Home | Jeugd | Volleytuin - Volleytour

Volleytour - Volleytuin

Volleytuin - Volleytour

Klassement R8

Rangschikking

WEDSTRIJDEN

SETS

#

W 3/0-3/1

W 3/2

V 3/0-3/1

V 3/2

Gewonnen

Verloren

PUNTEN

1

KNACK ROESELARE A

6

36

12

36

2

VC PACKO ZEDELGEM C

5

35

13

35

3

DAVOLO LOPPEM

5

22

26

22

4

BEVO BEOBANK ROESELARE B

6

3

45

3

Klassement R13

Rangschikking

WEDSTRIJDEN

SETS

#

W 3/0-3/1

W 3/2

V 3/0-3/1

V 3/2

Gewonnen

Verloren

PUNTEN

1

KNACK ROESELARE B

7

50

6

50

2

V.T. LICHTERVELDE B

7

36

20

36

3

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B

6

31

33

31

4

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A

6

29

35

29

5

ELCKERLYC ZWEVEZELE

8

6

58

6

Wedstrijden Competitie

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

30/09/2018

09:00

KNACK ROESELARE B - V.T. LICHTERVELDE B

06/10/2018

15:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A - KNACK ROESELARE B

0 - 8

20/10/2018

11:00

V.T. LICHTERVELDE B - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B

5 - 3

25/15

26/28

25/19

23/25

25/17

20/10/2018

15:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A - ELCKERLYC ZWEVEZELE

7 - 1

10/11/2018

11:00

V.T. LICHTERVELDE B - ELCKERLYC ZWEVEZELE

7 - 1

11/11/2018

09:00

KNACK ROESELARE B - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B

5 - 3

25/10

20/25

25/16

11/25

28/20

17/11/2018

15:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A

4 - 4

24/11/2018

10:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B

0 - 8

01/12/2018

15:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A - V.T. LICHTERVELDE B

3 - 5

02/12/2018

09:00

KNACK ROESELARE B - ELCKERLYC ZWEVEZELE

7 - 1

25/5

26/24

25/15

25/9

25/15

08/12/2018

10:00

ELCKERLYC ZWEVEZELE - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A

1 - 7

08/12/2018

15:30

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B - V.T. LICHTERVELDE B

3 - 5

12/10/2019

14:00

VBC KATJES IEPER - VOLLEY HEUVELLAND A

13/10/2019

09:00

KAVO ST ELOOIS WINKEL - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE C

13/10/2019

10:00

MEVO LEDEGEM - SPORTIVA LANGEMARK

13/10/2019

11:00

DAMESVOLLEY WAREGEM B - DAMESVOLLEY WAREGEM A

19/10/2019

11:00

SPORTIVA LANGEMARK - VBC KATJES IEPER

19/10/2019

14:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE C - DAMESVOLLEY WAREGEM B

20/10/2019

09:00

DAMESVOLLEY WAREGEM A - KAVO ST ELOOIS WINKEL

20/10/2019

10:00

MEVO LEDEGEM - VOLLEY HEUVELLAND A

26/10/2019

14:00

VBC KATJES IEPER - MEVO LEDEGEM

02/11/2019

14:00

VBC KATJES IEPER - SPORTIVA LANGEMARK

10/11/2019

09:00

DAMESVOLLEY WAREGEM A - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE C

10/11/2019

10:00

MEVO LEDEGEM - VBC KATJES IEPER

10/11/2019

11:00

SPORTIVA LANGEMARK - VOLLEY HEUVELLAND A

10/11/2019

11:00

DAMESVOLLEY WAREGEM B - KAVO ST ELOOIS WINKEL

16/11/2019

11:00

VOLLEY HEUVELLAND A - SPORTIVA LANGEMARK

16/11/2019

14:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE C - DAMESVOLLEY WAREGEM A

17/11/2019

09:00

KAVO ST ELOOIS WINKEL - DAMESVOLLEY WAREGEM B

23/11/2019

11:00

VOLLEY HEUVELLAND A - MEVO LEDEGEM

24/11/2019

09:00

KAVO ST ELOOIS WINKEL - DAMESVOLLEY WAREGEM A

24/11/2019

11:00

DAMESVOLLEY WAREGEM B - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE C

30/11/2019

09:00

SPORTIVA LANGEMARK - MEVO LEDEGEM

30/11/2019

11:00

VOLLEY HEUVELLAND A - VBC KATJES IEPER

30/11/2019

14:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE C - KAVO ST ELOOIS WINKEL

01/12/2019

09:00

DAMESVOLLEY WAREGEM A - DAMESVOLLEY WAREGEM B

Knack
Randstad
ISS
Baloise
Volvo
Dovy Keukens
Patrick
Fine Fleur
Alheembouw
Roeselare
Filou
Durabrik
Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Cookies kunnen worden beheerd in uw browser of de apparaatinstellingen.