Home | Jeugd | U13 C - regionaal C

U13 C - regionaal C

Boven : Hannes Cardon (coach) – Luca Vercruysse – Maarten Anseeuw – Seppe Vandenabeele

Onder : Quinten Neyt – Senne Desender

Ontbreekt : Briek Vanthournout

 

Klassement

Rangschikking

WEDSTRIJDEN

SETS

#

W 3/0-3/1

W 3/2

V 3/0-3/1

V 3/2

Gewonnen

Verloren

PUNTEN

1

KNACK ROESELARE C

12

10

1

1

0

34

7

32

2

AVC HARELBEKE

12

9

1

2

0

31

9

29

3

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

12

9

0

2

1

29

11

28

4

ELCKERLYC ZWEVEZELE

12

5

0

6

1

19

22

16

5

OOIVO OOIGEM

10

3

0

7

0

10

22

9

6

SMASH.CL.INGELMUNSTER (+)

11

1

0

9

1

5

31

4

7

IZEGEMS VOLLEY TEAM

11

0

1

10

0

6

32

2

Wedstrijdkalender Competitie

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

05/10/2019

09:00

IZEGEMS VOLLEY TEAM - KNACK ROESELARE C

0 - 3

6/25

12/25

18/25

12/10/2019

13:00

KNACK ROESELARE C - AVC HARELBEKE

3 - 0

25/23

25/22

25/19

20/10/2019

14:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - KNACK ROESELARE C

3 - 1

25/19

25/23

19/25

25/22

02/11/2019

16:00

OOIVO OOIGEM - KNACK ROESELARE C

0 - 3

22/25

12/25

13/25

09/11/2019

11:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE - KNACK ROESELARE C

1 - 3

25/21

22/25

17/25

19/25

16/11/2019

13:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER (+) - KNACK ROESELARE C

0 - 3

8/25

15/25

23/25

07/12/2019

13:00

KNACK ROESELARE C - IZEGEMS VOLLEY TEAM

3 - 0

25/11

25/18

25/10

14/12/2019

11:00

AVC HARELBEKE - KNACK ROESELARE C

1 - 3

15/25

25/23

14/25

17/25

22/12/2019

13:00

KNACK ROESELARE C - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

3 - 0

25/15

25/20

25/14

11/01/2020

13:00

KNACK ROESELARE C - OOIVO OOIGEM

3 - 0

25/15

25/17

25/12

18/01/2020

13:00

KNACK ROESELARE C - ELCKERLYC ZWEVEZELE

3 - 2

25/18

17/25

25/17

23/25

15/12

25/01/2020

13:00

KNACK ROESELARE C - SMASH.CL.INGELMUNSTER (+)

3 - 0

25/7

25/11

25/4

22/02/2020

09:00

IZEGEMS VOLLEY TEAM - KNACK ROESELARE C

29/02/2020

13:00

KNACK ROESELARE C - AVC HARELBEKE

15/03/2020

14:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - KNACK ROESELARE C

21/03/2020

16:00

OOIVO OOIGEM - KNACK ROESELARE C

28/03/2020

13:00

KNACK ROESELARE C - ELCKERLYC ZWEVEZELE

18/04/2020

13:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER (+) - KNACK ROESELARE C

Klik hier voor het volledig overzicht van wedstrijden in deze competitie

ALLE COMPETITIE WEDSTRIJDEN

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

28/09/2019

11:00

AVC HARELBEKE - ELCKERLYC ZWEVEZELE

3 - 0

25/18

25/17

26/24

28/09/2019

16:00

OOIVO OOIGEM - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

0 - 3

11/25

16/25

16/25

28/09/2019

13:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER (+) - IZEGEMS VOLLEY TEAM

3 - 1

23/25

28/26

26/24

25/17

05/10/2019

11:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE - OOIVO OOIGEM

0 - 3

21/25

19/25

22/25

05/10/2019

09:00

IZEGEMS VOLLEY TEAM - KNACK ROESELARE C

0 - 3

6/25

12/25

18/25

06/10/2019

14:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - SMASH.CL.INGELMUNSTER (+)

3 - 0

25/9

25/8

25/11

12/10/2019

13:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER (+) - ELCKERLYC ZWEVEZELE

0 - 3

15/25

9/25

16/25

12/10/2019

09:00

IZEGEMS VOLLEY TEAM - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

0 - 3

8/25

10/25

8/25

12/10/2019

13:00

KNACK ROESELARE C - AVC HARELBEKE

3 - 0

25/23

25/22

25/19

19/10/2019

11:00

AVC HARELBEKE - OOIVO OOIGEM

3 - 0

25/19

25/11

25/13

19/10/2019

10:30

ELCKERLYC ZWEVEZELE - IZEGEMS VOLLEY TEAM

3 - 0

25/15

25/12

25/18

20/10/2019

14:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - KNACK ROESELARE C

3 - 1

25/19

25/23

19/25

25/22

26/10/2019

16:00

OOIVO OOIGEM - AVC HARELBEKE

1 - 3

20/25

25/21

19/25

23/25

26/10/2019

11:00

IZEGEMS VOLLEY TEAM - ELCKERLYC ZWEVEZELE

1 - 3

26/24

12/25

23/25

12/25

02/11/2019

16:00

OOIVO OOIGEM - KNACK ROESELARE C

0 - 3

22/25

12/25

13/25

02/11/2019

11:00

AVC HARELBEKE - SMASH.CL.INGELMUNSTER (+)

3 - 0

25/17

25/15

25/13

03/11/2019

14:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - ELCKERLYC ZWEVEZELE

3 - 0

25/19

25/6

25/17

09/11/2019

11:00

AVC HARELBEKE - IZEGEMS VOLLEY TEAM

3 - 0

25/12

25/7

25/20

09/11/2019

16:00

OOIVO OOIGEM - SMASH.CL.INGELMUNSTER (+)

3 - 0

25/9

25/19

25/22

09/11/2019

11:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE - KNACK ROESELARE C

1 - 3

25/21

22/25

17/25

19/25

16/11/2019

13:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER (+) - KNACK ROESELARE C

0 - 3

8/25

15/25

23/25

16/11/2019

11:00

AVC HARELBEKE - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

3 - 0

25/11

25/13

25/16

30/11/2019

10:30

ELCKERLYC ZWEVEZELE - AVC HARELBEKE

0 - 3

12/25

17/25

12/25

30/11/2019

09:00

IZEGEMS VOLLEY TEAM - SMASH.CL.INGELMUNSTER (+)

3 - 2

20/25

19/25

25/17

25/22

15/9

01/12/2019

14:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - OOIVO OOIGEM

3 - 0

25/14

25/20

25/15

07/12/2019

11:15

OOIVO OOIGEM - ELCKERLYC ZWEVEZELE

0 - 3

23/25

15/25

18/25

07/12/2019

09:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER (+) - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

0 - 3

8/25

18/25

6/25

07/12/2019

13:00

KNACK ROESELARE C - IZEGEMS VOLLEY TEAM

3 - 0

25/11

25/18

25/10

14/12/2019

11:00

AVC HARELBEKE - KNACK ROESELARE C

1 - 3

15/25

25/23

14/25

17/25

14/12/2019

11:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE - SMASH.CL.INGELMUNSTER (+)

3 - 0

25/15

25/10

25/20

15/12/2019

14:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - IZEGEMS VOLLEY TEAM

3 - 0

25/7

25/16

25/17

22/12/2019

13:00

KNACK ROESELARE C - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

3 - 0

25/15

25/20

25/14

11/01/2020

13:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER (+) - AVC HARELBEKE

0 - 3

10/25

10/25

11/25

11/01/2020

11:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

1 - 3

21/25

26/24

23/25

13/25

11/01/2020

13:00

KNACK ROESELARE C - OOIVO OOIGEM

3 - 0

25/15

25/17

25/12

18/01/2020

13:00

KNACK ROESELARE C - ELCKERLYC ZWEVEZELE

3 - 2

25/18

17/25

25/17

23/25

15/12

18/01/2020

09:00

IZEGEMS VOLLEY TEAM - AVC HARELBEKE

0 - 3

12/25

16/25

24/26

25/01/2020

16:00

OOIVO OOIGEM - IZEGEMS VOLLEY TEAM

3 - 1

25/19

27/29

25/11

25/16

25/01/2020

13:00

KNACK ROESELARE C - SMASH.CL.INGELMUNSTER (+)

3 - 0

25/7

25/11

25/4

26/01/2020

14:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - AVC HARELBEKE

2 - 3

28/26

18/25

22/25

25/22

10/15

01/02/2020

11:00

IZEGEMS VOLLEY TEAM - OOIVO OOIGEM

08/02/2020

11:00

AVC HARELBEKE - ELCKERLYC ZWEVEZELE

08/02/2020

16:00

OOIVO OOIGEM - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

08/02/2020

13:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER (+) - IZEGEMS VOLLEY TEAM

22/02/2020

11:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE - OOIVO OOIGEM

22/02/2020

09:00

IZEGEMS VOLLEY TEAM - KNACK ROESELARE C

23/02/2020

14:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - SMASH.CL.INGELMUNSTER (+)

29/02/2020

13:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER (+) - ELCKERLYC ZWEVEZELE

29/02/2020

09:00

IZEGEMS VOLLEY TEAM - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

29/02/2020

13:00

KNACK ROESELARE C - AVC HARELBEKE

07/03/2020

16:00

OOIVO OOIGEM - SMASH.CL.INGELMUNSTER (+)

14/03/2020

11:00

AVC HARELBEKE - OOIVO OOIGEM

14/03/2020

10:30

ELCKERLYC ZWEVEZELE - IZEGEMS VOLLEY TEAM

15/03/2020

14:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - KNACK ROESELARE C

21/03/2020

16:00

OOIVO OOIGEM - KNACK ROESELARE C

21/03/2020

13:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER (+) - AVC HARELBEKE

22/03/2020

14:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - ELCKERLYC ZWEVEZELE

28/03/2020

13:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER (+) - OOIVO OOIGEM

28/03/2020

11:00

AVC HARELBEKE - IZEGEMS VOLLEY TEAM

28/03/2020

13:00

KNACK ROESELARE C - ELCKERLYC ZWEVEZELE

18/04/2020

13:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER (+) - KNACK ROESELARE C

18/04/2020

09:00

IZEGEMS VOLLEY TEAM - OOIVO OOIGEM

19/04/2020

14:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - AVC HARELBEKE

Wedstrijden Beker U13

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

23/11/2019

15:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM - ELCKERLYC ZWEVEZELE

3 - 0

25/8

25/11

25/15

23/11/2019

18:30

OLVA BRUGGE - KNACK ROESELARE

0 - 3

15/25

21/25

24/26

23/11/2019

11:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - REMBERT TORHOUT HEREN

0 - 3

5/25

8/25

6/25

23/11/2019

11:00

VOLLEY HEUVELLAND - BALTI KORTRIJK

2 - 3

27/25

19/25

21/25

25/20

12/15

23/11/2019

09:00

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN - VOLLEY DE HAAN

3 - 1

25/19

17/25

25/16

25/12

23/11/2019

09:00

IZEGEMS VOLLEY TEAM - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

0 - 3

5/25

3/25

7/25

23/11/2019

16:00

VC PACKO ZEDELGEM - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

3 - 1

25/17

22/25

25/22

29/27

24/11/2019

09:00

VC JONG KUURNE - ROEPOVO POPERINGE

1 - 3

25/23

8/25

15/25

19/25

01/02/2020

11:00

VC PACKO ZEDELGEM - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM

01/02/2020

11:00

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN - REMBERT TORHOUT HEREN

01/02/2020

09:00

BALTI KORTRIJK - ROEPOVO POPERINGE

02/02/2020

13:00

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - KNACK ROESELARE

08/03/2020

00:00

Winnaar 12 - Winnaar 9

08/03/2020

00:00

Winnaar 11 - Winnaar 10

11/04/2020

14:00

Winnaar 14 - Winnaar 13

Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Cookies kunnen worden beheerd in uw browser of de apparaatinstellingen.