Home | Jeugd | Volleytuin - Volleytour

Volleytour - Volleytuin

Volleytuin - Volleytour

Volleytour (bovenste foto) :

Boven : Siska George (trainster) – Filip Hawrylo – Arne Denoulet – Stan Tomaszczyk – Siebe Vermeersch – Yan Tomaszczyk – Daan de Keyzer – Louis Van Belleghem – Leon Haspeslag – Elias Vangheluwe) Hannes Cardon (trainer)

 

Onder : Victor De Muynck – Emiel Demeyer – Ibe Vancamelbeke – Vince Verhanneman - Maxim Verougstraete – Roel Bonte – Wout Vandevyvere – Lucas Commeyne – Joppe Vandevyvere

 

ontbreekt : Henk Lagae (trainer) – Jules Lefevere – Lukas Termote – Viktor Termote

 

Volleytuin/Start2Volley (onderste foto) :

 

Boven : Hanne Descheemaeker (trainster) – Arnoud Dewulf – Jeroen Sarre – Arthur Decoster – Felix Eeckhout – Remy Bastiaens – Louis Vandenweghe – Joppe Vantournhout – Jens Paulides – Hannes Cardon (trainer).

 

Onder : Ilyano Huyghe – Diago Huughe – Matthis Sabbe – Ferdinand Vanholle – Jérôme Vandenweghe – Juno Bouchuyt – Lemmy Vervaele – Maxim Verraes

 

ontbreekt : Dries Eeckhout (trainer) – Ruben Degryse (trainer) – Jérôme Vandenweghe

Volleytour A - 2de fase

Klassement 2.B ere R1

Rangschikking

WEDSTRIJDEN

SETS

#

W 3/0-3/1

W 3/2

V 3/0-3/1

V 3/2

Gewonnen

Verloren

PUNTEN

1

REMBERT TORHOUT HEREN

8

0

0

0

0

52

12

52

2

GIDAS GITS

7

0

0

0

0

35

21

35

3

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

8

0

0

0

0

31

33

31

4

VC APOLLO KOEKELARE

7

0

0

0

0

30

26

30

5

KNACK ROESELARE

7

0

0

0

0

19

37

19

6

VOLLEY DE HAAN

7

0

0

0

0

9

47

9

Wedstrijden 2.B ere R1

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

11/01/2020

11:00

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - GIDAS GITS

3 - 5

11/01/2020

09:00

VC APOLLO KOEKELARE - VOLLEY DE HAAN

6 - 2

25/19

25/19

25/22

26/24

25/23

12/01/2020

11:00

KNACK ROESELARE - REMBERT TORHOUT HEREN

1 - 7

14/25

17/25

10/25

16/25

26/24

18/01/2020

11:00

GIDAS GITS - VC APOLLO KOEKELARE

7 - 1

23/25

25/10

25/19

25/19

25/20

18/01/2020

17:30

VOLLEY DE HAAN - REMBERT TORHOUT HEREN

0 - 8

4/25

6/25

9/25

10/25

15/25

18/01/2020

15:00

KNACK ROESELARE - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

3 - 5

10/25

14/25

30/28

17/25

25/20

25/01/2020

15:30

VOLLEY DE HAAN - GIDAS GITS

0 - 8

7/25

17/25

15/25

21/25

15/25

25/01/2020

15:00

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - REMBERT TORHOUT HEREN

3 - 5

26/01/2020

11:00

KNACK ROESELARE - VC APOLLO KOEKELARE

7 - 1

26/24

12/25

25/9

25/18

25/23

01/02/2020

09:00

VC APOLLO KOEKELARE - REMBERT TORHOUT HEREN

6 - 2

17/25

18/25

25/23

25/11

25/22

01/02/2020

15:30

VOLLEY DE HAAN - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

3 - 5

21/25

25/11

25/23

19/25

19/25

02/02/2020

11:00

KNACK ROESELARE - GIDAS GITS

0 - 8

18/25

12/25

13/25

15/25

15/25

08/02/2020

14:00

REMBERT TORHOUT HEREN - GIDAS GITS

7 - 1

25/18

25/14

21/25

25/20

25/12

08/02/2020

13:00

VOLLEY DE HAAN - KNACK ROESELARE

3 - 5

23/25

25/19

5/25

22/25

25/22

09/02/2020

13:15

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - VC APOLLO KOEKELARE

6 - 2

15/02/2020

16:30

REMBERT TORHOUT HEREN - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

8 - 0

25/14

25/11

25/17

25/13

25/14

15/02/2020

15:00

VOLLEY DE HAAN - VC APOLLO KOEKELARE

1 - 7

17/25

26/24

13/25

17/25

22/25

29/02/2020

11:00

GIDAS GITS - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

5 - 3

25/18

11/25

25/16

12/25

25/21

29/02/2020

16:30

REMBERT TORHOUT HEREN - KNACK ROESELARE

7 - 1

25/16

25/17

25/17

25/14

25/19

07/03/2020

11:00

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - KNACK ROESELARE

6 - 2

07/03/2020

09:00

VC APOLLO KOEKELARE - GIDAS GITS

7 - 1

25/20

25/14

25/22

23/25

25/21

07/03/2020

15:00

REMBERT TORHOUT HEREN - VOLLEY DE HAAN

8 - 0

25/19

25/14

25/17

25/18

25/16

14/03/2020

09:00

GIDAS GITS - VOLLEY DE HAAN

14/03/2020

09:00

VC APOLLO KOEKELARE - KNACK ROESELARE

21/03/2020

11:00

GIDAS GITS - KNACK ROESELARE

21/03/2020

16:30

REMBERT TORHOUT HEREN - VC APOLLO KOEKELARE

21/03/2020

11:00

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - VOLLEY DE HAAN

28/03/2020

09:00

VC APOLLO KOEKELARE - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

28/03/2020

11:00

GIDAS GITS - REMBERT TORHOUT HEREN

29/03/2020

11:00

KNACK ROESELARE - VOLLEY DE HAAN

Volleytour B - 2de fase

Klassement 2.0 ere R4

Rangschikking

WEDSTRIJDEN

SETS

#

W 3/0-3/1

W 3/2

V 3/0-3/1

V 3/2

Gewonnen

Verloren

PUNTEN

1

DIVO INGELMUNSTER

3

0

0

0

0

22

2

22

2

BEVO BEOBANK ROESELARE C

3

0

0

0

0

12

12

12

3

KNACK ROESELARE

3

0

0

0

0

8

16

8

4

IZEGEMS VOLLEY TEAM

3

0

0

0

0

6

18

6

Wedstrijden 2.0 ere R4

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

25/01/2020

09:00

BEVO BEOBANK ROESELARE C - IZEGEMS VOLLEY TEAM

8 - 0

26/01/2020

09:00

KNACK ROESELARE - DIVO INGELMUNSTER

0 - 8

11/25

20/25

21/25

23/25

20/25

01/02/2020

11:00

IZEGEMS VOLLEY TEAM - KNACK ROESELARE

6 - 2

25/15

25/16

7/25

25/16

25/9

02/02/2020

14:00

DIVO INGELMUNSTER - BEVO BEOBANK ROESELARE C

6 - 2

08/02/2020

11:00

DIVO INGELMUNSTER - IZEGEMS VOLLEY TEAM

8 - 0

25/22

25/23

25/13

25/18

25/12

09/02/2020

09:00

KNACK ROESELARE - BEVO BEOBANK ROESELARE C

6 - 2

26/24

25/17

25/15

17/25

25/15

14/03/2020

11:00

BEVO BEOBANK ROESELARE C - KNACK ROESELARE

14/03/2020

11:00

IZEGEMS VOLLEY TEAM - DIVO INGELMUNSTER

21/03/2020

09:00

BEVO BEOBANK ROESELARE C - DIVO INGELMUNSTER

22/03/2020

09:00

KNACK ROESELARE - IZEGEMS VOLLEY TEAM

28/03/2020

11:00

DIVO INGELMUNSTER - KNACK ROESELARE

28/03/2020

11:00

IZEGEMS VOLLEY TEAM - BEVO BEOBANK ROESELARE C

Volleytour C - 2de fase

Klassement 2.0 2°Kl R13

Rangschikking

WEDSTRIJDEN

SETS

#

W 3/0-3/1

W 3/2

V 3/0-3/1

V 3/2

Gewonnen

Verloren

PUNTEN

1

VBC DOSKOM MOORSLEDE

6

0

0

0

0

40

16

40

2

BIDAVO BISSEGEM (+)

6

0

0

0

0

40

16

40

3

SIJOS MENEN

5

0

0

0

0

37

19

37

4

MEVO LEDEGEM

7

0

0

0

0

28

28

28

5

KNACK ROESELARE

7

0

0

0

0

12

44

12

6

DVM MOORSELE TEAM AZUR B

7

0

0

0

0

11

45

11

Wedstrijden 2.0 2°Kl R13

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

12/01/2020

10:00

MEVO LEDEGEM - KNACK ROESELARE

7 - 1

25/5

25/21

25/15

25/19

25/12

12/01/2020

13:45

VBC DOSKOM MOORSLEDE - SIJOS MENEN

4 - 4

16/25

25/17

22/25

25/19

25/11

18/01/2020

11:00

BIDAVO BISSEGEM (+) - MEVO LEDEGEM

5 - 3

25/22

25/14

25/21

23/25

27/25

18/01/2020

15:30

DVM MOORSELE TEAM AZUR B - VBC DOSKOM MOORSLEDE

1 - 7

17/25

12/25

20/25

19/25

23/25

18/01/2020

09:00

KNACK ROESELARE - SIJOS MENEN

3 - 5

14/25

25/15

25/11

23/25

25/10

25/01/2020

15:30

DVM MOORSELE TEAM AZUR B - SIJOS MENEN

1 - 7

11/25

14/25

25/9

19/25

11/25

26/01/2020

09:00

MEVO LEDEGEM - VBC DOSKOM MOORSLEDE

1 - 7

17/25

13/25

20/25

21/25

22/25

26/01/2020

11:00

KNACK ROESELARE - BIDAVO BISSEGEM (+)

0 - 8

13/25

10/25

20/25

18/25

21/25

01/02/2020

14:00

SIJOS MENEN - BIDAVO BISSEGEM (+)

4 - 4

10/25

25/16

16/25

16/25

26/24

02/02/2020

10:00

MEVO LEDEGEM - DVM MOORSELE TEAM AZUR B

7 - 1

25/9

25/17

25/5

25/5

25/17

02/02/2020

13:45

VBC DOSKOM MOORSLEDE - KNACK ROESELARE

7 - 1

25/18

25/16

25/21

25/23

25/16

08/02/2020

11:00

BIDAVO BISSEGEM (+) - VBC DOSKOM MOORSLEDE

3 - 5

25/16

20/25

19/25

25/16

25/23

09/02/2020

11:00

KNACK ROESELARE - DVM MOORSELE TEAM AZUR B

3 - 5

25/21

25/22

17/25

17/25

20/25

09/02/2020

10:00

MEVO LEDEGEM - SIJOS MENEN

3 - 5

21/25

25/9

9/25

9/25

25/22

15/02/2020

13:30

DVM MOORSELE TEAM AZUR B - BIDAVO BISSEGEM (+)

3 - 5

7/25

15/25

20/25

25/7

15/25

29/02/2020

11:00

BIDAVO BISSEGEM (+) - DVM MOORSELE TEAM AZUR B

8 - 0

25/12

26/24

25/8

25/10

25/3

29/02/2020

14:00

SIJOS MENEN - VBC DOSKOM MOORSLEDE

6 - 2

30/28

20/25

25/22

25/20

25/18

01/03/2020

11:00

KNACK ROESELARE - MEVO LEDEGEM

2 - 6

26/24

19/25

8/25

18/25

25/23

07/03/2020

10:00

SIJOS MENEN - KNACK ROESELARE

6 - 2

25/20

25/22

25/15

25/22

25/17

07/03/2020

14:00

MEVO LEDEGEM - BIDAVO BISSEGEM (+)

1 - 7

13/25

9/25

17/25

10/25

25/21

08/03/2020

13:45

VBC DOSKOM MOORSLEDE - DVM MOORSELE TEAM AZUR B

8 - 0

25/12

25/19

25/13

25/19

25/18

14/03/2020

14:00

SIJOS MENEN - DVM MOORSELE TEAM AZUR B

14/03/2020

11:00

BIDAVO BISSEGEM (+) - KNACK ROESELARE

15/03/2020

13:45

VBC DOSKOM MOORSLEDE - MEVO LEDEGEM

21/03/2020

15:30

DVM MOORSELE TEAM AZUR B - MEVO LEDEGEM

21/03/2020

17:00

BIDAVO BISSEGEM (+) - SIJOS MENEN

22/03/2020

11:00

KNACK ROESELARE - VBC DOSKOM MOORSLEDE

28/03/2020

14:00

SIJOS MENEN - MEVO LEDEGEM

28/03/2020

15:30

DVM MOORSELE TEAM AZUR B - KNACK ROESELARE

28/03/2020

14:00

VBC DOSKOM MOORSLEDE - BIDAVO BISSEGEM (+)

Volleytour 1ste fase

Klassement 2.B ere R2

Rangschikking

WEDSTRIJDEN

SETS

#

W 3/0-3/1

W 3/2

V 3/0-3/1

V 3/2

Gewonnen

Verloren

PUNTEN

1

VC APOLLO KOEKELARE A

6

0

0

0

0

47

17

47

2

GIDAS GITS A

6

0

0

0

0

41

23

41

3

KNACK ROESELARE A

5

0

0

0

0

33

31

33

4

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B

6

0

0

0

0

27

37

27

5

ELCKERLYC ZWEVEZELE (+)

7

0

0

0

0

12

52

12

6

VBC DOSKOM MOORSLEDE

0

0

0

0

0

0

0

0

Klassement 2.0 ere R2

Rangschikking

WEDSTRIJDEN

SETS

#

W 3/0-3/1

W 3/2

V 3/0-3/1

V 3/2

Gewonnen

Verloren

PUNTEN

1

KNACK ROESELARE B

9

0

0

0

0

70

70

70

2

REMBERT TORHOUT HEREN

9

0

0

0

0

53

53

53

3

IZEGEMS VOLLEY TEAM

9

0

0

0

0

42

42

42

4

PERVOL RUISELEDE

9

0

0

0

0

35

35

35

5

DIVO INGELMUNSTER

7

0

0

0

0

24

24

24

6

BEVO BEOBANK ROESELARE C

9

0

0

0

0

16

16

16

Wedstrijden Competitie 2.B ere R2

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

22/09/2019

09:00

GIDAS GITS A - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B

5 - 3

25/11

16/25

25/14

26/14

26/24

28/09/2019

09:00

VC APOLLO KOEKELARE A - KNACK ROESELARE A

8 - 0

25/21

25/05

25/22

25/14

25/17

29/09/2019

13:45

VBC DOSKOM MOORSLEDE - ELCKERLYC ZWEVEZELE (+)

05/10/2019

11:00

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B - ELCKERLYC ZWEVEZELE (+)

7 - 1

05/10/2019

09:00

VC APOLLO KOEKELARE A - GIDAS GITS A

3 - 5

19/25

25/19

19/25

25/17

20/25

06/10/2019

13:45

VBC DOSKOM MOORSLEDE - KNACK ROESELARE A

12/10/2019

11:00

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B - VBC DOSKOM MOORSLEDE

12/10/2019

09:00

VC APOLLO KOEKELARE A - ELCKERLYC ZWEVEZELE (+)

8 - 0

25/16

25/13

25/19

25/19

25/07

13/10/2019

09:00

KNACK ROESELARE A - GIDAS GITS A

3 - 5

17/25

24/26

21/25

22/25

25/23

19/10/2019

09:00

VC APOLLO KOEKELARE A - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B

8 - 0

25/11

25/13

25/17

25/11

25/07

19/10/2019

11:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) - KNACK ROESELARE A

0 - 8

20/10/2019

13:45

VBC DOSKOM MOORSLEDE - GIDAS GITS A

09/11/2019

14:00

GIDAS GITS A - ELCKERLYC ZWEVEZELE (+)

6 - 2

25/12

23/25

25/5

25/10

25/23

10/11/2019

09:00

KNACK ROESELARE A - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B

4 - 4

25/11

25/9

21/25

22/25

23/25

10/11/2019

13:45

VBC DOSKOM MOORSLEDE - VC APOLLO KOEKELARE A

16/11/2019

11:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) - VBC DOSKOM MOORSLEDE

16/11/2019

11:00

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B - GIDAS GITS A

3 - 5

16/11/2019

14:00

KNACK ROESELARE A - VC APOLLO KOEKELARE A

4 - 4

15/25

25/12

28/26

25/19

14/25

23/11/2019

09:00

GIDAS GITS A - VC APOLLO KOEKELARE A

4 - 4

11/25

26/24

25/16

17/25

25/16

23/11/2019

11:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B

4 - 4

24/11/2019

09:00

KNACK ROESELARE A - VBC DOSKOM MOORSLEDE

30/11/2019

10:30

ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) - VC APOLLO KOEKELARE A

1 - 7

30/11/2019

09:00

GIDAS GITS A - KNACK ROESELARE A

4 - 4

25/23

8/25

25/22

25/20

11/25

01/12/2019

13:45

VBC DOSKOM MOORSLEDE - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B

07/12/2019

11:00

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B - VC APOLLO KOEKELARE A

3 - 5

07/12/2019

09:00

GIDAS GITS A - VBC DOSKOM MOORSLEDE

08/12/2019

09:00

KNACK ROESELARE A - ELCKERLYC ZWEVEZELE (+)

5 - 3

25/8

26/24

25/21

25/22

16/25

14/12/2019

11:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) - GIDAS GITS A

1 - 7

14/12/2019

11:00

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B - KNACK ROESELARE A

3 - 5

14/12/2019

09:00

VC APOLLO KOEKELARE A - VBC DOSKOM MOORSLEDE

Wedstrijden Competitie 2.0 ere R2

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

22/09/2019

14:00

REMBERT TORHOUT HEREN - IZEGEMS VOLLEY TEAM

8 - 0

25/23

25/13

25/20

25/10

25/10

28/09/2019

11:00

IZEGEMS VOLLEY TEAM - PERVOL RUISELEDE

5 - 3

25/12

25/22

17/25

26/28

25/12

28/09/2019

09:00

BEVO BEOBANK ROESELARE C - KNACK ROESELARE B

0 - 8

4/25

15/25

12/25

16/25

16/25

28/09/2019

14:00

REMBERT TORHOUT HEREN - DIVO INGELMUNSTER

8 - 0

25/14

25/17

25/16

25/14

25/18

05/10/2019

16:00

PERVOL RUISELEDE - REMBERT TORHOUT HEREN

3 - 5

25/11

18/25

18/25

14/25

18/25

05/10/2019

13:00

DIVO INGELMUNSTER - KNACK ROESELARE B

0 - 8

11/25

25/27

16/25

16/25

15/25

12/10/2019

16:00

PERVOL RUISELEDE - DIVO INGELMUNSTER

6 - 2

26/24

25/16

18/25

26/24

25/19

12/10/2019

09:00

BEVO BEOBANK ROESELARE C - REMBERT TORHOUT HEREN

0 - 8

11/25

7/25

8/25

21/25

21/25

13/10/2019

09:00

KNACK ROESELARE B - IZEGEMS VOLLEY TEAM

6 - 2

25/18

25/23

14/25

16/25

25/16

19/10/2019

11:00

BEVO BEOBANK ROESELARE C - PERVOL RUISELEDE

1 - 7

19/10/2019

11:00

DIVO INGELMUNSTER - IZEGEMS VOLLEY TEAM

2 - 6

17/25

23/25

14/25

26/28

12/25

26/10/2019

09:00

IZEGEMS VOLLEY TEAM - BEVO BEOBANK ROESELARE C

6 - 2

25/11

25/10

27/29

22/25

25/17

02/11/2019

14:00

REMBERT TORHOUT HEREN - KNACK ROESELARE B

2 - 6

11/25

11/25

25/27

25/23

19/25

09/11/2019

11:00

IZEGEMS VOLLEY TEAM - REMBERT TORHOUT HEREN

3 - 5

14/25

20/25

23/25

25/22

25/3

09/11/2019

11:00

DIVO INGELMUNSTER - BEVO BEOBANK ROESELARE C

4 - 4

21/25

25/27

25/15

25/16

25/15

10/11/2019

11:00

KNACK ROESELARE B - PERVOL RUISELEDE

8 - 0

25/15

25/18

25/21

25/17

25/18

16/11/2019

16:00

PERVOL RUISELEDE - IZEGEMS VOLLEY TEAM

1 - 7

4/25

23/25

25/19

26/28

19/25

16/11/2019

11:00

KNACK ROESELARE B - BEVO BEOBANK ROESELARE C

8 - 0

25/16

25/17

25/13

25/20

25/17

16/11/2019

11:00

DIVO INGELMUNSTER - REMBERT TORHOUT HEREN

3 - 5

11/25

18/25

25/23

25/15

16/25

23/11/2019

09:00

BEVO BEOBANK ROESELARE C - IZEGEMS VOLLEY TEAM

0 - 8

23/11/2019

14:00

REMBERT TORHOUT HEREN - PERVOL RUISELEDE

3 - 5

24/26

22/25

21/25

22/25

25/17

24/11/2019

11:00

KNACK ROESELARE B - DIVO INGELMUNSTER

8 - 0

25/17

27/25

27/12

25/16

25/18

30/11/2019

11:00

DIVO INGELMUNSTER - PERVOL RUISELEDE

4 - 4

18/25

16/25

25/8

16/25

25/20

30/11/2019

11:00

IZEGEMS VOLLEY TEAM - KNACK ROESELARE B

1 - 7

14/25

25/22

22/25

23/25

16/25

01/12/2019

14:00

REMBERT TORHOUT HEREN - BEVO BEOBANK ROESELARE C

5 - 3

07/12/2019

14:00

PERVOL RUISELEDE - BEVO BEOBANK ROESELARE C

5 - 3

21/25

22/25

25/8

25/20

25/6

07/12/2019

11:00

IZEGEMS VOLLEY TEAM - DIVO INGELMUNSTER

4 - 4

25/17

25/15

21/25

25/21

20/25

08/12/2019

11:00

KNACK ROESELARE B - REMBERT TORHOUT HEREN

4 - 4

25/18

25/27

21/25

23/25

25/20

14/12/2019

16:00

PERVOL RUISELEDE - KNACK ROESELARE B

1 - 7

11/25

12/25

13/25

23/25

13/25

14/12/2019

09:00

BEVO BEOBANK ROESELARE C - DIVO INGELMUNSTER

3 - 5

Knack
ISS
Baloise
Volvo
Dovy Keukens
Patrick
Fine Fleur
Alheembouw
Decostere Accountancy
Roeselare
Filou
Durabrik
Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Cookies kunnen worden beheerd in uw browser of de apparaatinstellingen.