Home | Jeugd | Knack C - 2° provinciale

Knack C - 2° provinciale

Boven : Greet Cardoen (trainer/coach), Kasper Verstraete, Robbe Vanassche, Tibo Sintobin, Raoul Deblaere, Warre De Wandel, Arthur Vanneste, Ruben Pauwels, Danny Deblaere (ploegbegeleider)

Onder : Lucas Vandamme, Pieter Specenier, Matthias Delaere, Simon Vandenberghe, Emile Vantomme, Louis Pattyn, Johny Engels  (markeerder)

Ontbreekt : Henk Lagae (assistent trainer)

Klassement

Rangschikking

WEDSTRIJDEN

SETS

#

W 3/0-3/1

W 3/2

V 3/0-3/1

V 3/2

Gewonnen

Verloren

PUNTEN

1

KNACK ROESELARE D

3

3

9

9

2

BAVO BAVIKHOVE A

3

3

9

1

9

3

HERMES VOLLEY OOSTENDE

2

2

6

1

6

4

REMBERT TORHOUT HEREN B

3

2

1

6

3

6

5

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B

2

1

1

3

3

3

6

SMASH.CL.INGELMUNSTER

2

1

1

3

3

3

7

VT WERVIK GELUWE

2

1

1

3

3

3

8

VC WIVO WINGENE VZW

3

1

2

4

6

3

9

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

3

1

2

4

6

3

10

VC LOPPEM B

3

1

2

3

8

2

11

KNACK ROESELARE C

3

2

1

2

9

1

12

OLVA BRUGGE C

3

3

9

Wedstrijden Competitie

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

16/09/2017

16:00

VC LOPPEM B - KNACK ROESELARE D

0 - 3

15/25

17/25

19/25

16/09/2017

20:00

VT WERVIK GELUWE - REMBERT TORHOUT HEREN B

3 - 0

25/22

26/24

25/19

16/09/2017

20:30

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B - SMASH.CL.INGELMUNSTER

3 - 0

25/15

33/31

25/8

16/09/2017

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - KNACK ROESELARE C

3 - 0

25/15

25/16

25/22

16/09/2017

21:00

VC WIVO WINGENE VZW - HERMES VOLLEY OOSTENDE

1 - 3

25/21

21/25

17/25

14/25

17/09/2017

18:00

OLVA BRUGGE C - BAVO BAVIKHOVE A

0 - 3

15/25

28/30

17/25

23/09/2017

15:00

KNACK ROESELARE D - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

3 - 0

25/16

25/16

25/20

23/09/2017

18:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - OLVA BRUGGE C

3 - 0

25/18

25/8

25/13

23/09/2017

20:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER - VC WIVO WINGENE VZW

3 - 0

25/15

25/17

25/22

24/09/2017

10:45

BAVO BAVIKHOVE A - VT WERVIK GELUWE

3 - 0

25/20

28/26

25/18

24/09/2017

11:00

KNACK ROESELARE C - VC LOPPEM B

2 - 3

22/25

25/22

25/23

21/25

16/18

30/09/2017

16:00

VC LOPPEM B - REMBERT TORHOUT HEREN B

0 - 3

13/25

11/25

24/26

30/09/2017

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - BAVO BAVIKHOVE A

1 - 3

25/23

26/28

23/25

15/25

30/09/2017

20:30

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B - KNACK ROESELARE D

0 - 3

14/25

17/25

18/25

30/09/2017

20:30

OLVA BRUGGE C - HERMES VOLLEY OOSTENDE

0 - 3

19/25

3/25

13/25

30/09/2017

21:00

VC WIVO WINGENE VZW - KNACK ROESELARE C

3 - 0

25/15

25/17

25/22

07/10/2017

16:30

HERMES VOLLEY OOSTENDE - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B

07/10/2017

20:00

VT WERVIK GELUWE - SMASH.CL.INGELMUNSTER

14/10/2017

17:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE - VT WERVIK GELUWE

14/10/2017

18:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

14/10/2017

20:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER - OLVA BRUGGE C

14/10/2017

21:00

VC WIVO WINGENE VZW - KNACK ROESELARE D

15/10/2017

10:45

BAVO BAVIKHOVE A - VC LOPPEM B

15/10/2017

11:00

KNACK ROESELARE C - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B

21/10/2017

16:00

VC LOPPEM B - SMASH.CL.INGELMUNSTER

21/10/2017

20:00

VT WERVIK GELUWE - KNACK ROESELARE D

21/10/2017

20:30

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B - REMBERT TORHOUT HEREN B

21/10/2017

20:30

OLVA BRUGGE C - KNACK ROESELARE C

21/10/2017

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - HERMES VOLLEY OOSTENDE

21/10/2017

21:00

VC WIVO WINGENE VZW - BAVO BAVIKHOVE A

28/10/2017

15:00

KNACK ROESELARE D - OLVA BRUGGE C

28/10/2017

17:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE - VC LOPPEM B

28/10/2017

18:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - VC WIVO WINGENE VZW

28/10/2017

20:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

29/10/2017

10:45

BAVO BAVIKHOVE A - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B

29/10/2017

11:00

KNACK ROESELARE C - VT WERVIK GELUWE

11/11/2017

15:00

KNACK ROESELARE D - BAVO BAVIKHOVE A

11/11/2017

16:00

VC LOPPEM B - OLVA BRUGGE C

11/11/2017

18:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - HERMES VOLLEY OOSTENDE

11/11/2017

20:00

VT WERVIK GELUWE - VC WIVO WINGENE VZW

11/11/2017

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B

12/11/2017

11:00

KNACK ROESELARE C - SMASH.CL.INGELMUNSTER

18/11/2017

17:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE - KNACK ROESELARE C

18/11/2017

20:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER - KNACK ROESELARE D

18/11/2017

20:30

OLVA BRUGGE C - VT WERVIK GELUWE

18/11/2017

20:30

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B - VC LOPPEM B

18/11/2017

21:00

VC WIVO WINGENE VZW - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

19/11/2017

10:45

BAVO BAVIKHOVE A - REMBERT TORHOUT HEREN B

02/12/2017

15:00

KNACK ROESELARE D - KNACK ROESELARE C

02/12/2017

16:00

VC LOPPEM B - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

02/12/2017

17:00

OLVA BRUGGE C - VC WIVO WINGENE VZW

02/12/2017

18:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - SMASH.CL.INGELMUNSTER

02/12/2017

20:00

VT WERVIK GELUWE - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B

03/12/2017

10:45

BAVO BAVIKHOVE A - HERMES VOLLEY OOSTENDE

09/12/2017

15:00

KNACK ROESELARE D - REMBERT TORHOUT HEREN B

09/12/2017

16:00

VC LOPPEM B - VT WERVIK GELUWE

09/12/2017

20:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER - HERMES VOLLEY OOSTENDE

09/12/2017

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - OLVA BRUGGE C

09/12/2017

20:30

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B - VC WIVO WINGENE VZW

10/12/2017

11:00

KNACK ROESELARE C - BAVO BAVIKHOVE A

16/12/2017

17:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE - KNACK ROESELARE D

16/12/2017

18:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - KNACK ROESELARE C

16/12/2017

20:00

VT WERVIK GELUWE - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

16/12/2017

20:30

OLVA BRUGGE C - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B

16/12/2017

21:00

VC WIVO WINGENE VZW - VC LOPPEM B

17/12/2017

10:45

BAVO BAVIKHOVE A - SMASH.CL.INGELMUNSTER

13/01/2018

15:00

KNACK ROESELARE D - VC LOPPEM B

13/01/2018

17:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE - VC WIVO WINGENE VZW

13/01/2018

18:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - VT WERVIK GELUWE

13/01/2018

20:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B

14/01/2018

10:45

BAVO BAVIKHOVE A - OLVA BRUGGE C

14/01/2018

11:00

KNACK ROESELARE C - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

20/01/2018

16:00

VC LOPPEM B - KNACK ROESELARE C

20/01/2018

20:00

VT WERVIK GELUWE - BAVO BAVIKHOVE A

20/01/2018

20:30

OLVA BRUGGE C - REMBERT TORHOUT HEREN B

20/01/2018

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - KNACK ROESELARE D

20/01/2018

21:00

VC WIVO WINGENE VZW - SMASH.CL.INGELMUNSTER

21/01/2018

18:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B - HERMES VOLLEY OOSTENDE

27/01/2018

15:00

KNACK ROESELARE D - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B

27/01/2018

17:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE - OLVA BRUGGE C

27/01/2018

18:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - VC LOPPEM B

27/01/2018

20:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER - VT WERVIK GELUWE

28/01/2018

10:45

BAVO BAVIKHOVE A - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

28/01/2018

11:00

KNACK ROESELARE C - VC WIVO WINGENE VZW

03/02/2018

15:00

KNACK ROESELARE D - VC WIVO WINGENE VZW

03/02/2018

16:00

VC LOPPEM B - BAVO BAVIKHOVE A

03/02/2018

20:00

VT WERVIK GELUWE - HERMES VOLLEY OOSTENDE

03/02/2018

20:30

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B - KNACK ROESELARE C

03/02/2018

20:30

OLVA BRUGGE C - SMASH.CL.INGELMUNSTER

03/02/2018

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - REMBERT TORHOUT HEREN B

10/02/2018

15:00

KNACK ROESELARE D - VT WERVIK GELUWE

10/02/2018

17:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

10/02/2018

18:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B

10/02/2018

20:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER - VC LOPPEM B

11/02/2018

10:45

BAVO BAVIKHOVE A - VC WIVO WINGENE VZW

11/02/2018

11:00

KNACK ROESELARE C - OLVA BRUGGE C

24/02/2018

16:00

VC LOPPEM B - HERMES VOLLEY OOSTENDE

24/02/2018

20:00

VT WERVIK GELUWE - KNACK ROESELARE C

24/02/2018

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - SMASH.CL.INGELMUNSTER

24/02/2018

20:30

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B - BAVO BAVIKHOVE A

24/02/2018

20:30

OLVA BRUGGE C - KNACK ROESELARE D

24/02/2018

21:00

VC WIVO WINGENE VZW - REMBERT TORHOUT HEREN B

10/03/2018

17:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE - REMBERT TORHOUT HEREN B

10/03/2018

20:30

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

10/03/2018

20:30

OLVA BRUGGE C - VC LOPPEM B

10/03/2018

21:00

VC WIVO WINGENE VZW - VT WERVIK GELUWE

11/03/2018

10:45

BAVO BAVIKHOVE A - KNACK ROESELARE D

11/03/2018

16:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER - KNACK ROESELARE C

17/03/2018

15:00

KNACK ROESELARE D - SMASH.CL.INGELMUNSTER

17/03/2018

16:00

VC LOPPEM B - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B

17/03/2018

18:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - BAVO BAVIKHOVE A

17/03/2018

20:00

VT WERVIK GELUWE - OLVA BRUGGE C

17/03/2018

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - VC WIVO WINGENE VZW

18/03/2018

11:00

KNACK ROESELARE C - HERMES VOLLEY OOSTENDE

24/03/2018

17:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE - BAVO BAVIKHOVE A

24/03/2018

20:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER - REMBERT TORHOUT HEREN B

24/03/2018

20:30

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B - VT WERVIK GELUWE

24/03/2018

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - VC LOPPEM B

24/03/2018

21:00

VC WIVO WINGENE VZW - OLVA BRUGGE C

25/03/2018

11:00

KNACK ROESELARE C - KNACK ROESELARE D

14/04/2018

17:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE - SMASH.CL.INGELMUNSTER

14/04/2018

18:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - KNACK ROESELARE D

14/04/2018

20:00

VT WERVIK GELUWE - VC LOPPEM B

14/04/2018

20:30

OLVA BRUGGE C - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

14/04/2018

21:00

VC WIVO WINGENE VZW - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B

15/04/2018

10:45

BAVO BAVIKHOVE A - KNACK ROESELARE C

21/04/2018

15:00

KNACK ROESELARE D - HERMES VOLLEY OOSTENDE

21/04/2018

20:30

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B - OLVA BRUGGE C

21/04/2018

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - VT WERVIK GELUWE

22/04/2018

11:00

KNACK ROESELARE C - REMBERT TORHOUT HEREN B

22/04/2018

14:30

VC LOPPEM B - VC WIVO WINGENE VZW

22/04/2018

16:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER - BAVO BAVIKHOVE A

Wedstrijden Beker

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

07/10/2017

18:30

ROEPOVO POPERINGE C (3P) - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (3P)

2 - 3

25/27

25/23

25/23

16/25

10/15

07/10/2017

20:00

Par-Ky MENEN C (3P) - VC PACKO ZEDELGEM C (3P)

3 - 1

23/25

25/16

25/16

25/17

07/10/2017

20:00

VC APOLLO KOEKELARE (3P) - VC DE BEERLANDERS BEERNEM B (3P)

0 - 3

23/25

18/25

22/25

08/10/2017

11:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B (3P) - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B (3P)

1 - 3

25/15

27/29

25/27

23/25

20/10/2017

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B (3P) - BAVO BAVIKHOVE A (2P)

03/11/2017

21:00

OLVA BRUGGE C (2P) - VC PACKO ZEDELGEM A (1P)

04/11/2017

14:00

REMBERT TORHOUT HEREN C (3P) - VC PACKO ZEDELGEM B (1P)

04/11/2017

15:00

KNACK ROESELARE D (2P) - VOLLEY BREDENE (1P)

04/11/2017

16:00

Par-Ky MENEN C (3P) - VT WERVIK GELUWE (2P)

04/11/2017

17:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE (2P) - OOIVO OOIGEM (1P)

04/11/2017

18:00

REMBERT TORHOUT HEREN B (2P) - Par-Ky MENEN B (1P)

04/11/2017

19:00

VC JONG KUURNE (3P) - VC DE BEERLANDERS BEERNEM A (1P)

04/11/2017

19:00

KNACK ROESELARE E (3P) - VT ROKAVO ROLLEGEM-KAPELLE (1P)

04/11/2017

20:00

VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (3P) - VC LOPPEM B (2P)

04/11/2017

20:00

VC DE BEERLANDERS BEERNEM B (3P) - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B (2P)

04/11/2017

20:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER (2P) - OLVA BRUGGE B (1P)

04/11/2017

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C (2P) - BEOBANK CITIVO GITS (1P)

04/11/2017

21:00

VC WIVO WINGENE VZW (2P) - ROEPOVO POPERINGE B (1P)

05/11/2017

11:00

KNACK ROESELARE C (2P) - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B (1P)

05/11/2017

15:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE B (3P) - VKt TORHOUT (1P)

Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Cookies kunnen worden beheerd in uw browser of de apparaatinstellingen.