Home | Jeugd | Volleytuin - Volleytour

Volleytour - Volleytuin

Volleytuin - Volleytour

Boven : Siska George (trainster), Matthis Creus (trainer), Lucas Commeyne, Wout Vandevyvere, Quinten Neyt, Wouter Denoulet (ploegbegeleider), Josse Vandamme, Josse Van Coillie, Maarten Anseeuw, Luca Vercruysse, Arthur Vanneste (trainer), Hanne Descheemaeker (trainster)

 

Onder : Wouter Dedier, Ewout Cuyt, Henri De Leersnyder, Miro Callewaert, Arthur Devos, Roel Bonte, Arne Denoulet, Joppe Vandevyvere, Siebe Vermeersch, Tomas Monteyne.

 

Ontbreken : Emiel De Meyer, Victor De Muynck, Jules Lefevere, Lukas Termote, Ibe Vancamelbeke, Vince Verhanneman, Senne Desender, Matthias Maddens, Viktor Nowé, Viktor Termote, Roel Vandenbussche, Elias Vangheluwe.

Klassement R8

Rangschikking

WEDSTRIJDEN

SETS

#

W 3/0-3/1

W 3/2

V 3/0-3/1

V 3/2

Gewonnen

Verloren

PUNTEN

0

Knack Roeselare

Klassement R13

Rangschikking

WEDSTRIJDEN

SETS

#

W 3/0-3/1

W 3/2

V 3/0-3/1

V 3/2

Gewonnen

Verloren

PUNTEN

0

Knack Roeselare

Wedstrijden Competitie

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

22/09/2018

10:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE - V.T. LICHTERVELDE B

22/09/2018

15:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B - KNACK ROESELARE B

29/09/2018

11:00

DAVOLO LOPPEM - KNACK ROESELARE A

30/09/2018

09:00

KNACK ROESELARE B - V.T. LICHTERVELDE B

30/09/2018

09:00

BEVO BEOBANK ROESELARE B - VC PACKO ZEDELGEM C

06/10/2018

09:00

VC PACKO ZEDELGEM C - DAVOLO LOPPEM

06/10/2018

15:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B - ELCKERLYC ZWEVEZELE

06/10/2018

15:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A - KNACK ROESELARE B

13/10/2018

10:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE - KNACK ROESELARE B

13/10/2018

11:00

V.T. LICHTERVELDE B - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A

13/10/2018

15:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B

14/10/2018

11:00

KNACK ROESELARE A - BEVO BEOBANK ROESELARE B

20/10/2018

09:00

VC PACKO ZEDELGEM C - KNACK ROESELARE A

20/10/2018

11:00

V.T. LICHTERVELDE B - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B

20/10/2018

15:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A - ELCKERLYC ZWEVEZELE

21/10/2018

09:00

BEVO BEOBANK ROESELARE B - DAVOLO LOPPEM

10/11/2018

11:00

V.T. LICHTERVELDE B - ELCKERLYC ZWEVEZELE

10/11/2018

11:00

DAVOLO LOPPEM - BEVO BEOBANK ROESELARE B

11/11/2018

09:00

KNACK ROESELARE B - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B

11/11/2018

11:00

KNACK ROESELARE A - VC PACKO ZEDELGEM C

17/11/2018

11:00

V.T. LICHTERVELDE B - KNACK ROESELARE B

17/11/2018

11:00

DAVOLO LOPPEM - VC PACKO ZEDELGEM C

17/11/2018

15:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A

18/11/2018

09:00

BEVO BEOBANK ROESELARE B - KNACK ROESELARE A

24/11/2018

10:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B

25/11/2018

09:00

KNACK ROESELARE B - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A

25/11/2018

11:00

KNACK ROESELARE A - DAVOLO LOPPEM

01/12/2018

11:00

VC PACKO ZEDELGEM C - BEVO BEOBANK ROESELARE B

01/12/2018

15:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A - V.T. LICHTERVELDE B

02/12/2018

09:00

KNACK ROESELARE B - ELCKERLYC ZWEVEZELE

08/12/2018

10:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A

08/12/2018

15:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B - V.T. LICHTERVELDE B

Knack
Randstad
ISS
Baloise
Volvo
Dovy Keukens
Beobank
Patrick
Fine Fleur
Alheembouw
Roeselare
Filou
Durabrik
Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Cookies kunnen worden beheerd in uw browser of de apparaatinstellingen.