Home | Jeugd | U13 D - regionaal A

U13 D - regionaal A

Klassement

Rangschikking

WEDSTRIJDEN

SETS

#

W 3/0-3/1

W 3/2

V 3/0-3/1

V 3/2

Gewonnen

Verloren

PUNTEN

1

EVOCO COMINES A (+)

7

7

0

0

0

21

2

21

2

VC JONG KUURNE

7

6

1

0

0

21

5

20

3

VOLLEY HEUVELLAND A

6

4

0

1

1

14

6

13

4

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

6

3

1

2

0

13

8

11

5

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B

6

2

2

2

0

13

12

10

6

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE

6

3

0

3

0

10

10

9

7

ROEPOVO POPERINGE B

6

2

0

2

2

11

13

8

8

VOLLEY HEUVELLAND B

6

1

1

3

1

9

14

6

9

EVOCO COMINES B

7

1

0

5

1

7

18

4

10

KNACK ROESELARE D

6

0

1

4

1

6

17

3

11

BALTI KORTRIJK

7

0

0

7

0

1

21

0

Wedstrijdkalender Competitie

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

28/09/2019

14:30

VOLLEY HEUVELLAND A - KNACK ROESELARE D

3 - 0

25/08

25/14

25/13

05/10/2019

15:00

KNACK ROESELARE D - VOLLEY HEUVELLAND B

2 - 3

25/21

25/22

18/25

22/25

15/17

12/10/2019

10:00

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B - KNACK ROESELARE D

3 - 1

25/12

24/26

25/23

25/18

19/10/2019

15:00

KNACK ROESELARE D - ROEPOVO POPERINGE B

3 - 2

20/25

27/25

25/15

15/25

16/14

03/11/2019

11:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C - KNACK ROESELARE D

3 - 0

25/12

25/15

25/15

09/11/2019

15:00

KNACK ROESELARE D - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE

0 - 3

21/25

20/25

16/25

30/11/2019

09:00

BALTI KORTRIJK - KNACK ROESELARE D

07/12/2019

15:00

KNACK ROESELARE D - VC JONG KUURNE

15/12/2019

14:00

EVOCO COMINES A (+) - KNACK ROESELARE D

22/12/2019

15:00

KNACK ROESELARE D - EVOCO COMINES B

11/01/2020

09:00

KNACK ROESELARE D - VOLLEY HEUVELLAND A

18/01/2020

11:00

VOLLEY HEUVELLAND B - KNACK ROESELARE D

25/01/2020

15:00

KNACK ROESELARE D - DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B

08/02/2020

15:45

ROEPOVO POPERINGE B - KNACK ROESELARE D

22/02/2020

15:00

KNACK ROESELARE D - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

29/02/2020

09:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - KNACK ROESELARE D

21/03/2020

15:00

KNACK ROESELARE D - BALTI KORTRIJK

29/03/2020

09:00

VC JONG KUURNE - KNACK ROESELARE D

18/04/2020

15:00

KNACK ROESELARE D - EVOCO COMINES A (+)

26/04/2020

14:00

EVOCO COMINES B - KNACK ROESELARE D

Klik hier voor het volledig overzicht van wedstrijden in deze competitie

ALLE COMPETITIE WEDSTRIJDEN

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

28/09/2019

10:00

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B- EVOCO COMINES A (+)

1 - 3

25/23

22/25

23/25

13/25

28/09/2019

15:45

ROEPOVO POPERINGE B- EVOCO COMINES B

3 - 1

25/8

25/11

25/27

25/15

28/09/2019

14:30

VOLLEY HEUVELLAND A- KNACK ROESELARE D

3 - 0

25/08

25/14

25/13

28/09/2019

11:00

VOLLEY HEUVELLAND B- BALTI KORTRIJK

3 - 0

25/16

25/9

25/15

29/09/2019

11:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C- VC JONG KUURNE

1 - 3

8/25

25/22

21/25

18/25

05/10/2019

15:00

KNACK ROESELARE D- VOLLEY HEUVELLAND B

2 - 3

25/21

25/22

18/25

22/25

15/17

06/10/2019

14:00

EVOCO COMINES A (+)- ROEPOVO POPERINGE B

3 - 0

25/12

25/22

25/17

06/10/2019

14:00

EVOCO COMINES B- DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B

2 - 3

25/19

11/25

25/18

15/25

12/15

06/10/2019

09:00

BALTI KORTRIJK- VOLLEY HEUVELLAND A

0 - 3

7/25

12/25

14/25

06/10/2019

09:00

VC JONG KUURNE- BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE

3 - 0

25/14

25/11

25/22

12/10/2019

10:00

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B- KNACK ROESELARE D

3 - 1

25/12

24/26

25/23

25/18

12/10/2019

15:45

ROEPOVO POPERINGE B- BALTI KORTRIJK

3 - 0

25/16

25/16

25/13

12/10/2019

09:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE- EVOCO COMINES B

3 - 1

25/27

25/15

25/17

25/16

13/10/2019

11:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C- EVOCO COMINES A (+)

0 - 3

16/25

24/26

20/25

19/10/2019

15:00

KNACK ROESELARE D- ROEPOVO POPERINGE B

3 - 2

20/25

27/25

25/15

15/25

16/14

19/10/2019

09:00

BALTI KORTRIJK- DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B

1 - 3

18/25

17/25

25/22

15/25

20/10/2019

14:00

EVOCO COMINES A (+)- BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE

3 - 1

25/8

23/25

25/17

25/16

20/10/2019

14:00

EVOCO COMINES B- VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

0 - 3

15/25

17/25

18/25

20/10/2019

09:00

VC JONG KUURNE- VOLLEY HEUVELLAND B

3 - 1

25/21

25/20

22/25

25/19

26/10/2019

14:30

VOLLEY HEUVELLAND A- VC JONG KUURNE

2 - 3

14/25

25/22

25/17

20/25

6/15

02/11/2019

11:00

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B- VC JONG KUURNE

0 - 3

18/25

18/25

16/25

02/11/2019

14:30

VOLLEY HEUVELLAND A- EVOCO COMINES A (+)

0 - 3

19/25

21/25

12/25

02/11/2019

11:00

VOLLEY HEUVELLAND B- EVOCO COMINES B

0 - 3

22/25

33/35

15/25

02/11/2019

09:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE- BALTI KORTRIJK

3 - 0

25/4

25/15

25/14

03/11/2019

11:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C- KNACK ROESELARE D

3 - 0

25/12

25/15

25/15

09/11/2019

15:00

KNACK ROESELARE D- BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE

0 - 3

21/25

20/25

16/25

10/11/2019

14:00

EVOCO COMINES A (+)- VOLLEY HEUVELLAND B

3 - 0

25/10

25/11

25/11

10/11/2019

14:00

EVOCO COMINES B- VOLLEY HEUVELLAND A

0 - 3

15/25

12/25

15/25

10/11/2019

09:00

BALTI KORTRIJK- VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

0 - 3

6/25

16/25

17/25

10/11/2019

09:00

VC JONG KUURNE- ROEPOVO POPERINGE B

3 - 1

25/22

16/25

26/24

25/22

16/11/2019

10:00

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B- VOLLEY HEUVELLAND B

3 - 2

25/17

25/14

17/25

24/26

15/11

16/11/2019

18:00

ROEPOVO POPERINGE B- VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

2 - 3

25/20

22/25

25/23

23/25

10/15

16/11/2019

14:30

VOLLEY HEUVELLAND A- BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE

3 - 0

25/22

25/22

25/17

17/11/2019

14:00

EVOCO COMINES A (+)- BALTI KORTRIJK

3 - 0

25/11

25/13

25/10

17/11/2019

14:00

EVOCO COMINES B- VC JONG KUURNE

0 - 3

11/25

21/25

18/25

30/11/2019

11:00

VOLLEY HEUVELLAND B- VOLLEY HEUVELLAND A

30/11/2019

09:00

BALTI KORTRIJK- KNACK ROESELARE D

30/11/2019

15:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C- DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B

30/11/2019

09:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE- ROEPOVO POPERINGE B

01/12/2019

09:00

VC JONG KUURNE- EVOCO COMINES A (+)

07/12/2019

11:00

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B- ROEPOVO POPERINGE B

07/12/2019

14:30

VOLLEY HEUVELLAND A- VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

07/12/2019

15:00

KNACK ROESELARE D- VC JONG KUURNE

07/12/2019

11:00

VOLLEY HEUVELLAND B- BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE

08/12/2019

14:00

EVOCO COMINES A (+)- EVOCO COMINES B

14/12/2019

11:00

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B- VOLLEY HEUVELLAND A

14/12/2019

15:45

ROEPOVO POPERINGE B- VOLLEY HEUVELLAND B

14/12/2019

15:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C- BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE

15/12/2019

14:00

EVOCO COMINES A (+)- KNACK ROESELARE D

15/12/2019

14:00

EVOCO COMINES B- BALTI KORTRIJK

21/12/2019

14:30

VOLLEY HEUVELLAND A- ROEPOVO POPERINGE B

21/12/2019

11:00

VOLLEY HEUVELLAND B- VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

21/12/2019

09:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE- DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B

22/12/2019

15:00

KNACK ROESELARE D- EVOCO COMINES B

22/12/2019

09:00

BALTI KORTRIJK- VC JONG KUURNE

11/01/2020

09:00

KNACK ROESELARE D- VOLLEY HEUVELLAND A

12/01/2020

14:00

EVOCO COMINES A (+)- DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B

12/01/2020

14:00

EVOCO COMINES B- ROEPOVO POPERINGE B

12/01/2020

09:00

BALTI KORTRIJK- VOLLEY HEUVELLAND B

12/01/2020

09:00

VC JONG KUURNE- VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

18/01/2020

11:00

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B- EVOCO COMINES B

18/01/2020

15:45

ROEPOVO POPERINGE B- EVOCO COMINES A (+)

18/01/2020

14:30

VOLLEY HEUVELLAND A- BALTI KORTRIJK

18/01/2020

11:00

VOLLEY HEUVELLAND B- KNACK ROESELARE D

18/01/2020

09:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE- VC JONG KUURNE

25/01/2020

15:00

KNACK ROESELARE D- DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B

26/01/2020

14:00

EVOCO COMINES A (+)- VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

26/01/2020

14:00

EVOCO COMINES B- BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE

26/01/2020

09:00

BALTI KORTRIJK- ROEPOVO POPERINGE B

26/01/2020

09:00

VC JONG KUURNE- VOLLEY HEUVELLAND A

08/02/2020

10:00

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B- BALTI KORTRIJK

08/02/2020

15:45

ROEPOVO POPERINGE B- KNACK ROESELARE D

08/02/2020

11:00

VOLLEY HEUVELLAND B- VC JONG KUURNE

08/02/2020

09:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE- EVOCO COMINES A (+)

09/02/2020

11:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C- EVOCO COMINES B

22/02/2020

15:00

KNACK ROESELARE D- VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

23/02/2020

14:00

EVOCO COMINES A (+)- VOLLEY HEUVELLAND A

23/02/2020

14:00

EVOCO COMINES B- VOLLEY HEUVELLAND B

23/02/2020

09:00

BALTI KORTRIJK- BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE

23/02/2020

09:00

VC JONG KUURNE- DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B

29/02/2020

15:45

ROEPOVO POPERINGE B- VC JONG KUURNE

29/02/2020

14:30

VOLLEY HEUVELLAND A- EVOCO COMINES B

29/02/2020

11:00

VOLLEY HEUVELLAND B- EVOCO COMINES A (+)

29/02/2020

09:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE- KNACK ROESELARE D

01/03/2020

11:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C- BALTI KORTRIJK

14/03/2020

11:00

VOLLEY HEUVELLAND B- DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B

14/03/2020

09:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE- VOLLEY HEUVELLAND A

15/03/2020

09:00

BALTI KORTRIJK- EVOCO COMINES A (+)

15/03/2020

13:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C- ROEPOVO POPERINGE B

15/03/2020

09:00

VC JONG KUURNE- EVOCO COMINES B

21/03/2020

14:30

VOLLEY HEUVELLAND A- VOLLEY HEUVELLAND B

21/03/2020

15:00

KNACK ROESELARE D- BALTI KORTRIJK

21/03/2020

10:00

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B- VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

21/03/2020

15:45

ROEPOVO POPERINGE B- BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE

22/03/2020

14:00

EVOCO COMINES A (+)- VC JONG KUURNE

28/03/2020

15:45

ROEPOVO POPERINGE B- DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B

28/03/2020

11:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C- VOLLEY HEUVELLAND A

28/03/2020

09:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE- VOLLEY HEUVELLAND B

29/03/2020

14:00

EVOCO COMINES B- EVOCO COMINES A (+)

29/03/2020

09:00

VC JONG KUURNE- KNACK ROESELARE D

18/04/2020

14:30

VOLLEY HEUVELLAND A- DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B

18/04/2020

15:00

KNACK ROESELARE D- EVOCO COMINES A (+)

18/04/2020

11:00

VOLLEY HEUVELLAND B- ROEPOVO POPERINGE B

18/04/2020

09:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE- VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C

19/04/2020

09:00

BALTI KORTRIJK- EVOCO COMINES B

25/04/2020

10:00

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B- BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE

25/04/2020

15:45

ROEPOVO POPERINGE B- VOLLEY HEUVELLAND A

25/04/2020

17:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C- VOLLEY HEUVELLAND B

26/04/2020

14:00

EVOCO COMINES B- KNACK ROESELARE D

26/04/2020

09:00

VC JONG KUURNE- BALTI KORTRIJK

Wedstrijden Beker U13

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

23/11/2019

15:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM - ELCKERLYC ZWEVEZELE

23/11/2019

18:30

OLVA BRUGGE - KNACK ROESELARE

23/11/2019

11:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - REMBERT TORHOUT HEREN

23/11/2019

11:00

VOLLEY HEUVELLAND - BALTI KORTRIJK

23/11/2019

09:00

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN - VOLLEY DE HAAN

23/11/2019

09:00

IZEGEMS VOLLEY TEAM - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

23/11/2019

16:00

VC PACKO ZEDELGEM - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

24/11/2019

09:00

VC JONG KUURNE - ROEPOVO POPERINGE

27/01/2020

20:00

Winnaar 8 - Winnaar 1

27/01/2020

20:00

Winnaar 7 - Winnaar 2

27/01/2020

20:00

Winnaar 6 - Winnaar 3

27/01/2020

20:00

Winnaar 5 - Winnaar 4

08/03/2020

00:00

Winnaar 12 - Winnaar 9

08/03/2020

00:00

Winnaar 11 - Winnaar 10

11/04/2020

14:00

Winnaar 14 - Winnaar 13

Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Cookies kunnen worden beheerd in uw browser of de apparaatinstellingen.