Home | Jeugd | Knack D - 3° Provinciale

Knack D - 3° Provinciale

Boven :  Henk Lagae (Coach) - Henri Vantomme - Finn Wastyn - Lauren Thurman - Mathys Naessens - Bavo Rapol - Mauro Lips - Charlotte Vanlerberghe (Ploegbegeleidster)

Onder : Robbe Ponseele - Jarne Peirens - Pieter Specenier - Jasper Maerten- Yentl Angillis - Milan Ramaut

Ontbreken : Lucas Vandamme - Louis Pattyn

Klassement

Rangschikking

WEDSTRIJDEN

SETS

#

W 3/0-3/1

W 3/2

V 3/0-3/1

V 3/2

Gewonnen

Verloren

PUNTEN

1

​​​​​​​AVC HARELBEKE (ZB)​​

3

3​​​

0

0

0

9

1

9

2

​​​​​​​BALTI KORTRIJK B​​

3

2​​​

0

1

0

7

3

6

3

​​​​​​​VBC DOSKOM MOORSLEDE B​​

3

2​​​

0

1

0

7

4

6

4

​​​​​​​KNACK ROESELARE D​​

2

1​​​

0

1

0

3

4

3

5

​​​​​​​BAVO BAVIKHOVE B​​

3

1​​​

0

2

0

4

6

3

6

​​​​​​​VC JONG KUURNE B​​

3

1​​​

0

2

0

4

6

3

7

​​​​​​​ROEPOVO POPERINGE C​​

3

1​​​

0

2

0

3

7

3

8

​​​​​​​EVOCO COMINES B​​

2

0​​​

0

2

0

0

6

0

Wedstrijdkalender Competitie

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

28/09/2019

19:00

BAVO BAVIKHOVE B - KNACK ROESELARE D

1 - 3

19/25

25/19

20/25

21/25

05/10/2019

16:30

KNACK ROESELARE D - AVC HARELBEKE (ZB)

0 - 3

22/25

23/25

18/25

12/10/2019

15:30

EVOCO COMINES B - KNACK ROESELARE D

19/10/2019

16:30

KNACK ROESELARE D - VBC DOSKOM MOORSLEDE B

09/11/2019

16:30

KNACK ROESELARE D - ROEPOVO POPERINGE C

16/11/2019

16:30

KNACK ROESELARE D - BALTI KORTRIJK B

23/11/2019

16:30

KNACK ROESELARE D - VC JONG KUURNE B

30/11/2019

16:30

KNACK ROESELARE D - BAVO BAVIKHOVE B

07/12/2019

19:00

AVC HARELBEKE (ZB) - KNACK ROESELARE D

14/12/2019

16:30

KNACK ROESELARE D - EVOCO COMINES B

22/12/2019

15:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE B - KNACK ROESELARE D

11/01/2020

16:00

VC JONG KUURNE B - KNACK ROESELARE D

18/01/2020

15:30

ROEPOVO POPERINGE C - KNACK ROESELARE D

26/01/2020

11:00

BALTI KORTRIJK B - KNACK ROESELARE D

Klik hier voor het volledig overzicht van wedstrijden in deze competitie

ALLE COMPETITIE WEDSTRIJDEN

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

28/09/2019

19:00

BAVO BAVIKHOVE B - KNACK ROESELARE D

1 - 3

19/25

25/19

20/25

21/25

28/09/2019

19:00

AVC HARELBEKE (ZB) - VC JONG KUURNE B

3 - 0

25/9

25/8

25/9

28/09/2019

15:30

EVOCO COMINES B - VBC DOSKOM MOORSLEDE B

0 - 3

13/25

10/25

9/25

28/09/2019

15:30

ROEPOVO POPERINGE C - BALTI KORTRIJK B

0 - 3

19/25

18/25

16/25

05/10/2019

16:30

KNACK ROESELARE D - AVC HARELBEKE (ZB)

0 - 3

22/25

23/25

18/25

05/10/2019

16:00

VC JONG KUURNE B - EVOCO COMINES B

3 - 0

25/10

25/9

25/9

06/10/2019

15:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE B - ROEPOVO POPERINGE C

1 - 3

23/25

25/23

28/30

19/25

06/10/2019

11:00

BALTI KORTRIJK B - BAVO BAVIKHOVE B

3 - 0

25/10

25/11

25/13

11/10/2019

21:00

ROEPOVO POPERINGE C - BAVO BAVIKHOVE B

0 - 3

23/25

21/25

19/25

12/10/2019

19:00

AVC HARELBEKE (ZB) - BALTI KORTRIJK B

3 - 1

25/10

23/25

25/18

25/18

12/10/2019

15:30

EVOCO COMINES B - KNACK ROESELARE D

13/10/2019

15:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE B - VC JONG KUURNE B

3 - 1

25/20

25/21

19/25

25/14

19/10/2019

19:00

BAVO BAVIKHOVE B - AVC HARELBEKE (ZB)

19/10/2019

16:30

KNACK ROESELARE D - VBC DOSKOM MOORSLEDE B

19/10/2019

16:00

VC JONG KUURNE B - ROEPOVO POPERINGE C

20/10/2019

11:00

BALTI KORTRIJK B - EVOCO COMINES B

02/11/2019

19:00

AVC HARELBEKE (ZB) - ROEPOVO POPERINGE C

02/11/2019

15:30

EVOCO COMINES B - BAVO BAVIKHOVE B

03/11/2019

15:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE B - BALTI KORTRIJK B

09/11/2019

19:00

BAVO BAVIKHOVE B - VBC DOSKOM MOORSLEDE B

09/11/2019

16:30

KNACK ROESELARE D - ROEPOVO POPERINGE C

09/11/2019

16:00

VC JONG KUURNE B - BALTI KORTRIJK B

10/11/2019

15:30

EVOCO COMINES B - AVC HARELBEKE (ZB)

16/11/2019

16:30

KNACK ROESELARE D - BALTI KORTRIJK B

16/11/2019

19:30

VC JONG KUURNE B - BAVO BAVIKHOVE B

16/11/2019

15:30

ROEPOVO POPERINGE C - EVOCO COMINES B

17/11/2019

15:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE B - AVC HARELBEKE (ZB)

23/11/2019

16:30

KNACK ROESELARE D - VC JONG KUURNE B

24/11/2019

11:00

BALTI KORTRIJK B - VBC DOSKOM MOORSLEDE B

30/11/2019

16:30

KNACK ROESELARE D - BAVO BAVIKHOVE B

30/11/2019

16:00

VC JONG KUURNE B - AVC HARELBEKE (ZB)

30/11/2019

19:00

BALTI KORTRIJK B - ROEPOVO POPERINGE C

01/12/2019

15:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE B - EVOCO COMINES B

07/12/2019

19:00

BAVO BAVIKHOVE B - BALTI KORTRIJK B

07/12/2019

19:00

AVC HARELBEKE (ZB) - KNACK ROESELARE D

07/12/2019

15:30

ROEPOVO POPERINGE C - VBC DOSKOM MOORSLEDE B

08/12/2019

15:30

EVOCO COMINES B - VC JONG KUURNE B

14/12/2019

19:00

BAVO BAVIKHOVE B - ROEPOVO POPERINGE C

14/12/2019

16:30

KNACK ROESELARE D - EVOCO COMINES B

14/12/2019

16:00

VC JONG KUURNE B - VBC DOSKOM MOORSLEDE B

15/12/2019

11:00

BALTI KORTRIJK B - AVC HARELBEKE (ZB)

21/12/2019

19:00

AVC HARELBEKE (ZB) - BAVO BAVIKHOVE B

21/12/2019

16:00

EVOCO COMINES B - BALTI KORTRIJK B

21/12/2019

15:30

ROEPOVO POPERINGE C - VC JONG KUURNE B

22/12/2019

15:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE B - KNACK ROESELARE D

11/01/2020

16:00

VC JONG KUURNE B - KNACK ROESELARE D

11/01/2020

19:00

BAVO BAVIKHOVE B - EVOCO COMINES B

11/01/2020

15:30

ROEPOVO POPERINGE C - AVC HARELBEKE (ZB)

18/01/2020

19:00

AVC HARELBEKE (ZB) - EVOCO COMINES B

18/01/2020

15:30

ROEPOVO POPERINGE C - KNACK ROESELARE D

19/01/2020

15:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE B - BAVO BAVIKHOVE B

19/01/2020

11:00

BALTI KORTRIJK B - VC JONG KUURNE B

25/01/2020

19:00

BAVO BAVIKHOVE B - VC JONG KUURNE B

26/01/2020

15:30

EVOCO COMINES B - ROEPOVO POPERINGE C

26/01/2020

11:00

BALTI KORTRIJK B - KNACK ROESELARE D

01/02/2020

19:00

AVC HARELBEKE (ZB) - VBC DOSKOM MOORSLEDE B

Wedstrijden Beker

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

31/08/2019

14:00

ROEPOVO POPERINGE C 3P - PERVOL RUISELEDE B 3P

1 - 3

17/25

13/25

25/23

16/25

07/09/2019

20:00

VC WIVO WINGENE VZW 3P - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B 3P

0 - 3

16/25

22/25

15/25

07/09/2019

20:00

VC PACKO ZEDELGEM C 3P - DAVOLO LOPPEM 3P

3 - 0

25/10

25/12

25/7

26/10/2019

16:00

VC PACKO ZEDELGEM C 3P - VKT TORHOUT 1P

26/10/2019

16:00

PERVOL RUISELEDE B 3P - KNACK ROESELARE C 1P

26/10/2019

20:30

VOLLEY BREDENE 1P - VBC DOSKOM MOORSLEDE B 3P

26/10/2019

20:00

OOIVO OOIGEM 1P - AVC HARELBEKE 3P

26/10/2019

18:00

REMBERT TORHOUT HEREN B 1P - VC DE BEERLANDERS BEERNEM 1P

26/10/2019

18:00

ROEPOVO POPERINGE B 2P - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE 1P

26/10/2019

16:00

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B (1P) - BAVO BAVIKHOVE 2P

26/10/2019

19:30

VC JONG KUURNE 2P - VC APOLLO KOEKELARE 2P

26/10/2019

20:00

KNACK ROESELARE E 3P - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B 2P

26/10/2019

16:00

VC PACKO ZEDELGEM B 1P - KNACK ROESELARE D 3P

26/10/2019

15:00

REMBERT TORHOUT HEREN C 2P - OLVA BRUGGE B 2P

26/10/2019

17:00

HERMES REKKENSHOP OOSTENDE 1P - SMASH.CL.INGELMUNSTER 2P

27/10/2019

16:00

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B 3P - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D 2P

27/10/2019

18:00

VBC DOSKOM MOORSLEDE A 2P - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C 1P

27/10/2019

11:00

BALTI KORTRIJK B 3P - BEOBANK CITIVO GITS 1P

27/10/2019

10:30

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN C (2P) - OLVA BRUGGE C 2P

18/11/2019

20:00

Winnaar 19 - Winnaar 4

18/11/2019

20:00

Winnaar 18 - Winnaar 5

18/11/2019

20:00

Winnaar 17 - Winnaar 6

18/11/2019

20:00

Winnaar 16 - Winnaar 7

18/11/2019

20:00

Winnaar 15 - Winnaar 8

18/11/2019

20:00

Winnaar 14 - Winnaar 9

18/11/2019

20:00

Winnaar 13 - Winnaar 10

18/11/2019

20:00

Winnaar 12 - Winnaar 11

Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Cookies kunnen worden beheerd in uw browser of de apparaatinstellingen.