Home | Jeugd | U13 C - regionaal C

U13 C - regionaal C

Klassement

Rangschikking

WEDSTRIJDEN

SETS

#

W 3/0-3/1

W 3/2

V 3/0-3/1

V 3/2

Gewonnen

Verloren

PUNTEN

1

AVC HARELBEKE

7

6

0

1

0

18

4

18

2

KNACK ROESELARE C

6

5

0

1

0

16

4

15

3

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

6

5

0

1

0

15

4

15

4

ELCKERLYC ZWEVEZELE

7

3

0

4

0

10

13

9

5

OOIVO OOIGEM

6

2

0

4

0

7

12

6

6

SMASH.CL.INGELMUNSTER (+)

6

1

0

5

0

3

16

3

7

IZEGEMS VOLLEY TEAM

6

0

0

6

0

2

18

0

Wedstrijdkalender Competitie

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

05/10/2019

09:00

IZEGEMS VOLLEY TEAM - KNACK ROESELARE C

0 - 3

6/25

12/25

18/25

12/10/2019

13:00

KNACK ROESELARE C - AVC HARELBEKE

3 - 0

25/23

25/22

25/19

20/10/2019

14:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - KNACK ROESELARE C

3 - 1

25/19

25/23

19/25

25/22

02/11/2019

16:00

OOIVO OOIGEM - KNACK ROESELARE C

0 - 3

22/25

12/25

13/25

09/11/2019

11:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE - KNACK ROESELARE C

1 - 3

25/21

22/25

17/25

19/25

16/11/2019

13:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER (+) - KNACK ROESELARE C

0 - 3

8/25

15/25

23/25

07/12/2019

13:00

KNACK ROESELARE C - IZEGEMS VOLLEY TEAM

14/12/2019

11:00

AVC HARELBEKE - KNACK ROESELARE C

22/12/2019

13:00

KNACK ROESELARE C - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

11/01/2020

13:00

KNACK ROESELARE C - OOIVO OOIGEM

18/01/2020

13:00

KNACK ROESELARE C - ELCKERLYC ZWEVEZELE

25/01/2020

13:00

KNACK ROESELARE C - SMASH.CL.INGELMUNSTER (+)

22/02/2020

09:00

IZEGEMS VOLLEY TEAM - KNACK ROESELARE C

29/02/2020

13:00

KNACK ROESELARE C - AVC HARELBEKE

15/03/2020

14:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - KNACK ROESELARE C

21/03/2020

16:00

OOIVO OOIGEM - KNACK ROESELARE C

28/03/2020

13:00

KNACK ROESELARE C - ELCKERLYC ZWEVEZELE

18/04/2020

13:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER (+) - KNACK ROESELARE C

Klik hier voor het volledig overzicht van wedstrijden in deze competitie

ALLE COMPETITIE WEDSTRIJDEN

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

28/09/2019

11:00

AVC HARELBEKE - ELCKERLYC ZWEVEZELE

3 - 0

25/18

25/17

26/24

28/09/2019

16:00

OOIVO OOIGEM - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

0 - 3

11/25

16/25

16/25

28/09/2019

13:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER (+) - IZEGEMS VOLLEY TEAM

3 - 1

23/25

28/26

26/24

25/17

05/10/2019

11:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE - OOIVO OOIGEM

0 - 3

21/25

19/25

22/25

05/10/2019

09:00

IZEGEMS VOLLEY TEAM - KNACK ROESELARE C

0 - 3

6/25

12/25

18/25

06/10/2019

14:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - SMASH.CL.INGELMUNSTER (+)

3 - 0

25/9

25/8

25/11

12/10/2019

13:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER (+) - ELCKERLYC ZWEVEZELE

0 - 3

15/25

9/25

16/25

12/10/2019

09:00

IZEGEMS VOLLEY TEAM - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

0 - 3

8/25

10/25

8/25

12/10/2019

13:00

KNACK ROESELARE C - AVC HARELBEKE

3 - 0

25/23

25/22

25/19

19/10/2019

11:00

AVC HARELBEKE - OOIVO OOIGEM

3 - 0

25/19

25/11

25/13

19/10/2019

10:30

ELCKERLYC ZWEVEZELE - IZEGEMS VOLLEY TEAM

3 - 0

25/15

25/12

25/18

20/10/2019

14:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - KNACK ROESELARE C

3 - 1

25/19

25/23

19/25

25/22

26/10/2019

16:00

OOIVO OOIGEM - AVC HARELBEKE

1 - 3

20/25

25/21

19/25

23/25

26/10/2019

11:00

IZEGEMS VOLLEY TEAM - ELCKERLYC ZWEVEZELE

1 - 3

26/24

12/25

23/25

12/25

02/11/2019

16:00

OOIVO OOIGEM - KNACK ROESELARE C

0 - 3

22/25

12/25

13/25

02/11/2019

11:00

AVC HARELBEKE - SMASH.CL.INGELMUNSTER (+)

3 - 0

25/17

25/15

25/13

03/11/2019

14:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - ELCKERLYC ZWEVEZELE

3 - 0

25/19

25/6

25/17

09/11/2019

11:00

AVC HARELBEKE - IZEGEMS VOLLEY TEAM

3 - 0

25/12

25/7

25/20

09/11/2019

16:00

OOIVO OOIGEM - SMASH.CL.INGELMUNSTER (+)

3 - 0

25/9

25/19

25/22

09/11/2019

11:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE - KNACK ROESELARE C

1 - 3

25/21

22/25

17/25

19/25

16/11/2019

13:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER (+) - KNACK ROESELARE C

0 - 3

8/25

15/25

23/25

16/11/2019

11:00

AVC HARELBEKE - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

3 - 0

25/11

25/13

25/16

30/11/2019

10:30

ELCKERLYC ZWEVEZELE - AVC HARELBEKE

30/11/2019

09:00

IZEGEMS VOLLEY TEAM - SMASH.CL.INGELMUNSTER (+)

01/12/2019

14:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - OOIVO OOIGEM

07/12/2019

11:15

OOIVO OOIGEM - ELCKERLYC ZWEVEZELE

07/12/2019

09:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER (+) - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

07/12/2019

13:00

KNACK ROESELARE C - IZEGEMS VOLLEY TEAM

14/12/2019

11:00

AVC HARELBEKE - KNACK ROESELARE C

14/12/2019

11:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE - SMASH.CL.INGELMUNSTER (+)

15/12/2019

14:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - IZEGEMS VOLLEY TEAM

22/12/2019

13:00

KNACK ROESELARE C - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

11/01/2020

13:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER (+) - AVC HARELBEKE

11/01/2020

11:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

11/01/2020

13:00

KNACK ROESELARE C - OOIVO OOIGEM

18/01/2020

13:00

KNACK ROESELARE C - ELCKERLYC ZWEVEZELE

18/01/2020

13:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER (+) - OOIVO OOIGEM

18/01/2020

09:00

IZEGEMS VOLLEY TEAM - AVC HARELBEKE

25/01/2020

16:00

OOIVO OOIGEM - IZEGEMS VOLLEY TEAM

25/01/2020

13:00

KNACK ROESELARE C - SMASH.CL.INGELMUNSTER (+)

26/01/2020

14:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - AVC HARELBEKE

01/02/2020

11:00

IZEGEMS VOLLEY TEAM - OOIVO OOIGEM

08/02/2020

11:00

AVC HARELBEKE - ELCKERLYC ZWEVEZELE

08/02/2020

16:00

OOIVO OOIGEM - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

08/02/2020

13:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER (+) - IZEGEMS VOLLEY TEAM

22/02/2020

11:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE - OOIVO OOIGEM

22/02/2020

09:00

IZEGEMS VOLLEY TEAM - KNACK ROESELARE C

23/02/2020

14:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - SMASH.CL.INGELMUNSTER (+)

29/02/2020

13:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER (+) - ELCKERLYC ZWEVEZELE

29/02/2020

09:00

IZEGEMS VOLLEY TEAM - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

29/02/2020

13:00

KNACK ROESELARE C - AVC HARELBEKE

14/03/2020

11:00

AVC HARELBEKE - OOIVO OOIGEM

14/03/2020

11:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE - IZEGEMS VOLLEY TEAM

15/03/2020

14:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - KNACK ROESELARE C

21/03/2020

16:00

OOIVO OOIGEM - KNACK ROESELARE C

21/03/2020

13:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER (+) - AVC HARELBEKE

22/03/2020

14:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - ELCKERLYC ZWEVEZELE

28/03/2020

11:00

AVC HARELBEKE - IZEGEMS VOLLEY TEAM

28/03/2020

16:00

OOIVO OOIGEM - SMASH.CL.INGELMUNSTER (+)

28/03/2020

13:00

KNACK ROESELARE C - ELCKERLYC ZWEVEZELE

18/04/2020

13:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER (+) - KNACK ROESELARE C

18/04/2020

09:00

IZEGEMS VOLLEY TEAM - OOIVO OOIGEM

19/04/2020

14:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - AVC HARELBEKE

Wedstrijden Beker U13

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

23/11/2019

15:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM - ELCKERLYC ZWEVEZELE

23/11/2019

18:30

OLVA BRUGGE - KNACK ROESELARE

23/11/2019

11:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - REMBERT TORHOUT HEREN

23/11/2019

11:00

VOLLEY HEUVELLAND - BALTI KORTRIJK

23/11/2019

09:00

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN - VOLLEY DE HAAN

23/11/2019

09:00

IZEGEMS VOLLEY TEAM - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

23/11/2019

16:00

VC PACKO ZEDELGEM - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

24/11/2019

09:00

VC JONG KUURNE - ROEPOVO POPERINGE

27/01/2020

20:00

Winnaar 8 - Winnaar 1

27/01/2020

20:00

Winnaar 7 - Winnaar 2

27/01/2020

20:00

Winnaar 6 - Winnaar 3

27/01/2020

20:00

Winnaar 5 - Winnaar 4

08/03/2020

00:00

Winnaar 12 - Winnaar 9

08/03/2020

00:00

Winnaar 11 - Winnaar 10

11/04/2020

14:00

Winnaar 14 - Winnaar 13

Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Cookies kunnen worden beheerd in uw browser of de apparaatinstellingen.