Home | Jeugd | Knack E - 3° provinciale

Knack E - 3° provinciale

Boven : Gauthier Vandorpe - Warre De Wandel - Robbe Vanassche - Paul Reynaert (coach) - Alimkhan Salamov - Vital Louchaert - Wouter Hellebuyck

Onder : Jules Debruyne - Karsten Vanrobaeys - Jari Vandeput - Milan De Cock - Stan Lootens - Thomas Lippens

Ontbreken : Rakhman Ediev - Wim Wittouck - Viktor Huyghebaert 

Klassement

Rangschikking

WEDSTRIJDEN

SETS

#

W 3/0-3/1

W 3/2

V 3/0-3/1

V 3/2

Gewonnen

Verloren

PUNTEN

1

VC PACKO ZEDELGEM C

14

14

0

0

0

42

5

42

2

DAVOLO LOPPEM

14

9

1

3

1

35

15

30

3

VOLLEY OUDENBURG-GISTEL

14

7

2

3

2

33

21

27

4

OLVA BRUGGE D

14

6

3

3

2

32

23

26

5

VC WIVO WINGENE VZW (ZB)

14

4

2

6

2

23

29

18

6

PERVOL RUISELEDE B

14

4

0

9

1

17

33

13

7

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B

14

3

1

9

1

18

33

12

8

KNACK ROESELARE E

14

0

0

14

0

1

42

0

Wedstrijdkalender Competitie

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

28/09/2019

20:00

VC WIVO WINGENE VZW (ZB) - KNACK ROESELARE E

3 - 0

25/5

25/15

25/13

05/10/2019

20:00

KNACK ROESELARE E - DAVOLO LOPPEM

0 - 3

15/25

18/25

12/25

12/10/2019

19:30

VOLLEY OUDENBURG-GISTEL - KNACK ROESELARE E

3 - 0

25/16

25/17

25/21

19/10/2019

19:00

VC PACKO ZEDELGEM C - KNACK ROESELARE E

3 - 0

25/13

25/16

25/9

02/11/2019

21:00

OLVA BRUGGE D - KNACK ROESELARE E

3 - 0

25/15

25/18

25/16

09/11/2019

20:00

KNACK ROESELARE E - PERVOL RUISELEDE B

1 - 3

18/25

13/25

25/15

12/25

16/11/2019

20:00

KNACK ROESELARE E - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B

0 - 3

17/25

10/25

23/25

30/11/2019

20:00

KNACK ROESELARE E - VC WIVO WINGENE VZW (ZB)

0 - 3

22/25

19/25

14/25

07/12/2019

16:00

DAVOLO LOPPEM - KNACK ROESELARE E

3 - 0

25/21

25/12

25/14

14/12/2019

20:00

KNACK ROESELARE E - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL

0 - 3

10/25

17/25

8/25

21/12/2019

20:00

KNACK ROESELARE E - VC PACKO ZEDELGEM C

0 - 3

16/25

12/25

16/25

11/01/2020

20:00

KNACK ROESELARE E - OLVA BRUGGE D

0 - 3

24/26

17/25

24/26

18/01/2020

16:00

PERVOL RUISELEDE B - KNACK ROESELARE E

3 - 0

25/14

25/9

25/10

25/01/2020

17:00

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B - KNACK ROESELARE E

3 - 0

25/15

25/13

25/10

Klik hier voor het volledig overzicht van wedstrijden in deze competitie

ALLE COMPETITIE WEDSTRIJDEN

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

28/09/2019

20:00

VC WIVO WINGENE VZW (ZB) - KNACK ROESELARE E

3 - 0

25/5

25/15

25/13

28/09/2019

16:00

DAVOLO LOPPEM - OLVA BRUGGE D

3 - 0

25/20

25/16

26/24

28/09/2019

19:30

VOLLEY OUDENBURG-GISTEL - VC PACKO ZEDELGEM C

1 - 3

23/25

25/22

20/25

23/25

29/09/2019

16:00

PERVOL RUISELEDE B - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B

3 - 1

25/23

23/25

25/14

25/13

05/10/2019

20:00

KNACK ROESELARE E - DAVOLO LOPPEM

0 - 3

15/25

18/25

12/25

05/10/2019

20:30

OLVA BRUGGE D - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL

3 - 2

14/25

25/21

18/25

25/19

15/11

05/10/2019

19:00

VC PACKO ZEDELGEM C - PERVOL RUISELEDE B

3 - 0

25/10

25/12

25/21

05/10/2019

17:00

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B - VC WIVO WINGENE VZW (ZB)

0 - 3

19/25

17/25

9/25

12/10/2019

16:00

DAVOLO LOPPEM - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B

3 - 0

25/18

25/16

25/18

12/10/2019

19:30

VOLLEY OUDENBURG-GISTEL - KNACK ROESELARE E

3 - 0

25/16

25/17

25/21

12/10/2019

16:00

VC PACKO ZEDELGEM C - OLVA BRUGGE D

3 - 1

25/18

25/15

27/29

25/19

12/10/2019

16:00

PERVOL RUISELEDE B - VC WIVO WINGENE VZW (ZB)

3 - 1

25/23

25/17

19/25

25/15

19/10/2019

17:30

VC WIVO WINGENE VZW (ZB) - DAVOLO LOPPEM

0 - 3

26/28

25/27

23/25

19/10/2019

20:30

OLVA BRUGGE D - PERVOL RUISELEDE B

3 - 0

25/14

25/12

25/14

19/10/2019

17:00

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL

1 - 3

19/25

25/18

23/25

23/25

19/10/2019

19:00

VC PACKO ZEDELGEM C - KNACK ROESELARE E

3 - 0

25/13

25/16

25/9

02/11/2019

21:00

OLVA BRUGGE D - KNACK ROESELARE E

3 - 0

25/15

25/18

25/16

02/11/2019

19:00

VC PACKO ZEDELGEM C - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B

3 - 0

25/10

25/15

25/16

02/11/2019

16:00

PERVOL RUISELEDE B - DAVOLO LOPPEM

0 - 3

15/25

22/25

14/25

09/11/2019

16:00

DAVOLO LOPPEM - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL

3 - 2

19/25

25/17

23/25

25/20

15/12

09/11/2019

17:00

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B - OLVA BRUGGE D

3 - 2

18/25

36/34

25/19

21/25

15/11

09/11/2019

20:00

KNACK ROESELARE E - PERVOL RUISELEDE B

1 - 3

18/25

13/25

25/15

12/25

09/11/2019

19:00

VC PACKO ZEDELGEM C - VC WIVO WINGENE VZW (ZB)

3 - 0

25/17

25/18

25/7

16/11/2019

20:00

KNACK ROESELARE E - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B

0 - 3

17/25

10/25

23/25

16/11/2019

20:00

VC PACKO ZEDELGEM C - DAVOLO LOPPEM

3 - 1

21/25

28/26

25/19

25/20

16/11/2019

20:00

VC WIVO WINGENE VZW (ZB) - OLVA BRUGGE D

2 - 3

25/15

17/25

17/25

25/22

12/15

16/11/2019

20:30

PERVOL RUISELEDE B - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL

0 - 3

15/25

23/25

9/25

30/11/2019

20:00

KNACK ROESELARE E - VC WIVO WINGENE VZW (ZB)

0 - 3

22/25

19/25

14/25

30/11/2019

16:30

OLVA BRUGGE D - DAVOLO LOPPEM

3 - 1

25/23

10/25

28/26

26/24

30/11/2019

19:00

VC PACKO ZEDELGEM C - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL

3 - 1

25/13

25/16

25/27

25/13

30/11/2019

17:00

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B - PERVOL RUISELEDE B

3 - 1

25/15

25/15

22/25

25/15

07/12/2019

20:00

VC WIVO WINGENE VZW (ZB) - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B

3 - 1

25/19

25/19

22/25

25/16

07/12/2019

16:00

DAVOLO LOPPEM - KNACK ROESELARE E

3 - 0

25/21

25/12

25/14

07/12/2019

19:30

VOLLEY OUDENBURG-GISTEL - OLVA BRUGGE D

0 - 3

20/25

21/25

19/25

08/12/2019

15:30

PERVOL RUISELEDE B - VC PACKO ZEDELGEM C

0 - 3

16/25

13/25

18/25

14/12/2019

20:00

VC WIVO WINGENE VZW (ZB) - PERVOL RUISELEDE B

3 - 2

26/24

19/25

31/29

21/25

15/13

14/12/2019

20:00

KNACK ROESELARE E - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL

0 - 3

10/25

17/25

8/25

14/12/2019

20:30

OLVA BRUGGE D - VC PACKO ZEDELGEM C

0 - 3

21/25

15/25

22/25

14/12/2019

17:00

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B - DAVOLO LOPPEM

1 - 3

14/25

12/25

25/21

21/25

21/12/2019

20:00

KNACK ROESELARE E - VC PACKO ZEDELGEM C

0 - 3

16/25

12/25

16/25

21/12/2019

16:00

DAVOLO LOPPEM - VC WIVO WINGENE VZW (ZB)

3 - 0

25/20

25/18

25/18

21/12/2019

19:30

VOLLEY OUDENBURG-GISTEL - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B

3 - 0

25/19

25/18

25/13

22/12/2019

16:00

PERVOL RUISELEDE B - OLVA BRUGGE D

1 - 3

25/23

11/25

22/25

11/25

27/12/2019

20:30

VOLLEY OUDENBURG-GISTEL - VC WIVO WINGENE VZW (ZB)

3 - 0

25/18

25/17

25/21

04/01/2020

20:30

OLVA BRUGGE D - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B

3 - 2

18/25

26/24

17/25

25/19

17/15

11/01/2020

16:00

DAVOLO LOPPEM - PERVOL RUISELEDE B

3 - 0

25/13

25/11

25/9

11/01/2020

20:30

VC WIVO WINGENE VZW (ZB) - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL

2 - 3

22/25

25/22

24/26

26/24

15/17

11/01/2020

20:00

KNACK ROESELARE E - OLVA BRUGGE D

0 - 3

24/26

17/25

24/26

11/01/2020

17:00

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B - VC PACKO ZEDELGEM C

0 - 3

16/25

22/25

20/25

18/01/2020

20:00

VC WIVO WINGENE VZW (ZB) - VC PACKO ZEDELGEM C

0 - 3

13/25

18/25

24/26

18/01/2020

16:00

PERVOL RUISELEDE B - KNACK ROESELARE E

3 - 0

25/14

25/9

25/10

18/01/2020

19:30

VOLLEY OUDENBURG-GISTEL - DAVOLO LOPPEM

3 - 2

14/25

25/17

24/26

25/21

15/12

25/01/2020

20:30

OLVA BRUGGE D - VC WIVO WINGENE VZW (ZB)

2 - 3

26/24

16/25

25/23

17/25

7/15

25/01/2020

19:30

VOLLEY OUDENBURG-GISTEL - PERVOL RUISELEDE B

3 - 1

19/25

25/19

25/23

25/19

25/01/2020

16:00

DAVOLO LOPPEM - VC PACKO ZEDELGEM C

1 - 3

21/25

23/25

25/17

22/25

25/01/2020

17:00

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B - KNACK ROESELARE E

3 - 0

25/15

25/13

25/10

Wedstrijden Beker

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

31/08/2019

14:00

ROEPOVO POPERINGE C 3P - PERVOL RUISELEDE B 3P

1 - 3

17/25

13/25

25/23

16/25

07/09/2019

20:00

VC WIVO WINGENE VZW 3P - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B 3P

0 - 3

16/25

22/25

15/25

07/09/2019

20:00

VC PACKO ZEDELGEM C 3P - DAVOLO LOPPEM 3P

3 - 0

25/10

25/12

25/7

26/10/2019

16:00

VC PACKO ZEDELGEM C 3P - VKT TORHOUT 1P

2 - 3

25/15

22/25

25/22

30/32

10/15

26/10/2019

20:30

VOLLEY BREDENE 1P - VBC DOSKOM MOORSLEDE B 3P

3 - 0

25/14

25/16

25/22

26/10/2019

20:00

OOIVO OOIGEM 1P - AVC HARELBEKE 3P

3 - 2

25/17

18/25

25/22

17/25

15/10

26/10/2019

18:00

REMBERT TORHOUT HEREN B 1P - VC DE BEERLANDERS BEERNEM 1P

3 - 2

23/25

25/22

30/28

21/25

15/9

26/10/2019

18:00

ROEPOVO POPERINGE B 2P - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE 1P

0 - 3

23/25

14/25

19/25

26/10/2019

16:00

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B (1P) - BAVO BAVIKHOVE 2P

1 - 3

25/23

18/25

20/25

18/25

26/10/2019

19:30

VC JONG KUURNE 2P - VC APOLLO KOEKELARE 2P

3 - 0

25/18

25/18

25/16

26/10/2019

20:00

KNACK ROESELARE E 3P - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B 2P

0 - 3

21/25

20/25

12/25

26/10/2019

16:00

VC PACKO ZEDELGEM B 1P - KNACK ROESELARE D 3P

3 - 0

25/22

25/17

25/19

26/10/2019

15:00

REMBERT TORHOUT HEREN C 2P - OLVA BRUGGE B 2P

3 - 0

25/16

25/17

25/23

26/10/2019

17:00

HERMES REKKENSHOP OOSTENDE 1P - SMASH.CL.INGELMUNSTER 2P

3 - 0

25/14

25/16

25/21

27/10/2019

16:00

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B 3P - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D 2P

3 - 0

25/18

25/14

25/20

27/10/2019

18:00

VBC DOSKOM MOORSLEDE A 2P - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C 1P

3 - 0

25/17

25/22

25/21

27/10/2019

11:00

BALTI KORTRIJK B 3P - BEOBANK CITIVO GITS 1P

0 - 3

22/25

15/25

22/25

27/10/2019

10:30

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN C (2P) - OLVA BRUGGE C 2P

3 - 1

25/23

23/25

25/20

25/16

15/11/2019

20:00

PERVOL RUISELEDE B 3P - KNACK ROESELARE C 1P

0 - 3

14/25

9/25

18/25

22/11/2019

21:00

HERMES REKKENSHOP OOSTENDE 1P - VKT TORHOUT 1P

3 - 1

25/22

25/16

23/25

25/23

23/11/2019

20:00

BEOBANK CITIVO GITS 1P - KNACK ROESELARE C 1P

1 - 3

13/25

21/25

25/11

21/25

23/11/2019

17:30

REMBERT TORHOUT HEREN C 2P - VOLLEY BREDENE 1P

1 - 3

23/25

25/20

10/25

22/25

23/11/2019

19:00

VC PACKO ZEDELGEM B 1P - VBC DOSKOM MOORSLEDE A 2P

3 - 2

25/19

27/29

25/16

25/27

15/13

23/11/2019

17:00

VC JONG KUURNE 2P - REMBERT TORHOUT HEREN B 1P

0 - 3

11/25

21/25

22/25

24/11/2019

11:00

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN C (2P) - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B 3P

2 - 3

25/19

25/22

18/25

16/25

7/15

24/11/2019

18:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B 2P - OOIVO OOIGEM 1P

0 - 3

20/25

22/25

14/25

24/11/2019

10:45

BAVO BAVIKHOVE 2P - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE 1P

1 - 3

20/25

20/25

25/22

23/25

01/02/2020

15:00

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE 1P - VC PACKO ZEDELGEM B 1P

01/02/2020

20:30

VOLLEY BREDENE 1P - KNACK ROESELARE C 1P

01/02/2020

17:00

HERMES REKKENSHOP OOSTENDE 1P - REMBERT TORHOUT HEREN B 1P

02/02/2020

17:00

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B 3P - OOIVO OOIGEM 1P

08/03/2020

00:00

Winnaar 31 - Winnaar 29

08/03/2020

00:00

Winnaar 30 - Winnaar 28

13/04/2020

19:30

Winnaar 33 - Winnaar 32

Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Cookies kunnen worden beheerd in uw browser of de apparaatinstellingen.