Home | Jeugd | Knack C - 1° provinciale

Knack C - 1° provinciale

Klassement

1

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B

22

17

1

2

2

60

19

55

2

VC PACKO ZEDELGEM B

22

12

3

4

3

52

31

45

3

VKt TORHOUT

22

12

3

4

3

53

35

45

4

BEOBANK CITIVO GITS

22

12

2

6

2

49

37

42

5

OOIVO OOIGEM

22

9

3

7

3

47

42

36

6

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

22

6

6

8

2

44

45

32

7

VOLLEY BREDENE

22

6

6

9

1

44

44

31

8

VC DE BEERLANDERS BEERNEM

22

5

3

10

4

35

52

25

9

REMBERT TORHOUT HEREN B

22

6

2

11

3

32

50

25

10

KNACK ROESELARE C

22

3

4

10

5

37

53

22

11

PAR-KY MENEN B

22

4

2

12

4

34

52

20

12

VT ROKAVO ROLLEGEM-KAPELLE

22

4

1

13

4

29

56

18

Wedstrijden Competitie

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

22/09/2019

18:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - HERMES VOLLEY OOSTENDE

28/09/2019

16:00

PAR-KY MENEN B - VC DE BEERLANDERS BEERNEM

28/09/2019

17:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

28/09/2019

17:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - KNACK ROESELARE C

28/09/2019

20:00

OOIVO OOIGEM - BEOBANK CITIVO GITS

28/09/2019

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - VKT TORHOUT

28/09/2019

20:30

VOLLEY BREDENE - VC PACKO ZEDELGEM B

05/10/2019

15:30

KNACK ROESELARE C - OOIVO OOIGEM

05/10/2019

16:00

VC PACKO ZEDELGEM B - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

05/10/2019

20:30

VC DE BEERLANDERS BEERNEM - HERMES VOLLEY OOSTENDE

05/10/2019

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - PAR-KY MENEN B

05/10/2019

20:30

VKT TORHOUT - VOLLEY BREDENE

06/10/2019

18:00

BEOBANK CITIVO GITS - REMBERT TORHOUT HEREN B

12/10/2019

16:00

PAR-KY MENEN B - KNACK ROESELARE C

12/10/2019

17:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE - BEOBANK CITIVO GITS

12/10/2019

17:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - VKT TORHOUT

12/10/2019

20:00

OOIVO OOIGEM - VC PACKO ZEDELGEM B

12/10/2019

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - VC DE BEERLANDERS BEERNEM

12/10/2019

20:30

VOLLEY BREDENE - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

19/10/2019

15:30

KNACK ROESELARE C - HERMES VOLLEY OOSTENDE

19/10/2019

16:00

VC PACKO ZEDELGEM B - REMBERT TORHOUT HEREN B

19/10/2019

20:00

BEOBANK CITIVO GITS - PAR-KY MENEN B

19/10/2019

20:30

VC DE BEERLANDERS BEERNEM - VOLLEY BREDENE

19/10/2019

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

19/10/2019

20:30

VKT TORHOUT - OOIVO OOIGEM

02/11/2019

16:00

PAR-KY MENEN B - VKT TORHOUT

02/11/2019

17:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE - VC PACKO ZEDELGEM B

02/11/2019

17:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - VC DE BEERLANDERS BEERNEM

02/11/2019

20:00

OOIVO OOIGEM - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

02/11/2019

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - KNACK ROESELARE C

02/11/2019

20:30

VOLLEY BREDENE - BEOBANK CITIVO GITS

09/11/2019

15:30

KNACK ROESELARE C - VOLLEY BREDENE

09/11/2019

16:00

VC PACKO ZEDELGEM B - PAR-KY MENEN B

09/11/2019

20:00

BEOBANK CITIVO GITS - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

09/11/2019

20:30

VC DE BEERLANDERS BEERNEM - OOIVO OOIGEM

09/11/2019

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - REMBERT TORHOUT HEREN B

09/11/2019

20:30

VKT TORHOUT - HERMES VOLLEY OOSTENDE

16/11/2019

15:30

KNACK ROESELARE C - VC PACKO ZEDELGEM B

16/11/2019

16:00

PAR-KY MENEN B - OOIVO OOIGEM

16/11/2019

17:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

16/11/2019

17:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - VOLLEY BREDENE

16/11/2019

20:30

VC DE BEERLANDERS BEERNEM - BEOBANK CITIVO GITS

16/11/2019

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - VKT TORHOUT

30/11/2019

16:00

VC PACKO ZEDELGEM B - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

30/11/2019

20:00

OOIVO OOIGEM - REMBERT TORHOUT HEREN B

30/11/2019

20:00

BEOBANK CITIVO GITS - KNACK ROESELARE C

30/11/2019

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - PAR-KY MENEN B

30/11/2019

20:30

VKT TORHOUT - VC DE BEERLANDERS BEERNEM

30/11/2019

20:30

VOLLEY BREDENE - HERMES VOLLEY OOSTENDE

07/12/2019

15:30

KNACK ROESELARE C - VKT TORHOUT

07/12/2019

16:00

PAR-KY MENEN B - HERMES VOLLEY OOSTENDE

07/12/2019

18:30

REMBERT TORHOUT HEREN B - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

07/12/2019

20:00

OOIVO OOIGEM - VOLLEY BREDENE

07/12/2019

20:00

BEOBANK CITIVO GITS - VC PACKO ZEDELGEM B

07/12/2019

20:30

VC DE BEERLANDERS BEERNEM - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

14/12/2019

16:00

PAR-KY MENEN B - REMBERT TORHOUT HEREN B

14/12/2019

17:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE - OOIVO OOIGEM

14/12/2019

20:30

VC DE BEERLANDERS BEERNEM - KNACK ROESELARE C

14/12/2019

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - BEOBANK CITIVO GITS

14/12/2019

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - VOLLEY BREDENE

14/12/2019

20:30

VKT TORHOUT - VC PACKO ZEDELGEM B

21/12/2019

15:30

KNACK ROESELARE C - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

21/12/2019

16:00

VC PACKO ZEDELGEM B - VC DE BEERLANDERS BEERNEM

21/12/2019

20:00

OOIVO OOIGEM - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

21/12/2019

20:00

BEOBANK CITIVO GITS - VKT TORHOUT

21/12/2019

20:30

VOLLEY BREDENE - PAR-KY MENEN B

11/01/2020

15:30

KNACK ROESELARE C - REMBERT TORHOUT HEREN B

11/01/2020

16:00

VC PACKO ZEDELGEM B - VOLLEY BREDENE

11/01/2020

20:00

BEOBANK CITIVO GITS - OOIVO OOIGEM

11/01/2020

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - HERMES VOLLEY OOSTENDE

11/01/2020

20:30

VKT TORHOUT - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

11/01/2020

20:30

VC DE BEERLANDERS BEERNEM - PAR-KY MENEN B

18/01/2020

16:00

PAR-KY MENEN B - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

18/01/2020

17:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE - VC DE BEERLANDERS BEERNEM

18/01/2020

17:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - BEOBANK CITIVO GITS

18/01/2020

20:00

OOIVO OOIGEM - KNACK ROESELARE C

18/01/2020

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - VC PACKO ZEDELGEM B

18/01/2020

20:30

VOLLEY BREDENE - VKT TORHOUT

25/01/2020

15:30

KNACK ROESELARE C - PAR-KY MENEN B

25/01/2020

16:00

VC PACKO ZEDELGEM B - OOIVO OOIGEM

25/01/2020

20:00

BEOBANK CITIVO GITS - HERMES VOLLEY OOSTENDE

25/01/2020

20:30

VC DE BEERLANDERS BEERNEM - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

25/01/2020

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - VOLLEY BREDENE

25/01/2020

20:30

VKT TORHOUT - REMBERT TORHOUT HEREN B

08/02/2020

16:00

PAR-KY MENEN B - BEOBANK CITIVO GITS

08/02/2020

17:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE - KNACK ROESELARE C

08/02/2020

17:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - VC PACKO ZEDELGEM B

08/02/2020

20:00

OOIVO OOIGEM - VKT TORHOUT

08/02/2020

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

08/02/2020

20:30

VOLLEY BREDENE - VC DE BEERLANDERS BEERNEM

22/02/2020

15:30

KNACK ROESELARE C - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

22/02/2020

16:00

VC PACKO ZEDELGEM B - HERMES VOLLEY OOSTENDE

22/02/2020

20:00

BEOBANK CITIVO GITS - VOLLEY BREDENE

22/02/2020

20:30

VC DE BEERLANDERS BEERNEM - REMBERT TORHOUT HEREN B

22/02/2020

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - OOIVO OOIGEM

22/02/2020

20:30

VKT TORHOUT - PAR-KY MENEN B

29/02/2020

16:00

PAR-KY MENEN B - VC PACKO ZEDELGEM B

29/02/2020

17:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE - VKT TORHOUT

29/02/2020

17:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

29/02/2020

20:00

OOIVO OOIGEM - VC DE BEERLANDERS BEERNEM

29/02/2020

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - BEOBANK CITIVO GITS

29/02/2020

20:30

VOLLEY BREDENE - KNACK ROESELARE C

14/03/2020

16:00

VC PACKO ZEDELGEM B - KNACK ROESELARE C

14/03/2020

20:00

OOIVO OOIGEM - PAR-KY MENEN B

14/03/2020

20:00

BEOBANK CITIVO GITS - VC DE BEERLANDERS BEERNEM

14/03/2020

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - HERMES VOLLEY OOSTENDE

14/03/2020

20:30

VKT TORHOUT - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

14/03/2020

20:30

VOLLEY BREDENE - REMBERT TORHOUT HEREN B

21/03/2020

15:30

KNACK ROESELARE C - BEOBANK CITIVO GITS

21/03/2020

16:00

PAR-KY MENEN B - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

21/03/2020

17:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE - VOLLEY BREDENE

21/03/2020

17:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - OOIVO OOIGEM

21/03/2020

20:30

VC DE BEERLANDERS BEERNEM - VKT TORHOUT

21/03/2020

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - VC PACKO ZEDELGEM B

28/03/2020

16:00

VC PACKO ZEDELGEM B - BEOBANK CITIVO GITS

28/03/2020

17:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE - PAR-KY MENEN B

28/03/2020

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - VC DE BEERLANDERS BEERNEM

28/03/2020

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - REMBERT TORHOUT HEREN B

28/03/2020

20:30

VKT TORHOUT - KNACK ROESELARE C

28/03/2020

20:30

VOLLEY BREDENE - OOIVO OOIGEM

18/04/2020

15:30

KNACK ROESELARE C - VC DE BEERLANDERS BEERNEM

18/04/2020

16:00

VC PACKO ZEDELGEM B - VKT TORHOUT

18/04/2020

17:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - PAR-KY MENEN B

18/04/2020

20:00

OOIVO OOIGEM - HERMES VOLLEY OOSTENDE

18/04/2020

20:00

BEOBANK CITIVO GITS - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

18/04/2020

20:30

VOLLEY BREDENE - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

25/04/2020

16:00

PAR-KY MENEN B - VOLLEY BREDENE

25/04/2020

17:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE - REMBERT TORHOUT HEREN B

25/04/2020

20:30

VC DE BEERLANDERS BEERNEM - VC PACKO ZEDELGEM B

25/04/2020

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - KNACK ROESELARE C

25/04/2020

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - OOIVO OOIGEM

25/04/2020

20:30

VKT TORHOUT - BEOBANK CITIVO GITS

Wedstrijden Beker

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

09/02/2019

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B (1P) - KNACK ROESELARE C (1P)

3 - 1

25/17

27/25

15/25

25/19

02/03/2019

19:00

VC PACKO ZEDELGEM B (1P) - BEOBANK CITIVO GITS (1P)

3 - 1

15/25

25/13

25/23

25/19

02/03/2019

21:00

VC DE BEERLANDERS BEERNEM A (1P) - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B (1P)

3 - 1

25/17

26/28

25/16

26/24

22/04/2019

19:30

VC DE BEERLANDERS BEERNEM A (1P) - VC PACKO ZEDELGEM B (1P)

1 - 3

28/26

21/25

17/25

15/25

07/09/2019

15:30

ROEPOVO POPERINGE C 3P - PERVOL RUISELEDE B 3P

07/09/2019

19:00

VC PACKO ZEDELGEM C 3P - DAVOLO LOPPEM 3P

07/09/2019

20:00

VC WIVO WINGENE VZW 3P - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B 3P

21/10/2019

20:00

Winnaar 1 - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D 2P

21/10/2019

20:00

Winnaar 2 - VKT TORHOUT 1P

21/10/2019

20:00

Winnaar 3 - KNACK ROESELARE C 1P

26/10/2019

14:30

REMBERT TORHOUT HEREN C 2P - OLVA BRUGGE B 2P

26/10/2019

16:00

PAR-KY MENEN B (1P) - BAVO BAVIKHOVE 2P

26/10/2019

17:00

REMBERT TORHOUT HEREN B 1P - VC DE BEERLANDERS BEERNEM 1P

26/10/2019

17:00

HERMES REKKENSHOP OOSTENDE 1P - SMASH.CL.INGELMUNSTER 2P

26/10/2019

18:00

ROEPOVO POPERINGE B 2P - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE 1P

26/10/2019

19:30

VC JONG KUURNE 2P - VC APOLLO KOEKELARE 2P

26/10/2019

20:00

OOIVO OOIGEM 1P - AVC HARELBEKE 3P

26/10/2019

20:00

KNACK ROESELARE E 3P - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B 2P

26/10/2019

20:00

PAR-KY MENEN C (2P) - OLVA BRUGGE C 2P

26/10/2019

20:30

VC PACKO ZEDELGEM B 1P - KNACK ROESELARE D 3P

26/10/2019

20:30

VOLLEY BREDENE 1P - VBC DOSKOM MOORSLEDE B 3P

27/10/2019

11:00

BALTI KORTRIJK B 3P - BEOBANK CITIVO GITS 1P

27/10/2019

18:00

VBC DOSKOM MOORSLEDE A 2P - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C 1P

18/11/2019

20:00

Winnaar 19 - Winnaar 4

18/11/2019

20:00

Winnaar 18 - Winnaar 5

18/11/2019

20:00

Winnaar 17 - Winnaar 6

18/11/2019

20:00

Winnaar 16 - Winnaar 7

18/11/2019

20:00

Winnaar 15 - Winnaar 8

18/11/2019

20:00

Winnaar 14 - Winnaar 9

18/11/2019

20:00

Winnaar 13 - Winnaar 10

18/11/2019

20:00

Winnaar 12 - Winnaar 11

Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Cookies kunnen worden beheerd in uw browser of de apparaatinstellingen.