Home | Jeugd | Knack D - 2° provinciale

Knack D - 2° provinciale

Boven : Philippe Van Loke (ploegbegeleider), Hans Delafontaine (ploegbegeleider), Seppe Catteeuw, Mylan Verhoye, Rien Desimpele, Jarne Lecoutre, Thibault Vinckier, Bart Raveschot (ploegbegeleider)

Onder : Kris Supply (trainer), Matthis Creus, Thijs Delafontaine, Henri Fieuw, Bob Santy, Nick Van Loke, Emiel Raveschot, Wout Peirens, Erwin Everaert (trainer)

Ontbreekt : Nele Devoldere (ploegbegeleider)

Klassement

Rangschikking

WEDSTRIJDEN

SETS

#

W 3/0-3/1

W 3/2

V 3/0-3/1

V 3/2

Gewonnen

Verloren

PUNTEN

1

KNACK ROESELARE D

22

16

2

2

2

60

16

54

2

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

22

15

3

3

1

57

22

52

3

REMBERT TORHOUT HEREN B

22

16

3

3

56

22

51

4

HERMES VOLLEY OOSTENDE

22

13

5

3

1

56

25

50

5

BAVO BAVIKHOVE A

22

14

3

4

1

55

25

49

6

VT WERVIK GELUWE

22

11

2

6

3

48

35

40

7

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B

22

9

2

8

3

41

40

34

8

SMASH.CL.INGELMUNSTER

22

6

2

13

1

29

48

23

9

VC LOPPEM B

22

3

2

14

3

24

55

16

10

VC WIVO WINGENE VZW

22

5

16

1

21

55

16

11

KNACK ROESELARE C

22

1

1

17

3

14

62

8

12

OLVA BRUGGE C

22

1

20

1

9

65

3

Wedstrijden Competitie

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

16/09/2017

16:00

VC LOPPEM B - KNACK ROESELARE D

0 - 3

15/25

17/25

19/25

16/09/2017

20:00

VT WERVIK GELUWE - REMBERT TORHOUT HEREN B

3 - 0

25/22

26/24

25/19

16/09/2017

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - KNACK ROESELARE C

3 - 0

25/15

25/16

25/22

16/09/2017

20:30

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B - SMASH.CL.INGELMUNSTER

3 - 0

25/15

33/31

25/8

16/09/2017

21:00

VC WIVO WINGENE VZW - HERMES VOLLEY OOSTENDE

1 - 3

25/21

21/25

17/25

14/25

17/09/2017

18:00

OLVA BRUGGE C - BAVO BAVIKHOVE A

0 - 3

15/25

28/30

17/25

23/09/2017

15:00

KNACK ROESELARE D - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

3 - 0

25/16

25/16

25/20

23/09/2017

18:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - OLVA BRUGGE C

3 - 0

25/18

25/8

25/13

23/09/2017

20:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER - VC WIVO WINGENE VZW

3 - 0

25/15

25/17

25/22

24/09/2017

10:45

BAVO BAVIKHOVE A - VT WERVIK GELUWE

3 - 0

25/20

28/26

25/18

24/09/2017

11:00

KNACK ROESELARE C - VC LOPPEM B

2 - 3

22/25

25/22

25/23

21/25

16/18

30/09/2017

16:00

VC LOPPEM B - REMBERT TORHOUT HEREN B

0 - 3

13/25

11/25

24/26

30/09/2017

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - BAVO BAVIKHOVE A

1 - 3

25/23

26/28

23/25

15/25

30/09/2017

20:30

OLVA BRUGGE C - HERMES VOLLEY OOSTENDE

0 - 3

19/25

3/25

13/25

30/09/2017

20:30

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B - KNACK ROESELARE D

0 - 3

14/25

17/25

18/25

30/09/2017

21:00

VC WIVO WINGENE VZW - KNACK ROESELARE C

3 - 0

25/15

25/17

25/22

07/10/2017

16:30

HERMES VOLLEY OOSTENDE - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B

3 - 2

21/25

25/23

25/19

23/25

15/10

07/10/2017

20:00

VT WERVIK GELUWE - SMASH.CL.INGELMUNSTER

3 - 2

20/25

25/17

20/25

26/24

16/14

14/10/2017

17:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE - VT WERVIK GELUWE

3 - 2

22/25

21/25

25/23

25/20

15/13

14/10/2017

18:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

2 - 3

22/25

25/22

25/19

20/25

11/15

14/10/2017

20:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER - OLVA BRUGGE C

3 - 0

25/17

25/17

25/20

14/10/2017

21:00

VC WIVO WINGENE VZW - KNACK ROESELARE D

0 - 3

20/25

18/25

17/25

15/10/2017

10:45

BAVO BAVIKHOVE A - VC LOPPEM B

3 - 1

25/13

24/26

25/16

25/13

15/10/2017

11:00

KNACK ROESELARE C - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B

0 - 3

15/25

15/25

10/25

21/10/2017

16:00

VC LOPPEM B - SMASH.CL.INGELMUNSTER

1 - 3

27/29

17/25

25/23

18/25

21/10/2017

20:00

VT WERVIK GELUWE - KNACK ROESELARE D

3 - 1

26/24

17/25

29/27

26/24

21/10/2017

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - HERMES VOLLEY OOSTENDE

0 - 3

30/32

25/27

17/25

21/10/2017

20:30

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B - REMBERT TORHOUT HEREN B

1 - 3

25/18

20/25

14/25

16/25

21/10/2017

20:30

OLVA BRUGGE C - KNACK ROESELARE C

3 - 2

25/19

22/25

28/26

10/25

18/16

21/10/2017

21:00

VC WIVO WINGENE VZW - BAVO BAVIKHOVE A

0 - 3

13/25

28/30

21/25

28/10/2017

15:00

KNACK ROESELARE D - OLVA BRUGGE C

3 - 0

25/15

25/14

25/22

28/10/2017

17:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE - VC LOPPEM B

3 - 0

25/11

25/13

25/18

28/10/2017

18:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - VC WIVO WINGENE VZW

3 - 0

25/22

25/8

25/21

28/10/2017

20:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

0 - 3

9/25

11/25

23/25

29/10/2017

10:45

BAVO BAVIKHOVE A - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B

1 - 3

22/25

23/25

25/23

24/26

29/10/2017

11:00

KNACK ROESELARE C - VT WERVIK GELUWE

1 - 3

25/27

19/25

26/24

20/25

11/11/2017

15:00

KNACK ROESELARE D - BAVO BAVIKHOVE A

3 - 0

25/15

25/23

25/22

11/11/2017

16:00

VC LOPPEM B - OLVA BRUGGE C

3 - 0

25/23

25/21

25/17

11/11/2017

18:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - HERMES VOLLEY OOSTENDE

3 - 0

25/19

25/18

25/19

11/11/2017

20:00

VT WERVIK GELUWE - VC WIVO WINGENE VZW

3 - 0

25/22

25/19

25/13

12/11/2017

11:00

KNACK ROESELARE C - SMASH.CL.INGELMUNSTER

2 - 3

25/13

25/17

21/25

19/25

10/15

18/11/2017

17:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE - KNACK ROESELARE C

3 - 0

25/22

25/11

25/16

18/11/2017

20:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER - KNACK ROESELARE D

0 - 3

16/25

18/25

16/25

18/11/2017

20:30

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B - VC LOPPEM B

3 - 2

25/20

26/24

17/25

23/25

15/9

18/11/2017

20:30

OLVA BRUGGE C - VT WERVIK GELUWE

1 - 3

12/25

25/22

12/25

22/25

18/11/2017

21:00

VC WIVO WINGENE VZW - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

1 - 3

21/25

16/25

25/18

18/25

19/11/2017

10:45

BAVO BAVIKHOVE A - REMBERT TORHOUT HEREN B

3 - 1

14/25

25/22

25/19

25/21

02/12/2017

15:00

KNACK ROESELARE D - KNACK ROESELARE C

3 - 0

25/12

25/16

25/17

02/12/2017

16:00

VC LOPPEM B - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

2 - 3

21/25

25/20

14/25

25/20

9/15

02/12/2017

17:00

OLVA BRUGGE C - VC WIVO WINGENE VZW

1 - 3

20/25

27/25

20/25

24/26

02/12/2017

18:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - SMASH.CL.INGELMUNSTER

3 - 0

25/16

25/17

25/19

02/12/2017

20:00

VT WERVIK GELUWE - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B

3 - 2

17/25

21/25

25/21

25/21

15/8

03/12/2017

10:45

BAVO BAVIKHOVE A - HERMES VOLLEY OOSTENDE

2 - 3

23/25

22/25

25/16

25/17

9/15

09/12/2017

15:00

KNACK ROESELARE D - REMBERT TORHOUT HEREN B

1 - 3

25/20

20/25

24/26

20/25

09/12/2017

16:00

VC LOPPEM B - VT WERVIK GELUWE

0 - 3

20/25

17/25

19/25

09/12/2017

20:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER - HERMES VOLLEY OOSTENDE

0 - 3

22/25

19/25

20/25

09/12/2017

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - OLVA BRUGGE C

3 - 0

25/21

25/19

25/11

09/12/2017

20:30

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B - VC WIVO WINGENE VZW

3 - 0

25/23

25/13

29/27

10/12/2017

11:00

KNACK ROESELARE C - BAVO BAVIKHOVE A

0 - 3

20/25

23/25

21/25

16/12/2017

17:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE - KNACK ROESELARE D

3 - 2

16/25

19/25

25/19

25/19

15/13

16/12/2017

18:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - KNACK ROESELARE C

3 - 0

25/13

25/15

25/13

16/12/2017

20:00

VT WERVIK GELUWE - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

1 - 3

22/25

25/22

19/25

22/25

16/12/2017

20:30

OLVA BRUGGE C - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B

2 - 3

25/19

23/25

25/15

8/25

8/15

16/12/2017

21:00

VC WIVO WINGENE VZW - VC LOPPEM B

2 - 3

25/19

23/25

23/25

25/17

10/15

17/12/2017

10:45

BAVO BAVIKHOVE A - SMASH.CL.INGELMUNSTER

3 - 0

25/20

25/14

25/21

22/12/2017

21:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B

3 - 0

25/15

25/19

25/17

13/01/2018

15:00

KNACK ROESELARE D - VC LOPPEM B

3 - 0

25/10

25/12

25/9

13/01/2018

17:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE - VC WIVO WINGENE VZW

13/01/2018

17:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE - VC WIVO WINGENE VZW

3 - 1

22/25

25/11

25/22

25/14

13/01/2018

18:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - VT WERVIK GELUWE

3 - 0

25/13

25/10

25/21

13/01/2018

20:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B

1 - 3

23/25

26/24

20/25

23/25

14/01/2018

10:45

BAVO BAVIKHOVE A - OLVA BRUGGE C

3 - 0

25/10

25/23

25/9

14/01/2018

11:00

KNACK ROESELARE C - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

0 - 3

18/25

22/25

16/25

20/01/2018

16:00

VC LOPPEM B - KNACK ROESELARE C

2 - 3

25/17

25/21

23/25

24/26

12/15

20/01/2018

20:00

VT WERVIK GELUWE - BAVO BAVIKHOVE A

1 - 3

23/25

20/25

25/22

23/25

20/01/2018

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - KNACK ROESELARE D

2 - 3

19/25

13/25

25/15

25/17

12/15

20/01/2018

20:30

OLVA BRUGGE C - REMBERT TORHOUT HEREN B

0 - 3

16/25

9/25

15/25

20/01/2018

21:00

VC WIVO WINGENE VZW - SMASH.CL.INGELMUNSTER

3 - 1

25/21

23/25

25/21

25/23

21/01/2018

18:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B - HERMES VOLLEY OOSTENDE

0 - 3

20/25

23/25

17/25

27/01/2018

15:00

KNACK ROESELARE D - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B

3 - 0

25/19

25/8

25/18

27/01/2018

17:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE - OLVA BRUGGE C

3 - 0

25/12

25/11

25/18

27/01/2018

18:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - VC LOPPEM B

3 - 0

25/10

25/12

25/10

27/01/2018

20:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER - VT WERVIK GELUWE

3 - 2

25/21

25/23

21/25

10/25

15/12

28/01/2018

10:45

BAVO BAVIKHOVE A - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

1 - 3

17/25

27/25

22/25

19/25

28/01/2018

11:00

KNACK ROESELARE C - VC WIVO WINGENE VZW

1 - 3

16/25

25/22

22/25

9/25

03/02/2018

15:00

KNACK ROESELARE D - VC WIVO WINGENE VZW

3 - 0

25/18

25/11

25/23

03/02/2018

16:00

VC LOPPEM B - BAVO BAVIKHOVE A

0 - 3

20/25

13/25

17/25

03/02/2018

20:00

VT WERVIK GELUWE - HERMES VOLLEY OOSTENDE

1 - 3

27/29

26/24

17/25

14/25

03/02/2018

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - REMBERT TORHOUT HEREN B

3 - 1

16/25

26/24

25/10

25/20

03/02/2018

20:30

OLVA BRUGGE C - SMASH.CL.INGELMUNSTER

1 - 3

25/22

19/25

15/25

23/25

03/02/2018

20:30

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B - KNACK ROESELARE C

3 - 0

25/20

25/17

25/13

10/02/2018

15:00

KNACK ROESELARE D - VT WERVIK GELUWE

3 - 0

25/16

25/13

25/17

10/02/2018

17:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

0 - 3

22/25

12/25

18/25

10/02/2018

18:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B

3 - 1

25/20

23/25

25/11

25/21

10/02/2018

20:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER - VC LOPPEM B

3 - 0

25/17

25/21

26/24

11/02/2018

10:45

BAVO BAVIKHOVE A - VC WIVO WINGENE VZW

3 - 0

25/9

25/22

25/16

11/02/2018

11:00

KNACK ROESELARE C - OLVA BRUGGE C

3 - 0

27/25

25/15

25/23

24/02/2018

16:00

VC LOPPEM B - HERMES VOLLEY OOSTENDE

0 - 3

20/25

21/25

17/25

24/02/2018

20:00

VT WERVIK GELUWE - KNACK ROESELARE C

3 - 0

25/18

25/16

25/8

24/02/2018

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - SMASH.CL.INGELMUNSTER

3 - 0

25/17

25/14

25/17

24/02/2018

20:30

OLVA BRUGGE C - KNACK ROESELARE D

0 - 3

14/25

14/25

14/25

24/02/2018

20:30

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B - BAVO BAVIKHOVE A

2 - 3

25/22

19/25

25/23

19/25

10/15

24/02/2018

21:00

VC WIVO WINGENE VZW - REMBERT TORHOUT HEREN B

0 - 3

14/25

22/25

21/25

10/03/2018

17:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE - REMBERT TORHOUT HEREN B

0 - 3

27/29

21/25

22/25

10/03/2018

20:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER - KNACK ROESELARE C

3 - 0

25/23

25/12

25/12

10/03/2018

20:30

OLVA BRUGGE C - VC LOPPEM B

0 - 3

22/25

20/25

30/32

10/03/2018

20:30

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

0 - 3

20/25

21/25

16/25

10/03/2018

21:00

VC WIVO WINGENE VZW - VT WERVIK GELUWE

1 - 3

20/25

25/21

22/25

23/25

11/03/2018

10:45

BAVO BAVIKHOVE A - KNACK ROESELARE D

0 - 3

19/25

17/25

26/28

17/03/2018

15:00

KNACK ROESELARE D - SMASH.CL.INGELMUNSTER

3 - 0

25/17

25/12

25/19

17/03/2018

16:00

VC LOPPEM B - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B

1 - 3

25/21

18/25

21/25

18/25

17/03/2018

18:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - BAVO BAVIKHOVE A

2 - 3

25/21

20/25

19/25

25/17

12/15

17/03/2018

20:00

VT WERVIK GELUWE - OLVA BRUGGE C

3 - 0

25/10

25/23

25/17

17/03/2018

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - VC WIVO WINGENE VZW

3 - 0

25/18

25/14

25/11

18/03/2018

11:00

KNACK ROESELARE C - HERMES VOLLEY OOSTENDE

0 - 3

16/25

14/25

22/25

24/03/2018

17:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE - BAVO BAVIKHOVE A

2 - 3

25/16

18/25

24/26

25/21

13/15

24/03/2018

20:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER - REMBERT TORHOUT HEREN B

1 - 3

25/14

15/25

23/25

15/25

24/03/2018

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - VC LOPPEM B

3 - 0

25/9

25/18

25/16

24/03/2018

20:30

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B - VT WERVIK GELUWE

0 - 3

23/25

21/25

18/25

24/03/2018

21:00

VC WIVO WINGENE VZW - OLVA BRUGGE C

3 - 1

19/25

25/23

25/11

25/14

25/03/2018

11:00

KNACK ROESELARE C - KNACK ROESELARE D

0 - 3

9/25

19/25

18/25

14/04/2018

17:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE - SMASH.CL.INGELMUNSTER

3 - 0

25/14

25/13

25/19

14/04/2018

18:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - KNACK ROESELARE D

2 - 3

21/25

25/15

16/25

25/15

10/15

14/04/2018

20:00

VT WERVIK GELUWE - VC LOPPEM B

3 - 0

25/16

27/25

25/17

14/04/2018

20:30

OLVA BRUGGE C - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

0 - 3

12/25

15/25

17/25

14/04/2018

21:00

VC WIVO WINGENE VZW - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B

0 - 3

21/25

20/25

15/25

15/04/2018

10:45

BAVO BAVIKHOVE A - KNACK ROESELARE C

3 - 0

25/22

25/20

25/19

21/04/2018

15:00

KNACK ROESELARE D - HERMES VOLLEY OOSTENDE

2 - 3

17/25

25/20

21/25

25/15

14/16

21/04/2018

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - VT WERVIK GELUWE

3 - 2

21/25

25/20

25/17

22/25

15/10

21/04/2018

20:30

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B - OLVA BRUGGE C

3 - 0

25/8

25/17

25/16

22/04/2018

11:00

KNACK ROESELARE C - REMBERT TORHOUT HEREN B

0 - 3

14/25

13/25

20/25

22/04/2018

14:30

VC LOPPEM B - VC WIVO WINGENE VZW

3 - 0

27/25

25/19

25/22

22/04/2018

16:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER - BAVO BAVIKHOVE A

0 - 3

13/25

11/25

19/25

Wedstrijden Beker

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

07/10/2017

18:30

ROEPOVO POPERINGE C (3P) - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (3P)

2 - 3

25/27

25/23

25/23

16/25

10/15

07/10/2017

20:00

Par-Ky MENEN C (3P) - VC PACKO ZEDELGEM C (3P)

3 - 1

23/25

25/16

25/16

25/17

07/10/2017

20:00

VC APOLLO KOEKELARE (3P) - VC DE BEERLANDERS BEERNEM B (3P)

0 - 3

23/25

18/25

22/25

08/10/2017

11:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B (3P) - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B (3P)

1 - 3

25/15

27/29

25/27

23/25

20/10/2017

20:30

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B (3P) - BAVO BAVIKHOVE A (2P)

1 - 3

25/27

17/25

25/18

20/25

03/11/2017

21:00

OLVA BRUGGE C (2P) - VC PACKO ZEDELGEM A (1P)

0 - 3

17/25

8/25

10/25

04/11/2017

14:00

REMBERT TORHOUT HEREN C (3P) - VC PACKO ZEDELGEM B (1P)

1 - 3

21/25

19/25

25/20

17/25

04/11/2017

16:00

Par-Ky MENEN C (3P) - VT WERVIK GELUWE (2P)

2 - 3

25/23

20/25

25/17

22/25

8/15

04/11/2017

17:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE (2P) - OOIVO OOIGEM (1P)

3 - 1

25/14

25/10

21/25

25/20

04/11/2017

18:00

REMBERT TORHOUT HEREN B (2P) - Par-Ky MENEN B (1P)

3 - 0

25/19

25/14

25/17

04/11/2017

19:00

VC JONG KUURNE (3P) - VC DE BEERLANDERS BEERNEM A (1P)

0 - 3

25/27

23/25

20/25

04/11/2017

19:00

KNACK ROESELARE E (3P) - VT ROKAVO ROLLEGEM-KAPELLE (1P)

0 - 3

14/25

19/25

19/25

04/11/2017

20:00

VC DE BEERLANDERS BEERNEM B (3P) - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B (2P)

0 - 3

16/25

19/25

17/25

04/11/2017

20:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER (2P) - OLVA BRUGGE B (1P)

3 - 1

25/13

22/25

25/15

25/23

04/11/2017

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C (2P) - BEOBANK CITIVO GITS (1P)

3 - 0

25/23

25/15

25/14

04/11/2017

21:00

VC WIVO WINGENE VZW (2P) - ROEPOVO POPERINGE B (1P)

0 - 3

18/25

15/25

17/25

05/11/2017

10:00

KNACK ROESELARE D (2P) - VOLLEY BREDENE (1P)

3 - 1

25/9

24/26

25/17

25/13

05/11/2017

11:00

KNACK ROESELARE C (2P) - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B (1P)

1 - 3

17/25

16/25

25/23

12/25

05/11/2017

15:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE B (3P) - VKt TORHOUT (1P)

0 - 3

20/25

18/25

21/25

05/11/2017

18:00

VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (3P) - VC LOPPEM B (2P)

3 - 0

29/27

25/19

25/17

25/11/2017

17:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C (2P) - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (3P)

3 - 1

26/24

25/23

23/25

25/13

25/11/2017

17:00

HERMES VOLLEY OOSTENDE (2P) - REMBERT TORHOUT HEREN B (2P)

1 - 3

21/25

16/25

25/18

17/25

25/11/2017

18:00

VT ROKAVO ROLLEGEM-KAPELLE (1P) - BAVO BAVIKHOVE A (2P)

3 - 1

25/19

25/16

18/25

25/20

25/11/2017

18:30

ROEPOVO POPERINGE B (1P) - VT WERVIK GELUWE (2P)

3 - 2

25/20

25/18

25/27

16/25

15/10

25/11/2017

20:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B (1P) - VC DE BEERLANDERS BEERNEM A (1P)

1 - 3

25/20

21/25

21/25

16/25

25/11/2017

20:30

VC PACKO ZEDELGEM B (1P) - SMASH.CL.INGELMUNSTER (2P)

3 - 0

25/19

25/14

25/20

26/11/2017

14:00

VKt TORHOUT (1P) - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B (2P)

3 - 0

25/13

25/15

25/21

26/11/2017

14:00

KNACK ROESELARE D (2P) - VC PACKO ZEDELGEM A (1P)

3 - 2

29/27

16/25

21/25

25/20

16/14

06/01/2018

14:00

ROEPOVO POPERINGE B (1P) - REMBERT TORHOUT HEREN B (2P)

0 - 3

13/25

19/25

15/25

06/01/2018

20:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C (2P) - VC PACKO ZEDELGEM B (1P)

3 - 1

25/19

27/29

25/23

25/21

07/01/2018

16:00

KNACK ROESELARE D (2P) - VKt TORHOUT (1P)

3 - 1

25/19

26/28

25/19

25/23

07/01/2018

18:00

VC DE BEERLANDERS BEERNEM A (1P) - VT ROKAVO ROLLEGEM-KAPELLE (1P)

0 - 3

19/25

21/25

18/25

04/03/2018

16:00

VT ROKAVO ROLLEGEM-KAPELLE (1P) - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C (2P)

3 - 2

23/25

15/25

25/21

25/20

17/15

04/03/2018

18:00

REMBERT TORHOUT HEREN B (2P) - KNACK ROESELARE D (2P)

0 - 3

22/25

15/25

15/25

02/04/2018

19:30

VT ROKAVO ROLLEGEM-KAPELLE (1P) - KNACK ROESELARE D (2P)

0 - 3

9/25

20/25

20/25

Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Cookies kunnen worden beheerd in uw browser of de apparaatinstellingen.