Home | Jeugd | U11 - provinciaal

U11 - provinciaal

Boven : Hannes Cardon (assistent-coach) ) -  Lucas Commeyne – Ewout Cuyt – Elias Vangheluwe – Hanne Descheemaeker (coach)

Onder : Arthur Devos – Tomas Monteyne

ontbreken : Siebe Vermeersch – Hendrik De Nolf

 

 

Klassement

Rangschikking

WEDSTRIJDEN

SETS

#

W 3/0-3/1

W 3/2

V 3/0-3/1

V 3/2

Gewonnen

Verloren

PUNTEN

1

REMBERT TORHOUT HEREN

12

12

0

0

0

36

1

36

2

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM A

12

9

0

3

0

28

10

27

3

VC JONG KUURNE

12

3

2

6

1

17

27

14

4

KNACK ROESELARE

12

3

1

7

1

16

26

12

5

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN

12

0

0

11

1

3

36

1

Wedstrijdkalender Competitie

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

28/09/2019

13:00

KNACK ROESELARE - VC JONG KUURNE

1 - 3

26/24

23/25

23/25

8/25

12/10/2019

13:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM A - KNACK ROESELARE

3 - 0

25/12

25/15

25/10

19/10/2019

11:00

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN - KNACK ROESELARE

0 - 3

20/25

12/25

23/25

02/11/2019

17:00

REMBERT TORHOUT HEREN - KNACK ROESELARE

3 - 0

25/8

25/10

25/4

10/11/2019

10:45

VC JONG KUURNE - KNACK ROESELARE

2 - 3

25/21

25/27

18/25

25/15

4/15

23/11/2019

13:00

KNACK ROESELARE - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM A

1 - 3

16/25

25/23

16/25

11/25

30/11/2019

13:00

KNACK ROESELARE - DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN

3 - 0

25/20

25/17

25/22

07/12/2019

13:00

KNACK ROESELARE - REMBERT TORHOUT HEREN

0 - 3

15/25

10/25

13/25

14/12/2019

13:00

KNACK ROESELARE - VC JONG KUURNE

2 - 3

25/16

22/25

17/25

25/21

5/15

12/01/2020

13:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM A - KNACK ROESELARE

3 - 0

25/21

25/3

25/22

18/01/2020

09:00

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN - KNACK ROESELARE

0 - 3

10/25

17/25

15/25

25/01/2020

13:00

KNACK ROESELARE - REMBERT TORHOUT HEREN

0 - 3

12/25

9/25

8/25

22/02/2020

13:00

KNACK ROESELARE - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM A

29/02/2020

13:00

KNACK ROESELARE - DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN

07/03/2020

17:00

REMBERT TORHOUT HEREN - KNACK ROESELARE

14/03/2020

13:00

KNACK ROESELARE - VC JONG KUURNE

28/03/2020

13:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM A - KNACK ROESELARE

04/04/2020

10:00

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN - KNACK ROESELARE

18/04/2020

13:00

KNACK ROESELARE - REMBERT TORHOUT HEREN

26/04/2020

09:00

VC JONG KUURNE - KNACK ROESELARE

Klik hier voor het volledig overzicht van wedstrijden in deze competitie

ALLE COMPETITIE WEDSTRIJDEN

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

22/09/2019

09:00

GIDAS GITS A - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B

5 - 3

25/11

16/25

25/14

26/14

26/24

28/09/2019

09:00

VC APOLLO KOEKELARE A - KNACK ROESELARE A

8 - 0

25/21

25/05

25/22

25/14

25/17

29/09/2019

13:45

VBC DOSKOM MOORSLEDE - ELCKERLYC ZWEVEZELE (+)

05/10/2019

11:00

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B - ELCKERLYC ZWEVEZELE (+)

7 - 1

05/10/2019

09:00

VC APOLLO KOEKELARE A - GIDAS GITS A

3 - 5

19/25

25/19

19/25

25/17

20/25

06/10/2019

13:45

VBC DOSKOM MOORSLEDE - KNACK ROESELARE A

12/10/2019

11:00

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B - VBC DOSKOM MOORSLEDE

12/10/2019

09:00

VC APOLLO KOEKELARE A - ELCKERLYC ZWEVEZELE (+)

8 - 0

25/16

25/13

25/19

25/19

25/07

13/10/2019

09:00

KNACK ROESELARE A - GIDAS GITS A

3 - 5

17/25

24/26

21/25

22/25

25/23

19/10/2019

09:00

VC APOLLO KOEKELARE A - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B

8 - 0

25/11

25/13

25/17

25/11

25/07

19/10/2019

11:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) - KNACK ROESELARE A

0 - 8

20/10/2019

13:45

VBC DOSKOM MOORSLEDE - GIDAS GITS A

09/11/2019

14:00

GIDAS GITS A - ELCKERLYC ZWEVEZELE (+)

6 - 2

25/12

23/25

25/5

25/10

25/23

10/11/2019

09:00

KNACK ROESELARE A - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B

4 - 4

25/11

25/9

21/25

22/25

23/25

10/11/2019

13:45

VBC DOSKOM MOORSLEDE - VC APOLLO KOEKELARE A

16/11/2019

11:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) - VBC DOSKOM MOORSLEDE

16/11/2019

11:00

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B - GIDAS GITS A

3 - 5

16/11/2019

14:00

KNACK ROESELARE A - VC APOLLO KOEKELARE A

4 - 4

15/25

25/12

28/26

25/19

14/25

23/11/2019

09:00

GIDAS GITS A - VC APOLLO KOEKELARE A

4 - 4

11/25

26/24

25/16

17/25

25/16

23/11/2019

11:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B

4 - 4

24/11/2019

09:00

KNACK ROESELARE A - VBC DOSKOM MOORSLEDE

30/11/2019

10:30

ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) - VC APOLLO KOEKELARE A

1 - 7

30/11/2019

09:00

GIDAS GITS A - KNACK ROESELARE A

4 - 4

25/23

8/25

25/22

25/20

11/25

01/12/2019

13:45

VBC DOSKOM MOORSLEDE - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B

07/12/2019

11:00

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B - VC APOLLO KOEKELARE A

3 - 5

07/12/2019

09:00

GIDAS GITS A - VBC DOSKOM MOORSLEDE

08/12/2019

09:00

KNACK ROESELARE A - ELCKERLYC ZWEVEZELE (+)

5 - 3

25/8

26/24

25/21

25/22

16/25

14/12/2019

11:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) - GIDAS GITS A

1 - 7

14/12/2019

11:00

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B - KNACK ROESELARE A

3 - 5

14/12/2019

09:00

VC APOLLO KOEKELARE A - VBC DOSKOM MOORSLEDE

Wedstrijden Beker U11

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

01/02/2020

14:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - KNACK ROESELARE

01/02/2020

17:00

REMBERT TORHOUT HEREN - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM

02/02/2020

09:00

VC JONG KUURNE - DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN

08/03/2020

00:00

VOLLEY DE HAAN - winnaar 2

08/03/2020

00:00

winnaar 3 - winnaar 1

11/04/2020

10:30

winnaar 5 - winnaar 4

Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Cookies kunnen worden beheerd in uw browser of de apparaatinstellingen.