Home | Jeugd | U11 B provinciaal

U11 B provinciaal

Klassement

Rangschikking

WEDSTRIJDEN

SETS

#

W 3/0-3/1

W 3/2

V 3/0-3/1

V 3/2

Gewonnen

Verloren

PUNTEN

1

KNACK ROESELARE A

6

6

18

18

2

REMBERT TORHOUT HEREN

6

6

18

1

18

3

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM

5

5

15

3

15

4

PAR-KY MENEN B

6

3

3

10

11

9

5

ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) *

6

1

2

3

9

14

7

6

PAR-KY MENEN A

5

2

3

7

10

6

7

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE

6

1

1

3

1

8

15

6

8

KNACK ROESELARE B (+)

6

2

3

1

10

16

5

9

VC JONG KUURNE

6

4

2

7

18

2

10

VC DE BEERLANDERS BEERNEM

6

5

1

4

18

Wedstrijden Competitie

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

15/09/2018

11:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) * - PAR-KY MENEN B

0 - 3

11/25

25/27

19/25

15/09/2018

13:00

KNACK ROESELARE A - VC DE BEERLANDERS BEERNEM

3 - 0

25/0

25/0

25/0

15/09/2018

14:00

REMBERT TORHOUT HEREN - PAR-KY MENEN A

3 - 0

25/9

25/8

25/8

15/09/2018

14:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE

3 - 0

25/11

25/17

25/10

15/09/2018

15:00

KNACK ROESELARE B (+) - VBC DOSKOM MOORSLEDE

22/09/2018

09:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - KNACK ROESELARE A

0 - 3

17/25

14/25

11/25

22/09/2018

11:00

PAR-KY MENEN B - KNACK ROESELARE B (+)

3 - 1

25/22

18/25

25/21

25/23

22/09/2018

16:30

VC DE BEERLANDERS BEERNEM - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM

0 - 3

12/25

15/25

11/25

23/09/2018

09:00

VC JONG KUURNE - REMBERT TORHOUT HEREN

1 - 3

25/22

9/25

21/25

22/25

23/09/2018

13:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE - ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) *

29/09/2018

11:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) * - PAR-KY MENEN A

0 - 3

13/25

17/25

11/25

29/09/2018

13:00

KNACK ROESELARE A - VBC DOSKOM MOORSLEDE

29/09/2018

14:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM - PAR-KY MENEN B

3 - 1

19/25

25/9

25/14

25/15

29/09/2018

15:00

KNACK ROESELARE B (+) - VC JONG KUURNE

3 - 2

25/22

21/25

25/15

18/25

15/11

30/09/2018

16:15

REMBERT TORHOUT HEREN - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE

3 - 0

25/11

25/11

25/11

06/10/2018

09:00

PAR-KY MENEN A - KNACK ROESELARE B (+)

3 - 1

25/18

25/15

15/25

25/18

06/10/2018

11:00

PAR-KY MENEN B - KNACK ROESELARE A

0 - 3

16/25

14/25

13/25

06/10/2018

16:30

VC DE BEERLANDERS BEERNEM - REMBERT TORHOUT HEREN

0 - 3

6/25

14/25

12/25

07/10/2018

09:00

VC JONG KUURNE - ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) *

2 - 3

24/26

25/23

24/26

25/12

12/15

07/10/2018

13:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM

20/10/2018

16:30

VC DE BEERLANDERS BEERNEM - KNACK ROESELARE B (+)

2 - 3

25/19

13/25

25/21

20/25

10/15

27/10/2018

11:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) * - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE

3 - 2

25/17

12/25

11/25

25/22

16/14

27/10/2018

14:00

REMBERT TORHOUT HEREN - PAR-KY MENEN B

3 - 0

25/5

25/10

25/9

27/10/2018

14:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM - PAR-KY MENEN A

3 - 1

23/25

25/22

25/20

25/22

28/10/2018

09:00

VC JONG KUURNE - KNACK ROESELARE A

0 - 3

15/25

13/25

15/25

03/11/2018

10:00

PAR-KY MENEN A - KNACK ROESELARE A

0 - 3

22/25

13/25

12/25

03/11/2018

16:30

VC DE BEERLANDERS BEERNEM - ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) *

1 - 3

25/22

15/25

22/25

8/25

04/11/2018

09:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - KNACK ROESELARE B (+)

3 - 2

25/14

9/25

21/25

25/16

15/10

04/11/2018

09:00

VC JONG KUURNE - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM

1 - 3

13/25

25/17

8/25

12/25

04/11/2018

13:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE - REMBERT TORHOUT HEREN

10/11/2018

09:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - VC JONG KUURNE

3 - 1

25/9

25/10

19/25

25/19

10/11/2018

13:00

KNACK ROESELARE A - ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) *

3 - 0

25/14

25/12

25/12

10/11/2018

15:00

KNACK ROESELARE B (+) - REMBERT TORHOUT HEREN

0 - 3

12/25

11/25

10/25

10/11/2018

16:30

VC DE BEERLANDERS BEERNEM - PAR-KY MENEN B

1 - 3

11/25

25/18

24/26

16/25

11/11/2018

13:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE - PAR-KY MENEN A

17/11/2018

09:00

PAR-KY MENEN A - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE

17/11/2018

11:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) * - KNACK ROESELARE B (+)

17/11/2018

11:00

PAR-KY MENEN B - VBC DOSKOM MOORSLEDE

17/11/2018

14:00

REMBERT TORHOUT HEREN - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM

18/11/2018

09:00

VC JONG KUURNE - VC DE BEERLANDERS BEERNEM

24/11/2018

09:00

PAR-KY MENEN B - ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) *

01/12/2018

11:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) * - REMBERT TORHOUT HEREN

01/12/2018

11:00

PAR-KY MENEN B - PAR-KY MENEN A

01/12/2018

13:00

KNACK ROESELARE A - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM

01/12/2018

16:30

VC DE BEERLANDERS BEERNEM - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE

02/12/2018

13:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE - VC JONG KUURNE

08/12/2018

09:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - PAR-KY MENEN B

08/12/2018

13:00

KNACK ROESELARE A - KNACK ROESELARE B (+)

08/12/2018

16:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM - ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) *

09/12/2018

09:00

VC JONG KUURNE - PAR-KY MENEN A

09/12/2018

13:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE - VC DE BEERLANDERS BEERNEM

15/12/2018

11:00

PAR-KY MENEN B - VC JONG KUURNE

15/12/2018

14:00

REMBERT TORHOUT HEREN - KNACK ROESELARE A

15/12/2018

15:00

KNACK ROESELARE B (+) - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM

15/12/2018

16:30

VC DE BEERLANDERS BEERNEM - PAR-KY MENEN A

16/12/2018

13:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE

22/12/2018

09:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM

22/12/2018

10:00

PAR-KY MENEN A - REMBERT TORHOUT HEREN

22/12/2018

16:30

VC DE BEERLANDERS BEERNEM - KNACK ROESELARE A

23/12/2018

13:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE - KNACK ROESELARE B (+)

12/01/2019

11:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) * - VBC DOSKOM MOORSLEDE

12/01/2019

13:00

KNACK ROESELARE A - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE

12/01/2019

14:00

REMBERT TORHOUT HEREN - VC JONG KUURNE

12/01/2019

15:00

KNACK ROESELARE B (+) - PAR-KY MENEN B

12/01/2019

16:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM - VC DE BEERLANDERS BEERNEM

19/01/2019

09:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - REMBERT TORHOUT HEREN

19/01/2019

09:00

PAR-KY MENEN A - ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) *

19/01/2019

11:00

PAR-KY MENEN B - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM

20/01/2019

09:00

VC JONG KUURNE - KNACK ROESELARE B (+)

20/01/2019

13:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE - KNACK ROESELARE A

26/01/2019

11:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) * - VC JONG KUURNE

26/01/2019

13:00

KNACK ROESELARE A - PAR-KY MENEN B

26/01/2019

14:00

REMBERT TORHOUT HEREN - VC DE BEERLANDERS BEERNEM

26/01/2019

15:00

KNACK ROESELARE B (+) - PAR-KY MENEN A

26/01/2019

16:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM - VBC DOSKOM MOORSLEDE

02/02/2019

09:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) *

02/02/2019

09:00

PAR-KY MENEN A - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM

02/02/2019

11:00

PAR-KY MENEN B - REMBERT TORHOUT HEREN

02/02/2019

13:00

KNACK ROESELARE A - VC JONG KUURNE

02/02/2019

15:00

KNACK ROESELARE B (+) - VC DE BEERLANDERS BEERNEM

09/02/2019

13:00

KNACK ROESELARE A - REMBERT TORHOUT HEREN

16/02/2019

11:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) * - VC DE BEERLANDERS BEERNEM

16/02/2019

13:00

KNACK ROESELARE A - PAR-KY MENEN A

16/02/2019

14:00

REMBERT TORHOUT HEREN - VBC DOSKOM MOORSLEDE

16/02/2019

15:00

KNACK ROESELARE B (+) - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE

16/02/2019

16:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM - VC JONG KUURNE

23/02/2019

09:00

PAR-KY MENEN A - VBC DOSKOM MOORSLEDE

23/02/2019

11:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) * - KNACK ROESELARE A

23/02/2019

11:00

PAR-KY MENEN B - VC DE BEERLANDERS BEERNEM

23/02/2019

14:00

REMBERT TORHOUT HEREN - KNACK ROESELARE B (+)

24/02/2019

09:00

VC JONG KUURNE - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE

16/03/2019

11:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - PAR-KY MENEN A

16/03/2019

15:00

KNACK ROESELARE B (+) - ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) *

16/03/2019

16:30

VC DE BEERLANDERS BEERNEM - VC JONG KUURNE

16/03/2019

16:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM - REMBERT TORHOUT HEREN

17/03/2019

13:30

VBC DOSKOM MOORSLEDE - PAR-KY MENEN B

23/03/2019

09:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - VC DE BEERLANDERS BEERNEM

23/03/2019

09:00

PAR-KY MENEN A - PAR-KY MENEN B

23/03/2019

14:00

REMBERT TORHOUT HEREN - ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) *

23/03/2019

14:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM - KNACK ROESELARE A

24/03/2019

09:00

VC JONG KUURNE - VBC DOSKOM MOORSLEDE

30/03/2019

09:00

PAR-KY MENEN A - VC JONG KUURNE

30/03/2019

11:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) * - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM

30/03/2019

11:00

PAR-KY MENEN B - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE

30/03/2019

15:00

KNACK ROESELARE B (+) - KNACK ROESELARE A

30/03/2019

16:30

VC DE BEERLANDERS BEERNEM - VBC DOSKOM MOORSLEDE

06/04/2019

09:00

PAR-KY MENEN A - VC DE BEERLANDERS BEERNEM

06/04/2019

09:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - VBC DOSKOM MOORSLEDE

06/04/2019

16:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM - KNACK ROESELARE B (+)

07/04/2019

09:00

VC JONG KUURNE - PAR-KY MENEN B

Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Cookies kunnen worden beheerd in uw browser of de apparaatinstellingen.