECTRUM MOERBEKE-WAAS

09/11/2019

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM

09/11/2019

20:30

VC KALKEN - ROEPOVO POPERINGE

16/11/2019

20:00

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM - D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE B

16/11/2019

20:00

ROEPOVO POPERINGE - SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

16/11/2019

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - RUVO RUDDERVOORDE

16/11/2019

20:30

DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM - VC SPECTRUM MOERBEKE-WAAS

16/11/2019

20:30

VC KALKEN - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

30/11/2019

16:30

D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE B - SKW VOLLEY KREKENLAND

30/11/2019

19:30

RUVO RUDDERVOORDE - DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM

30/11/2019

19:30

VC SPECTRUM MOERBEKE-WAAS - ROEPOVO POPERINGE

30/11/2019

20:30

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

30/11/2019

20:30

VC KALKEN - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

07/12/2019

19:30

RUVO RUDDERVOORDE - VC SPECTRUM MOERBEKE-WAAS

07/12/2019

20:00

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

07/12/2019

20:00

SKW VOLLEY KREKENLAND - VC KALKEN

07/12/2019

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - ROEPOVO POPERINGE

07/12/2019

20:30

DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM - SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

14/12/2019

20:00

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM - SKW VOLLEY KREKENLAND

14/12/2019

20:00

ROEPOVO POPERINGE - RUVO RUDDERVOORDE

14/12/2019

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM

14/12/2019

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE B

14/12/2019

20:30

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM - VC SPECTRUM MOERBEKE-WAAS

21/12/2019

16:30

D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE B - VC KALKEN

21/12/2019

19:30

RUVO RUDDERVOORDE - SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

21/12/2019

20:30

DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM - ROEPOVO POPERINGE

21/12/2019

20:30

VC SPECTRUM MOERBEKE-WAAS - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

21/12/2019

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - SKW VOLLEY KREKENLAND

11/01/2020

16:30

D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE B - RUVO RUDDERVOORDE

11/01/2020

20:00

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

11/01/2020

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - ROEPOVO POPERINGE

11/01/2020

20:30

VC KALKEN - SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

18/01/2020

19:30

RUVO RUDDERVOORDE - SKW VOLLEY KREKENLAND

18/01/2020

19:30

VC SPECTRUM MOERBEKE-WAAS - VC KALKEN

18/01/2020

20:00

ROEPOVO POPERINGE - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

18/01/2020

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

18/01/2020

20:30

DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM - D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE B

25/01/2020

16:30

D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE B - ROEPOVO POPERINGE

25/01/2020

20:00

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM - SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

25/01/2020

20:00

SKW VOLLEY KREKENLAND - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

25/01/2020

20:30

VC KALKEN - DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM

25/01/2020

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - VC SPECTRUM MOERBEKE-WAAS

08/02/2020

19:30

RUVO RUDDERVOORDE - VC KALKEN

08/02/2020

19:30

VC SPECTRUM MOERBEKE-WAAS - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

08/02/2020

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE B

08/02/2020

20:30

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

15/02/2020

20:00

ROEPOVO POPERINGE - SKW VOLLEY KREKENLAND

22/02/2020

16:30

D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE B - VC SPECTRUM MOERBEKE-WAAS

22/02/2020

20:00

SKW VOLLEY KREKENLAND - SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

22/02/2020

20:30

DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

22/02/2020

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - RUVO RUDDERVOORDE

22/02/2020

20:30

VC KALKEN - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

29/02/2020

19:30

RUVO RUDDERVOORDE - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

29/02/2020

19:30

VC SPECTRUM MOERBEKE-WAAS - SKW VOLLEY KREKENLAND

29/02/2020

20:00

ROEPOVO POPERINGE - VC KALKEN

29/02/2020

20:30

DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

29/02/2020

20:30

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM - D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE B

07/03/2020

20:00

SKW VOLLEY KREKENLAND - DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM

14/03/2020

16:30

D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE B - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

14/03/2020

19:30

RUVO RUDDERVOORDE - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

14/03/2020

19:30

VC SPECTRUM MOERBEKE-WAAS - DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM

14/03/2020

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - VC KALKEN

14/03/2020

20:30

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM - ROEPOVO POPERINGE

21/03/2020

20:00

ROEPOVO POPERINGE - VC SPECTRUM MOERBEKE-WAAS

21/03/2020

20:00

EEVOC ERTVELDE-EVERGEM - VC KALKEN

21/03/2020

20:00

SKW VOLLEY KREKENLAND - D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE B

21/03/2020

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

21/03/2020

20:30

DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM - RUVO RUDDERVOORDE

28/03/2020

19:30

VC SPECTRUM MOERBEKE-WAAS - RUVO RUDDERVOORDE

28/03/2020

20:00

ROEPOVO POPERINGE - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

28/03/2020

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

28/03/2020

20:30

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM - DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM

28/03/2020

20:30

VC KALKEN - SKW VOLLEY KREKENLAND

18/04/2020

16:30

D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE B - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

18/04/2020

19:30

RUVO RUDDERVOORDE - ROEPOVO POPERINGE

18/04/2020

20:00

SKW VOLLEY KREKENLAND - EEVOC ERTVELDE-EVERGEM

18/04/2020

20:30

DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM - VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

18/04/2020

20:30

VC SPECTRUM MOERBEKE-WAAS - SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM

25/04/2020

20:00

SKW VOLLEY KREKENLAND - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

25/04/2020

20:00

ROEPOVO POPERINGE - DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM

25/04/2020

20:30

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B - VC SPECTRUM MOERBEKE-WAAS

25/04/2020

20:30

SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM - RUVO RUDDERVOORDE

25/04/2020

20:30

VC KALKEN - D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE B

Wedstrijden Beker

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

20/01/2019

18:00

PERVOL RUISELEDE(1D) - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM A (LB)

0 - 3

23/25

22/25

23/25

01/03/2019

21:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM A (LB) - PERVOL RUISELEDE(1D)

3 - 0

25/13

25/19

25/19

03/03/2019

18:30

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - A (LB) - REMBERT TORHOUT HEREN A (1N)

3 - 0

25/20

25/20

25/22

22/04/2019

13:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - A (LB) - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM A (LB)

1 - 3

25/15

15/25

20/25

17/25

23/11/2019

20:00

EVOCO COMINES (1D) - OLVA BRUGGE A (1D)

23/11/2019

20:00

ROEPOVO POPERINGE A (2D) - RUVO RUDDERVOORDE (2D)

23/11/2019

20:30

VC PACKO ZEDELGEM A (1D) - KNACK ROESELARE B (1D)

24/11/2019

17:00

BALTI KORTRIJK (1D) - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B (1D)

27/01/2020

20:00

Winnaar 3 - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE (LB)

27/01/2020

20:00

Winnaar 4 - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM A (LB)

27/01/2020

20:00

Winnaar 1 - REMBERT TORHOUT HEREN (1N)

27/01/2020

20:00

Winnaar 2 - PERVOL RUISELEDE (1N)

02/03/2020

20:00

Winnaar 8 - Winnaar 5

02/03/2020

20:00

Winnaar 7 - Winnaar 6

13/04/2020

13:00

Winnaar 10 - Winnaar 9

Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Cookies kunnen worden beheerd in uw browser of de apparaatinstellingen.