Home | Jeugd | U11 A provinciaal

U11 A provinciaal

Boven : Patrick Peirens (Trainer/coach), Miel Vercruysse, Robrecht Callens, Kathy Kerkhof (Ploegbegeleidster)

Onder : Xim Debusschere, Dante Geleyn, Mathijs Soetaert, Wout Ponseele, Gilles Vanhecke, Warre Vandamme

Klassement

Rangschikking

WEDSTRIJDEN

SETS

#

W 3/0-3/1

W 3/2

V 3/0-3/1

V 3/2

Gewonnen

Verloren

PUNTEN

1

REMBERT TORHOUT HEREN

4

4

12

1

12

2

KNACK ROESELARE A

3

3

9

9

3

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM

3

3

9

1

9

4

PAR-KY MENEN A

3

2

1

6

4

6

5

PAR-KY MENEN B

4

2

2

7

7

6

6

KNACK ROESELARE B (+)

3

1

2

5

8

2

7

ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) *

3

1

2

3

8

2

8

VC JONG KUURNE

3

1

2

5

9

2

9

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE

3

3

9

10

VC DE BEERLANDERS BEERNEM

3

3

9

-1

Wedstrijden Competitie

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

15/09/2018

11:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) * - PAR-KY MENEN B

0 - 3

11/25

25/27

19/25

15/09/2018

13:00

KNACK ROESELARE A - VC DE BEERLANDERS BEERNEM

3 - 0

25/0

25/0

25/0

15/09/2018

14:00

REMBERT TORHOUT HEREN - PAR-KY MENEN A

3 - 0

25/9

25/8

25/8

15/09/2018

14:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE

3 - 0

25/11

25/17

25/10

15/09/2018

15:00

KNACK ROESELARE B (+) - VBC DOSKOM MOORSLEDE

22/09/2018

09:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - KNACK ROESELARE A

0 - 3

17/25

14/25

11/25

22/09/2018

11:00

PAR-KY MENEN B - KNACK ROESELARE B (+)

3 - 1

25/22

18/25

25/21

25/23

22/09/2018

16:30

VC DE BEERLANDERS BEERNEM - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM

0 - 3

12/25

15/25

11/25

23/09/2018

09:00

VC JONG KUURNE - REMBERT TORHOUT HEREN

1 - 3

25/22

9/25

21/25

22/25

23/09/2018

13:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE - ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) *

29/09/2018

11:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) * - PAR-KY MENEN A

0 - 3

13/25

17/25

11/25

29/09/2018

13:00

KNACK ROESELARE A - VBC DOSKOM MOORSLEDE

29/09/2018

14:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM - PAR-KY MENEN B

3 - 1

19/25

25/9

25/14

25/15

29/09/2018

15:00

KNACK ROESELARE B (+) - VC JONG KUURNE

3 - 2

25/22

21/25

25/15

18/25

15/11

30/09/2018

16:15

REMBERT TORHOUT HEREN - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE

3 - 0

25/11

25/11

25/11

06/10/2018

09:00

PAR-KY MENEN A - KNACK ROESELARE B (+)

3 - 1

25/18

25/15

15/25

25/18

06/10/2018

11:00

PAR-KY MENEN B - KNACK ROESELARE A

0 - 3

16/25

14/25

13/25

06/10/2018

16:30

VC DE BEERLANDERS BEERNEM - REMBERT TORHOUT HEREN

0 - 3

6/25

14/25

12/25

07/10/2018

09:00

VC JONG KUURNE - ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) *

2 - 3

24/26

25/23

24/26

25/12

12/15

07/10/2018

13:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM

20/10/2018

16:30

VC DE BEERLANDERS BEERNEM - KNACK ROESELARE B (+)

27/10/2018

11:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) * - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE

27/10/2018

14:00

REMBERT TORHOUT HEREN - PAR-KY MENEN B

27/10/2018

14:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM - PAR-KY MENEN A

28/10/2018

09:00

VC JONG KUURNE - KNACK ROESELARE A

03/11/2018

09:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - KNACK ROESELARE B (+)

03/11/2018

10:00

PAR-KY MENEN A - KNACK ROESELARE A

03/11/2018

16:30

VC DE BEERLANDERS BEERNEM - ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) *

04/11/2018

09:00

VC JONG KUURNE - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM

04/11/2018

13:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE - REMBERT TORHOUT HEREN

10/11/2018

09:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - VC JONG KUURNE

10/11/2018

13:00

KNACK ROESELARE A - ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) *

10/11/2018

15:00

KNACK ROESELARE B (+) - REMBERT TORHOUT HEREN

10/11/2018

16:30

VC DE BEERLANDERS BEERNEM - PAR-KY MENEN B

11/11/2018

13:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE - PAR-KY MENEN A

17/11/2018

09:00

PAR-KY MENEN A - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE

17/11/2018

11:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) * - KNACK ROESELARE B (+)

17/11/2018

11:00

PAR-KY MENEN B - VBC DOSKOM MOORSLEDE

17/11/2018

14:00

REMBERT TORHOUT HEREN - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM

18/11/2018

09:00

VC JONG KUURNE - VC DE BEERLANDERS BEERNEM

24/11/2018

09:00

PAR-KY MENEN B - ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) *

01/12/2018

11:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) * - REMBERT TORHOUT HEREN

01/12/2018

11:00

PAR-KY MENEN B - PAR-KY MENEN A

01/12/2018

13:00

KNACK ROESELARE A - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM

01/12/2018

16:30

VC DE BEERLANDERS BEERNEM - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE

02/12/2018

13:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE - VC JONG KUURNE

08/12/2018

09:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - PAR-KY MENEN B

08/12/2018

13:00

KNACK ROESELARE A - KNACK ROESELARE B (+)

08/12/2018

16:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM - ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) *

09/12/2018

09:00

VC JONG KUURNE - PAR-KY MENEN A

09/12/2018

13:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE - VC DE BEERLANDERS BEERNEM

15/12/2018

11:00

PAR-KY MENEN B - VC JONG KUURNE

15/12/2018

14:00

REMBERT TORHOUT HEREN - KNACK ROESELARE A

15/12/2018

15:00

KNACK ROESELARE B (+) - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM

15/12/2018

16:30

VC DE BEERLANDERS BEERNEM - PAR-KY MENEN A

16/12/2018

13:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE

22/12/2018

09:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM

22/12/2018

10:00

PAR-KY MENEN A - REMBERT TORHOUT HEREN

22/12/2018

16:30

VC DE BEERLANDERS BEERNEM - KNACK ROESELARE A

23/12/2018

13:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE - KNACK ROESELARE B (+)

12/01/2019

11:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) * - VBC DOSKOM MOORSLEDE

12/01/2019

13:00

KNACK ROESELARE A - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE

12/01/2019

14:00

REMBERT TORHOUT HEREN - VC JONG KUURNE

12/01/2019

15:00

KNACK ROESELARE B (+) - PAR-KY MENEN B

12/01/2019

16:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM - VC DE BEERLANDERS BEERNEM

19/01/2019

09:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - REMBERT TORHOUT HEREN

19/01/2019

09:00

PAR-KY MENEN A - ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) *

19/01/2019

11:00

PAR-KY MENEN B - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM

20/01/2019

09:00

VC JONG KUURNE - KNACK ROESELARE B (+)

20/01/2019

13:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE - KNACK ROESELARE A

26/01/2019

11:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) * - VC JONG KUURNE

26/01/2019

13:00

KNACK ROESELARE A - PAR-KY MENEN B

26/01/2019

14:00

REMBERT TORHOUT HEREN - VC DE BEERLANDERS BEERNEM

26/01/2019

15:00

KNACK ROESELARE B (+) - PAR-KY MENEN A

26/01/2019

16:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM - VBC DOSKOM MOORSLEDE

02/02/2019

09:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) *

02/02/2019

09:00

PAR-KY MENEN A - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM

02/02/2019

11:00

PAR-KY MENEN B - REMBERT TORHOUT HEREN

02/02/2019

13:00

KNACK ROESELARE A - VC JONG KUURNE

02/02/2019

15:00

KNACK ROESELARE B (+) - VC DE BEERLANDERS BEERNEM

09/02/2019

13:00

KNACK ROESELARE A - REMBERT TORHOUT HEREN

16/02/2019

11:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) * - VC DE BEERLANDERS BEERNEM

16/02/2019

13:00

KNACK ROESELARE A - PAR-KY MENEN A

16/02/2019

14:00

REMBERT TORHOUT HEREN - VBC DOSKOM MOORSLEDE

16/02/2019

15:00

KNACK ROESELARE B (+) - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE

16/02/2019

16:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM - VC JONG KUURNE

23/02/2019

09:00

PAR-KY MENEN A - VBC DOSKOM MOORSLEDE

23/02/2019

11:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) * - KNACK ROESELARE A

23/02/2019

11:00

PAR-KY MENEN B - VC DE BEERLANDERS BEERNEM

23/02/2019

14:00

REMBERT TORHOUT HEREN - KNACK ROESELARE B (+)

24/02/2019

09:00

VC JONG KUURNE - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE

16/03/2019

11:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - PAR-KY MENEN A

16/03/2019

15:00

KNACK ROESELARE B (+) - ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) *

16/03/2019

16:30

VC DE BEERLANDERS BEERNEM - VC JONG KUURNE

16/03/2019

16:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM - REMBERT TORHOUT HEREN

17/03/2019

13:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE - PAR-KY MENEN B

23/03/2019

09:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - VC DE BEERLANDERS BEERNEM

23/03/2019

09:00

PAR-KY MENEN A - PAR-KY MENEN B

23/03/2019

14:00

REMBERT TORHOUT HEREN - ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) *

23/03/2019

14:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM - KNACK ROESELARE A

24/03/2019

09:00

VC JONG KUURNE - VBC DOSKOM MOORSLEDE

30/03/2019

09:00

PAR-KY MENEN A - VC JONG KUURNE

30/03/2019

11:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) * - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM

30/03/2019

11:00

PAR-KY MENEN B - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE

30/03/2019

15:00

KNACK ROESELARE B (+) - KNACK ROESELARE A

30/03/2019

16:30

VC DE BEERLANDERS BEERNEM - VBC DOSKOM MOORSLEDE

06/04/2019

09:00

PAR-KY MENEN A - VC DE BEERLANDERS BEERNEM

06/04/2019

09:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - VBC DOSKOM MOORSLEDE

06/04/2019

16:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM - KNACK ROESELARE B (+)

07/04/2019

09:00

VC JONG KUURNE - PAR-KY MENEN B

Wedstrijden Beker

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

05/01/2019

11:00

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE

05/01/2019

13:00

KNACK ROESELARE - PAR-KY MENEN

05/01/2019

14:00

REMBERT TORHOUT HEREN - ELCKERLYC ZWEVEZELE

05/01/2019

17:45

VC JONG KUURNE - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM

02/03/2019

00:00

Winnaar 4 - Winnaar 1

02/03/2019

00:00

Winnaar 3 - Winnaar 2

20/04/2019

10:30

Winnaar 6 - Winnaar 5

Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Cookies kunnen worden beheerd in uw browser of de apparaatinstellingen.