Rangschikking

WEDSTRIJDEN

SETS

#

W 3/0-3/1

W 3/2

V 3/0-3/1

V 3/2

Gewonnen

Verloren

PUNTEN

1

GREENYARD MAASEIK

11

9

2

33

6

31

2

KNACK ROESELARE A

11

9

1

1

31

8

29

3

LINDEMANS AALST

11

9

2

31

11

29

4

PAR-KY MENEN

11

6

3

2

23

19

20

5

AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL A

11

3

2

5

1

20

24

14

6

TECTUM ACHEL

11

2

3

5

1

19

25

13

7

CARUUR GENT

11

2

1

7

1

14

26

9

8

VBC WAREMME

11

1

2

7

1

14

28

8

9

BDO HAASRODE LEUVEN (VHL) A

11

1

1

6

3

15

30

8

10

AXIS GUIBERTIN

11

1

8

2

9

32

4

Rangschikking

1

GREENYARD MAASEIK

PUNTEN

31

SETS

Gewonnen

33

Verloren

6

WEDSTRIJDEN

#

11

W 3/0-3/1

9

W 3/2

2

V 3/0-3/1

V 3/2

2

KNACK ROESELARE A

PUNTEN

29

SETS

Gewonnen

31

Verloren

8

WEDSTRIJDEN

#

11

W 3/0-3/1

9

W 3/2

1

V 3/0-3/1

1

V 3/2

3

LINDEMANS AALST

PUNTEN

29

SETS

Gewonnen

31

Verloren

11

WEDSTRIJDEN

#

11

W 3/0-3/1

9

W 3/2

V 3/0-3/1

V 3/2

2

4

PAR-KY MENEN

PUNTEN

20

SETS

Gewonnen

23

Verloren

19

WEDSTRIJDEN

#

11

W 3/0-3/1

6

W 3/2

V 3/0-3/1

3

V 3/2

2

5

AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL A

PUNTEN

14

SETS

Gewonnen

20

Verloren

24

WEDSTRIJDEN

#

11

W 3/0-3/1

3

W 3/2

2

V 3/0-3/1

5

V 3/2

1

6

TECTUM ACHEL

PUNTEN

13

SETS

Gewonnen

19

Verloren

25

WEDSTRIJDEN

#

11

W 3/0-3/1

2

W 3/2

3

V 3/0-3/1

5

V 3/2

1

7

CARUUR GENT

PUNTEN

9

SETS

Gewonnen

14

Verloren

26

WEDSTRIJDEN

#

11

W 3/0-3/1

2

W 3/2

1

V 3/0-3/1

7

V 3/2

1

8

VBC WAREMME

PUNTEN

8

SETS

Gewonnen

14

Verloren

28

WEDSTRIJDEN

#

11

W 3/0-3/1

1

W 3/2

2

V 3/0-3/1

7

V 3/2

1

9

BDO HAASRODE LEUVEN (VHL) A

PUNTEN

8

SETS

Gewonnen

15

Verloren

30

WEDSTRIJDEN

#

11

W 3/0-3/1

1

W 3/2

1

V 3/0-3/1

6

V 3/2

3

10

AXIS GUIBERTIN

PUNTEN

4

SETS

Gewonnen

9

Verloren

32

WEDSTRIJDEN

#

11

W 3/0-3/1

W 3/2

1

V 3/0-3/1

8

V 3/2

2

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

Wedstrijden

13/10/2018

20:30

KNACK ROESELARE A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL A

3 - 1

25/13

22/25

25/19

25/17

17/10/2018

20:30

KNACK ROESELARE A - CARUUR GENT

3 - 1

25/16

25/13

27/29

25/15

27/10/2018

20:30

BDO HAASRODE LEUVEN (VHL) A - KNACK ROESELARE A

1 - 3

17/25

26/28

25/21

22/25

04/11/2018

16:00

KNACK ROESELARE A - PAR-KY MENEN

3 - 0

25/21

25/17

25/21

10/11/2018

20:30

TECTUM ACHEL - KNACK ROESELARE A

0 - 3

19/25

19/25

23/25

17/11/2018

20:30

KNACK ROESELARE A - AXIS GUIBERTIN

3 - 0

26/24

25/18

25/22

24/11/2018

20:30

LINDEMANS AALST - KNACK ROESELARE A

2 - 3

17/25

25/21

23/25

26/24

13/15

02/12/2018

14:00

VBC WAREMME - KNACK ROESELARE A

0 - 3

14/25

21/25

21/25

08/12/2018

20:30

KNACK ROESELARE A - GREENYARD MAASEIK

1 - 3

22/25

26/28

25/22

22/25

15/12/2018

20:30

AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL A - KNACK ROESELARE A

0 - 3

13/25

20/25

24/26

12/01/2019

20:30

CARUUR GENT - KNACK ROESELARE A

0 - 3

24/26

21/25

16/25

19/01/2019

20:30

KNACK ROESELARE A - BDO HAASRODE LEUVEN (VHL) A

23/01/2019

20:30

PAR-KY MENEN - KNACK ROESELARE A

26/01/2019

20:30

KNACK ROESELARE A - TECTUM ACHEL

03/02/2019

18:00

AXIS GUIBERTIN - KNACK ROESELARE A

17/02/2019

19:00

KNACK ROESELARE A - LINDEMANS AALST

20/02/2019

20:30

KNACK ROESELARE A - VBC WAREMME

23/02/2019

20:30

GREENYARD MAASEIK - KNACK ROESELARE A

13/10/2018

20:30

3 - 1

KNACK ROESELARE A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL A

Setstanden:

25/13

22/25

25/19

25/17

17/10/2018

20:30

3 - 1

KNACK ROESELARE A - CARUUR GENT

Setstanden:

25/16

25/13

27/29

25/15

27/10/2018

20:30

1 - 3

BDO HAASRODE LEUVEN (VHL) A - KNACK ROESELARE A

Setstanden:

17/25

26/28

25/21

22/25

04/11/2018

16:00

3 - 0

KNACK ROESELARE A - PAR-KY MENEN

Setstanden:

25/21

25/17

25/21

10/11/2018

20:30

0 - 3

TECTUM ACHEL - KNACK ROESELARE A

Setstanden:

19/25

19/25

23/25

17/11/2018

20:30

3 - 0

KNACK ROESELARE A - AXIS GUIBERTIN

Setstanden:

26/24

25/18

25/22

24/11/2018

20:30

2 - 3

LINDEMANS AALST - KNACK ROESELARE A

Setstanden:

17/25

25/21

23/25

26/24

13/15

02/12/2018

14:00

0 - 3

VBC WAREMME - KNACK ROESELARE A

Setstanden:

14/25

21/25

21/25

08/12/2018

20:30

1 - 3

KNACK ROESELARE A - GREENYARD MAASEIK

Setstanden:

22/25

26/28

25/22

22/25

15/12/2018

20:30

0 - 3

AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL A - KNACK ROESELARE A

Setstanden:

13/25

20/25

24/26

12/01/2019

20:30

0 - 3

CARUUR GENT - KNACK ROESELARE A

Setstanden:

24/26

21/25

16/25

19/01/2019

20:30

KNACK ROESELARE A - BDO HAASRODE LEUVEN (VHL) A

Setstanden:

23/01/2019

20:30

PAR-KY MENEN - KNACK ROESELARE A

Setstanden:

26/01/2019

20:30

KNACK ROESELARE A - TECTUM ACHEL

Setstanden:

03/02/2019

18:00

AXIS GUIBERTIN - KNACK ROESELARE A

Setstanden:

17/02/2019

19:00

KNACK ROESELARE A - LINDEMANS AALST

Setstanden:

20/02/2019

20:30

KNACK ROESELARE A - VBC WAREMME

Setstanden:

23/02/2019

20:30

GREENYARD MAASEIK - KNACK ROESELARE A

Setstanden:

Volledig overzicht

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

13/10/2018

20:30

TECTUM ACHEL - AXIS GUIBERTIN

3 - 2

25/22

25/18

22/25

23/25

15/11

13/10/2018

20:30

PAR-KY MENEN - LINDEMANS AALST

0 - 3

16/25

21/25

15/25

13/10/2018

20:30

CARUUR GENT - GREENYARD MAASEIK

0 - 3

19/25

13/25

16/25

13/10/2018

20:30

KNACK ROESELARE A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL A

3 - 1

25/13

22/25

25/19

25/17

14/10/2018

14:00

VBC WAREMME - BDO HAASRODE LEUVEN (VHL) A

1 - 3

18/25

25/23

18/25

14/25

17/10/2018

20:30

VBC WAREMME - PAR-KY MENEN

1 - 3

25/20

23/25

25/24

25/23

17/10/2018

20:30

AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL A - AXIS GUIBERTIN

3 - 0

25/21

25/19

25/23

17/10/2018

20:30

KNACK ROESELARE A - CARUUR GENT

3 - 1

25/16

25/13

27/29

25/15

17/10/2018

20:30

GREENYARD MAASEIK - BDO HAASRODE LEUVEN (VHL) A

3 - 0

25/8

25/20

25/20

27/10/2018

20:30

TECTUM ACHEL - VBC WAREMME

3 - 1

28/26

25/22

24/26

25/18

27/10/2018

20:30

PAR-KY MENEN - GREENYARD MAASEIK

2 - 3

25/20

18/25

28/26

20/25

9/15

27/10/2018

20:30

BDO HAASRODE LEUVEN (VHL) A - KNACK ROESELARE A

1 - 3

17/25

26/28

25/21

22/25

27/10/2018

20:30

CARUUR GENT - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL A

2 - 3

21/25

21/25

32/30

25/23

11/15

28/10/2018

18:00

AXIS GUIBERTIN - LINDEMANS AALST

1 - 3

21/25

29/27

17/25

17/25

03/11/2018

20:30

GREENYARD MAASEIK - TECTUM ACHEL

3 - 0

25/17

25/14

25/19

03/11/2018

20:30

AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL A - LINDEMANS AALST

1 - 3

26/28

25/23

10/25

23/25

03/11/2018

20:30

CARUUR GENT - BDO HAASRODE LEUVEN (VHL) A

3 - 2

25/21

21/25

16/25

25/23

15/9

04/11/2018

14:00

VBC WAREMME - AXIS GUIBERTIN

3 - 0

25/19

25/23

25/18

04/11/2018

16:00

KNACK ROESELARE A - PAR-KY MENEN

3 - 0

25/21

25/17

25/21

10/11/2018

20:30

LINDEMANS AALST - VBC WAREMME

3 - 0

25/23

25/16

25/20

10/11/2018

20:30

TECTUM ACHEL - KNACK ROESELARE A

0 - 3

19/25

19/25

23/25

10/11/2018

20:30

PAR-KY MENEN - CARUUR GENT

3 - 0

25/19

25/18

25/18

10/11/2018

20:30

BDO HAASRODE LEUVEN (VHL) A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL A

1 - 3

26/28

27/29

25/20

27/29

17/11/2018

20:30

BDO HAASRODE LEUVEN (VHL) A - PAR-KY MENEN

1 - 3

13/25

25/18

24/26

19/25

17/11/2018

20:30

CARUUR GENT - TECTUM ACHEL

0 - 3

24/26

21/25

23/25

17/11/2018

20:30

KNACK ROESELARE A - AXIS GUIBERTIN

3 - 0

26/24

25/18

25/22

17/11/2018

20:30

GREENYARD MAASEIK - LINDEMANS AALST

3 - 2

25/21

22/25

26/24

20/25

15/11

17/11/2018

20:30

AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL A - VBC WAREMME

3 - 2

15/25

22/25

27/25

25/23

15/10

21/11/2018

20:30

LINDEMANS AALST - TECTUM ACHEL

3 - 0

25/23

25/19

25/22

24/11/2018

20:30

LINDEMANS AALST - KNACK ROESELARE A

2 - 3

17/25

25/21

23/25

26/24

13/15

24/11/2018

20:30

TECTUM ACHEL - BDO HAASRODE LEUVEN (VHL) A

2 - 3

25/19

25/27

25/18

24/26

14/16

24/11/2018

20:30

PAR-KY MENEN - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL A

3 - 1

23/25

25/15

25/23

25/23

25/11/2018

14:00

VBC WAREMME - GREENYARD MAASEIK

0 - 3

24/26

21/25

23/25

25/11/2018

18:00

AXIS GUIBERTIN - CARUUR GENT

0 - 3

21/25

17/25

23/25

01/12/2018

20:30

TECTUM ACHEL - PAR-KY MENEN

1 - 3

21/25

24/26

25/19

17/25

01/12/2018

20:30

LINDEMANS AALST - CARUUR GENT

3 - 1

25/22

25/21

23/25

25/16

01/12/2018

20:30

GREENYARD MAASEIK - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL A

3 - 0

25/17

25/9

25/23

02/12/2018

14:00

VBC WAREMME - KNACK ROESELARE A

0 - 3

14/25

21/25

21/25

02/12/2018

18:00

AXIS GUIBERTIN - BDO HAASRODE LEUVEN (VHL) A

3 - 2

21/25

25/19

25/21

23/25

15/9

06/12/2018

20:30

AXIS GUIBERTIN - GREENYARD MAASEIK

0 - 3

19/25

22/25

19/25

08/12/2018

20:30

PAR-KY MENEN - AXIS GUIBERTIN

3 - 0

25/22

25/17

25/12

08/12/2018

20:30

KNACK ROESELARE A - GREENYARD MAASEIK

1 - 3

22/25

26/28

25/22

22/25

08/12/2018

20:30

CARUUR GENT - VBC WAREMME

3 - 0

26/24

25/20

28/26

08/12/2018

20:30

BDO HAASRODE LEUVEN (VHL) A - LINDEMANS AALST

0 - 3

13/25

25/27

19/25

08/12/2018

20:30

AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL A - TECTUM ACHEL

2 - 3

21/25

21/25

25/20

25/19

11/15

15/12/2018

20:30

BDO HAASRODE LEUVEN (VHL) A - VBC WAREMME

2 - 3

25/22

17/25

22/25

25/21

11/15

15/12/2018

20:30

LINDEMANS AALST - PAR-KY MENEN

3 - 1

25/18

25/22

16/25

28/26

15/12/2018

20:30

GREENYARD MAASEIK - CARUUR GENT

3 - 1

25/15

21/25

25/11

25/20

15/12/2018

20:30

AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL A - KNACK ROESELARE A

0 - 3

13/25

20/25

24/26

16/12/2018

18:00

AXIS GUIBERTIN - TECTUM ACHEL

2 - 3

25/23

22/25

21/25

25/18

11/15

12/01/2019

20:30

PAR-KY MENEN - VBC WAREMME

2 - 3

25/19

20/25

18/25

25/23

9/15

12/01/2019

20:30

TECTUM ACHEL - LINDEMANS AALST

1 - 3

25/17

18/25

19/25

19/25

12/01/2019

20:30

CARUUR GENT - KNACK ROESELARE A

0 - 3

24/26

21/25

16/25

12/01/2019

20:30

BDO HAASRODE LEUVEN (VHL) A - GREENYARD MAASEIK

0 - 3

16/25

23/25

24/26

13/01/2019

18:00

AXIS GUIBERTIN - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL A

1 - 3

21/25

25/27

25/20

23/25

19/01/2019

20:30

LINDEMANS AALST - AXIS GUIBERTIN

19/01/2019

20:30

GREENYARD MAASEIK - PAR-KY MENEN

19/01/2019

20:30

KNACK ROESELARE A - BDO HAASRODE LEUVEN (VHL) A

19/01/2019

20:30

AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL A - CARUUR GENT

20/01/2019

14:00

VBC WAREMME - TECTUM ACHEL

23/01/2019

20:30

PAR-KY MENEN - KNACK ROESELARE A

23/01/2019

20:30

TECTUM ACHEL - GREENYARD MAASEIK

23/01/2019

20:30

AXIS GUIBERTIN - VBC WAREMME

23/01/2019

20:30

LINDEMANS AALST - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL A

23/01/2019

20:30

BDO HAASRODE LEUVEN (VHL) A - CARUUR GENT

26/01/2019

20:30

GREENYARD MAASEIK - AXIS GUIBERTIN

26/01/2019

20:30

KNACK ROESELARE A - TECTUM ACHEL

26/01/2019

20:30

AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL A - BDO HAASRODE LEUVEN (VHL) A

27/01/2019

14:00

VBC WAREMME - LINDEMANS AALST

27/01/2019

14:00

CARUUR GENT - PAR-KY MENEN

02/02/2019

20:30

PAR-KY MENEN - BDO HAASRODE LEUVEN (VHL) A

02/02/2019

20:30

TECTUM ACHEL - CARUUR GENT

03/02/2019

14:00

VBC WAREMME - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL A

03/02/2019

18:00

AXIS GUIBERTIN - KNACK ROESELARE A

06/02/2019

20:30

LINDEMANS AALST - GREENYARD MAASEIK

16/02/2019

20:30

CARUUR GENT - AXIS GUIBERTIN

16/02/2019

20:30

BDO HAASRODE LEUVEN (VHL) A - TECTUM ACHEL

16/02/2019

20:30

AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL A - PAR-KY MENEN

17/02/2019

15:00

GREENYARD MAASEIK - VBC WAREMME

17/02/2019

19:00

KNACK ROESELARE A - LINDEMANS AALST

20/02/2019

20:30

PAR-KY MENEN - TECTUM ACHEL

20/02/2019

20:30

BDO HAASRODE LEUVEN (VHL) A - AXIS GUIBERTIN

20/02/2019

20:30

CARUUR GENT - LINDEMANS AALST

20/02/2019

20:30

KNACK ROESELARE A - VBC WAREMME

20/02/2019

20:30

AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL A - GREENYARD MAASEIK

23/02/2019

20:30

GREENYARD MAASEIK - KNACK ROESELARE A

23/02/2019

20:30

LINDEMANS AALST - BDO HAASRODE LEUVEN (VHL) A

23/02/2019

20:30

TECTUM ACHEL - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL A

24/02/2019

14:00

VBC WAREMME - CARUUR GENT

24/02/2019

18:00

AXIS GUIBERTIN - PAR-KY MENEN

logo_bvb.gif

Beker van België

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

Wedstrijden

20/10/2018

20:30

VC SYNETON DUVEL PUURS - KNACK ROESELARE A

0 - 3

16/25

15/25

14/25

07/11/2018

21:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - A - KNACK ROESELARE A

0 - 3

19/25

19/25

16/25

14/11/2018

20:30

KNACK ROESELARE A - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - A

3 - 0

25/19

25/13

27/25

12/12/2018

20:30

KNACK ROESELARE A - GREENYARD MAASEIK

3 - 1

25/18

19/25

26/24

25/23

22/12/2018

20:30

GREENYARD MAASEIK - KNACK ROESELARE A

3 - 1

22/25

31/29

25/21

25/20

10/02/2019

14:00

LINDEMANS AALST - KNACK ROESELARE A

20/10/2018

20:30

0 - 3

VC SYNETON DUVEL PUURS - KNACK ROESELARE A

Setstanden:

16/25

15/25

14/25

07/11/2018

21:00

0 - 3

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - A - KNACK ROESELARE A

Setstanden:

19/25

19/25

16/25

14/11/2018

20:30

3 - 0

KNACK ROESELARE A - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - A

Setstanden:

25/19

25/13

27/25

12/12/2018

20:30

3 - 1

KNACK ROESELARE A - GREENYARD MAASEIK

Setstanden:

25/18

19/25

26/24

25/23

22/12/2018

20:30

3 - 1

GREENYARD MAASEIK - KNACK ROESELARE A

Setstanden:

22/25

31/29

25/21

25/20

10/02/2019

14:00

LINDEMANS AALST - KNACK ROESELARE A

Setstanden:

Volledig overzicht

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

08/09/2018

17:30

MENDO BOOISCHOT B - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM

0 - 3

20/25

16/25

19/25

08/09/2018

18:00

ENVOL HERVE MORTROUX THIMISTER VBC - SPA PEPINSTER VC

3 - 0

25/19

25/19

25/17

08/09/2018

20:30

V.C. HELIOS ZONHOVEN - MENDO BOOISCHOT A

2 - 3

23/25

25/21

12/25

25/15

11/15

08/09/2018

20:30

HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE - VC FELCO GAVERE

3 - 0

26/24

25/15

25/19

08/09/2018

20:30

FIXIT VOLLEY KALMTHOUT A - VC WALHAIN

3 - 1

25/18

25/17

18/25

25/22

08/09/2018

20:30

REMBERT TORHOUT HEREN - VC GLOBAL WINERIES KAPELLEN A

3 - 0

25/17

25/13

25/17

08/09/2018

20:30

VC TESLA LINT - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A

0 - 3

14/25

13/25

15/25

08/09/2018

20:30

AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL B - BW NIVELLES

0 - 3

25/27

22/25

20/25

09/09/2018

17:30

VC FENIKS HAACHT - V.C. ZOERSEL

3 - 0

25/17

25/22

27/25

09/09/2018

18:00

VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS A - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - A

0 - 3

19/25

19/25

19/25

09/09/2018

18:15

AXIS GUIBERTIN B - VC SYNETON DUVEL PUURS

1 - 3

18/25

25/20

23/25

17/25

09/09/2018

18:30

WARA GENK A - GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE

3 - 0

26/24

25/20

25/16

06/10/2018

20:30

MENDO BOOISCHOT A - ENVOL HERVE MORTROUX THIMISTER VBC

3 - 0

25/20

25/12

25/19

06/10/2018

20:30

VC SYNETON DUVEL PUURS - VC FENIKS HAACHT

3 - 0

25/21

26/24

25/22

06/10/2018

20:30

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - A - WARA GENK A

3 - 0

25/18

25/15

25/21

07/10/2018

15:45

BW NIVELLES - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM

3 - 2

25/21

15/25

25/22

19/25

17/15

07/10/2018

18:00

HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT A

3 - 0

25/21

25/17

25/20

07/10/2018

18:00

REMBERT TORHOUT HEREN - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A

0 - 3

18/25

19/25

19/25

20/10/2018

16:30

BW NIVELLES - CARUUR GENT

1 - 3

22/25

23/25

25/23

22/25

20/10/2018

20:30

BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A - PAR-KY MENEN

1 - 3

25/23

14/25

21/25

19/25

20/10/2018

20:30

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - A - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE

3 - 0

25/16

25/15

25/23

20/10/2018

20:30

VC SYNETON DUVEL PUURS - KNACK ROESELARE A

0 - 3

16/25

15/25

14/25

20/10/2018

20:30

AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL A - GREENYARD MAASEIK

0 - 3

16/25

23/25

18/25

21/10/2018

14:00

VBC WAREMME - TECTUM ACHEL LIGA A

3 - 0

25/23

25/23

25/17

21/10/2018

18:00

MENDO BOOISCHOT A - BDO HAASRODE LEUVEN (VHL) A

1 - 3

25/23

21/25

20/25

19/25

21/10/2018

18:00

AXIS GUIBERTIN A - LINDEMANS AALST

1 - 3

23/25

25/22

17/25

19/25

06/11/2018

20:30

CARUUR GENT - PAR-KY MENEN

0 - 3

21/25

21/25

21/25

07/11/2018

20:30

VBC WAREMME - LINDEMANS AALST

0 - 3

19/25

19/25

20/25

07/11/2018

20:30

BDO HAASRODE LEUVEN (VHL) A - GREENYARD MAASEIK

0 - 3

18/25

16/25

23/25

07/11/2018

21:00

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - A - KNACK ROESELARE A

0 - 3

19/25

19/25

16/25

13/11/2018

20:30

PAR-KY MENEN - CARUUR GENT

3 - 1

25/18

25/18

26/28

25/20

14/11/2018

20:30

LINDEMANS AALST - VBC WAREMME

3 - 0

26/24

25/12

25/13

14/11/2018

20:30

KNACK ROESELARE A - BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - A

3 - 0

25/19

25/13

27/25

14/11/2018

20:30

GREENYARD MAASEIK - BDO HAASRODE LEUVEN (VHL) A

3 - 1

25/22

25/20

22/25

25/18

12/12/2018

20:30

PAR-KY MENEN - LINDEMANS AALST

0 - 3

28/30

13/25

22/25

12/12/2018

20:30

KNACK ROESELARE A - GREENYARD MAASEIK

3 - 1

25/18

19/25

26/24

25/23

22/12/2018

20:30

LINDEMANS AALST - PAR-KY MENEN

3 - 1

27/25

25/23

19/25

25/14

22/12/2018

20:30

GREENYARD MAASEIK - KNACK ROESELARE A

3 - 1

22/25

31/29

25/21

25/20

10/02/2019

14:00

LINDEMANS AALST - KNACK ROESELARE A

Champions-League-Logo.gif

Champions League

Rangschikking

WEDSTRIJDEN

SETS

#

W 3/0-3/1

W 3/2

V 3/0-3/1

V 3/2

Gewonnen

Verloren

PUNTEN

1

Zenit Kazan

3

3

0

0

0

9

2

9

2

United Volleys Frankfurt

3

1

0

1

1

5

6

4

3

Knack Roeselare

3

0

1

1

1

6

8

3

4

Halkbank Ankara

3

0

1

2

0

4

8

2

Rangschikking

1

Zenit Kazan

PUNTEN

9

SETS

Gewonnen

9

Verloren

2

WEDSTRIJDEN

#

3

W 3/0-3/1

3

W 3/2

0

V 3/0-3/1

0

V 3/2

0

2

United Volleys Frankfurt

PUNTEN

4

SETS

Gewonnen

5

Verloren

6

WEDSTRIJDEN

#

3

W 3/0-3/1

1

W 3/2

0

V 3/0-3/1

1

V 3/2

1

3

Knack Roeselare

PUNTEN

3

SETS

Gewonnen

6

Verloren

8

WEDSTRIJDEN

#

3

W 3/0-3/1

0

W 3/2

1

V 3/0-3/1

1

V 3/2

1

4

Halkbank Ankara

PUNTEN

2

SETS

Gewonnen

4

Verloren

8

WEDSTRIJDEN

#

3

W 3/0-3/1

0

W 3/2

1

V 3/0-3/1

2

V 3/2

0

Datum

Uur

Poule

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

Wedstrijden

20/11/2018

17:00

A

Halkbank Ankara - Knack Roeselare

3-2

29-31

25-23

22-25

25-15

15-9

21/11/2018

19:00

A

Zenit Kazan - United Volleys Frankfurt

3-0

25-18

25-17

25-13

18/12/2018

19:00

A

United Volleys Frankfurt - Halkbank Ankara

3-0

25-18

25-19

25-23

20/12/2018

20:30

A

Knack Roeselare - Zenit Kazan

1-3

18-25

25-20

23-25

19-25

15/01/2019

20:00

A

United Volleys Frankfurt - Knack Roeselare

2-3

20-25

17-25

25-21

25-21

8-15

16/01/2019

17:30

A

Halkbank Ankara - Zenit Kazan

1-3

15-25

18-25

26-24

22-25

29/01/2019

19:00

A

Zenit Kazan - Knack Roeselare

30/01/2019

17:30

A

Halkbank Ankara - United Volleys Frankfurt

14/02/2019

19:00

A

United Volleys Frankfurt - Zenit Kazan

14/02/2019

20:30

A

Knack Roeselare - Halkbank Ankara

27/02/2019

19:00

A

Zenit Kazan - Halkbank Ankara

27/02/2019

20:30

A

Knack Roeselare - United Volleys Frankfurt

20/11/2018

17:00

3-2

Poule: A

Halkbank Ankara - Knack Roeselare

Setstanden:

29-31

25-23

22-25

25-15

15-9

21/11/2018

19:00

3-0

Poule: A

Zenit Kazan - United Volleys Frankfurt

Setstanden:

25-18

25-17

25-13

18/12/2018

19:00

3-0

Poule: A

United Volleys Frankfurt - Halkbank Ankara

Setstanden:

25-18

25-19

25-23

20/12/2018

20:30

1-3

Poule: A

Knack Roeselare - Zenit Kazan

Setstanden:

18-25

25-20

23-25

19-25

15/01/2019

20:00

2-3

Poule: A

United Volleys Frankfurt - Knack Roeselare

Setstanden:

20-25

17-25

25-21

25-21

8-15

16/01/2019

17:30

1-3

Poule: A

Halkbank Ankara - Zenit Kazan

Setstanden:

15-25

18-25

26-24

22-25

29/01/2019

19:00

Poule: A

Zenit Kazan - Knack Roeselare

Setstanden:

30/01/2019

17:30

Poule: A

Halkbank Ankara - United Volleys Frankfurt

Setstanden:

14/02/2019

19:00

Poule: A

United Volleys Frankfurt - Zenit Kazan

Setstanden:

14/02/2019

20:30

Poule: A

Knack Roeselare - Halkbank Ankara

Setstanden:

27/02/2019

19:00

Poule: A

Zenit Kazan - Halkbank Ankara

Setstanden:

27/02/2019

20:30

Poule: A

Knack Roeselare - United Volleys Frankfurt

Setstanden:

logo_supercup.gif

Super Cup

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

Wedstrijden

11/11/2018

17:00

VC Greenyard Maaseik - Knack Volley Roeselare

0-3

22-25

21-25

22-25

11/11/2018

17:00

0-3

VC Greenyard Maaseik - Knack Volley Roeselare

Setstanden:

22-25

21-25

22-25

Datum

Wedstrijd

Uitslag

Setstanden

Knack
Randstad
ISS
Baloise
Volvo
Dovy Keukens
Patrick
Fine Fleur
Alheembouw
Roeselare
Filou
Durabrik
Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Cookies kunnen worden beheerd in uw browser of de apparaatinstellingen.