Klassement

Rangschikking

WEDSTRIJDEN

SETS

#

W 3/0-3/1

W 3/2

V 3/0-3/1

V 3/2

Gewonnen

Verloren

PUNTEN

1

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B

22

18

2

2

64

15

60

2

KNACK ROESELARE B

22

18

1

1

2

61

13

58

3

HYACINTEN HEUVELLAND A *

22

12

4

5

1

52

28

45

4

VOLLEYBALTEAM LENDELEDE B

22

10

4

5

3

51

34

41

5

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) ( + )

22

10

4

7

1

48

34

39

6

EVOCO COMINES ( + )

22

10

7

5

43

41

35

7

VC JONG KUURNE B

22

11

10

1

38

38

34

8

VBC DOSKOM MOORSLEDE

22

9

2

8

3

41

43

34

9

VC JONG KUURNE A

22

6

3

12

1

35

47

25

10

PREFAXIS MENEN B

22

5

1

15

1

27

52

18

11

ROEPOVO POPERINGE C *

22

1

1

19

1

11

62

6

12

VT WERVIK GELUWE *

22

21

1

2

66

Wedstrijden

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

17/09/2016

09:00

PREFAXIS MENEN B - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B

1 - 3

18/25

20/25

25/22

15/25

17/09/2016

11:00

KNACK ROESELARE B - VOLLEYBALTEAM LENDELEDE B

3 - 0

25/10

25/11

25/16

17/09/2016

11:00

VBC DOSKOM MOORSLEDE - VC JONG KUURNE A

2 - 3

20/25

25/5

19/25

25/22

4/15

18/09/2016

11:00

VT WERVIK GELUWE * - ROEPOVO POPERINGE C *

2 - 3

25/17

15/25

25/21

8/25

12/15

18/09/2016

10:45

VC JONG KUURNE B - HYACINTEN HEUVELLAND A *

3 - 0

25/17

25/19

25/13

01/10/2016

15:15

ROEPOVO POPERINGE C * - KNACK ROESELARE B

0 - 3

11/25

5/25

15/25

01/10/2016

09:00

HYACINTEN HEUVELLAND A * - VT WERVIK GELUWE *

3 - 0

25/7

25/6

25/13

01/10/2016

09:00

VOLLEYBALTEAM LENDELEDE B - VBC DOSKOM MOORSLEDE

3 - 0

25/19

25/21

25/21

02/10/2016

09:00

VC JONG KUURNE A - VC JONG KUURNE B

1 - 3

27/25

20/25

20/25

18/25

02/10/2016

14:00

EVOCO COMINES ( + ) - PREFAXIS MENEN B

3 - 1

25/14

25/12

14/25

25/13

08/10/2016

14:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B - EVOCO COMINES ( + )

3 - 0

25/13

25/9

25/34

08/10/2016

09:00

HYACINTEN HEUVELLAND A * - VOLLEYBALTEAM LENDELEDE B

3 - 0

25/19

25/16

25/23

08/10/2016

09:00

PREFAXIS MENEN B - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) ( + )

0 - 3

23/25

6/25

19/25

08/10/2016

11:00

KNACK ROESELARE B - VC JONG KUURNE A

3 - 0

25/12

25/10

25/15

08/10/2016

11:00

VBC DOSKOM MOORSLEDE - ROEPOVO POPERINGE C *

3 - 1

19/25

25/9

25/15

25/8

09/10/2016

11:00

VT WERVIK GELUWE * - VC JONG KUURNE B

0 - 3

10/25

5/2513

25/

15/10/2016

09:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) ( + ) - HYACINTEN HEUVELLAND A *

3 - 0

25/14

25/22

25/16

15/10/2016

15:15

ROEPOVO POPERINGE C * - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B

0 - 3

15/25

11/25

14/25

16/10/2016

10:45

VC JONG KUURNE B - KNACK ROESELARE B

0 - 3

23/25

16/25

16/25

16/10/2016

09:00

VC JONG KUURNE A - VT WERVIK GELUWE *

3 - 0

25/9

25/8

25/6

16/10/2016

14:00

EVOCO COMINES ( + ) - VBC DOSKOM MOORSLEDE

1 - 3

19/25

19/25

25/14

18/25

29/10/2016

14:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B - VOLLEYBALTEAM LENDELEDE B

3 - 2

25/5

25/20

24/26

15/25

15/6

29/10/2016

09:00

HYACINTEN HEUVELLAND A * - VC JONG KUURNE A

3 - 0

25/23

25/15

25/21

29/10/2016

09:00

PREFAXIS MENEN B - ROEPOVO POPERINGE C *

3 - 0

25/10

25/9

25/18

29/10/2016

11:00

VBC DOSKOM MOORSLEDE - KNACK ROESELARE B

2 - 3

25/19

19/25

25/23

24/26

5/15

29/10/2016

09:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) ( + ) - EVOCO COMINES ( + )

1 - 3

25/20

25/27

28/30

24/26

05/11/2016

09:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) ( + ) - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B

0 - 3

16/25

13/25

23/25

05/11/2016

15:15

ROEPOVO POPERINGE C * - HYACINTEN HEUVELLAND A *

0 - 3

14/25

14/25

15/25

05/11/2016

11:00

KNACK ROESELARE B - VT WERVIK GELUWE *

3 - 0

25/10

25/14

25/9

05/11/2016

09:00

VOLLEYBALTEAM LENDELEDE B - PREFAXIS MENEN B

3 - 0

25/10

25/17

25/17

06/11/2016

10:45

VC JONG KUURNE B - VBC DOSKOM MOORSLEDE

1 - 3

16/25

26/24

15/25

19/25

12/11/2016

09:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) ( + ) - VOLLEYBALTEAM LENDELEDE B

1 - 3

25/16

20/25

18/25

17/25

12/11/2016

14:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B - VC JONG KUURNE A

3 - 1

23/25

25/16

25/12

25/10

12/11/2016

10:00

PREFAXIS MENEN B - KNACK ROESELARE B

0 - 3

9/25

21/25

11/25

12/11/2016

11:00

VBC DOSKOM MOORSLEDE - HYACINTEN HEUVELLAND A *

0 - 3

15/25

11/25

14/25

13/11/2016

14:00

EVOCO COMINES ( + ) - ROEPOVO POPERINGE C *

3 - 1

25/20

25/18

14/25

25/18

19/11/2016

15:15

ROEPOVO POPERINGE C * - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) ( + )

0 - 3

10/25

23/25

13/25

19/11/2016

09:00

HYACINTEN HEUVELLAND A * - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B

3 - 2

25/16

20/25

25/16

22/25

17/15

19/11/2016

09:00

VOLLEYBALTEAM LENDELEDE B - EVOCO COMINES ( + )

1 - 3

25/22

22/25

22/25

25/27

20/11/2016

11:00

VT WERVIK GELUWE * - VBC DOSKOM MOORSLEDE

0 - 3

5/25

3/25

11/25

20/11/2016

10:45

VC JONG KUURNE B - PREFAXIS MENEN B

3 - 1

25/12

18/25

25/10

25/16

26/11/2016

09:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) ( + ) - VC JONG KUURNE A

3 - 0

25/7

25/18

26/24

26/11/2016

11:00

PREFAXIS MENEN B - HYACINTEN HEUVELLAND A *

0 - 3

19/25

23/25

19/25

26/11/2016

09:00

VOLLEYBALTEAM LENDELEDE B - VT WERVIK GELUWE *

3 - 0

25/5

25/14

25/13

27/11/2016

14:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B - VC JONG KUURNE B

3 - 0

27/25

25/21

25/20

27/11/2016

14:00

EVOCO COMINES ( + ) - KNACK ROESELARE B

1 - 3

15/25

25/16

17/25

14/25

03/12/2016

15:15

ROEPOVO POPERINGE C * - VOLLEYBALTEAM LENDELEDE B

0 - 3

21/25

16/25

14/25

03/12/2016

11:00

VBC DOSKOM MOORSLEDE - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B

1 - 3

13/25

10/25

28/26

15/25

04/12/2016

11:00

VT WERVIK GELUWE * - PREFAXIS MENEN B

0 - 3

10/25

16/25

12/25

04/12/2016

10:45

VC JONG KUURNE B - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) ( + )

1 - 3

16/25

25/18

17/25

24/26

04/12/2016

09:00

VC JONG KUURNE A - EVOCO COMINES ( + )

3 - 1

25/22

23/25

25/21

25/18

10/12/2016

09:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) ( + ) - KNACK ROESELARE B

0 - 3

22/25

15/25

10/25

10/12/2016

14:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B - VT WERVIK GELUWE *

3 - 0

25/0

25/0

25/0

10/12/2016

09:00

PREFAXIS MENEN B - VC JONG KUURNE A

3 - 1

25/17

17/25

25/18

25/21

10/12/2016

09:00

VOLLEYBALTEAM LENDELEDE B - VC JONG KUURNE B

3 - 1

21/25

25/18

25/21

26/24

11/12/2016

14:00

EVOCO COMINES ( + ) - HYACINTEN HEUVELLAND A *

2 - 3

25/14

17/25

23/25

25/14

17/19

17/12/2016

11:00

KNACK ROESELARE B - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B

0 - 3

16/25

23/25

19/25

17/12/2016

11:00

VBC DOSKOM MOORSLEDE - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) ( + )

2 - 3

10/25

15/25

25/18

25/21

12/15

18/12/2016

11:00

VT WERVIK GELUWE * - EVOCO COMINES ( + )

0 - 3

10/25

8/25

10/25

18/12/2016

10:45

VC JONG KUURNE B - ROEPOVO POPERINGE C *

3 - 0

25/15

25/16

25/16

18/12/2016

09:00

VC JONG KUURNE A - VOLLEYBALTEAM LENDELEDE B

3 - 2

25/13

16/25

26/24

13/25

15/13

07/01/2017

09:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) ( + ) - VT WERVIK GELUWE *

3 - 0

25/12

25/14

25/12

07/01/2017

15:15

ROEPOVO POPERINGE C * - VC JONG KUURNE A

0 - 3

13/25

14/25

13/25

07/01/2017

09:00

HYACINTEN HEUVELLAND A * - KNACK ROESELARE B

1 - 3

15/25

13/25

25/18

18/25

08/01/2017

11:00

VBC DOSKOM MOORSLEDE - PREFAXIS MENEN B

3 - 1

25/13

25/18

22/25

25/15

14/01/2017

15:15

ROEPOVO POPERINGE C * - VT WERVIK GELUWE *

3 - 0

25/20

25/22

25/19

14/01/2017

09:00

HYACINTEN HEUVELLAND A * - VC JONG KUURNE B

3 - 0

25/16

25/13

25/20

14/01/2017

09:00

VOLLEYBALTEAM LENDELEDE B - KNACK ROESELARE B

3 - 2

13/25

25/17

10/25

25/16

20/18

15/01/2017

14:00

EVOCO COMINES ( + ) - VC JONG KUURNE B

0 - 3

20/25

20/25

22/25

15/01/2017

14:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B - PREFAXIS MENEN B

3 - 0

25/13

25/6

25/13

15/01/2017

09:00

VC JONG KUURNE A - VBC DOSKOM MOORSLEDE

3 - 1

25/19

25/14

13/25

25/23

21/01/2017

11:00

KNACK ROESELARE B - ROEPOVO POPERINGE C *

3 - 0

25/8

25/6

25/11

21/01/2017

09:00

PREFAXIS MENEN B - EVOCO COMINES ( + )

0 - 3

24/26

16/25

11/25

21/01/2017

11:00

VBC DOSKOM MOORSLEDE - VOLLEYBALTEAM LENDELEDE B

3 - 2

19/25

25/9

25/22

23/25

15/10

22/01/2017

11:00

VT WERVIK GELUWE * - HYACINTEN HEUVELLAND A *

0 - 3

15/25

16/25

9/25

22/01/2017

10:45

VC JONG KUURNE B - VC JONG KUURNE A

3 - 1

18/25

25/14

25/18

25/23

28/01/2017

09:00

VOLLEYBALTEAM LENDELEDE B - HYACINTEN HEUVELLAND A *

3 - 2

25/19

22/25

25/20

17/25

15/12

28/01/2017

09:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) ( + ) - PREFAXIS MENEN B

3 - 0

25/21

25/21

25/11

28/01/2017

15:15

ROEPOVO POPERINGE C * - VBC DOSKOM MOORSLEDE

0 - 3

13/25

12/25

12/25

29/01/2017

10:45

VC JONG KUURNE B - VT WERVIK GELUWE *

3 - 0

25/8

25/12

25/12

29/01/2017

14:00

EVOCO COMINES ( + ) - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B

0 - 3

7/25

7/25

12/25

29/01/2017

09:00

VC JONG KUURNE A - KNACK ROESELARE B

0 - 3

17/25

11/25

19/25

04/02/2017

09:00

HYACINTEN HEUVELLAND A * - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) ( + )

3 - 1

25/18

23/25

25/22

28/26

04/02/2017

14:30

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B - ROEPOVO POPERINGE C *

3 - 0

25/10

25/13

25/9

04/02/2017

11:00

KNACK ROESELARE B - VC JONG KUURNE B

3 - 0

25/9

25/22

25/12

04/02/2017

11:00

VBC DOSKOM MOORSLEDE - EVOCO COMINES ( + )

3 - 2

8/25

25/15

25/7

7/25

15/7

05/02/2017

11:00

VT WERVIK GELUWE * - VC JONG KUURNE A

0 - 3

16/25

9/25

12/25

11/02/2017

11:00

VBC DOSKOM MOORSLEDE - VC JONG KUURNE B

0 - 3

16/25

9/25

5/25

18/02/2017

09:00

VOLLEYBALTEAM LENDELEDE B - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B

1 - 3

14/25

16/25

25/23

20/25

18/02/2017

15:15

ROEPOVO POPERINGE C * - PREFAXIS MENEN B

2 - 3

10/25

25/16

21/25

26/24

11/15

18/02/2017

11:00

KNACK ROESELARE B - VBC DOSKOM MOORSLEDE

3 - 0

25/10

25/5

25/12

19/02/2017

14:00

EVOCO COMINES ( + ) - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) ( + )

2 - 3

26/24

25/20

17/25

15/25

14/16

19/02/2017

09:00

VC JONG KUURNE A - HYACINTEN HEUVELLAND A *

2 - 3

14/25

25/14

27/25

22/25

10/15

25/02/2017

09:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) ( + )

2 - 3

25/16

24/26

25/17

21/25

9/15

25/02/2017

09:00

HYACINTEN HEUVELLAND A * - ROEPOVO POPERINGE C *

3 - 0

25/20

25/17

25/6

25/02/2017

09:00

PREFAXIS MENEN B - VOLLEYBALTEAM LENDELEDE B

3 - 1

25/22

16/25

25/21

25/14

25/02/2017

10:00

EVOCO COMINES ( + ) - VC JONG KUURNE A

3 - 1

25/13

25/17

19/25

25/14

26/02/2017

11:00

VT WERVIK GELUWE * - KNACK ROESELARE B

0 - 3

10/25

10/25

5/25

04/03/2017

09:00

VOLLEYBALTEAM LENDELEDE B - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) ( + )

3 - 2

25/17

16/25

25/13

23/25

15/13

04/03/2017

11:00

KNACK ROESELARE B - PREFAXIS MENEN B

3 - 0

25/17

25/18

25/15

04/03/2017

13:00

ROEPOVO POPERINGE C * - EVOCO COMINES ( + )

0 - 3

16/25

19/25

18/25

04/03/2017

10:30

HYACINTEN HEUVELLAND A * - VBC DOSKOM MOORSLEDE

3 - 0

25/16

25/19

25/15

05/03/2017

09:00

VC JONG KUURNE A - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B

0 - 3

21/25

9/25

11/25

11/03/2017

11:00

VBC DOSKOM MOORSLEDE - VT WERVIK GELUWE *

3 - 0

25/8

25/18

25/12

11/03/2017

09:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) ( + ) - ROEPOVO POPERINGE C *

3 - 0

25/15

25/14

25/15

11/03/2017

09:00

PREFAXIS MENEN B - VC JONG KUURNE B

1 - 3

20/25

16/25

25/19

15/25

12/03/2017

14:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B - HYACINTEN HEUVELLAND A *

3 - 1

25/23

12/25

25/17

25/19

12/03/2017

14:00

EVOCO COMINES ( + ) - VOLLEYBALTEAM LENDELEDE B

2 - 3

15/25

25/22

20/25

25/11

9/15

18/03/2017

09:00

HYACINTEN HEUVELLAND A * - PREFAXIS MENEN B

3 - 1

25/20

25/27

25/16

25/23

18/03/2017

11:00

KNACK ROESELARE B - EVOCO COMINES ( + )

3 - 0

25/19

25/23

25/12

19/03/2017

09:00

VC JONG KUURNE A - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) ( + )

1 - 3

11/25

27/29

25/19

13/25

19/03/2017

10:45

VC JONG KUURNE B - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B

0 - 3

19/25

18/25

16/25

19/03/2017

11:00

VT WERVIK GELUWE * - VOLLEYBALTEAM LENDELEDE B

0 - 3

14/25

9/25

14/25

25/03/2017

09:00

PREFAXIS MENEN B - VT WERVIK GELUWE *

3 - 0

25/4

25/9

25/7

25/03/2017

09:00

VOLLEYBALTEAM LENDELEDE B - ROEPOVO POPERINGE C *

3 - 0

25/16

25/10

25/20

25/03/2017

09:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) ( + ) - VC JONG KUURNE B

3 - 2

25/18

22/25

22/25

25/15

15/11

26/03/2017

09:00

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B - VBC DOSKOM MOORSLEDE

3 - 0

25/11

25/11

25/11

26/03/2017

11:00

KNACK ROESELARE B - HYACINTEN HEUVELLAND A *

3 - 0

25/23

25/13

25/23

01/04/2017

11:00

KNACK ROESELARE B - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) ( + )

3 - 0

25/14

25/19

25/17

01/04/2017

09:00

HYACINTEN HEUVELLAND A * - EVOCO COMINES ( + )

3 - 2

25/17

20/25

25/18

21/25

15/8

02/04/2017

11:00

VT WERVIK GELUWE * - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B

0 - 3

6/25

9/25

7/25

02/04/2017

09:00

VC JONG KUURNE A - PREFAXIS MENEN B

3 - 2

23/25

25/14

14/25

25/22

21/19

02/04/2017

10:45

VC JONG KUURNE B - VOLLEYBALTEAM LENDELEDE B

0 - 3

24/26

17/25

17/25

08/04/2017

15:15

ROEPOVO POPERINGE C * - VC JONG KUURNE B

1 - 3

6/25

25/18

7/25

25/27

08/04/2017

09:00

VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) ( + ) - VBC DOSKOM MOORSLEDE

1 - 3

20/25

22/25

25/14

19/25

09/04/2017

14:00

EVOCO COMINES ( + ) - VT WERVIK GELUWE *

3 - 0

25/0

25/0

25/0

21/04/2017

18:45

VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B - KNACK ROESELARE B

3 - 2

17/25

20/25

25/14

25/22

15/10

22/04/2017

09:00

VOLLEYBALTEAM LENDELEDE B - VC JONG KUURNE A

3 - 0

25/10

25/11

25/8

22/04/2017

09:00

PREFAXIS MENEN B - VBC DOSKOM MOORSLEDE

1 - 3

21/25

15/25

25/23

20/25

23/04/2017

11:00

VT WERVIK GELUWE * - VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) ( + )

0 - 3

9/25

6/25

14/25

23/04/2017

09:00

VC JONG KUURNE A - ROEPOVO POPERINGE C *

3 - 0

25/18

25/13

25/19

23/04/2017

10:45

VC JONG KUURNE B - EVOCO COMINES ( + )

0 - 3

18/25

16/25

23/25

Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Cookies kunnen worden beheerd in uw browser of de apparaatinstellingen.