Home | Jeugd | Knack D - 3° provinciale

Knack D - 3° provinciale

Klassement

1

OLVA BRUGGE D (ZB)

8

8

24

24

2

ROEPOVO POPERINGE B

6

6

18

18

3

VC APOLLO KOEKELARE

7

5

2

16

7

15

4

VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (ZB)

7

5

2

15

7

15

5

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D

7

4

1

2

15

9

14

6

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B

7

4

3

13

9

12

7

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B

6

3

1

2

13

10

11

8

VC PACKO ZEDELGEM C

7

3

4

9

13

9

9

KNACK ROESELARE D

6

2

1

3

10

11

8

10

BAVO BAVIKHOVE B (ZB)

7

1

6

3

18

3

11

OLVA BRUGGE C

6

6

1

18

12

VBC DOSKOM MOORSLEDE C (ZB)

6

6

1

18

13

VC JONG KUURNE B

6

6

18

Wedstrijden Competitie

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

08/09/2018

18:00

VBC DOSKOM MOORSLEDE C (ZB) - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B

1 - 3

15/25

25/19

13/25

22/25

15/09/2018

19:00

KNACK ROESELARE D - PERVOL RUISELEDE B (ZB)

15/09/2018

19:00

VC PACKO ZEDELGEM C - BAVO BAVIKHOVE B (ZB)

3 - 0

25/13

25/12

25/16

15/09/2018

20:30

OLVA BRUGGE C - VC APOLLO KOEKELARE

1 - 3

17/25

27/25

10/25

23/25

16/09/2018

10:00

VC JONG KUURNE B - OLVA BRUGGE D (ZB)

0 - 3

9/25

15/25

10/25

16/09/2018

11:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B - ROEPOVO POPERINGE B

0 - 3

12/25

7/25

13/25

16/09/2018

16:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (ZB)

3 - 0

25/20

25/22

25/8

22/09/2018

14:00

PERVOL RUISELEDE B (ZB) - OLVA BRUGGE C

22/09/2018

15:30

ROEPOVO POPERINGE B - VBC DOSKOM MOORSLEDE C (ZB)

3 - 0

25/14

25/17

25/9

22/09/2018

16:00

VC JONG KUURNE B - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D

0 - 3

12/25

19/25

20/25

22/09/2018

16:00

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B - KNACK ROESELARE D

2 - 3

24/26

23/25

25/18

25/19

13/15

22/09/2018

18:00

BAVO BAVIKHOVE B (ZB) - OLVA BRUGGE D (ZB)

0 - 3

19/25

21/25

25/27

22/09/2018

19:00

VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (ZB) - VC PACKO ZEDELGEM C

3 - 0

25/20

25/18

25/16

22/09/2018

20:30

VC APOLLO KOEKELARE - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B

3 - 0

25/13

25/19

25/23

29/09/2018

14:00

PERVOL RUISELEDE B (ZB) - ROEPOVO POPERINGE B

29/09/2018

19:00

VC PACKO ZEDELGEM C - VC JONG KUURNE B

3 - 0

25/19

25/13

25/18

29/09/2018

20:30

OLVA BRUGGE C - KNACK ROESELARE D

0 - 3

23/25

12/25

23/25

30/09/2018

10:30

OLVA BRUGGE D (ZB) - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D

3 - 0

25/10

25/22

25/11

30/09/2018

11:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B

3 - 0

25/11

25/23

25/21

30/09/2018

15:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE C (ZB) - VC APOLLO KOEKELARE

0 - 3

13/25

14/25

16/25

06/10/2018

15:00

VC JONG KUURNE B - PERVOL RUISELEDE B (ZB)

06/10/2018

15:30

ROEPOVO POPERINGE B - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D

3 - 0

25/19

25/13

25/10

06/10/2018

16:00

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B - OLVA BRUGGE C

3 - 0

25/18

25/19

25/15

06/10/2018

19:00

KNACK ROESELARE D - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B

0 - 3

13/25

20/25

21/25

06/10/2018

19:00

VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (ZB) - VBC DOSKOM MOORSLEDE C (ZB)

3 - 0

27/25

25/20

25/18

06/10/2018

20:30

VC APOLLO KOEKELARE - BAVO BAVIKHOVE B (ZB)

3 - 0

25/17

25/10

25/14

07/10/2018

10:30

OLVA BRUGGE D (ZB) - VC PACKO ZEDELGEM C

3 - 0

25/17

25/17

25/15

13/10/2018

18:00

BAVO BAVIKHOVE B (ZB) - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (ZB)

0 - 3

20/25

21/25

9/25

14/10/2018

10:30

OLVA BRUGGE D (ZB) - VC APOLLO KOEKELARE

3 - 0

25/14

25/13

25/10

14/10/2018

11:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B - OLVA BRUGGE C

3 - 0

25/17

25/13

25/11

21/10/2018

10:00

VC JONG KUURNE B - ROEPOVO POPERINGE B

0 - 3

14/25

7/25

10/25

27/10/2018

14:00

PERVOL RUISELEDE B (ZB) - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B

27/10/2018

18:00

BAVO BAVIKHOVE B (ZB) - ROEPOVO POPERINGE B

0 - 3

8/25

8/25

15/25

27/10/2018

19:00

VC PACKO ZEDELGEM C - VC APOLLO KOEKELARE

0 - 3

12/25

12/25

20/25

27/10/2018

19:00

VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (ZB) - VC JONG KUURNE B

3 - 0

25/11

25/16

25/22

27/10/2018

20:30

OLVA BRUGGE C - OLVA BRUGGE D (ZB)

0 - 3

15/25

20/25

3/25

28/10/2018

11:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D - KNACK ROESELARE D

3 - 1

25/18

25/17

23/25

25/12

28/10/2018

15:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE C (ZB) - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B

0 - 3

17/25

24/26

15/25

03/11/2018

15:00

VC JONG KUURNE B - BAVO BAVIKHOVE B (ZB)

0 - 3

14/25

22/25

11/25

03/11/2018

15:30

ROEPOVO POPERINGE B - VC PACKO ZEDELGEM C

3 - 0

25/10

25/11

25/15

03/11/2018

16:00

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D

2 - 3

25/20

23/25

23/25

25/23

10/15

03/11/2018

19:00

KNACK ROESELARE D - VBC DOSKOM MOORSLEDE C (ZB)

3 - 0

25/17

25/16

25/23

03/11/2018

20:30

VC APOLLO KOEKELARE - PERVOL RUISELEDE B (ZB)

04/11/2018

10:30

OLVA BRUGGE D (ZB) - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (ZB)

3 - 0

25/12

25/23

25/17

10/11/2018

15:00

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B - BAVO BAVIKHOVE B (ZB)

3 - 0

25/9

25/21

25/17

10/11/2018

16:30

VC PACKO ZEDELGEM C - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B

3 - 1

25/15

25/14

22/25

25/20

10/11/2018

18:00

VBC DOSKOM MOORSLEDE C (ZB) - PERVOL RUISELEDE B (ZB)

10/11/2018

19:00

VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (ZB) - VC APOLLO KOEKELARE

3 - 1

25/17

30/28

13/25

27/25

10/11/2018

19:00

KNACK ROESELARE D - OLVA BRUGGE D (ZB)

0 - 3

16/25

22/25

12/25

11/11/2018

11:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D - OLVA BRUGGE C

3 - 0

25/10

25/10

25/15

17/11/2018

14:00

PERVOL RUISELEDE B (ZB) - BAVO BAVIKHOVE B (ZB)

17/11/2018

16:00

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B - OLVA BRUGGE D (ZB)

17/11/2018

19:00

KNACK ROESELARE D - VC PACKO ZEDELGEM C

17/11/2018

19:00

VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (ZB) - ROEPOVO POPERINGE B

17/11/2018

20:30

OLVA BRUGGE C - VBC DOSKOM MOORSLEDE C (ZB)

17/11/2018

20:30

VC APOLLO KOEKELARE - VC JONG KUURNE B

18/11/2018

11:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D

24/11/2018

15:30

ROEPOVO POPERINGE B - OLVA BRUGGE C

24/11/2018

16:00

VC JONG KUURNE B - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B

24/11/2018

19:00

VC PACKO ZEDELGEM C - PERVOL RUISELEDE B (ZB)

24/11/2018

19:00

VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (ZB) - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B

24/11/2018

19:00

KNACK ROESELARE D - BAVO BAVIKHOVE B (ZB)

25/11/2018

11:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D - VBC DOSKOM MOORSLEDE C (ZB)

01/12/2018

14:00

PERVOL RUISELEDE B (ZB) - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D

01/12/2018

15:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE C (ZB) - BAVO BAVIKHOVE B (ZB)

01/12/2018

16:00

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (ZB)

01/12/2018

19:00

KNACK ROESELARE D - VC JONG KUURNE B

01/12/2018

20:30

OLVA BRUGGE C - VC PACKO ZEDELGEM C

01/12/2018

20:30

VC APOLLO KOEKELARE - ROEPOVO POPERINGE B

02/12/2018

11:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B - OLVA BRUGGE D (ZB)

08/12/2018

15:30

VC PACKO ZEDELGEM C - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B

08/12/2018

15:30

ROEPOVO POPERINGE B - KNACK ROESELARE D

08/12/2018

16:00

VC JONG KUURNE B - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B

08/12/2018

18:00

BAVO BAVIKHOVE B (ZB) - OLVA BRUGGE C

08/12/2018

18:00

VBC DOSKOM MOORSLEDE C (ZB) - OLVA BRUGGE D (ZB)

08/12/2018

19:00

VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (ZB) - PERVOL RUISELEDE B (ZB)

09/12/2018

11:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D - VC APOLLO KOEKELARE

15/12/2018

14:00

PERVOL RUISELEDE B (ZB) - OLVA BRUGGE D (ZB)

15/12/2018

16:00

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B - ROEPOVO POPERINGE B

15/12/2018

18:00

VBC DOSKOM MOORSLEDE C (ZB) - VC JONG KUURNE B

15/12/2018

19:00

KNACK ROESELARE D - VC APOLLO KOEKELARE

15/12/2018

20:30

OLVA BRUGGE C - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (ZB)

16/12/2018

11:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B - BAVO BAVIKHOVE B (ZB)

16/12/2018

17:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D - VC PACKO ZEDELGEM C

22/12/2018

14:00

PERVOL RUISELEDE B (ZB) - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B

22/12/2018

15:30

ROEPOVO POPERINGE B - OLVA BRUGGE D (ZB)

22/12/2018

16:00

VC JONG KUURNE B - OLVA BRUGGE C

22/12/2018

18:00

BAVO BAVIKHOVE B (ZB) - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D

22/12/2018

18:00

VBC DOSKOM MOORSLEDE C (ZB) - VC PACKO ZEDELGEM C

22/12/2018

19:00

VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (ZB) - KNACK ROESELARE D

22/12/2018

20:30

VC APOLLO KOEKELARE - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B

05/01/2019

20:30

OLVA BRUGGE C - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B

06/01/2019

10:30

OLVA BRUGGE D (ZB) - PERVOL RUISELEDE B (ZB)

12/01/2019

14:00

PERVOL RUISELEDE B (ZB) - KNACK ROESELARE D

12/01/2019

15:00

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B - VBC DOSKOM MOORSLEDE C (ZB)

12/01/2019

15:30

ROEPOVO POPERINGE B - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B

12/01/2019

18:00

BAVO BAVIKHOVE B (ZB) - VC PACKO ZEDELGEM C

12/01/2019

19:00

VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (ZB) - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D

12/01/2019

20:30

VC APOLLO KOEKELARE - OLVA BRUGGE C

13/01/2019

10:30

OLVA BRUGGE D (ZB) - VC JONG KUURNE B

19/01/2019

18:00

VBC DOSKOM MOORSLEDE C (ZB) - ROEPOVO POPERINGE B

19/01/2019

19:00

KNACK ROESELARE D - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B

19/01/2019

19:00

VC PACKO ZEDELGEM C - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (ZB)

19/01/2019

20:30

OLVA BRUGGE C - PERVOL RUISELEDE B (ZB)

20/01/2019

10:30

OLVA BRUGGE D (ZB) - BAVO BAVIKHOVE B (ZB)

20/01/2019

11:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B - VC APOLLO KOEKELARE

20/01/2019

17:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D - VC JONG KUURNE B

26/01/2019

15:00

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B

26/01/2019

15:30

ROEPOVO POPERINGE B - PERVOL RUISELEDE B (ZB)

26/01/2019

16:00

VC JONG KUURNE B - VC PACKO ZEDELGEM C

26/01/2019

19:00

KNACK ROESELARE D - OLVA BRUGGE C

26/01/2019

19:00

VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (ZB) - BAVO BAVIKHOVE B (ZB)

26/01/2019

20:30

VC APOLLO KOEKELARE - VBC DOSKOM MOORSLEDE C (ZB)

27/01/2019

11:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D - OLVA BRUGGE D (ZB)

02/02/2019

14:00

PERVOL RUISELEDE B (ZB) - VC JONG KUURNE B

02/02/2019

18:00

BAVO BAVIKHOVE B (ZB) - VC APOLLO KOEKELARE

02/02/2019

19:00

VC PACKO ZEDELGEM C - OLVA BRUGGE D (ZB)

03/02/2019

11:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B - KNACK ROESELARE D

03/02/2019

11:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D - ROEPOVO POPERINGE B

09/02/2019

18:00

VBC DOSKOM MOORSLEDE C (ZB) - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (ZB)

09/02/2019

19:00

VC PACKO ZEDELGEM C - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D

09/02/2019

20:30

OLVA BRUGGE C - ROEPOVO POPERINGE B

16/02/2019

14:00

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B - PERVOL RUISELEDE B (ZB)

16/02/2019

15:30

ROEPOVO POPERINGE B - BAVO BAVIKHOVE B (ZB)

16/02/2019

16:00

VC JONG KUURNE B - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (ZB)

16/02/2019

19:00

KNACK ROESELARE D - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D

16/02/2019

20:30

VC APOLLO KOEKELARE - VC PACKO ZEDELGEM C

17/02/2019

10:30

OLVA BRUGGE D (ZB) - OLVA BRUGGE C

17/02/2019

11:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B - VBC DOSKOM MOORSLEDE C (ZB)

23/02/2019

14:00

PERVOL RUISELEDE B (ZB) - VC APOLLO KOEKELARE

23/02/2019

16:30

OLVA BRUGGE C - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B

23/02/2019

18:00

BAVO BAVIKHOVE B (ZB) - VC JONG KUURNE B

23/02/2019

18:00

VBC DOSKOM MOORSLEDE C (ZB) - KNACK ROESELARE D

23/02/2019

19:00

VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (ZB) - OLVA BRUGGE D (ZB)

23/02/2019

19:00

VC PACKO ZEDELGEM C - ROEPOVO POPERINGE B

24/02/2019

11:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B

02/03/2019

14:00

PERVOL RUISELEDE B (ZB) - VBC DOSKOM MOORSLEDE C (ZB)

02/03/2019

15:30

ROEPOVO POPERINGE B - VC JONG KUURNE B

02/03/2019

18:00

BAVO BAVIKHOVE B (ZB) - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B

02/03/2019

20:30

VC APOLLO KOEKELARE - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (ZB)

02/03/2019

20:30

OLVA BRUGGE C - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D

03/03/2019

10:30

OLVA BRUGGE D (ZB) - KNACK ROESELARE D

03/03/2019

11:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B - VC PACKO ZEDELGEM C

09/03/2019

15:30

ROEPOVO POPERINGE B - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (ZB)

09/03/2019

16:00

VC JONG KUURNE B - VC APOLLO KOEKELARE

09/03/2019

18:00

VBC DOSKOM MOORSLEDE C (ZB) - OLVA BRUGGE C

09/03/2019

18:00

BAVO BAVIKHOVE B (ZB) - PERVOL RUISELEDE B (ZB)

09/03/2019

19:00

VC PACKO ZEDELGEM C - KNACK ROESELARE D

10/03/2019

10:30

OLVA BRUGGE D (ZB) - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B

10/03/2019

11:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B

16/03/2019

14:00

PERVOL RUISELEDE B (ZB) - VC PACKO ZEDELGEM C

16/03/2019

15:00

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B - VC JONG KUURNE B

16/03/2019

18:00

BAVO BAVIKHOVE B (ZB) - KNACK ROESELARE D

16/03/2019

18:00

VBC DOSKOM MOORSLEDE C (ZB) - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D

16/03/2019

20:30

VC APOLLO KOEKELARE - OLVA BRUGGE D (ZB)

17/03/2019

11:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (ZB)

23/03/2019

15:30

ROEPOVO POPERINGE B - VC APOLLO KOEKELARE

23/03/2019

16:00

VC PACKO ZEDELGEM C - OLVA BRUGGE C

23/03/2019

16:00

VC JONG KUURNE B - KNACK ROESELARE D

23/03/2019

18:00

BAVO BAVIKHOVE B (ZB) - VBC DOSKOM MOORSLEDE C (ZB)

23/03/2019

19:00

VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (ZB) - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B

24/03/2019

10:30

OLVA BRUGGE D (ZB) - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B

24/03/2019

11:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D - PERVOL RUISELEDE B (ZB)

30/03/2019

14:00

PERVOL RUISELEDE B (ZB) - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (ZB)

30/03/2019

16:00

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B - VC PACKO ZEDELGEM C

30/03/2019

19:00

KNACK ROESELARE D - ROEPOVO POPERINGE B

30/03/2019

20:30

VC APOLLO KOEKELARE - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D

30/03/2019

20:30

OLVA BRUGGE C - BAVO BAVIKHOVE B (ZB)

31/03/2019

10:30

OLVA BRUGGE D (ZB) - VBC DOSKOM MOORSLEDE C (ZB)

31/03/2019

11:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B - VC JONG KUURNE B

06/04/2019

15:00

VC JONG KUURNE B - VBC DOSKOM MOORSLEDE C (ZB)

06/04/2019

15:30

ROEPOVO POPERINGE B - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B

06/04/2019

18:00

BAVO BAVIKHOVE B (ZB) - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B

06/04/2019

19:00

VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (ZB) - OLVA BRUGGE C

06/04/2019

20:30

VC APOLLO KOEKELARE - KNACK ROESELARE D

13/04/2019

16:00

VC PACKO ZEDELGEM C - VBC DOSKOM MOORSLEDE C (ZB)

13/04/2019

16:00

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B - VC APOLLO KOEKELARE

13/04/2019

19:00

KNACK ROESELARE D - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (ZB)

13/04/2019

20:30

OLVA BRUGGE C - VC JONG KUURNE B

14/04/2019

10:30

OLVA BRUGGE D (ZB) - ROEPOVO POPERINGE B

14/04/2019

11:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D - BAVO BAVIKHOVE B (ZB)

14/04/2019

11:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B - PERVOL RUISELEDE B (ZB)

Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Cookies kunnen worden beheerd in uw browser of de apparaatinstellingen.