Home | Jeugd | U15 B provinciaal

U15 B provinciaal

Boven : Matthias Delaere (trainer/coach), Henri Vantomme, Mathys Naessens, Bavo Rapol, Niels Vande Velde, Pieter Anseeuw, Chris Angillis (ploegbegeleider), Rob Rapol (ploegbegeleider).

Onder : Jef Vanneste, Yentl Angillis, Pepijn Vanhecke, Nathan Inghelbrecht, Xander Wyckstandt, Kaat Bothuyne (trainster).

Klassement

Rangschikking

WEDSTRIJDEN

SETS

#

W 3/0-3/1

W 3/2

V 3/0-3/1

V 3/2

Gewonnen

Verloren

PUNTEN

1

REMBERT TORHOUT HEREN

9

9

27

27

2

OLVA BRUGGE

8

6

1

1

21

5

20

3

KNACK ROESELARE B

9

6

2

1

20

10

19

4

VC APOLLO KOEKELARE (SGP)

9

2

4

3

13

22

9

5

VC PACKO ZEDELGEM (+)

8

2

1

5

9

17

8

6

VOLLEY BREDENE A (SGP)

9

2

7

6

25

4

7

VOLLEY BREDENE B

8

1

7

4

21

3

Wedstrijden

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

09/09/2017

11:00

VC PACKO ZEDELGEM (+) - OLVA BRUGGE

0 - 3

19/25

8/25

21/25

16/09/2017

17:30

VOLLEY BREDENE A (SGP) - VC APOLLO KOEKELARE (SGP)

3 - 2

25/16

25/21

20/25

16/25

15/11

17/09/2017

11:00

KNACK ROESELARE B - REMBERT TORHOUT HEREN

0 - 3

22/25

7/25

11/25

23/09/2017

11:00

VC PACKO ZEDELGEM (+) - KNACK ROESELARE B

0 - 3

18/25

15/25

16/25

23/09/2017

14:00

REMBERT TORHOUT HEREN - VOLLEY BREDENE A (SGP)

3 - 0

25/7

25/10

25/11

23/09/2017

14:30

VC APOLLO KOEKELARE (SGP) - VOLLEY BREDENE B

3 - 0

25/14

25/21

25/08

30/09/2017

11:00

KNACK ROESELARE B - VOLLEY BREDENE A (SGP)

3 - 0

25/15

25/15

25/7

30/09/2017

16:30

OLVA BRUGGE - VC APOLLO KOEKELARE (SGP)

3 - 0

25/10

25/18

25/18

01/10/2017

09:00

VOLLEY BREDENE B - REMBERT TORHOUT HEREN

0 - 3

11/25

14/25

12/25

14/10/2017

10:45

VC APOLLO KOEKELARE (SGP) - VC PACKO ZEDELGEM (+)

2 - 3

26/28

25/22

25/21

17/25

13/15

14/10/2017

14:00

REMBERT TORHOUT HEREN - OLVA BRUGGE

3 - 0

25/18

25/9

26/24

14/10/2017

15:30

VOLLEY BREDENE A (SGP) - VOLLEY BREDENE B

0 - 3

23/25

16/25

13/25

21/10/2017

11:00

VC PACKO ZEDELGEM (+) - REMBERT TORHOUT HEREN

0 - 3

11/25

16/25

19/25

21/10/2017

16:30

OLVA BRUGGE - VOLLEY BREDENE A (SGP)

3 - 0

25/14

25/19

25/15

22/10/2017

09:00

VOLLEY BREDENE B - KNACK ROESELARE B

0 - 3

9/25

9/25

10/25

28/10/2017

15:30

VOLLEY BREDENE A (SGP) - VC PACKO ZEDELGEM (+)

0 - 3

23/25

19/25

18/25

29/10/2017

09:00

VOLLEY BREDENE B - OLVA BRUGGE

0 - 3

14/25

11/25

10/25

29/10/2017

11:00

KNACK ROESELARE B - VC APOLLO KOEKELARE (SGP)

3 - 1

25/14

25/20

22/25

25/16

04/11/2017

11:00

VC PACKO ZEDELGEM (+) - VOLLEY BREDENE B

3 - 0

25/9

25/17

25/10

11/11/2017

10:45

VC APOLLO KOEKELARE (SGP) - REMBERT TORHOUT HEREN

0 - 3

13/25

13/25

16/25

12/11/2017

11:00

KNACK ROESELARE B - OLVA BRUGGE

2 - 3

23/25

25/19

25/21

20/25

9/15

18/11/2017

14:00

REMBERT TORHOUT HEREN - KNACK ROESELARE B

3 - 0

25/18

25/9

25/14

18/11/2017

14:30

VC APOLLO KOEKELARE (SGP) - VOLLEY BREDENE A (SGP)

2 - 3

25/16

26/24

23/25

17/25

12/15

18/11/2017

16:30

OLVA BRUGGE - VC PACKO ZEDELGEM (+)

3 - 0

25/10

25/10

25/16

02/12/2017

15:30

VOLLEY BREDENE A (SGP) - REMBERT TORHOUT HEREN

0 - 3

11/25

20/25

26/28

03/12/2017

09:00

VOLLEY BREDENE B - VC APOLLO KOEKELARE (SGP)

1 - 3

12/25

17/25

27/25

17/25

03/12/2017

11:00

KNACK ROESELARE B - VC PACKO ZEDELGEM (+)

3 - 0

25/15

25/15

25/10

09/12/2017

10:45

VC APOLLO KOEKELARE (SGP) - OLVA BRUGGE

0 - 3

23/25

10/25

13/25

09/12/2017

14:00

REMBERT TORHOUT HEREN - VOLLEY BREDENE B

3 - 0

25/9

25/11

25/13

09/12/2017

15:30

VOLLEY BREDENE A (SGP) - KNACK ROESELARE B

0 - 3

17/25

13/25

10/25

16/12/2017

11:00

VC PACKO ZEDELGEM (+) - VC APOLLO KOEKELARE (SGP)

16/12/2017

16:30

OLVA BRUGGE - REMBERT TORHOUT HEREN

17/12/2017

09:00

VOLLEY BREDENE B - VOLLEY BREDENE A (SGP)

13/01/2018

14:00

REMBERT TORHOUT HEREN - VC PACKO ZEDELGEM (+)

13/01/2018

15:30

VOLLEY BREDENE A (SGP) - OLVA BRUGGE

14/01/2018

11:00

KNACK ROESELARE B - VOLLEY BREDENE B

20/01/2018

10:45

VC APOLLO KOEKELARE (SGP) - KNACK ROESELARE B

20/01/2018

11:00

VC PACKO ZEDELGEM (+) - VOLLEY BREDENE A (SGP)

20/01/2018

16:30

OLVA BRUGGE - VOLLEY BREDENE B

27/01/2018

14:00

REMBERT TORHOUT HEREN - VC APOLLO KOEKELARE (SGP)

27/01/2018

14:30

OLVA BRUGGE - KNACK ROESELARE B

28/01/2018

09:00

VOLLEY BREDENE B - VC PACKO ZEDELGEM (+)

Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Cookies kunnen worden beheerd in uw browser of de apparaatinstellingen.