Home | Jeugd | U13 provinciaal

U13 provinciaal

Boven : Hannes Cardon (trainer/coach), Mauro Lips, Stephanie Ingels (ploegbegeleider), Benoit Naessens, Johny Engels

Onder : Iebe Vandeverre, Victor Degryse, Lander Lamote, Lucas Vandeputte, Jonas Wittouck, Bjarne Angillis

Ontbreekt : Wim Wittouck (trainer), Chris Angillis (ploegbegeleider)

Klassement

Rangschikking

WEDSTRIJDEN

SETS

#

W 3/0-3/1

W 3/2

V 3/0-3/1

V 3/2

Gewonnen

Verloren

PUNTEN

1

REMBERT TORHOUT HEREN A

5

5

15

15

2

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM

6

5

1

15

5

15

3

ELCKERLYC ZWEVEZELE A (+)

6

3

1

1

1

14

10

12

4

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE A

6

2

1

2

1

11

12

9

5

VC JONG KUURNE A

6

2

3

1

10

14

7

6

Par-Ky MENEN

5

2

3

7

9

6

7

KNACK ROESELARE

5

1

1

3

7

11

5

8

REMBERT TORHOUT HEREN B

6

1

1

4

6

15

5

9

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

5

4

1

6

15

1

Wedstrijden Competitie

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

16/09/2017

11:00

Par-Ky MENEN - REMBERT TORHOUT HEREN A

0 - 3

12/25

23/25

11/25

16/09/2017

11:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE A - ELCKERLYC ZWEVEZELE A (+)

3 - 2

22/25

28/26

8/25

25/20

15/5

16/09/2017

18:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM - VC JONG KUURNE A

3 - 1

25/20

21/25

25/11

25/19

17/09/2017

09:00

KNACK ROESELARE - REMBERT TORHOUT HEREN B

3 - 0

25/8

25/16

25/23

23/09/2017

09:30

ELCKERLYC ZWEVEZELE A (+) - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM

0 - 3

16/25

26/28

15/25

23/09/2017

15:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE A

1 - 3

25/22

19/25

12/25

18/25

23/09/2017

16:30

REMBERT TORHOUT HEREN A - KNACK ROESELARE

3 - 0

25/15

25/7

25/18

24/09/2017

09:00

VC JONG KUURNE A - Par-Ky MENEN

0 - 3

13/25

18/25

23/25

30/09/2017

09:00

KNACK ROESELARE - Par-Ky MENEN

0 - 3

23/25

16/25

14/25

30/09/2017

11:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE A - REMBERT TORHOUT HEREN B

2 - 3

31/33

26/24

14/25

25/20

13/15

30/09/2017

14:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

3 - 1

25/16

25/14

14/25

25/16

01/10/2017

09:00

VC JONG KUURNE A - ELCKERLYC ZWEVEZELE A (+)

1 - 3

25/22

21/25

25/27

13/25

07/10/2017

11:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE A - REMBERT TORHOUT HEREN A

0 - 3

11/25

11/25

9/25

07/10/2017

15:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - ELCKERLYC ZWEVEZELE A (+)

2 - 3

25/18

14/25

26/24

25/27

7/15

07/10/2017

18:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM - REMBERT TORHOUT HEREN B

3 - 0

25/15

25/19

25/17

08/10/2017

10:45

VC JONG KUURNE A - KNACK ROESELARE

2 - 3

24/26

25/21

19/25

25/17

8/15

14/10/2017

09:30

ELCKERLYC ZWEVEZELE A (+) - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

3 - 1

25/19

25/20

20/25

25/6

14/10/2017

14:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM

0 - 3

11/25

22/25

12/25

14/10/2017

16:30

REMBERT TORHOUT HEREN B - Par-Ky MENEN

3 - 1

26/24

17/25

25/14

25/21

15/10/2017

09:00

KNACK ROESELARE - VC JONG KUURNE A

1 - 3

22/25

19/25

25/15

10/25

15/10/2017

15:00

REMBERT TORHOUT HEREN A - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE A

3 - 0

25/7

25/9

25/19

21/10/2017

09:30

ELCKERLYC ZWEVEZELE A (+) - REMBERT TORHOUT HEREN B

3 - 0

25/20

25/15

25/18

21/10/2017

11:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE A - Par-Ky MENEN

3 - 0

25/13

25/23

25/18

21/10/2017

18:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM - REMBERT TORHOUT HEREN A

0 - 3

23/25

16/25

14/25

22/10/2017

09:00

VC JONG KUURNE A - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

3 - 1

25/12

18/25

25/14

25/22

28/10/2017

11:00

Par-Ky MENEN - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM

28/10/2017

14:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

28/10/2017

16:30

REMBERT TORHOUT HEREN A - ELCKERLYC ZWEVEZELE A (+)

29/10/2017

09:00

KNACK ROESELARE - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE A

04/11/2017

15:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - KNACK ROESELARE

04/11/2017

18:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE A

05/11/2017

09:00

VC JONG KUURNE A - REMBERT TORHOUT HEREN A

11/11/2017

11:00

Par-Ky MENEN - ELCKERLYC ZWEVEZELE A (+)

11/11/2017

15:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - REMBERT TORHOUT HEREN A

11/11/2017

18:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM - KNACK ROESELARE

12/11/2017

09:00

VC JONG KUURNE A - REMBERT TORHOUT HEREN B

18/11/2017

11:00

Par-Ky MENEN - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

18/11/2017

11:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE A - VC JONG KUURNE A

18/11/2017

11:00

KNACK ROESELARE - ELCKERLYC ZWEVEZELE A (+)

19/11/2017

10:30

REMBERT TORHOUT HEREN A - REMBERT TORHOUT HEREN B

02/12/2017

09:30

ELCKERLYC ZWEVEZELE A (+) - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE A

02/12/2017

14:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - KNACK ROESELARE

02/12/2017

16:30

REMBERT TORHOUT HEREN A - Par-Ky MENEN

03/12/2017

09:00

VC JONG KUURNE A - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM

09/12/2017

11:00

Par-Ky MENEN - VC JONG KUURNE A

09/12/2017

11:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE A - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

09/12/2017

18:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM - ELCKERLYC ZWEVEZELE A (+)

10/12/2017

09:00

KNACK ROESELARE - REMBERT TORHOUT HEREN A

16/12/2017

09:30

ELCKERLYC ZWEVEZELE A (+) - VC JONG KUURNE A

16/12/2017

10:00

Par-Ky MENEN - KNACK ROESELARE

16/12/2017

14:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE A

16/12/2017

15:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM

13/01/2018

11:00

Par-Ky MENEN - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE A

13/01/2018

14:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - ELCKERLYC ZWEVEZELE A (+)

13/01/2018

15:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - VC JONG KUURNE A

13/01/2018

16:30

REMBERT TORHOUT HEREN A - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM

20/01/2018

09:30

ELCKERLYC ZWEVEZELE A (+) - REMBERT TORHOUT HEREN A

20/01/2018

11:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE A - KNACK ROESELARE

20/01/2018

15:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - REMBERT TORHOUT HEREN B

20/01/2018

18:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM - Par-Ky MENEN

27/01/2018

09:30

ELCKERLYC ZWEVEZELE A (+) - Par-Ky MENEN

27/01/2018

14:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - VC JONG KUURNE A

27/01/2018

16:30

REMBERT TORHOUT HEREN A - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

28/01/2018

09:00

KNACK ROESELARE - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM

03/02/2018

09:30

ELCKERLYC ZWEVEZELE A (+) - KNACK ROESELARE

03/02/2018

14:00

REMBERT TORHOUT HEREN B - REMBERT TORHOUT HEREN A

03/02/2018

15:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - Par-Ky MENEN

04/02/2018

09:00

VC JONG KUURNE A - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE A

10/02/2018

11:00

Par-Ky MENEN - REMBERT TORHOUT HEREN B

10/02/2018

11:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE A - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM

10/02/2018

16:30

REMBERT TORHOUT HEREN A - VC JONG KUURNE A

11/02/2018

09:00

KNACK ROESELARE - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

Wedstrijden Beker

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

30/11/-0001

09:30

ELCKERLYC ZWEVEZELE - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE

30/11/-0001

11:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - PERVOL RUISELEDE

30/11/-0001

14:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER - HYACINTEN HEUVELLAND

30/11/-0001

14:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM - KNACK ROESELARE

30/11/-0001

14:00

REMBERT TORHOUT HEREN - VC JONG KUURNE

30/11/-0001

15:30

OOIVO OOIGEM - HERMES VOLLEY OOSTENDE

30/11/-0001

15:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - VC PACKO ZEDELGEM

30/11/-0001

16:00

VC DE BEERLANDERS BEERNEM - Par-Ky MENEN

Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Cookies kunnen worden beheerd in uw browser of de apparaatinstellingen.