Rangschikking

WEDSTRIJDEN

SETS

#

W 3/0-3/1

W 3/2

V 3/0-3/1

V 3/2

Gewonnen

Verloren

PUNTEN

1

BDO HAASRODE LEUVEN A

2

CARUUR VOLLEY GENT

3

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN

4

KNACK ROESELARE A

5

LINDEMANS AALST

6

TECTUM ACHEL

7

VBC WAREMME

8

VC GREENYARD MAASEIK

Wedstrijden Competitie

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

15/09/2018

10:00

PAR-KY MENEN B - OLVA BRUGGE

0 - 3

13/25

24/26

24/26

15/09/2018

13:00

VOLLEY BREDENE (+) - ROEPOVO POPERINGE

0 - 3

20/25

25/27

15/25

15/09/2018

15:00

KNACK ROESELARE C - VC JONG KUURNE

0 - 3

16/25

17/25

17/25

22/09/2018

13:30

VOLLEY BREDENE (+) - OLVA BRUGGE

0 - 3

8/25

13/25

16/25

22/09/2018

15:00

KNACK ROESELARE C - PAR-KY MENEN B

3 - 0

25/22

25/17

25/20

23/09/2018

10:45

VC JONG KUURNE - ROEPOVO POPERINGE

0 - 3

16/25

19/25

23/25

29/09/2018

11:00

PAR-KY MENEN B - ROEPOVO POPERINGE

0 - 3

15/25

18/25

15/25

29/09/2018

16:30

OLVA BRUGGE - KNACK ROESELARE C

3 - 0

25/17

25/15

25/17

30/09/2018

10:45

VC JONG KUURNE - VOLLEY BREDENE (+)

3 - 1

25/14

25/19

25/27

25/16

06/10/2018

11:00

PAR-KY MENEN B - VC JONG KUURNE

0 - 3

20/25

17/25

16/25

06/10/2018

13:30

VOLLEY BREDENE (+) - KNACK ROESELARE C

3 - 1

17/25

25/20

25/18

25/21

06/10/2018

14:30

ROEPOVO POPERINGE - OLVA BRUGGE

3 - 2

25/22

20/25

17/25

27/25

15/6

13/10/2018

16:30

OLVA BRUGGE - VC JONG KUURNE

3 - 0

25/11

25/11

25/20

27/10/2018

13:30

VOLLEY BREDENE (+) - PAR-KY MENEN B

3 - 1

23/25

25/20

25/11

25/23

27/10/2018

15:30

ROEPOVO POPERINGE - KNACK ROESELARE C

3 - 0

25/10

25/18

25/20

03/11/2018

10:00

PAR-KY MENEN B - OLVA BRUGGE

1 - 3

12/25

10/25

25/20

21/25

03/11/2018

14:30

ROEPOVO POPERINGE - VOLLEY BREDENE (+)

3 - 0

25/9

25/13

25/9

04/11/2018

10:45

VC JONG KUURNE - KNACK ROESELARE C

3 - 0

25/23

25/15

25/14

10/11/2018

09:00

PAR-KY MENEN B - KNACK ROESELARE C

3 - 2

28/26

22/25

25/22

22/25

15/10

10/11/2018

15:30

ROEPOVO POPERINGE - VC JONG KUURNE

3 - 0

25/20

25/23

25/15

10/11/2018

16:30

OLVA BRUGGE - VOLLEY BREDENE (+)

3 - 0

25/19

25/19

26/24

17/11/2018

13:30

ROEPOVO POPERINGE - PAR-KY MENEN B

3 - 0

25/20

25/13

25/15

17/11/2018

15:00

KNACK ROESELARE C - OLVA BRUGGE

0 - 3

17/25

17/25

15/25

18/11/2018

11:00

VOLLEY BREDENE (+) - VC JONG KUURNE

0 - 3

21/25

13/25

22/25

01/12/2018

15:00

KNACK ROESELARE C - VOLLEY BREDENE (+)

1 - 3

12/25

21/25

28/26

17/25

01/12/2018

16:30

OLVA BRUGGE - ROEPOVO POPERINGE

3 - 2

23/25

16/25

25/17

25/19

15/10

02/12/2018

10:45

VC JONG KUURNE - PAR-KY MENEN B

3 - 0

25/12

26/24

25/21

08/12/2018

11:00

PAR-KY MENEN B - VOLLEY BREDENE (+)

3 - 1

25/18

25/20

23/25

25/15

08/12/2018

15:00

KNACK ROESELARE C - ROEPOVO POPERINGE

1 - 3

12/25

25/22

8/25

13/25

09/12/2018

10:45

VC JONG KUURNE - OLVA BRUGGE

3 - 2

25/17

25/19

14/25

21/25

15/9

12/01/2019

15:00

KNACK ROESELARE C - VC JONG KUURNE

1 - 3

25/22

15/25

21/25

17/25

12/01/2019

15:30

ROEPOVO POPERINGE - VOLLEY BREDENE (+)

3 - 0

25/8

25/10

25/14

12/01/2019

16:00

OLVA BRUGGE - PAR-KY MENEN B

3 - 0

25/15

25/18

25/13

19/01/2019

13:00

VOLLEY BREDENE (+) - OLVA BRUGGE

0 - 3

18/25

13/25

24/26

19/01/2019

15:00

KNACK ROESELARE C - PAR-KY MENEN B

0 - 3

21/25

23/25

24/26

20/01/2019

10:45

VC JONG KUURNE - ROEPOVO POPERINGE

0 - 3

19/25

16/25

17/25

26/01/2019

11:00

PAR-KY MENEN B - ROEPOVO POPERINGE

1 - 3

19/25

25/20

23/25

12/25

26/01/2019

16:00

OLVA BRUGGE - KNACK ROESELARE C

3 - 1

25/10

19/25

25/15

25/10

27/01/2019

10:45

VC JONG KUURNE - VOLLEY BREDENE (+)

3 - 2

19/25

22/25

25/13

25/11

15/8

02/02/2019

11:00

PAR-KY MENEN B - VC JONG KUURNE

3 - 2

16/25

25/18

25/21

10/25

15/12

02/02/2019

15:30

ROEPOVO POPERINGE - OLVA BRUGGE

1 - 3

23/25

21/25

25/9

26/28

03/02/2019

16:00

VOLLEY BREDENE (+) - KNACK ROESELARE C

3 - 1

25/21

16/25

25/21

25/23

09/02/2019

16:30

OLVA BRUGGE - VOLLEY BREDENE (+)

3 - 0

25/12

25/12

25/19

16/02/2019

16:30

OLVA BRUGGE - VC JONG KUURNE

3 - 0

25/13

25/15

25/15

17/02/2019

11:00

VOLLEY BREDENE (+) - PAR-KY MENEN B

3 - 1

25/19

25/19

20/25

25/12

17/02/2019

13:00

KNACK ROESELARE C - ROEPOVO POPERINGE

1 - 3

19/25

18/25

25/22

21/25

23/02/2019

13:30

VOLLEY BREDENE (+) - ROEPOVO POPERINGE

0 - 3

20/25

28/30

17/25

23/02/2019

16:30

OLVA BRUGGE - PAR-KY MENEN B

3 - 0

25/19

25/20

25/13

24/02/2019

10:45

VC JONG KUURNE - KNACK ROESELARE C

3 - 0

25/7

25/12

25/13

16/03/2019

11:00

PAR-KY MENEN B - KNACK ROESELARE C

3 - 0

26/24

25/19

27/25

16/03/2019

15:30

ROEPOVO POPERINGE - VC JONG KUURNE

3 - 0

25/6

25/11

25/10

23/03/2019

13:30

VOLLEY BREDENE (+) - VC JONG KUURNE

3 - 1

25/23

25/19

24/26

25/17

23/03/2019

15:00

KNACK ROESELARE C - OLVA BRUGGE

0 - 3

12/25

18/25

19/25

23/03/2019

15:30

ROEPOVO POPERINGE - PAR-KY MENEN B

3 - 0

25/13

26/24

25/11

30/03/2019

15:00

KNACK ROESELARE C - VOLLEY BREDENE (+)

3 - 1

25/17

22/25

25/16

25/20

30/03/2019

16:30

OLVA BRUGGE - ROEPOVO POPERINGE

3 - 0

25/22

25/19

25/18

31/03/2019

10:45

VC JONG KUURNE - PAR-KY MENEN B

3 - 0

25/22

25/22

25/22

06/04/2019

11:00

PAR-KY MENEN B - VOLLEY BREDENE (+)

2 - 3

17/25

25/23

25/17

15/25

6/15

06/04/2019

15:30

ROEPOVO POPERINGE - KNACK ROESELARE C

3 - 0

25/16

25/19

25/15

07/04/2019

10:45

VC JONG KUURNE - OLVA BRUGGE

1 - 3

8/25

25/23

20/25

18/25

28/09/2019

14:00

PERVOL RUISELEDE - SMASH.CL.INGELMUNSTER

28/09/2019

14:30

VOLLEY BREDENE B - DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B

28/09/2019

16:30

VOLLEY BREDENE A - VC JONG KUURNE

29/09/2019

13:45

VBC DOSKOM MOORSLEDE (+) - VOLLEY HEUVELLAND

05/10/2019

09:00

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B - ROEPOVO POPERINGE

05/10/2019

11:00

VOLLEY HEUVELLAND - PERVOL RUISELEDE

06/10/2019

10:45

VC JONG KUURNE - VOLLEY BREDENE B

06/10/2019

11:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER - VOLLEY BREDENE A

12/10/2019

16:30

VOLLEY BREDENE A - VOLLEY HEUVELLAND

12/10/2019

18:00

ROEPOVO POPERINGE - VOLLEY BREDENE B

13/10/2019

10:00

VC JONG KUURNE - SMASH.CL.INGELMUNSTER

13/10/2019

13:45

VBC DOSKOM MOORSLEDE (+) - DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B

19/10/2019

09:00

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B - PERVOL RUISELEDE

19/10/2019

11:00

VOLLEY HEUVELLAND - SMASH.CL.INGELMUNSTER

19/10/2019

14:00

VOLLEY BREDENE B - VBC DOSKOM MOORSLEDE (+)

20/10/2019

10:45

VC JONG KUURNE - ROEPOVO POPERINGE

26/10/2019

09:00

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B - VC JONG KUURNE

26/10/2019

16:00

VOLLEY BREDENE A - SMASH.CL.INGELMUNSTER

26/10/2019

18:00

ROEPOVO POPERINGE - VOLLEY HEUVELLAND

02/11/2019

16:00

PERVOL RUISELEDE - VOLLEY BREDENE B

02/11/2019

16:00

VOLLEY BREDENE A - DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B

03/11/2019

10:45

VC JONG KUURNE - VOLLEY HEUVELLAND

03/11/2019

13:45

VBC DOSKOM MOORSLEDE (+) - ROEPOVO POPERINGE

09/11/2019

09:00

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B - SMASH.CL.INGELMUNSTER

09/11/2019

14:00

PERVOL RUISELEDE - ROEPOVO POPERINGE

09/11/2019

16:00

VOLLEY BREDENE B - VOLLEY BREDENE A

10/11/2019

13:45

VBC DOSKOM MOORSLEDE (+) - VC JONG KUURNE

16/11/2019

11:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER - VOLLEY BREDENE B

16/11/2019

11:00

VOLLEY HEUVELLAND - DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B

16/11/2019

16:00

PERVOL RUISELEDE - VBC DOSKOM MOORSLEDE (+)

16/11/2019

18:00

ROEPOVO POPERINGE - VOLLEY BREDENE A

24/11/2019

10:00

VC JONG KUURNE - DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B

24/11/2019

13:45

VBC DOSKOM MOORSLEDE (+) - SMASH.CL.INGELMUNSTER

30/11/2019

11:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER - ROEPOVO POPERINGE

30/11/2019

14:00

VOLLEY BREDENE B - VOLLEY HEUVELLAND

01/12/2019

10:45

VC JONG KUURNE - PERVOL RUISELEDE

01/12/2019

13:45

VBC DOSKOM MOORSLEDE (+) - VOLLEY BREDENE A

07/12/2019

11:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER - VBC DOSKOM MOORSLEDE (+)

07/12/2019

11:00

VOLLEY HEUVELLAND - ROEPOVO POPERINGE

07/12/2019

16:00

PERVOL RUISELEDE - VOLLEY BREDENE A

14/12/2019

09:00

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B - VOLLEY BREDENE B

14/12/2019

11:00

VOLLEY HEUVELLAND - VBC DOSKOM MOORSLEDE (+)

14/12/2019

15:30

SMASH.CL.INGELMUNSTER - PERVOL RUISELEDE

15/12/2019

10:45

VC JONG KUURNE - VOLLEY BREDENE A

21/12/2019

14:00

VOLLEY BREDENE B - VC JONG KUURNE

21/12/2019

16:00

PERVOL RUISELEDE - VOLLEY HEUVELLAND

21/12/2019

18:00

ROEPOVO POPERINGE - DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B

04/01/2020

16:30

VOLLEY BREDENE A - PERVOL RUISELEDE

11/01/2020

09:00

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B - VBC DOSKOM MOORSLEDE (+)

11/01/2020

11:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER - VC JONG KUURNE

11/01/2020

11:00

VOLLEY HEUVELLAND - VOLLEY BREDENE A

11/01/2020

14:30

VOLLEY BREDENE B - ROEPOVO POPERINGE

18/01/2020

11:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER - VOLLEY HEUVELLAND

18/01/2020

16:00

PERVOL RUISELEDE - DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B

18/01/2020

18:00

ROEPOVO POPERINGE - VC JONG KUURNE

19/01/2020

13:45

VBC DOSKOM MOORSLEDE (+) - VOLLEY BREDENE B

25/01/2020

09:00

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B - VOLLEY BREDENE A

25/01/2020

11:00

VOLLEY HEUVELLAND - VC JONG KUURNE

25/01/2020

14:30

VOLLEY BREDENE B - PERVOL RUISELEDE

25/01/2020

18:00

ROEPOVO POPERINGE - VBC DOSKOM MOORSLEDE (+)

08/02/2020

11:00

SMASH.CL.INGELMUNSTER - DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B

08/02/2020

16:30

VOLLEY BREDENE A - VOLLEY BREDENE B

08/02/2020

18:00

ROEPOVO POPERINGE - PERVOL RUISELEDE

09/02/2020

10:00

VC JONG KUURNE - VBC DOSKOM MOORSLEDE (+)

22/02/2020

09:00

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B - VOLLEY HEUVELLAND

22/02/2020

14:30

VOLLEY BREDENE B - SMASH.CL.INGELMUNSTER

22/02/2020

16:30

VOLLEY BREDENE A - ROEPOVO POPERINGE

23/02/2020

13:45

VBC DOSKOM MOORSLEDE (+) - PERVOL RUISELEDE

29/02/2020

11:00

VOLLEY HEUVELLAND - VOLLEY BREDENE B

29/02/2020

14:00

ROEPOVO POPERINGE - SMASH.CL.INGELMUNSTER

29/02/2020

16:00

PERVOL RUISELEDE - VC JONG KUURNE

29/02/2020

16:30

VOLLEY BREDENE A - VBC DOSKOM MOORSLEDE (+)

Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Cookies kunnen worden beheerd in uw browser of de apparaatinstellingen.