Wedstrijden

euromillions-logo.gif
logo_bvb.gif
Champions-League-Logo.gif
logo_supercup.gif

Finale Play Offs

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

Wedstrijden

Zat. 27/04/2019

20:30

 KNACK ROESELARE - Greenyard Maaseik

-

-

-

-

-

-

Woe. 01/05/2019

20:30

Greenyard Maaseik - KNACK ROESELARE

-

-

-

-

-

-

Zat. 04/05/2019

20:30

KNACK ROESELARE - Greenyard Maaseik

-

-

-

-

-

Woe. 08/05/2019

20:30

Greenyard Maaseik - KNACK ROESELARE

-

-

-

-

-

-

Zat. 11/05/2019

20:30

KNACK ROESELARE - Greenyard Maaseik

-

-

-

-

-

logo_bvb.gif

Beker van België

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

Wedstrijden

20/10/2018

20:30

VC SYNETON DUVEL PUURS - KNACK ROESELARE A

0 - 3

16/25

15/25

14/25

07/11/2018

21:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - A - KNACK ROESELARE A

0 - 3

19/25

19/25

16/25

14/11/2018

20:30

KNACK ROESELARE A - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - A

3 - 0

25/19

25/13

27/25

12/12/2018

20:30

KNACK ROESELARE A - GREENYARD MAASEIK

3 - 1

25/18

19/25

26/24

25/23

22/12/2018

20:30

GREENYARD MAASEIK - KNACK ROESELARE A

3 - 1

22/25

31/29

25/21

25/20

10/02/2019

14:00

LINDEMANS AALST - KNACK ROESELARE A

1 - 3

25/18

21/25

19/25

15/25

20/10/2018

20:30

0 - 3

VC SYNETON DUVEL PUURS - KNACK ROESELARE A

Setstanden:

16/25

15/25

14/25

07/11/2018

21:00

0 - 3

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - A - KNACK ROESELARE A

Setstanden:

19/25

19/25

16/25

14/11/2018

20:30

3 - 0

KNACK ROESELARE A - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - A

Setstanden:

25/19

25/13

27/25

12/12/2018

20:30

3 - 1

KNACK ROESELARE A - GREENYARD MAASEIK

Setstanden:

25/18

19/25

26/24

25/23

22/12/2018

20:30

3 - 1

GREENYARD MAASEIK - KNACK ROESELARE A

Setstanden:

22/25

31/29

25/21

25/20

10/02/2019

14:00

1 - 3

LINDEMANS AALST - KNACK ROESELARE A

Setstanden:

25/18

21/25

19/25

15/25

Volledig overzicht

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

08/09/2018

17:30

MENDO BOOISCHOT B - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM

0 - 3

20/25

16/25

19/25

08/09/2018

18:00

ENVOL HERVE MORTROUX THIMISTER VBC - SPA PEPINSTER VC

3 - 0

25/19

25/19

25/17

08/09/2018

20:30

V.C. HELIOS ZONHOVEN - MENDO BOOISCHOT A

2 - 3

23/25

25/21

12/25

25/15

11/15

08/09/2018

20:30

HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE - VC FELCO GAVERE

3 - 0

26/24

25/15

25/19

08/09/2018

20:30

FIXIT VOLLEY KALMTHOUT A - VC WALHAIN

3 - 1

25/18

25/17

18/25

25/22

08/09/2018

20:30

REMBERT TORHOUT HEREN - VC GLOBAL WINERIES KAPELLEN A

3 - 0

25/17

25/13

25/17

08/09/2018

20:30

VC TESLA LINT - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A

0 - 3

14/25

13/25

15/25

08/09/2018

20:30

AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL B - BW NIVELLES

0 - 3

25/27

22/25

20/25

09/09/2018

17:30

VC FENIKS HAACHT - V.C. ZOERSEL

3 - 0

25/17

25/22

27/25

09/09/2018

18:00

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS A - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - A

0 - 3

19/25

19/25

19/25

09/09/2018

18:15

AXIS GUIBERTIN B - VC SYNETON DUVEL PUURS

1 - 3

18/25

25/20

23/25

17/25

09/09/2018

18:30

WARA GENK A - GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE

3 - 0

26/24

25/20

25/16

06/10/2018

20:30

MENDO BOOISCHOT A - ENVOL HERVE MORTROUX THIMISTER VBC

3 - 0

25/20

25/12

25/19

06/10/2018

20:30

VC SYNETON DUVEL PUURS - VC FENIKS HAACHT

3 - 0

25/21

26/24

25/22

06/10/2018

20:30

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - A - WARA GENK A

3 - 0

25/18

25/15

25/21

07/10/2018

15:45

BW NIVELLES - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM

3 - 2

25/21

15/25

25/22

19/25

17/15

07/10/2018

18:00

HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT A

3 - 0

25/21

25/17

25/20

07/10/2018

18:00

REMBERT TORHOUT HEREN - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A

0 - 3

18/25

19/25

19/25

20/10/2018

16:30

BW NIVELLES - CARUUR GENT

1 - 3

22/25

23/25

25/23

22/25

20/10/2018

20:30

BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A - PAR-KY MENEN

1 - 3

25/23

14/25

21/25

19/25

20/10/2018

20:30

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - A - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE

3 - 0

25/16

25/15

25/23

20/10/2018

20:30

VC SYNETON DUVEL PUURS - KNACK ROESELARE A

0 - 3

16/25

15/25

14/25

20/10/2018

20:30

AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL A - GREENYARD MAASEIK

0 - 3

16/25

23/25

18/25

21/10/2018

14:00

VBC WAREMME - TECTUM ACHEL LIGA A

3 - 0

25/23

25/23

25/17

21/10/2018

18:00

MENDO BOOISCHOT A - BDO HAASRODE LEUVEN (VHL) A

1 - 3

25/23

21/25

20/25

19/25

21/10/2018

18:00

AXIS GUIBERTIN A - LINDEMANS AALST

1 - 3

23/25

25/22

17/25

19/25

06/11/2018

20:30

CARUUR GENT - PAR-KY MENEN

0 - 3

21/25

21/25

21/25

07/11/2018

20:30

VBC WAREMME - LINDEMANS AALST

0 - 3

19/25

19/25

20/25

07/11/2018

20:30

BDO HAASRODE LEUVEN (VHL) A - GREENYARD MAASEIK

0 - 3

18/25

16/25

23/25

07/11/2018

21:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - A - KNACK ROESELARE A

0 - 3

19/25

19/25

16/25

13/11/2018

20:30

PAR-KY MENEN - CARUUR GENT

3 - 1

25/18

25/18

26/28

25/20

14/11/2018

20:30

LINDEMANS AALST - VBC WAREMME

3 - 0

26/24

25/12

25/13

14/11/2018

20:30

KNACK ROESELARE A - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - A

3 - 0

25/19

25/13

27/25

14/11/2018

20:30

GREENYARD MAASEIK - BDO HAASRODE LEUVEN (VHL) A

3 - 1

25/22

25/20

22/25

25/18

12/12/2018

20:30

PAR-KY MENEN - LINDEMANS AALST

0 - 3

28/30

13/25

22/25

12/12/2018

20:30

KNACK ROESELARE A - GREENYARD MAASEIK

3 - 1

25/18

19/25

26/24

25/23

22/12/2018

20:30

LINDEMANS AALST - PAR-KY MENEN

3 - 1

27/25

25/23

19/25

25/14

22/12/2018

20:30

GREENYARD MAASEIK - KNACK ROESELARE A

3 - 1

22/25

31/29

25/21

25/20

10/02/2019

14:00

LINDEMANS AALST - KNACK ROESELARE A

1 - 3

25/18

21/25

19/25

15/25

Champions-League-Logo.gif

Champions League

Rangschikking

WEDSTRIJDEN

SETS

#

W 3/0-3/1

W 3/2

V 3/0-3/1

V 3/2

Gewonnen

Verloren

PUNTEN

1

Zenit Kazan

6

6

0

0

0

18

4

18

2

Halkbank Ankara

6

2

1

3

0

10

13

8

3

Knack Roeselare

6

1

1

3

1

11

15

6

4

United Volleys Frankfurt

6

1

0

4

1

8

15

4

Rangschikking

1

Zenit Kazan

PUNTEN

18

SETS

Gewonnen

18

Verloren

4

WEDSTRIJDEN

#

6

W 3/0-3/1

6

W 3/2

0

V 3/0-3/1

0

V 3/2

0

2

Halkbank Ankara

PUNTEN

8

SETS

Gewonnen

10

Verloren

13

WEDSTRIJDEN

#

6

W 3/0-3/1

2

W 3/2

1

V 3/0-3/1

3

V 3/2

0

3

Knack Roeselare

PUNTEN

6

SETS

Gewonnen

11

Verloren

15

WEDSTRIJDEN

#

6

W 3/0-3/1

1

W 3/2

1

V 3/0-3/1

3

V 3/2

1

4

United Volleys Frankfurt

PUNTEN

4

SETS

Gewonnen

8

Verloren

15

WEDSTRIJDEN

#

6

W 3/0-3/1

1

W 3/2

0

V 3/0-3/1

4

V 3/2

1

Datum

Uur

Poule

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

Wedstrijden

20/11/2018

17:00

A

Halkbank Ankara - Knack Roeselare

3-2

29-31

25-23

22-25

25-15

15-9

21/11/2018

19:00

A

Zenit Kazan - United Volleys Frankfurt

3-0

25-18

25-17

25-13

18/12/2018

19:00

A

United Volleys Frankfurt - Halkbank Ankara

3-0

25-18

25-19

25-23

20/12/2018

20:30

A

Knack Roeselare - Zenit Kazan

1-3

18-25

25-20

23-25

19-25

15/01/2019

20:00

A

United Volleys Frankfurt - Knack Roeselare

2-3

20-25

17-25

25-21

25-21

8-15

16/01/2019

17:30

A

Halkbank Ankara - Zenit Kazan

1-3

15-25

18-25

26-24

22-25

29/01/2019

19:00

A

Zenit Kazan - Knack Roeselare

3-1

20-25

25-18

25-18

25-20

30/01/2019

17:30

A

Halkbank Ankara - United Volleys Frankfurt

3-1

25-12

23-25

25-22

25-21

14/02/2019

19:00

A

United Volleys Frankfurt - Zenit Kazan

1-3

19-25

21-25

25-23

18-25

14/02/2019

20:30

A

Knack Roeselare - Halkbank Ankara

1-3

22-25

25-20

17-25

19-25

27/02/2019

19:00

A

Zenit Kazan - Halkbank Ankara

3-0

25-14

25-22

28-26

27/02/2019

20:30

A

Knack Roeselare - United Volleys Frankfurt

3-1

25-22

25-15

22-25

25-15

20/11/2018

17:00

3-2

Poule: A

Halkbank Ankara - Knack Roeselare

Setstanden:

29-31

25-23

22-25

25-15

15-9

21/11/2018

19:00

3-0

Poule: A

Zenit Kazan - United Volleys Frankfurt

Setstanden:

25-18

25-17

25-13

18/12/2018

19:00

3-0

Poule: A

United Volleys Frankfurt - Halkbank Ankara

Setstanden:

25-18

25-19

25-23

20/12/2018

20:30

1-3

Poule: A

Knack Roeselare - Zenit Kazan

Setstanden:

18-25

25-20

23-25

19-25

15/01/2019

20:00

2-3

Poule: A

United Volleys Frankfurt - Knack Roeselare

Setstanden:

20-25

17-25

25-21

25-21

8-15

16/01/2019

17:30

1-3

Poule: A

Halkbank Ankara - Zenit Kazan

Setstanden:

15-25

18-25

26-24

22-25

29/01/2019

19:00

3-1

Poule: A

Zenit Kazan - Knack Roeselare

Setstanden:

20-25

25-18

25-18

25-20

30/01/2019

17:30

3-1

Poule: A

Halkbank Ankara - United Volleys Frankfurt

Setstanden:

25-12

23-25

25-22

25-21

14/02/2019

19:00

1-3

Poule: A

United Volleys Frankfurt - Zenit Kazan

Setstanden:

19-25

21-25

25-23

18-25

14/02/2019

20:30

1-3

Poule: A

Knack Roeselare - Halkbank Ankara

Setstanden:

22-25

25-20

17-25

19-25

27/02/2019

19:00

3-0

Poule: A

Zenit Kazan - Halkbank Ankara

Setstanden:

25-14

25-22

28-26

27/02/2019

20:30

3-1

Poule: A

Knack Roeselare - United Volleys Frankfurt

Setstanden:

25-22

25-15

22-25

25-15

logo_supercup.gif

Super Cup

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

Wedstrijden

11/11/2018

17:00

VC Greenyard Maaseik - Knack Volley Roeselare

0-3

22-25

21-25

22-25

11/11/2018

17:00

0-3

VC Greenyard Maaseik - Knack Volley Roeselare

Setstanden:

22-25

21-25

22-25

Datum

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

Knack
Randstad
ISS
Baloise
Volvo
Dovy Keukens
Patrick
Fine Fleur
Alheembouw
Roeselare
Filou
Durabrik
Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Cookies kunnen worden beheerd in uw browser of de apparaatinstellingen.