Home | Jeugd | Knack C - 1° Provinciale

Knack C - 1° Provinciale

Boven : Jan Lessens (Assistent coach) - Rien Desimpele - Emiel Delrue - Yaro Verhoye - Tim Soenen - Basil Dermaux - Jasper Verhamme - Dirk Courtens (Coach)

Onder : Matthis Creus - Mylan Verhoye - Henri Fieuw - Emiel Raveschot - Simen Lessens - Mattijs Verhoyen - Wout Peirens  

Ontbreken : Thijs Delafontaine - Hans Delafontaine (Ploegverantw.) - Bart Raveschot (Ploegverantw.)
  

Klassement

Rangschikking

WEDSTRIJDEN

SETS

#

W 3/0-3/1

W 3/2

V 3/0-3/1

V 3/2

Gewonnen

Verloren

PUNTEN

1

REMBERT TORHOUT HEREN B

5

4

1

0

0

15

3

14

2

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

4

3

1

0

0

12

4

11

3

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

4

3

0

0

1

11

4

10

4

KNACK ROESELARE C

4

3

0

1

0

9

4

9

5

VKT TORHOUT

4

2

0

1

1

8

8

7

6

BEOBANK CITIVO GITS

4

1

1

1

1

8

8

6

7

VC PACKO ZEDELGEM B

4

2

0

2

0

7

8

6

8

HERMES REKKENSHOP OOSTENDE

5

1

0

3

1

7

13

4

9

VOLLEY BREDENE

4

1

0

3

0

6

10

3

10

OOIVO OOIGEM

4

0

1

3

0

6

11

2

11

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B

4

0

1

3

0

3

11

2

12

VC DE BEERLANDERS BEERNEM

4

0

0

3

1

4

12

1

Wedstrijdkalender Competitie

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

28/09/2019

17:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - KNACK ROESELARE C

3 - 0

25/20

25/16

25/23

05/10/2019

15:30

KNACK ROESELARE C - OOIVO OOIGEM

3 - 1

25/16

25/19

15/25

25/18

12/10/2019

16:00

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B - KNACK ROESELARE C

0 - 3

19/25

19/25

19/25

19/10/2019

15:30

KNACK ROESELARE C - HERMES REKKENSHOP OOSTENDE

3 - 0

25/16

25/18

25/10

02/11/2019

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - KNACK ROESELARE C

09/11/2019

15:30

KNACK ROESELARE C - VOLLEY BREDENE

16/11/2019

15:30

KNACK ROESELARE C - VC PACKO ZEDELGEM B

30/11/2019

20:00

BEOBANK CITIVO GITS - KNACK ROESELARE C

07/12/2019

15:30

KNACK ROESELARE C - VKT TORHOUT

14/12/2019

15:30

KNACK ROESELARE C - VC DE BEERLANDERS BEERNEM

11/01/2020

15:30

KNACK ROESELARE C - REMBERT TORHOUT HEREN B

18/01/2020

20:00

OOIVO OOIGEM - KNACK ROESELARE C

25/01/2020

15:30

KNACK ROESELARE C - DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B

08/02/2020

17:00

HERMES REKKENSHOP OOSTENDE - KNACK ROESELARE C

15/02/2020

15:30

KNACK ROESELARE C - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

22/02/2020

15:30

KNACK ROESELARE C - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

29/02/2020

20:30

VOLLEY BREDENE - KNACK ROESELARE C

14/03/2020

16:00

VC PACKO ZEDELGEM B - KNACK ROESELARE C

21/03/2020

15:30

KNACK ROESELARE C - BEOBANK CITIVO GITS

28/03/2020

20:30

VKT TORHOUT - KNACK ROESELARE C

18/04/2020

20:30

VC DE BEERLANDERS BEERNEM - KNACK ROESELARE C

25/04/2020

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - KNACK ROESELARE C

Klik hier voor het volledig overzicht van wedstrijden in deze competitie

ALLE COMPETITIE WEDSTRIJDEN

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

22/09/2019

18:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - HERMES REKKENSHOP OOSTENDE

3 - 1

25/21

17/25

25/22

25/14

28/09/2019

16:00

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B - VC DE BEERLANDERS BEERNEM

3 - 2

25/14

14/25

17/25

31/29

15/13

28/09/2019

17:00

HERMES REKKENSHOP OOSTENDE - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

1 - 3

28/26

16/25

23/25

18/25

28/09/2019

17:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - KNACK ROESELARE C

3 - 0

25/20

25/16

25/23

28/09/2019

20:00

OOIVO OOIGEM - BEOBANK CITIVO GITS

3 - 2

25/21

26/28

22/25

25/23

15/12

28/09/2019

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - VKT TORHOUT

3 - 0

25/20

25/23

25/23

28/09/2019

20:30

VOLLEY BREDENE - VC PACKO ZEDELGEM B

1 - 3

19/25

25/22

22/25

19/25

05/10/2019

20:30

VC DE BEERLANDERS BEERNEM - HERMES REKKENSHOP OOSTENDE

1 - 3

23/25

25/22

22/25

24/26

05/10/2019

15:30

KNACK ROESELARE C - OOIVO OOIGEM

3 - 1

25/16

25/19

15/25

25/18

05/10/2019

20:30

VKT TORHOUT - VOLLEY BREDENE

3 - 1

25/14

18/25

25/23

25/17

05/10/2019

16:00

VC PACKO ZEDELGEM B - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

1 - 3

21/25

23/25

25/19

14/25

06/10/2019

18:00

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B

3 - 0

27/25

25/22

25/21

06/10/2019

18:00

BEOBANK CITIVO GITS - REMBERT TORHOUT HEREN B

0 - 3

20/25

25/27

17/25

12/10/2019

16:00

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B - KNACK ROESELARE C

0 - 3

19/25

19/25

19/25

12/10/2019

17:00

HERMES REKKENSHOP OOSTENDE - BEOBANK CITIVO GITS

2 - 3

23/25

22/25

25/19

25/12

11/15

12/10/2019

17:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - VKT TORHOUT

3 - 2

19/25

18/25

25/23

25/23

15/11

12/10/2019

20:00

OOIVO OOIGEM - VC PACKO ZEDELGEM B

1 - 3

25/19

19/25

17/25

28/30

12/10/2019

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - VC DE BEERLANDERS BEERNEM

3 - 0

25/17

25/17

25/14

12/10/2019

20:30

VOLLEY BREDENE - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

1 - 3

23/25

25/20

18/25

22/25

19/10/2019

20:30

VC DE BEERLANDERS BEERNEM - VOLLEY BREDENE

1 - 3

25/18

21/25

10/25

23/25

19/10/2019

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

3 - 2

25/17

16/25

25/23

16/25

15/12

19/10/2019

15:30

KNACK ROESELARE C - HERMES REKKENSHOP OOSTENDE

3 - 0

25/16

25/18

25/10

19/10/2019

20:00

BEOBANK CITIVO GITS - DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B

3 - 0

25/22

27/25

25/23

19/10/2019

20:30

VKT TORHOUT - OOIVO OOIGEM

3 - 1

16/25

25/15

26/24

25/17

19/10/2019

16:00

VC PACKO ZEDELGEM B - REMBERT TORHOUT HEREN B

0 - 3

23/25

15/25

22/25

02/11/2019

16:00

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B - VKT TORHOUT

02/11/2019

17:00

HERMES REKKENSHOP OOSTENDE - VC PACKO ZEDELGEM B

02/11/2019

17:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - VC DE BEERLANDERS BEERNEM

02/11/2019

20:00

OOIVO OOIGEM - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

02/11/2019

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - KNACK ROESELARE C

02/11/2019

20:30

VOLLEY BREDENE - BEOBANK CITIVO GITS

09/11/2019

20:30

VC DE BEERLANDERS BEERNEM - OOIVO OOIGEM

09/11/2019

15:30

KNACK ROESELARE C - VOLLEY BREDENE

09/11/2019

20:00

BEOBANK CITIVO GITS - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

09/11/2019

20:30

VKT TORHOUT - HERMES REKKENSHOP OOSTENDE

09/11/2019

16:00

VC PACKO ZEDELGEM B - DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B

10/11/2019

18:00

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - REMBERT TORHOUT HEREN B

16/11/2019

16:00

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B - OOIVO OOIGEM

16/11/2019

20:30

VC DE BEERLANDERS BEERNEM - BEOBANK CITIVO GITS

16/11/2019

17:00

HERMES REKKENSHOP OOSTENDE - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

16/11/2019

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - VKT TORHOUT

16/11/2019

17:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - VOLLEY BREDENE

16/11/2019

15:30

KNACK ROESELARE C - VC PACKO ZEDELGEM B

30/11/2019

20:00

OOIVO OOIGEM - REMBERT TORHOUT HEREN B

30/11/2019

20:00

BEOBANK CITIVO GITS - KNACK ROESELARE C

30/11/2019

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B

30/11/2019

20:30

VKT TORHOUT - VC DE BEERLANDERS BEERNEM

30/11/2019

20:30

VOLLEY BREDENE - HERMES REKKENSHOP OOSTENDE

30/11/2019

16:00

VC PACKO ZEDELGEM B - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

07/12/2019

20:00

BEOBANK CITIVO GITS - VC PACKO ZEDELGEM B

07/12/2019

16:00

HERMES REKKENSHOP OOSTENDE - DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B

07/12/2019

20:30

VC DE BEERLANDERS BEERNEM - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

07/12/2019

18:30

REMBERT TORHOUT HEREN B - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

07/12/2019

15:30

KNACK ROESELARE C - VKT TORHOUT

08/12/2019

17:30

OOIVO OOIGEM - VOLLEY BREDENE

14/12/2019

16:00

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B - REMBERT TORHOUT HEREN B

14/12/2019

17:00

HERMES REKKENSHOP OOSTENDE - OOIVO OOIGEM

14/12/2019

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - BEOBANK CITIVO GITS

14/12/2019

20:30

VKT TORHOUT - VC PACKO ZEDELGEM B

14/12/2019

15:30

KNACK ROESELARE C - VC DE BEERLANDERS BEERNEM

15/12/2019

11:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - VOLLEY BREDENE

21/12/2019

20:00

OOIVO OOIGEM - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

21/12/2019

20:00

BEOBANK CITIVO GITS - VKT TORHOUT

21/12/2019

20:30

VOLLEY BREDENE - DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B

21/12/2019

20:30

VC DE BEERLANDERS BEERNEM - VC PACKO ZEDELGEM B

11/01/2020

20:30

VC DE BEERLANDERS BEERNEM - DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B

11/01/2020

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - HERMES REKKENSHOP OOSTENDE

11/01/2020

15:30

KNACK ROESELARE C - REMBERT TORHOUT HEREN B

11/01/2020

20:00

BEOBANK CITIVO GITS - OOIVO OOIGEM

11/01/2020

20:30

VKT TORHOUT - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

11/01/2020

16:00

VC PACKO ZEDELGEM B - VOLLEY BREDENE

18/01/2020

16:00

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

18/01/2020

17:00

HERMES REKKENSHOP OOSTENDE - VC DE BEERLANDERS BEERNEM

18/01/2020

17:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - BEOBANK CITIVO GITS

18/01/2020

20:00

OOIVO OOIGEM - KNACK ROESELARE C

18/01/2020

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - VC PACKO ZEDELGEM B

18/01/2020

20:30

VOLLEY BREDENE - VKT TORHOUT

25/01/2020

20:30

VC DE BEERLANDERS BEERNEM - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

25/01/2020

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - VOLLEY BREDENE

25/01/2020

15:30

KNACK ROESELARE C - DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B

25/01/2020

20:00

BEOBANK CITIVO GITS - HERMES REKKENSHOP OOSTENDE

25/01/2020

20:30

VKT TORHOUT - REMBERT TORHOUT HEREN B

25/01/2020

16:00

VC PACKO ZEDELGEM B - OOIVO OOIGEM

08/02/2020

16:00

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B - BEOBANK CITIVO GITS

08/02/2020

17:00

HERMES REKKENSHOP OOSTENDE - KNACK ROESELARE C

08/02/2020

17:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - VC PACKO ZEDELGEM B

08/02/2020

20:00

OOIVO OOIGEM - VKT TORHOUT

08/02/2020

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

08/02/2020

20:30

VOLLEY BREDENE - VC DE BEERLANDERS BEERNEM

15/02/2020

15:30

KNACK ROESELARE C - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

22/02/2020

20:30

VC DE BEERLANDERS BEERNEM - REMBERT TORHOUT HEREN B

22/02/2020

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - OOIVO OOIGEM

22/02/2020

15:30

KNACK ROESELARE C - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

22/02/2020

20:00

BEOBANK CITIVO GITS - VOLLEY BREDENE

22/02/2020

20:30

VKT TORHOUT - DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B

22/02/2020

16:00

VC PACKO ZEDELGEM B - HERMES REKKENSHOP OOSTENDE

29/02/2020

16:00

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B - VC PACKO ZEDELGEM B

29/02/2020

17:00

HERMES REKKENSHOP OOSTENDE - VKT TORHOUT

29/02/2020

17:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

29/02/2020

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - BEOBANK CITIVO GITS

29/02/2020

20:30

VOLLEY BREDENE - KNACK ROESELARE C

01/03/2020

17:30

OOIVO OOIGEM - VC DE BEERLANDERS BEERNEM

14/03/2020

20:00

OOIVO OOIGEM - DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B

14/03/2020

20:00

BEOBANK CITIVO GITS - VC DE BEERLANDERS BEERNEM

14/03/2020

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - HERMES REKKENSHOP OOSTENDE

14/03/2020

20:30

VKT TORHOUT - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

14/03/2020

20:30

VOLLEY BREDENE - REMBERT TORHOUT HEREN B

14/03/2020

16:00

VC PACKO ZEDELGEM B - KNACK ROESELARE C

21/03/2020

17:00

HERMES REKKENSHOP OOSTENDE - VOLLEY BREDENE

21/03/2020

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - VC PACKO ZEDELGEM B

21/03/2020

17:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - OOIVO OOIGEM

21/03/2020

15:30

KNACK ROESELARE C - BEOBANK CITIVO GITS

21/03/2020

16:00

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

21/03/2020

20:30

VC DE BEERLANDERS BEERNEM - VKT TORHOUT

28/03/2020

16:00

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B - HERMES REKKENSHOP OOSTENDE

28/03/2020

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - VC DE BEERLANDERS BEERNEM

28/03/2020

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - REMBERT TORHOUT HEREN B

28/03/2020

20:30

VKT TORHOUT - KNACK ROESELARE C

28/03/2020

20:30

VOLLEY BREDENE - OOIVO OOIGEM

28/03/2020

16:00

VC PACKO ZEDELGEM B - BEOBANK CITIVO GITS

18/04/2020

20:30

VC DE BEERLANDERS BEERNEM - KNACK ROESELARE C

18/04/2020

17:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B

18/04/2020

20:00

OOIVO OOIGEM - HERMES REKKENSHOP OOSTENDE

18/04/2020

20:00

BEOBANK CITIVO GITS - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

18/04/2020

20:30

VOLLEY BREDENE - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

18/04/2020

16:00

VC PACKO ZEDELGEM B - VKT TORHOUT

25/04/2020

16:00

VC PACKO ZEDELGEM B - VC DE BEERLANDERS BEERNEM

25/04/2020

16:00

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B - VOLLEY BREDENE

25/04/2020

17:00

HERMES REKKENSHOP OOSTENDE - REMBERT TORHOUT HEREN B

25/04/2020

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - KNACK ROESELARE C

25/04/2020

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - OOIVO OOIGEM

25/04/2020

20:30

VKT TORHOUT - BEOBANK CITIVO GITS

Wedstrijden Beker

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

31/08/2019

14:00

ROEPOVO POPERINGE C 3P - PERVOL RUISELEDE B 3P

1 - 3

17/25

13/25

25/23

16/25

07/09/2019

20:00

VC WIVO WINGENE VZW 3P - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B 3P

0 - 3

16/25

22/25

15/25

07/09/2019

20:00

VC PACKO ZEDELGEM C 3P - DAVOLO LOPPEM 3P

3 - 0

25/10

25/12

25/7

26/10/2019

16:00

VC PACKO ZEDELGEM C 3P - VKT TORHOUT 1P

26/10/2019

16:00

PERVOL RUISELEDE B 3P - KNACK ROESELARE C 1P

26/10/2019

20:30

VOLLEY BREDENE 1P - VBC DOSKOM MOORSLEDE B 3P

26/10/2019

20:00

OOIVO OOIGEM 1P - AVC HARELBEKE 3P

26/10/2019

18:00

REMBERT TORHOUT HEREN B 1P - VC DE BEERLANDERS BEERNEM 1P

26/10/2019

18:00

ROEPOVO POPERINGE B 2P - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE 1P

26/10/2019

16:00

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B (1P) - BAVO BAVIKHOVE 2P

26/10/2019

19:30

VC JONG KUURNE 2P - VC APOLLO KOEKELARE 2P

26/10/2019

20:00

KNACK ROESELARE E 3P - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B 2P

26/10/2019

16:00

VC PACKO ZEDELGEM B 1P - KNACK ROESELARE D 3P

26/10/2019

15:00

REMBERT TORHOUT HEREN C 2P - OLVA BRUGGE B 2P

26/10/2019

17:00

HERMES REKKENSHOP OOSTENDE 1P - SMASH.CL.INGELMUNSTER 2P

27/10/2019

16:00

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B 3P - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D 2P

27/10/2019

18:00

VBC DOSKOM MOORSLEDE A 2P - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C 1P

27/10/2019

11:00

BALTI KORTRIJK B 3P - BEOBANK CITIVO GITS 1P

27/10/2019

10:30

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN C (2P) - OLVA BRUGGE C 2P

18/11/2019

20:00

Winnaar 19 - Winnaar 4

18/11/2019

20:00

Winnaar 18 - Winnaar 5

18/11/2019

20:00

Winnaar 17 - Winnaar 6

18/11/2019

20:00

Winnaar 16 - Winnaar 7

18/11/2019

20:00

Winnaar 15 - Winnaar 8

18/11/2019

20:00

Winnaar 14 - Winnaar 9

18/11/2019

20:00

Winnaar 13 - Winnaar 10

18/11/2019

20:00

Winnaar 12 - Winnaar 11

Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Cookies kunnen worden beheerd in uw browser of de apparaatinstellingen.